V zápase Lokomotívy sa triasli žrde a brvná, góly padli len dva

Gól kapitána Zajaca stačil Lokomotíve proti Liptákom napokon len na remízu 1:1, už tretiu v rade. (Autor: fclokomotiva.sk)
Daniel Dedina|20. okt 2018 o 10:31

Košičania do tretice remizovali 1:1, tentoraz s Liptovským Mikulášom.

DRUŽSTEVNÁ PRI HORNÁDE. Košičania šli v súboji 14. kola II. futbalovej ligy do vedenia už v 12. minúte.

Po rýchlej akcii stredom sa krížnou strelou presadil Zajac.

Liptáci boli v prvom dejstve lepším mužstvom, silnejším na lopte.

Bartoš zblízka trestuhodne minul, po polhodine zachránila Lokomotívu žrď, ale v 37. min už zahrmelo, keď hlavou presne namieril Trotcenko.

V druhom polčase sa obraz hry zmenil. Aktivitu prevzali domáci a vypracovali si rad šancí.

Cicman zblízka prepálil priestor troch žrdí, Pavúkov lob pri pošmyknutí brankára nemal dostatočnú výšku, hlavičkový biliard Korijkova s Ilinjom skončil na brvne, Pavúk pri brejku dvoch na brankára prihrávkou zahnal Jana mimo strelecký uhol.

Následne sa činil aj gólman Lokomotívy Fabini, ale to bola len predzvesť záverečných košických tutoviek.

Avšak Janovu gólovú strelu zblokovala súperova obrana a Karaš šesť minút pred koncom spoza šestnástky opečiatkoval len žrď.

Body si tak súperi podelili.

Remízy sú lepšie než prehry

„Zápas mal super tempo, hralo sa hore-dole. Z našej strany to bol celkom vydarený výkon, vypracovali sme si viacero šancí. Po malej chybičke sme inkasovali, ale druhý polčas sme mali na viac, mohli sme získať tri body,“ uvedomoval si bezprostredne po záverečnom hvizde stopér Lokomotívy Ľubomír Korijkov.

Domov»Sportnet na východe»V zápase Lokomotívy sa triasli žrde a brvná, góly padli len dva