Na oblohe uvidel zvláštny svetielkujúci jav, ktorý zachytil na mobil. Vedci nad ním však len krútia hlavami. „Nevieme, čo by to mohlo byť.“
KOŠICE. Peter zažil na dušičky nadpozemský zážitok. Na sviatky prišiel domov do Krásnej a tesne pred cintorínom mu zrazu vypadol signál na mobile.
„Volal som a hovor sa skončil. Zároveň som cítil taký nepríjemný pocit, chvenie, akoby mnou prešla statická elektrina. Obzeral som sa okolo seba, čo sa deje. Bol tam aj jeden dedko s babkou z dediny. Spolu sme na oblohe zazreli také blikajúce svetielka, ktoré som hneď natočil na mobil. Dedko hovoril, že by to mohli byť meteority, ale nepadalo to dole, iba letelo. Z východu smerom na severozápad.“
Svetielkujúce objekty
Svetielka za minútu prešli za mraky a signál mu opäť naskočil. Úkaz sa na oblohe objavil iba chvíľu, necelé dve minúty o dvanástej na obed.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári