Korzár logo Korzár Košice
Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky
AKTUALIZOVANÉ 18:10

Mojsejová nechce ísť do väzenia. Vydala sa za Versačeho

Kedysi na ňu podal trestné oznámenie, ako manžel ho môže stiahnuť.

Príchod pani Nory Kabrheľovej domov do Košíc.Príchod pani Nory Kabrheľovej domov do Košíc. (Zdroj: KORZÁR/Judita Čermáková)

KOŠICE. Nora Mojsejová sa v sobotu vydala za Františka Kabrheľa, známeho ako Versače.

Spoločné ÁNO si Košičanka a Nitran povedali v dedinke v okrese Nitra, teda v blízkosti bydliska ženícha.

Pri obrade bol údajne len úzky okruh zainteresovaných, teda dve svedkyne a jedna žena.

Po obrade si dali obed v reštaurácii, po ktorom pani Kabrheľová nasadla do auta a namierila si to do Košíc.

Účelový sobáš?

Sobáš kedysi veľmi dobrých priateľov, následne nepriateľov na život a na smrť a posledný mesiac opäť priateľov sa nedávno pretriasal v médiách ako jedna z možností, ako by sa Košičanka vyhla hroziacemu nástupu do výkonu trestu.

Skryť Vypnúť reklamu

Začiatkom decembra ju totiž Okresný súd Košice I uznal vinnou z podvodu a poslal na 10 rokov za mreže. Podaním odvolania si Mojsejová vynútila prerokovanie prípadu na krajskom súde.

Keďže trestné oznámenie kvôli nevrátenej pôžičke z prelomu rokov 2008/2009 v sume 25,7 milióna Sk (vyše 853-tisíc eur) podal Versače, zákon mu, ako blízkej osobe, dáva možnosť trestné oznámenie stiahnuť.

Versače: Súd ju mal oslobodiť

Naplniť sobášom tento postup napovedajú aj Versačeho vyjadrenia po vynesení decembrového rozsudku, kde sa Mojsejovej zastával a verdikt súdu odmietol.

Pre Korzár vtedy povedal: "S rozsudkom absolútne nie som spokojný. Sudca nedal priestor žiadnej z procesných strán na prípravu záverečných rečí. Dopredu mal vyhotovený rozsudok.V žiadnom prípade nešlo o podvodné vylákanie peňazí. To som chcel povedať v záverečnej reči, ale nedostal som na ňu od sudcu priestor. Bola to bežná pôžička, ktorú sme si vysporiadali zmierom a toto mal sudca vziať do úvahy. Súd mal Mojsejovú oslobodiť. Desať rokov je zarážajúcich, keď si ich porovnám s bitkármi z Košíc, na ktorých práve tento sudca vrátil obžalobu."

Skryť Vypnúť reklamu
Prečítajte si tiež: Nora Mojsejová dostala za podvod 10 rokov väzenia Čítajte 

Budú bývať na Pereši?

Versače je ženatý po prvý raz, Mojsejová ma za sebou manželstvo s Mikulášom Kašaiom (1988 - 2003) a 10-ročné s Braňom Mojsejom.

Rozviedli sa v novembri 2012. Odvtedy mala niekoľko krátkodobých vzťahov.

Novomanželia budú možno bývať v pôvodnom dome Braňa a Nory v Košiciach Pereši, ktorý nedávno Versače vyplatením všetkých dlhov a pohľadávok kúpil. Momentálne sa opravuje.

Prečítajte si tiež: Versače sa stal majiteľom domu Mojsejovcov na Pereši Čítajte 

Názor právnika

O názor na možný scenár zastavenia trestného stíhanie z dôvodu uzavretia manželstva sme sa opýtali košického právnika, ktorý však nechce byť menovaný.

"Je to otázka posúdenia veci, Samozrejme, ak vezmeme do úvahy, že ešte pred pol rokom si obaja snúbenci nevedeli prísť na meno a v médiách sa častovali obvineniami a nelichotivými vyjadreniami, ten sobáš je účelový. Ale v konečnom dôsledku bude rozhodovať odvolací súd. Ten bude posudzovať všetky okolností prípadu, teda od jeho začiatku až po rozsudok a dnešnú udalosť," povedal.

Skryť Vypnúť reklamu

Nora dorazila do Košíc bez ženícha

Vydatá alebo nie? Pani Nora informácie o sobotňajšom sobáši potvrdila len veľmi nejasne.

Do domu svojej sestry dorazila autom zn. BMW v sobotu o piatej popoludní a na veľké prekvapenie manžel Kabrheľ chýbal.

Na priamu otázku, či sa dnes vydala, odpovedala neurčito:

„Ja nie som Mojsejová.“

Po tomto vyjadrení zmizla za bránou a po chvíľke aj za dverami domu.

Pani Kabrheľová pôsobila spokojne a vyrovnane, neodpustila si slnečné okuliare a na všetky strany rozdávala úsmevy.

Versače: Je zbabelá, klame! Mojsejová: Je schopný všetkého!

Mojsejová s Versačem neboli vždy priateľmi. Čo na seba v minulosti povedali? Vyberáme ich najzaujímavejšie „dialógy"

1. Nora Mojsejová mala 11. apríla 2012 predstúpiť pred súd v Košiciach. Versače ju obvinil z podvodu, keďže si od neho požičala 1,365 milióna eur aj s úrokmi a nevrátila ich. Nora na súd neprišla, jej advokátka tvrdila, že ju „skolila horúčka." Sudkyňa po vypočutí Versačeho odročila pojednávanie na neurčito. Žalobcu to neprekvapilo.

„Na súd neprišla, lebo sa bojí a je zbabelá. Peniaze minula na seba a svoje výstrelky, aby mohla dokazovať ľuďom, že je milionárka. Je milionárka, ale v dlhoch," dodal.

Prečítajte si tiež: Mojsejová na súd pre podvod neprišla Čítajte 

2. Na 13. hodinu bola 20. júna 2014 vo väznici na Floriánskej ulici naplánovaná konfrontácia. Hlavnými aktérmi mali byť Mojsejová (vo väzbe v inej veci) a Versače. Vyšetrovací úkon bol súčasťou prípadu, ktorý bol ešte iba v štádiu policajného preverovania. Odštartovala ho Mojsejová podaním trestného oznámenia. Tvrdila v ňom, že Versače jej podvodom ukradol nábytok a ďalšie veci z domu na Pereši.

Versače na obvinenie reagoval: „Mojsejová klame a je to úplná hlúposť, čo si na mňa vymyslela," povedal nám. „Žiadny vzácny nábytok som jej neukradol. Sama mi nejaký ponúkla, ale to bol starý a bezcenný, o ktorom mi povedala že ho už nepotrebuje. A bol mi dobrovoľne vydaný." Versače tvrdí, ak mu Mojsejovej vráti peniaze, ktoré mu dlhuje a o ktoré sa súdia, on jej vráti nábytok.

Prečítajte si tiež: Versače pre konfrontáciu navštívil Mojsejovú Čítajte 

3. Na Okresnom súde Košice I malo 7. novembra 2014 pokračovať dokazovanie v prípade civilnej žaloby, ktorú na Mojsejovú podal Versače. Termín však sudkyňa zrušila, lebo o to požiadala košická podnikateľka. Súdu už dávnejšie doručila lekárske potvrdenie, že je chorá a preto sa pojednávaní zúčastňovať nemôže.

Reakcia Versačeho: „Pani Mojsejová s obľubou pre médiá tvrdí, že si plní svoju občiansku i zákonnú povinnosť a na súdne pojednávania sa dostavuje," reagoval Versače na dnešné odročenie. „Od prepustenia z väzby sa v mojej právnej veci nedostavila na trestné pojednávanie, ani civilné pojednávanie. Pritom však stihne spravovať svoj obchod, nočný žúr v košickom bare a písať kritické stanoviská k aktuálnej politickej situácii na svojom profile na sociálnej sieti. Zhrnuté a podčiarknuté: v mojej právnej veci sa od roku 2011 osobne zúčastnila na civilnom alebo trestnom pojednávaní až jedenkrát. Nech si súdy a prokuratúra urobia na vec svoj názor..."

Prečítajte si tiež: Mojsejová pre chorobu zrušila ďalšie pojednávanie Čítajte 

4. Na Okresnom súde Košice I sa malo koncom novembra 2014 začať pojednávanie v kauze Mojsejovej proti Versačemu (pôžička 1,365 mil. eur). Košičanka pred pojednávaním požiadala o odročenie zo zdravotných dôvodov.

Versače to komentoval: „Obžalovaná znova požiadala o odročenie pojednávania z dôvodu, že jej to podľa lekárskeho potvrdenia nedovoľuje zlý psychický stav. Keďže som už predtým disponoval informáciami, že táto žena v rozpore s práceneschopnosťou, resp. zlým zdravotným stavom pravidelne dochádza do butiku na Františkánskej ulici, šiel som si to overiť."

Versačeho podozrenia sa podľa neho potvrdili, lebo v butiku našiel Mojsejovú a dve osoby, pravdepodobne zamestnankyne, o čom si urobil fotografický záznam. Nitrana prekvapilo, že Košičanka zamestnáva dve osoby. Spomenul si totiž na jej tvrdenia, že je vo finančnej núdzi. Kvôli tomu vraj v minulosti požiadala súdy o oslobodenie od zaplatenia súdnych poplatkov.

„Považujem toto konanie zo strany Mojsejovej za totálny výsmech a pohŕdanie. Nie mojou osobou, ale súdmi a prokuratúrou. Celý jej postoj voči rešpektovaniu práva sa javí ako jedna obrovská a, žiaľ, zatiaľ nekonečná nehoráznosť. Táto osoba jednoducho nerešpektuje nič a je zarážajúce, že v právnom štáte nedokážeme zabezpečiť elimináciu takéhoto konania."

Versače poukázal aj na to, že Mojsejová pridáva na svojom sociálnom profile fotografie z rodinných výletov alebo vychádzok so spokojným, usmiatym a šťastným výrazom v tvári. Ten vraj nijako nekorešponduje s jej hlbokými depresiami, opísanými v lekárskej správe.

Prečítajte si tiež: Mojsejová opäť žiada o odročenie pojednávania, Versače ju odfotil v butiku Čítajte 

5. Mojsejovej začiatkom roka 2015 podpálili butik s odevmi v centre Košíc. Rozbili okno a dovnútra vhodili zápalnú fľašu. Mojsejová polícii veľmi neverila a ani nedúfala, že niekedy niekoho vypátra.

„Odmietla som vypovedať, nebudem im robiť sekundanta. Aby mi potom povedali, že páchateľ je neznámy? Podozrenie mám na Františka Kabrheľa. Poslal mi sms-ku, že mi do konca života nedá pokoj. Aj som ju dala prokurátorovi, avšak nik s tým nič nerobí," povedala nám Mojsejová.

"Na ulici sú kamery, polícia má záznam. Ale tu je jasný páchateľ, neviem, o čom sa to tu bavíme. Versače všade spieva, že sa stýka s vysokopostaveným človekom, že by sa mi hlava otočila, keby som vedela s kým."

O stanovisko sme požiadali aj Versačeho.

„Nemám potrebu veci riešiť takouto cestou. Aj budúci týždeň je vytýčené hlavné pojednávanie v trestnej veci a vo februári bude pokračovať civilné pojednávanie. Pri tejto osobe mňa neprekvapuje nič. Má toľko veriteľov, že možno už ani sama nemá prehľad a toto nie je prvý prípad, kedy sa jej niečo podobné stalo. Pokiaľ si pamätám, jej butik mal byť v roku 2013 vykradnutý a asi rok predtým oznámila krádež šperkov v Čermeli, na čo ale asi po čase zabudla a šperky neskôr nosila ona aj jej exmanžel. Takže nech neosočuje moju osobu a nech hľadá v iných vodách alebo sama u seba," vraví Kabrheľ.

Prečítajte si tiež: Butik košickej podnikateľky Nory Mojsejovej podpálili Čítajte 

6. Začiatkom marca 2015 bola Mojsejová na polícii. Podala trestné oznámenie za vyhrážanie a vydieranie na istú osobu. Má obavu, že ju chce „namočiť" do objednávky vraždy. Usúdila to z esemesky, ktorú dostala.

„Nora, ja to nespravim, ja som vrach neni, ja versaceho nezabijem, ta pojdem udat, ze chces dat versaceho zabit a mna stes zaplatit, ale ja s tym nechcem mat nic spolocne. mna netahaj do takych spinavych veci."

Mojsejová podala trestné oznámenie na konkrétnu osobu.

"Volá sa Karol, je z Nitry a videla som sa ním asi dvakrát," povedala nám. „Už dlhšie mi vyvolával a vypisoval esemesky, aby som mu vrátila 1 750 eur. Samozrejme, nič som si od neho nepožičala. Asi si myslel, že keď mi ju pošle tú esemesku, zľaknem sa a peniaze mu dám, len aby nešiel na políciu."

Objednávku vraždy Versačeho označila za blud.

"Som pod stálym monitoringom polície, takže na akýkoľvek môj podobný krok by určite zareagovala. V podstate som rada, že som sledovaná. Mám aspoň alibi," povedala s humorom Mojsejová.

Oslovili sme Versačeho, ktorý sa v esemeske spomína ako obeť objednanej vraždy.

„Neviem si predstaviť takého šialenca, ktorý by vypovedal k tak závažnej skutočnosti, pokiaľ by sa nezakladala na pravde. O dotyčnej osobe, ktorú nepoznám, resp. možnom vykonávateľovi mojej vraždy, som sa dozvedel iba z médií. Je to hrozné, keď mám existovať s pocitom, že niekto plánuje moju likvidáciu. Už od roku 2011 sa mi Mojsejová niekoľkokrát vyhrážala zničením a likvidáciou, od ukrajinskej a východoslovenskej mafie až po silové zložky SIS. Po tom, čo sa teraz deje, mám naozaj vážny strach o život. Neviem si predstaviť iný spôsob mojej ochrany, ako väzobné stíhanie tejto osoby."

Prečítajte si tiež: Košická podnikateľka Mojsejová podala dve trestné oznámenia Čítajte 

7. Na Fakľovej ulici bolo 31. mája 2015 nad ránom rušno. Niekto prehodil plot a vhodil pred vchod do domu Mojsejovej sestry tri zápalné fľaše. Obsah okamžite vzbĺkol. Mojsejová z útoku podozrievala Versačeho.

"Samozrejme, že podozrievam Kabrheľa, aj keď ten bol v čase útoku určite doma v Nitre. Je verejne známe, že sa mi opakovane a dlhodobo vyhráža," tvrdila Mojsejová. "Polícia s tým nič nerobí. Mám pre jeho vyhrážky a útoky strach o život. Na čo sa ešte čaká? Kým ma niekto obleje na ulici kyselinou?"

Versače akékoľvek spájanie s nočným útokom odmietol.

"To je čo za somarina? Pokiaľ viem, Mojsejovej sestra je s ňou spoluobvinená v miliónovom podvode, pozadie požiaru treba možno hľadať tam. Ja s ním nemám nič spoločné a verejné spájanie s takým niečím ma uráža. Čo sú toto za konšpirácie? Ona nepatrí len do basy, ale aj na psychiatriu..."

Prečítajte si tiež: Pred domom Mojsejovej sestry horelo. Ktosi tam hodil zápalné fľaše Čítajte 

8. Na dom sestry Mojsejovej v noci 5. augusta 2015 niekto hodili výbušninu. Strecha to nevydržala, trámy povolili. Mojsejová útok okomentovala:

"Mám vážne obavy najmä o otcovo zdravie," povedala nám. "Povedzte, žijeme v právnom štáte? Ani tu nebývam a pozrite, čo sa stalo. Zbytočne upozorňujem políciu na Versačeho a podobné typy, ktoré mám v pätách. Podpálili mi butik, už raz zaútočili na dom mojej sestry. Na čo ešte policajti čakajú? Mňa vedeli zbaliť za nič. Čo bude najbližšie?" rozhorčovala sa Mojsejová.

Prečítajte si tiež: Dom Mojsejovej sestry poškodila výbušnina Čítajte 

8. Niekto 29. augusta 2015 hodil trhavinu na dom, ktorý kedysi patril Versačemu. Jeho zastihla správa o výbuchu v Taliansku. Myslí si, že incident súvisí s jeho osobou a je za ním mediálne známa košická podnikateľka. Nemenoval ju, no z jeho ďalších slov je zrejmé, že mal na mysli Mojejovú. Je presvedčený o tom, že "osoba z východu" ho chcela zastrašiť, pretože proti nej svedčí v rozsiahlej trestnej kauze.

"Určite to súvisí s mojou osobou, to nie je prvýkrát, čo sa mi táto osoba z Košíc vyhrážala likvidáciou," vyhlásil pre denník Naša Nitra.

Mojsejová to označila za smiešne. Tvrdila, že za výbuchom je sám Versače, ktorý chce takto od seba odvrátiť pozornosť. Podozrieva ho, že práve on stojí za útokmi na jej osobu.

"Myslím si o tom svoje. Je to urobené preto, aby podozrenie padlo na mňa. Tento človek je schopný všetkého, ešte aj dať si vybuchnúť dom, v ktorom nebýva," povedala Mojsejová.

Podnikateľke niekto podpálil butik a opakovane sa snažili podpáliť aj dom jej sestry. Výbuch otriasol aj apartmánom v Tatranskej Lomnici, v ktorom býva Norin exmanžel Braňo.

"Všetky indície výbuchov, ktoré sa udiali, smerujú k nemu. Takže rýchlo bolo treba urobiť malú škodu, aby sa pozornosť upútala inde, to je celé, to je presne on," poznamenala Mojsejová na adresu Nitrana.

Prečítajte si tiež: Niekto hodil trhavinu na dom, ktorý kedysi patril Versačemu. Dnes je tu škôlka Čítajte 

9. Dom sestry a rodičov podnikateľky Mojsejovcov sa 21. decembra 2015 stal terčom útoku. Samozvaný atentátnik mal naň hodiť granát. Nora nevylúčila, že za tým môže stáť aj Versače.

Versače však také úvahy považoval za konšpirácie a Nore okrem návraty do basy odporúčal aj pobyt na psychiatrii.

Prečítajte si tiež: Na dom sestry Nory Mojsejovej opäť niekto zaútočil Čítajte 

10. Versače v reakcii na ďalšie odročenie pojednávania na OS KE I kvôli péenke Mojsejovej vyhlásil:

„Už neviem, ako sa mám vyjadriť k osobe obžalovanej a jej arogantnému konaniu," reagoval Versače na tretie odročenie kvôli zdravotnému stavu Mojsejovej (pred tým jún a november 2015).

Je presvedčený, že zdravotný stav Mojsejovej nie je život ohrozujúci, ako to na ospravedlnenie neprítomnosti vyžaduje zákon. Tvrdil, že k tomuto názoru ho vedie, že Košičanka nemá problém sa kedykoľvek pre médiá vyjadrovať ku skutočnostiam, ktoré sa jej netýkajú.

„Pre mňa ako občana a poškodeného je nepochopiteľné, že súd nedokáže zabezpečiť prítomnosť obžalovanej, pritom tou možnosťou disponuje."

Prečítajte si tiež: Versače ponúka Mojsejovej mimosúdnu dohodu Čítajte 

11. Versače v reakcii na správy o tom, že Mojsejová 22. februára 2016 oslavovala v jednom z barov v OC Merkúr meniny, vyhlásil:

„Obžalovaná sa vysmieva prokuratúre, súdu aj mne ako poškodenému," povedal nám. „Požiadam orgány činné v trestnom konaní o väzobné stíhanie obžalovanej, nakoľko vedome a úmyselne marí trestné konanie a tým aj spravodlivosť jej právne nepodloženými péenkami! Je nanajvýš drzé usporiadať oslavy a súdy a prokuratúru klamať vymyslenými chorobami."

Prečítajte si tiež: Mojsejová oslavovala v bare, hoci maróduje a nechodí na súdy Čítajte 

12. Po pojednávaní 4. apríla 2016 na OS KE I, na ktoré Mojsejová neprišla, ju Versače v reakcii pre novinárov obvinil, že sa účelovo snaží vyhýbať pojednávaniu. Okrem iného uviedol, že 24. februára prišla Mojsejová na košický súd vo veci jej žiadosti o vrátanie pasu a ukončenia probačného dohľadu a 14. marca vypovedala na kriminálnej polícii v inom prípade.

"Ona si sama vyberá, či niekde pôjde - keď jej to vyhovuje, ide, keď jej nevyhovuje, nejde. Je to na zvážení súdu, ale obžalovaná by mala byť väzobne stíhaná a my budeme na tom trvať," konštatoval.

Prečítajte si tiež: Mojsejová na pojednávanie v kauze podvodu opäť neprišla, stále je vypísaná Čítajte 

13. Počas hlavného pojednávania v civilnom spore 30. júna 2016 na OS KE I Versače niekoľkokrát vyzýval Mojsejovú:

"Vráť mi peniaze! Vráť mi peniaze!" a pýtal sa jej, či sa nechce dohodnúť.

Košičanka na výzvu nereagovala a odpovedala, že žiadne peniaze neprevzala.

Prečítajte si tiež: Versače: Vráť peniaze! Mojsejová: Nič som neprevzala Čítajte 

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
 2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
 5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 7. Magazín SME Ženy už v predaji
 8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
 10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
 1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
 2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
 3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
 4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
 6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 7. Magazín SME Ženy už v predaji
 8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
 9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 10. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 38 371
 2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 26 441
 3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 19 300
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 823
 5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 15 062
 6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 779
 7. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 12 613
 8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 549
 9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 119
 10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 666
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V Gelnici pomáhajú s organizáciou testovania koordinátori

Do tímu sa prihlásila aj 70-ročná zdravotníčka.

Podľa primátora Gelnice stihne jedno odberné miesto za hodinu otestovať približne 40 až 50 ľudí.

Chlmčanom a Porúbčanom hrala počas odberov hudba

V Chlmci v okrese Humenné využili na testovanie oddychový areál.

Keď Martin Belančin (27) (vľavo) dostal od starostu otázku: prídeš ako dobrovoľník?, nad odpoveďou nezaváhal ani chvíľu.

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Ilustračné.

Košické divadlo sa otvorilo ľuďom, hľadajú v ňom pozitívnych

Išlo o mimoriadnu premiéru, ako všade na Slovensku.

Na scéne košického divadla nestáli herci, ale odberný tím.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér Matovič hovorí o prvých výsledkoch testovania.

Zoroslav Kollár aj dvaja sudcovia idú do väzby

Policajná akcia Víchrica sa týkala celkovo desiatich ľudí.

Eskorta priváža obžalovanú bývalú podpredsedníčku Najvyššieho súdu SR Jarmilu Urbancovú.
Sean Connery v bondovke Žiješ len dvakrát.
Členky Zohry - prvého ženského orchestra v Afganistane.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop