KOŠICE. Alena Bašistová (nezávislá) sa podľa informácií Korzára pred ohlásením svojej kandidatúry na funkciu primátorky Košíc zaujímala o podporu parlamentnej opozície.

Bašistová pritom počas svojej aktuálnej kampane zdôrazňuje vlastnú politickú nezávislosť, ktorá sa mala ešte posilniť podporou od ďalších štyroch nezávislých adeptov na primátora, ktorí sa vzdali kandidatúry v jej prospech.
Podľa jedného z jej podporovateľov, Miroslava Špaka (nezávislý), sa ich dohodou vytvoril najsilnejší tím, ktorý umožní Košičanom získať mesto do vlastných rúk, nie do rúk bratislavských centrál politických strán.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári