Korzár logo Korzár Košice
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

ČAROKRUHY

Erotický horoskop na budúci rok pre všetky znamenia Horoskopy, bývajú všelijaké - lepšie i horšie, seriózne, i menej seriózne. A keďže Silvester

Erotický horoskop na budúci rok pre všetky znamenia

Horoskopy, bývajú všelijaké - lepšie i horšie, seriózne, i menej seriózne. A keďže Silvester patrí medzi tie dni, keď sa radi pozabávame, ponúkame vám erotický horoskop. Ak v ňom nájdete to, čo vás v tejto oblasti charakterizuje, potešte sa. Ak nie, nevadí. Aspoň máte vhodnú príležitosť na zamyslenie.

KOZOROŽEC

22. december 20. január

Muž v tomto znamení má veľké nároky na druhé pohlavie. Svoju zmyselnosť má pevne v rukách, pritom sa nekriticky vrhne do každého dobrodružstva. O citoch veľa nehovorí, ale žene naznačuje, že má vážne úmysly. Žena, ktorá ho miluje, čoskoro zistí, že na jednej strane je úslužný, poctivý, korektný, ale doma je tvrdohlavý a lenivý aj prehovoriť. Je realista, všetko musí prebiehať podľa plánu. Len žena, ktorá ho pozná roky, ho vie pochopiť a prežívať s ním veľké šťastie. Muž Kozorožec patrí medzi tých, ktorých treba podstrčiť. Skrýva v sebe veľa zmyselnosti a čaká na to, až si ho žena nájde.

Skryť Vypnúť reklamu

Krásu, priateľstvo, plachosť, uzavretosť, rozum, zmysel pre obchod, to všetko nájde muž u ženy Kozorožca. Nevrhá sa nikomu okolo krku, aj keď by jej to bolo príjemné. Lichotníkov a lovcov trofejí prehliadne okamžite. V jadre je zmyselná, ale zakrýva to. Žena Kozorožec potrebuje istotu a dokonalý režim. Aj keď túži po veľkej láske, nikdy nepreberá iniciatívu. Muž po jej boku musí niečo znamenať, čo sa často považuje za vypočítavosť. Žena narodená v tomto znamení je poklad, ktorý každým rokom žiari jasnejšie a imponuje svojou silou. Muž, ktorý má málo času alebo sa bojí námahy, mal by dať od tejto ženy ruky preč.

VODNÁR

21. január 19. február

Muža Vodnára považujú za čudáka. Nevypočitateľný, tvrdohlavý, neudržateľný. Dnes je taký, zajtra iný. To platí pre neho aj v láske. Objavuje, skúša, experimentuje. Zaujíma ho to, čo je nové, vzrušujúce, čo tu ešte nebolo. Zamiluje sa vždy, keď vidí novú tvár. Pritom to nie je žiadny Don Juan, žene sa prihovára skôr rozpačito, ba až bezmocne. Partnerka nikdy nevie, na čom je. Raz jej dáva najavo ako ju šialene miluje, inokedy je tichý, uzavretý, vzdialený. Žena ho musí postrčiť, inak pôjde za inou. Je to muž pre tie ženy, ktoré už poznali všetkých ostatných. Je to sprievodca extázou, muž plný poézie.

Skryť Vypnúť reklamu

Žena - Vodnár na prvý pohľad pôsobí chladne, ba až vypočítavo či zdržanlivo. Playboji okolo nej radi krúžia, ale musia vynaložiť veľkú námahu, aby ju získali. Rodičia sa obávajú, aby ich dcéra neostala starou pannou. Pritom ako partnerka je nežná a láskavá, ale aj veľmi zraniteľná. Potrebuje oporu, chce sa schúliť v náručí ochrancu, ale nikdy sa nestane slúžkou alebo otrokyňou. Partner môže všetko, len nie kritizovať, niečo jej vyčítať alebo si ju prispôsobovať na svoj obraz. Najláskavejšia, ale aj najzraniteľnejšia partnerka práve preto potrebuje odmietavý pancier.

RYBA

20. február 20. marec

Muž Ryba je zo žien fascinovaný. V priebehu piatich minút sa dokáže dvakrát zamilovať. V spoločnosti sa nezameria na najatraktívnejšiu ženu, ale na tú najsmutnejšiu, prípadne na dievča, ktoré má nohu v sadre. V jeho prítomnosti sa rozpúšťa bolesť a každý problém sa stáva bezcenným. Nevystupuje ako dobyvateľ žien, ak mu žena nejde v ústrety, stiahne sa. Má rád silné, dominantné ženy. Partnerka by mala vystupovať sebavedomo, on v nej potrebuje oporu. Žena ho chytí do siete tak, že sa ho pokúsi poriadne šokovať.

Skryť Vypnúť reklamu

Žena Ryba je stelesnená Eva, ktorej neodolá žiaden muž. Väčšinou dosiahne všetko, čo chce. Emancipáciu neprijíma, lebo by stratila to, čo ju robí silnou. Muž cíti, že musí tejto stratenej bytosti pomôcť a už je chytený. Ryba ho drží na uzde tak dlho, kým sa do nej beznádejne nezamiluje. Každý, kto ju raz poznal, nemôže na ňu zabudnúť. Keď sa žena Ryba zamiluje, nepotrebuje jesť ani spať, ovláda ju iba sex. Partner v nej nájde vždy inú ženu. Žena Ryba patrí medzi tie, ktoré si muži radi vo svojej fantázii vysnívajú, avšak len máloktorý im vystačí na celý život.

BARAN

21. marec 20. apríl

Muž narodený v znamení Barana je divoký, netrpezlivý, ale v jeho prítomnosti sa vždy stane niečo neobyčajné či vzrušujúce. Ak ho žena zaujme, nič ho už neudrží. Jeho partnerka nemusí byť krásna, len nech má bujné poprsie. O ženu rád bojuje. Prirodzená vôňa vzrušenej ženy ho vie pripraviť o rozum. Muž Baran miluje to, čo je na žene prirodzené, nie umelé.

Žena Baran je mačkou s kožušinovými labkami, ktoré skrývajú ostré pazúry. Nesmelí, mäkkí muži by ju mali obísť oblúkom. Potrebuje veľkorysého, pevného muža. Vyberá si dlho, nakoniec si často zvolí toho nepravého. Je ako vulkán, viac zamilovaná do seba ako do iných. Je to typ vládkyne, od partnera sa nechá rada obdivovať, obsluhovať, len aby ho pred ostatnými pokorila. Jej partner musí niečo znamenať, chce, aby jej ho okolie závidelo. Nebude sa mu podriaďovať, ona musí byť pre neho to najdôležitejšie v živote. Žena Baran je vždy nenásytná.

BÝK

21. apríl 20. máj

Muž je na prvý pohľad nenápadný, pôsobí nemotorne. Zostáva v pozadí a vyčkáva. Keď sa však rozbehne, nič ho nezastaví. K žene sa približuje pomaly. Už po týždni je do nej zamilovaný, láska je pre neho vždy veľká, nie prchavá. Slabá, plachá, bezmocná žena sa nedočká jeho pozornosti. Je ješitný, má rád lichôtky. Potrebuje veľa nežnosti a predovšetkým pohodlie. Muž Býk je komplikovaný typ. Ak si ho získate, vaša snaha bude odmenená.

Žena Býk je zázrakom prírody, je to partnerka ako sen. Je zvodná a erotická. Jej myslenie je priamočiare a úprimné. Riadi sa intuíciou a inštinktami a väčšinou jej to vyjde. S partnerom, ktorého si vyberie, prežije celý život. Vidí v ňom otca svojich detí a človeka, s ktorým bude prekonávať prekážky. Ak si v spoločnosti niekoho vyberie, zariadi to tak, aby sa o ňu uchádzal on. O partnera sa chce oprieť a rada sa mu podriadi. Kto chce vidieť ženu Býka šťastnú, musí jej vytvoriť pohodlie a nechať ju krásne leňošiť. Potom pradie jedna radosť.

BLÍŽENCI

21. máj 21. jún

Muž narodený v tomto znamení je šarmantný, plný nápadov a veľmi pohyblivý. Vyžaruje z neho magické fluidum. Je to muž náhlych obratov, prekvapení a rozporov. Chce a musí mať všetko. Blíženec nestrúha žiadne komplimenty a aj keď je zamilovaný, tají svoje city. Žena, ktorá ho chce nadchnúť, musí byť pre neho stále čímsi iná. Raz môže byť upírom, inokedy mačiatkom. Matka má v jeho živote výnimočné postavenie, celý život potrebuje prsia, na ktorých by sa mohol vyplakať. Ak si chcete udržať muža Blíženca, starajte sa o to, aby vždy stál vo svetle reflektorov, vtedy je veľkým, fantastickým mužom.

Ženu narodenú v znamení Blížencov nikdy dokonale nespoznáme. Je umelkyňou zmien. Od mužov očakáva galantné dvorenie plné rešpektu. Chce byť uctievaná a obdivovaná. Napriek skúsenostiam s mužmi často natrafí na toho nepravého. Ak by muž po jej boku bol hoci ideálny, neprestane sa pýtať, či by sa nenašiel chlap, ktorý by sa k nej lepšie hodil. Rada mení partnerov, ale to, čo ponúka, je jedinečné. Jej láska je spontánna, neplánovaná. Muž by s ňou vždy mal súhlasiť, pritom ona musí mať pocit, že pre ňu urobil všetko. Kto si získa ženu Blíženca, prežije s ňou nebo i peklo už tu, na Zemi.

RAK

22. jún 22. júl

Ak muža Raka priťahuje nejaká žena, rád zalezie do svojej tvrdej škrupiny a ustupuje. Je to také utiahnuté dieťa. Nevie si predstaviť, že by žena mohla milovať práve jeho. Má zraniteľnú dušu. Ak v mladosti Rak natrafí na ženu, ktorá ho vysmiala a pokorila, nikdy sa nezmieri s touto porážkou. Rak však disponuje jemným citom a bohatou fantáziou. Nemá rád flirtovanie, správa sa však spontánne. Neverný je iba málokedy. Žena, ktorá ho priťahuje, má mať v sebe niečo obdivuhodné, čo je hodné zbožňovania. Muž - Rak je taký, akým ho urobí žena.

Žena Račica je tajuplná, pri jej pohľade sa každému mužovi zatají dych. Mysľou mu prejde: "Po takejto žene som vždy túžil". A hneď ju chce chrániť, ale zároveň ničiť. Vníma ju ako bezmocné dieťa, ktoré potrebuje ochranu. Ona chce ukázať svoje city, ale bojí sa, že by to zničilo dojem, ktorý si o nej utvoril. Pri Račici muž musí získať jej dušu, až potom telo. Paradoxne túži najmä po drsnom mužovi, aj keď si to nikdy neprizná. Je nežná ako dravá mačka a divoká ako tiger. Muža potrebuje obdivovať, neznáša slabé typy. Chce byť láskaná a neustále počúvať aká je krásna. Blažený je muž, ktorý získa tento zázrak, ženu Raka.

LEV

23. júl 23. august

Muž - Lev je stelesnené sebavedomie, istota, dôstojnosť. Očakáva, že mu každá žena padne k nohám. Pôsobí ako magnet a ženy to vedia. Je presvedčený, že patrí k najneodolatelnejším mužom. Zamilovanosť je u muža Leva trvalý stav. Nenechá sa ovládnuť, žena pre neho znamená len vzácnu ozdobu. Láska a sex sú pre neho dve rôzne veci. Aj pri milovaní musí zostať na svojom tróne. Partnerka musí byť pôvabná, obletovaná a pestovaná. Jeho klenot potrebuje správny dizajn a musí mať čo najlepšie balenie. V jadre je muž Lev jednoduchý, priamočiary, pre ženu, ktorá ho dokáže chápať, je výborným partnerom.

Ženu narodenú v tomto znamení nijako nie je možné dobyť. Ona sama si volí muža, ktorý sa jej páči. Je presvedčená o svojich hodnotách a keďže to zariadila tak, akoby si ju našiel on, vstupuje do vzťahu s touto osobou. Potrebuje takého muža, ktorý jej bude imponovať. Často sa jej partnerom stane šofér a či záhradník, sociálne postavenie muža u nej nehrá rolu. Očakáva, že jej bude venovať veľa času a dávať jej cenné rady. A keď jej partner nestačí, hľadá si iného. Kto má odvahu žiť s Levicou, o ktorej vie, že ju nemôže nikdy skrotiť, ten má pred sebou vzrušujúci, plný život.

PANNA

24. august 23. september

Muž je navonok prísnym puritánom. Bojuje proti úpadku mravov, o sexe sa v jeho prítomnosti nemôže hovoriť. V tajnosti ho však sexualita veľmi zamestnáva, srdce túži po nežnostiach. Je to komplikovaný typ, vybočuje z vychodených chodníčkov. Pristúpi aj na sobáš z rozumu, ak mu prinesie výhody. Vo vzťahu k žene je estét, všetko musí byť krásne. Očakáva, že milenka bude láskyplná a nežná. Odmietnutie v posteli môže spôsobiť, že sa nadlho alebo úplne stáva impotentným. S mužom Pannou spočiatku môže byť žena v láske sklamaná, ale deň po dni, rok po roku sa to mení.

Je to znamenie neobyčajne krásnych, ale osamelých žien. Muži narážajú na pevnú závoru. Je to silná bytosť, ovláda svoj život sama. Ak ju muž dokáže "roztopiť", lebo v kuse ľadu sa skrýva horúca krv, prejaví sa ako odvážna, zmyselná bytosť. Rada pôsobí ako intelektuálka. Je odmietavá, lichôtky na ňu neplatia, ale ak sa ukáže správny spoločník, vzbudí v nej záujem. Chce muža celého, nielen jeho telo. Žena Panna je božská pre labužníkov a znalcov.

VÁHY

24. september 23. október

Vystupovanie muža narodeného vo Váhach je elegantné a galantné. Je šarmantný, ženy majú rady tento typ muža, lebo sa rád prispôsobí. Obklopuje sa krásou a hodnotnými vecami. Z tohto znamenia pochádza aj najviac sobášnych podvodníkov a lovcov vena. Mnohé pre neho celkom stratia hlavu, dokáže taktizovať, tým získava všetko. Disponuje bohatou fantáziou a neúnavne hľadá, čím by kráľovnú svojho srdca urobil šťastnou. V láske sa snaží, tak ako aj v iných veciach, byť perfektný. Od partnerky očakáva pohodu, žiadne scény. Muž Váhy chce vidieť v každej žene dámu.

Žena narodená vo Váhach zbalí muža skôr, než pochopí, o čo vlastne ide. Často prikyvuje s nevinným úsmevom a pritom si robí čo chce. Má svoj osobitný spôsob myslenia, nedá sa na ňu ísť logicky. Muži ju nazývajú potvorou iba v jej neprítomnosti, ale akonáhle sa objaví, poletujú okolo nej ako včely. Veľa dokáže urobiť pre krásu, svoj štýl a módny efekt. Svoj cieľ dosiahne vždy a bez veľkých nákladov, pretože je šikovná, praktická a nápaditá. Je fixovaná na jedného muža, to jej však nebráni ukazovať sa aj iným. Jej partner by mal byť nadšencom a lichotníkom. Žena Váhy potrebuje nápaditého, ale nežného ctiteľa.

ŠKORPIÓN

24. október 22. november

Muž žije neustále medzi dneškom a zajtrajškom. Kto si s ním začne, nekúpi med, ale korenie. Bez lásky by nemohol existovať. Je neobyčajne citlivý a v sexe jeden z najzdatnejších. Pôsobí ako tichá voda, ale v ňom to vrie. Ak spozná vzrušujúcu ženu, už ho nič nezastaví. Žiadny muž nie je taký húževnatý ako práve on. Ideálom sú pre neho krehké, plaché bytosti. Muž Škorpión netúži po háreme, ale po stopercentnej žene. Len tá, ktorá má odvahu sa mu pokoriť, môže nájsť svoje šťastie.

Žena Škorpión má diabla v tele, nikto jej nemôže konkurovať. Patrí k najvernejším partnerkám, ale mužov fascinuje. V prípade mužovej nevery je schopná vyškriabať mu oči. Na tejto žene je všetko sexy, oplýva bohatým temperamentom. Láska je pre ňu vhodná kedykoľvek a kdekoľvek. Nenechá sa ľahko dobyť, i keď flirt je jej vášňou. Žena Škorpión je vulkán, ktorý veľa dáva, ale aj veľa potrebuje.

STRELEC

23. november 21. december

Ženy by sa Strelcovi mali vyhýbať, pritom na neho neuveriteľne letia. Sála z neho prudký, plný život. Zostáva tajuplný aj pre ženu, ktorá pri ňom zotrvá desiatky rokov. Jeho ciele sú pre obyčajných smrteľníkov šialenstvom, nenormálnosťou, on ich napriek tomu vytvára. Nerád sa upína na jeden typ žien, v každej hľadá niečo zaujímavé. Jeho dvorenie je priame, komplimentami neoplýva. Hovorí čo si myslí, aj keď je to zraňujúce. Partnerka mu musí ponechať veľa slobody, neskladá účty. Muž Strelec je excentrický, žene vie poskytnúť veľa, ale za predpokladu, že ho berie takého, aký je a že ho netúži prerobiť.

Ženu Strelca magicky priťahuje niečo neznáme. Jednoduché prostredie takmer nevidí. Tak je to aj s láskou v živote ju nepovažuje za bezpodmienečnú. Kto miluje ženu tohto znamenia, miluje vždy inú ženu. Je to síce úmorné, ale aj prekvapujúce a osviežujúce. Pre muža, ktorý má rád extravagancie, pôsobí ako elixír. Každý pokus spútať ju by znamenal koniec partnerského vzťahu. Nemiluje scény, ale improvizáciu. U muža hľadá predovšetkým silnú ruku, ktorá by ju viedla a poskytla istotu. Na ženu - Strelca letia skúsení muži, vyžaruje z nej silný veľasľubujúci erotizmus.

Stranu pripravila: Malva Pokorná

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 4. Hygge ako životný štýl
 5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
 8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 943
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 636
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 705
 4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 434
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 979
 6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 349
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 999
 8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 791
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 652
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 562
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Historik Henrich Hrehor.

Hodnotí aj súčasný stav v spoločnosti.

8 h
Ilustračné foto

Kde budú robiť antigénové testy.

22. jan
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Záchranár Peter Vizvary z galantskej nemocnice, ktorého na ARO doviezli na Silvestra po tom, ako sa pri práci sám nakazil koronavírusom.

Pocit dusenia mám stále v sebe, vraví pacient pripojený na kyslík.

15 h
Monika Jankovská odchádza z výsluchu na NAKA v Nitre.

S vyšetrovateľmi začala spolupracovať koncom októbra.

13 h
Mobilné odberové miesto v budove ružinovskej Polikliniky.

V pondelok sa začalo na Slovensku celoplošné skríningové testovanie, ktoré potrvá do 27. januára.

1 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop