KOŠICE. Mikulášska nádielka čakala v pondelok v košickej zoologickej záhrade na detských návštevníkov a prvýkrát aj
na zvieratá.
Zábavu pri rozbaľovaní darčekov si tak užili napríklad makaky magoty, ktoré našli v balíčkoch semienka slnečníc, tekvíc, arašidy, vlašské orechy či piškóty.
"Levica Laura a tiger Lucky sa potešili šťavnatým kúskom hovädzieho mäsa. Sympatická dvojica - Mikuláš s čerticou neobišli ani výbeh ťaviaka Sida. Dvaapolročný samec, ktorý prišiel do Košíc zo Zoo Lodž, sa mimoriadne potešil sladkej mrkve," priblížila Eva Malešová z košickej zoo.
V chovnom zariadení pre medvede pribudol stromček, na ktorom si Cindy a Ťapík našli ovocie a pod ním aj balíčky, v ktorých nechýbal med či sladké pečivo.












Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári