Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Horoskop na obdobie od 19.12. do 28.12.2008.

V tomto období sa Baranom bude dariť. Aj keď je pravda, že sa necítite úplne vo svojej koži, predsa len každého prekonáte. Ak vám na tom bude

záležať. Pretože môžete uspieť v čomkoľvek, čo si vyberiete, ale nemali by ste sa venovať primnohým veciam naraz. Podnikajúci Barani sa môžu spoliehať na šťastie pri nových rokovaniach o projektoch na budúci rok, ale nemali by sa nechať zatiahnuť do jednej zahraničnej investície bude to falošný prísľub, radšej sa držte pri zemi. Zamestnaným Baranom sa bude dariť v dokončovaní rozbehnutých úloh, nezabudnete ani na jednu maličkosť, aj preto sa potešíte finančnej odmene, ktorá vám bude nielen prisľúbená, ale aj včas vyplatená. V súkromí môžete počítať so zmenami k lepšiemu, vaši blízki neodolajú vášmu šarmu a milej tvrdohlavosti, prekvapíte ich aj svojimi nápadmi, týkajúcimi sa jedálneho lístka na sviatky. A čo by vás potešilo pod stromčekom? Nový mobil, domáce kino, ale aj vhodná kniha o nových vedeckých objavoch, či možnosť vybrať sa niekam do kúpeľov, tento rok nemáte žiadne nadmerné želania, ktoré by sa nedali splniť. A najmä vy sami chcete dávať.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Pre vás sa tieto dni budú vliecť, stále v tom istom napätí, zhone a neprehľadnosti, nič nebude pevné, ani isté, či pokojné, zakaždým narazíte na nejaký problém, ktorý budete musieť niesť vy a riešiť ho, hoci aj vo voľnom čase. Nemali by ste sa ale sťažovať, ani búriť proti nárokom vášho okolia. Je to skúška a ak ju nezložíte, nemôžete rátať s podporou v budúcnosti. Všade sa to s vami bude ťahať vaša pracovná vizitka. Snažte sa preto čím viac venovať práci a súkromie nechajte na vedľajšej koľaji, do 23.12. si to môžete dovoliť. Vy predsa darčeky už dávno máte, alebo apoň máte jasno v tom, čo komu dať. A čo by ste chceli vy sami? Pod stromčekom by vás potešili nové hodinky, prsteň, alebo náramok, či teplá zimná vetrovka na dlhšie túry. Lebo aj tie máte teraz v pláne, cez voľné dni by ste sa radi dostali niekam mimo domova. Môžete si to naplánovať, slobodných čaká aj jedno zaujímavé stretnutie s niekým, kto ich na dlhý čas zaujme.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blížencom všetko vychádza. Aj napriek tomu, že ste zopár ľudí nahnevali, sklamali a zabudli na svoje sľuby, tak dosiahnete úspech. Podnikajúcim Blížencom sa podarí získať podporu do budúcnosti, rôzne rozhovory so správnymi ľuďmi prinesú ten správny efekt a vy sa budete tešiť na začiatok roka. Zamestnaných čaká povýšenie, aj presun do nových priestorov, môžete rátať aj s novou zodpovednosťou, ale toho vy sa nebojíte vy si viete vždy poradiť. Ani pokiaľ ide o zdravie, nie ste na tom zle, síce už dlhší čas idete na hranici vašich možností, no pár dní voľna to všetko vyrieši. Potrebujete obnoviť zdroje energie, inak sa vaše vzdušné JA nebude mať o čo oprieť. A čo by vás potešilo ako darček? Pre ženy by boli vhodné rôzne kozmetické prostriedky, skrášľovacia kúra, alebo dobré knihy, cestopisy, pre mužov kravaty, šály, perá, či poznámkové bloky, aby si mali kde zaznačiť svoje skvelé myšlienky a originálne nápady. A tiež to, čo majú vybaviť a kde ich kto čaká, pretože práve ich roztržitosť im spôsobuje mnohé životné krachy.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

S Rakmi nie je ľahké vyjsť, už dlhší čas majú pocit nedocenenia a ľudia im ani v tomto období neukážu, ako veľmi si ich vážia. Zabudne sa na to, preto sa Raci budú správať podráždene a nespoločensky. Či už v práci, kariére, alebo doma všade narazia na chlad, odstup, nedostatok času, kritiku. Nakoniec budú mať pocit, že im nikto nerozumie a nikto na nich nemá čas. Starostlivé Račice sa síce budú realizovať v domácich prácach, upratovaní, pečení, ale keď si ich blízki nenájdu čas na pochvalu, tak sa zmenia na škriepne dračice. Prečo ste ale takí precitlivení a všetko sústredíte len na seba a svoje očakávania? Prejavujete vy sami toľkokrát uznanie a ocenenie, ako si sami vyžadujete pre seba? Nie je to skôr v dosť veľkom nepomere? Bolo by lepšie, keby ste sa zamerali na dávanie a popremýšľali, ako prekvapiť vašich blízkych. Potom môžete aj vy rátať s príjemnými prekvapeniami.

Lev

Vaše ohnivé JA bude mať v týchto dňoch zelenú. Realizujte vaše plány naplno, snažte sa splniť všetky podstatné úlohy, ale nezanedbávajte ani vaše domáce prostredie. Všade vás budú potrebovať a všade vás budú chcieť, nakoniec budete mať pocit, že by ste sa mali naklonovať. Ale ten pocit bude pre vás motiváciou na ešte väčšie vypätie. No aj keď dôjde na sviatočné dni, tiež budete vítaní a prijímaní v dobrom očakávaní. Tak nikoho nesklamte a nezabudnite ani na vhodné darčeky. Pre vás by to malo byť niečo spojené s poznávaním nových krajín, alebo s investíciou do vašej kondičky, vo vás je stále mnoho nevyužitej energie a na druhej strane váš organizmus potrebuje spevniť svaly. Levice by sa nemali brániť zmene životosprávy, práve po Vianociach by bolo pre vás správne začať meniť vaše zvyky. Nebolo by to až také náročné, ako si myslíte a váš organizmus by to len ocenil.

Panna

Panny sa nevedia správne rozhodnúť, bude v nich veľa neistoty a aj ich koncentrácia bude slabá. Necítite sa najlepšie ani po zdravotnej stránke, takže by bolo možno lepšie, keby ste si vzali voľno a nechali všetko na iných. To nie je problém, ani tragédia, môžete si dovoliť oddychovať a dobiehať zameškané vo vašej domácnosti a celkovo rodine. Osamelé Panny by si tiež mali dopriať voľnejšie tempo, možno práve keď pôjdete skôr z práce, tak sa s niekým zrazíte a nájdete si vhodného spoločníka. Podnikajúce Panny by mali zvážiť, či nie je najvyšší čas na nadviazanie obchodných vzťahov s cudzinou, ak nebudete riskovať, nikam sa neposuniete. Vaši blízki by vás potešili rôznymi výletmi do prírody, pobytmi na chate, alebo na termálnom kúpalisku, ale aj rôznymi doplnkami do kuchyne, či do dielne. Veru, vy ste manuálne zruční a aj to by bol pre vás vhodný relax práca pre radosť.

Váhy

Váhy môžu počítať s dobrým vplyvom hviezd, aj ľudia okolo vás budú k vám pristupovať s väčšou ochotou a dokážu vám poskytnúť to, čo budete potrebovať. Lebo vy ste často nerozhodní, máte sami v sebe zmätok a neviete presne definovať svoje potreby. Teraz napríklad cítite, že vlastne ani neviete, s kým by ste chceli byť cez sviatky. Sú ľudia, ktorí vás ohraničili a ktorí vás obrali o silu plniť si vaše sny, popremýšľajte, čo vlastne ešte od života chcete. Cez voľné dni budete mať možnosť nájsť znovu sami seba a svoje ciele prehodnotiť, tak potom nezabudnite, k čomu ste sa odhodlali. Vianoce sú pre vás vždy akýmsi zlomovým obdobím, keď vo vás dozrievajú nové myšlienky, ale nemali by ste zabúdať na to, čo ste sľúbili v minulosti máte splniť zopár snov. Vy sami by ste radi dostali luxusné šaty, kabelky, tašky, alebo si dopriali nové auto.

Škorpión

Vy ste teraz pod vplyvom ohnivého živlu dosť ostýchaví, nerozhodní, neviete, čo by ste mali urobiť, aby sa na vás nič nezosypalo a ako sa vyhnúť rôznym konfliktom. V najbližších dňoch musíte rátať s kolísavým šťastím a úspechy vás čakajú len tam, kde si to skutočne oddriete. Nič nedostanete zadarmo, na všetky vaše kiksy sa príde, aj na tie najmenšie. Horšie je, že sa to prevalí aj doma a vy budete naraz mať pocit, že ste celkom sami, bez opory. Nie nie je to tak, len sa treba kriticky pozrieť na to, čo ste urobili - alebo neurobili. Vianoce vám prinesú pokoj a pohodu, ak budete ochotní uznať svoju chybu a môžete rátať aj s peknými darčekmi. Vás osobne by potešila nejaká vzácna vec, obraz, alebo niečo spojené s turistikou, túžite po voľnosti a priestore, ťahá vás to od ľudí, aj preto by ste ocenili niečo také.

Strelec

Strelci sú ešte stále pri kormidle, môžu využívať vplyv svojej vládnucej planéty na čokoľvek. Ťahá vás to na cesty? Cestujte. Za vašou láskou? Bežte. Máte chuť na riskantnú hru o peniaze? Skúste to. Ak máte pocit, že práve v práci vás potrebujú je to na vás. Nemusíte sa ani príliš namáhať a úspech je váš. Ale pozor vplyv Jupitera vystrieda Saturn, teda neberte si na seba priveľa, môžete sa nakoniec dostať do ťažkostí. Ale jedna aktivita to je v poriadku. V tom zhone nezabudnite na maličké darčeky, ktorými robíte najväčšiu radosť a ani na dve návštevy ľudí z vášho okolia, čakajú na vašu pozornosť. Vianočné sviatky prežijete v príjemnej atmosfére, vy sami budete jej tvorcami a vaši blízki vás zaskočia rôznymi darčekmi, potešíte sa aj novej hudbe, aj novému oblečeniu a aj pozvánkam na zaujímavé spoločenské podujatia.

Kozorožec

Vy vždy chcete mať všetko pod kontrolou. Pevne si stojíte za svojimi požiadavkami, za svojimi hranicami, bez toho, aby ste niekomu ustúpili a nechali priestor aj inému názoru. Váš je najlepší. Ale teraz to skutočne nebude ten najlepší spôsob, ako sa dostať k nejakému výsledku. Pokiaľ budete vo všetkom stáť na svojom, tak sa od vás postupne odklonia vaši kolegovia, zamestnanci, či obchodní partneri. Je síce pravda, že vy máte do istej miery vedúcu pozíciu, ale načo vám to bude, keď nebudete mať koho riadiť? Snažte sa preto menej hovoriť a viac sledovať vaše okolie, aby ste vystihli správny čas na predloženie toho, čo vy sami chcete získať. Len ak sa náhle "vložíte" do rozhovoru a rozhodovania, tak získate. Moment prekvapenia je ten správny. Podobne to je aj vo vašom súkromí. Vaši blízki už dobre poznajú vaše taktiky a spôsob uvažovania, len ak urobíte niečo nečakané, prelomia sa ľady, ktoré vás v poslednom čase od seba oddeľujú. Všimli ste si vôbec, že v podstate žijete sami pre seba, aj keď ste v rodinnom kruhu? Pomôcť vám môže aj vzájomné obdarovanie, nešetrite na darčekoch, vy sami by ste ocenili rôzne domáce spotrebiče, elektroniku, niečo o zdravej výžive a o športe, ktorý sa dá realizovať doma.

Vodnár

Budete plní energie, prelietať z nápadu na nápad, neustále prekvapovať svojimi myšlienkami a novátorským prístupom. Akoby vás niekto pripojil k nejakému tajnému zdroju energie. Tam, kde sa ostatní ledva hýbu, kde si nevedia rady, alebo váhajú, tam sa vy uplatníte a pokojne môžete aj riskovať. Niet pre vás žiadneho obmedzenia, ani zdravie vám neurobí škrt cez rozpočet. Len pozor na vaše citové problémy. Voľné dni by ste mali využiť práve na riešenie vašich problémov, neunikajte do práce, alebo na návštevy. Alebo vám na tom nezáleží? Zhodnoťte to sami v sebe čím skôr, aby ste nikoho zbytočne neoberali o iné možnosti a ani sami seba. Keďže Vodnári majú v sebe veľa energie, potešila by ich aktívna dovolenka výlet do hôr, ale aj rôzne drobnosti do ich pracovne, či študovne, knihy, CD, alebo dobré filmy. Potrebujú sa viac zamerať na vzdelávanie, tak aj nejaký vopred uhradený kurz cudzieho jazyka by naplnil ich sny o darčeku.

Ryby

Ryby sa nemusia obávať, aj keď majú toho na hlave dosť, zvládnu každú činnosť, do ktorej sa pustia. Napriek tomu, že narazíte na prekážky, bude vo vás dosť bojovnosti a nedovolíte nikomu, aby vás zneistil. Podnikajúce Ryby by sa nemali púšťať do rozhovorov s ľuďmi, ktorí im nedávno podkopli nohy, je zbytočné dávať im ďalšiu príležitosť, neverte ich sľubom a zárukám. V láske sa Ryby môžu tešiť na pekné chvíle, ich blízki pre nich majú skvelé prekvapenie, tak by sa nemali príliš vypytovať a radšej sa nechať viesť. Celkovo bude toto obdobie pre vás príjemné, ani zdravie vám neskríži plány, nemusíte sa teda nejako obmedzovať, ani pokiaľ ide o vianočné jedlá a ani pokiaľ ide o športové aktivity. Práve k nim ale potrebujete novú výstroj a oblečenie, dajte to vedieť svojej rodine, nech vie, čo by vás potešilo.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
 2. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
 3. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
 4. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
 5. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 6. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
 7. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
 8. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
 9. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
 10. Pomáhajte čítaním
 1. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
 2. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
 3. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
 4. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
 5. Pomáhajte čítaním
 6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
 7. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
 8. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
 9. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
 10. Get our subscription and support the Online Charity Auction
 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 30 767
 2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 658
 3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 917
 4. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 315
 5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 250
 6. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 926
 7. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 912
 8. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 8 809
 9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 749
 10. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 498
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Predseda SaS a minister hospodárstva Richard Sulík, predsedníčka Výboru NR SR pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková a podpredseda SaS a minister školstva Branislav Gröhling.
Dobré ráno

Dobré ráno: Kedy advokáti pracujú zadarmo

Vznikol u nás prvý pro bono rebríček.

Stĺpček Jakuba Fila

Figa borová v podaní Igora Matoviča

Krajina si zaslúži mať príčetného premiéra.

Jakub Filo.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop