KOŠICE. Hoci úsek nad traťou detskej železnice v Čermeli nie je podľa polície nehodový, v stredu podvečer sa tam opäť stala dopravná nehoda.

Cesta bola po celodennom daždi mokrá, osobné auto zrejme dostalo šmyk a skončilo v stále neopravených zvodidlách.
Nehoda sa stala na rovnakom mieste ako tá z polovice augusta, keď sa na vagóny prevrátila cisterna vodární a poškodila ich.
„Práve sú tam policajti. Ja mám len jednu jedinú otázku na dopravnú políciu a mesto Košice, že dokedy budú tvrdiť, že to nie je nehodový úsek. Je to na tom istom mieste. A ešte mám druhú otázku - prečo do dnešného dňa neboli opravené zvodidlá, notabene, keď sme zohnali firmu, ktorá chcela urobiť dvestometrový úsek zadarmo? Viac k tomu nemám slov," skonštatoval šéf Košickej detskej železnice Ľubomír Lehotský.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári