2: Havlíčkova - Nám. Maratónu mieru - Hlavná pošta - Nám. osloboditeľov - Staničné námestie
3: Staničné námestie - Nám. osloboditeľov - Ryba - Nad jazerom, Važecká
4:Havlíčkova - Nám. Maratónu mieru - Hlavná pošta - Nám. osloboditeľov - Ryba - Barca, Socha Jána Pavla II.
5: Staničné námestie - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - OC Optima
6: Nám. Maratónu mieru - Nová nemocnica - Magistát mesta Košice - SOU dopravné - Zimný štadión - Nám. osloboditeľov - Staničné námestie
7: Štadión TU - Hlavná pošta - Nám. osloboditeľov - Ryba - Nad jazerom, Važecká
9: Havlíčkova - Nám. Maratónu mieru - Nová nemocnica - Magistrát mesta Košice - Železníky, križovatka - Nad jazerom, Važecká
R1: Staničné nám. - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - OC Optima - (Pereš - Poľov - Ludvíkov dvor) - Vstupný areál USS
R2: Nad jazerom, Važecká - Železníky, križovatka - OC Optima - (Pereš - Poľov - Ludvíkov dvor) - Vstupný areál USS
R3: Havlíčkova - Nám. Maratónu mieru - Nová nemocnica - OC Optima - (Pereš - Poľov - Ludvíkov dvor) - Vstupný areál USS
R4: Štadión TU - Nová nemocnica - OC Optima - (Pereš - Poľov - Ludvíkov dvor) - Vstupný areál USS
R5: Ryba - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - OC Optima - (Pereš - Poľov - Ludvíkov dvor) - Vstupný areál USS
R6: DP mesta Košice - Spoločenský pavilón - OC Optima - (Pereš - Poľov - Ludvíkov dvor) - Vstupný areál USS
R7: Amfiteáter - Nová nemocnica - OC Optima - (Pereš - Poľov - Ludvíkov dvor) - Vstupný areál USS
R8: Barca, Socha Jána Pavla II. - Železníky, križovatka - OC Optima - (Pereš - Poľov - Ludvíkov dvor) - Vstupný areál USS
Trolejbusové linky
71: Lingov - Mier - Mlynská bašta - Námestie osloboditeľov - Magistát mesta Košice - KVP, kláštor
72: Lingov - Mier - Mlynská bašta - Námestie osloboditeľov - Magistát mesta Košice Grunt
73: Nám. osloboditeľov - Magistrát mesta Košice - KVP, kláštor
Autobusové linky
10: Madridská - Hanojská - Priemyselná - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - Luník VIII ( - OC Optima)
11: Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - Luník IX, sídlisko
12: Podhradová - Mier - TU - Nová nemocnica - Hlavná pošta - Dom umenia - Stará nemocnica - Verejný cintorín - Barca Šebastovce
13: Nad jazerom, Važecká Krásna
14: Horný Bankov - Čermeľ - Havlíčkova - Mier - Májová - Žel. zastávka Ťahanovce
15: Exnárova - Sečovská - Nám. osloboditeľov - Stará nemocnica - Železníky - OC Cassovia
16: Podhradová - Mier - Mlynská bašta - Staničné námestie - Nám. osloboditeľov - Stará nemocnica - OC Cassovia
17: Staničné nám. - Nám. Maratónu mieru - Hlavná pošta - Nová nemocnica - Hronská - Michalovská - Luník VIII
18: Madridská - Hanojská - Mier - Obchodná akadémia - Nová nemocnica Moskovská
19: KVP, Kláštor - Klimkovičova - Moskovská - Nová nemocnica - TU - Nám. Mar. Mieru - Pošta 2 - Staničné nám. - Palackého - Tepláreň Mlyn
20: Košická Nová Ves - Darg. hrdinov, MiÚ - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - Nemocnica Šaca
20L:Košická Nová Ves - Darg. hrdinov, MiÚ - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - Pereš Lorinčík
21: Staničné nám. - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - Prekladisko hotových výrobkov USS (na linke platí tarifa TZR)
22: Baňa Bankov - Amfiteáter - Technická univerzita - Nám. Maratónu mieru - Mier Džungľa
23: Pri hati - Žel. nemocnica - Staničné nám. - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné Letisko
24: Staničné nám. - Nám. osloboditeľov - Ryba - Socha Jána Pavla II. - Valaliky - Spaľovňa ( - Kokšov Bakša)
25: (Bruselská - Madridská - ) Ťahanovská - Magnezitárska - Mier - Mlynská bašta - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné Poľov
26: Nemocnica Šaca - Vstupný areál U. S. Steel
26P:Nemocnica Šaca - Ludvíkov dvor Poľov
27: Madridská - Hanojská - Mier - Mlynská bašta - Staničné nám. - Palackého - Priemyselná - Kalinovská Lingov
28: (Staničné nám. - Nám. osloboditeľov - Ryba - ) Nad jazerom, Važecká - Nižná Hutka - Vyšná Hutka - Nižná Myšľa
29: ZOO - Kavečany - Mier - Mlynská bašta - Staničné nám. - Nám. osloboditeľov - Stará nemocnica - OC Cassovia
30: OC Optima › Pereš › Lorinčík › OC Optima (okružná linka; prípoj k linke 20)
31: Maša - Kolibár - Bratislavská - Trebišovská - SOU dopravné - Nám. osloboditeľov - Vyšné Opátske
32: Luník VIII › Trebišovská › Bernolákova › Magistrát mesta Košice › Hodonínska › Trebišovská › Luník VIII (okružná linka)
33: Staničné námestie - Nám. osloboditeľov - Priemyselná - Zelený dvor Krematórium
34: Bruselská - Hanojská - Mier - Nám. Marat. mieru - Hlavná pošta - Nová nemocnica - Poliklinika KVP - Luník VIII - Hala Cassosport
40: Havlíčkova - Čermeľ - Alpinka Jahodná (na linke platí tarifa TZR)
51: Bruselská - Hanojská - Priemyselná - Nám. Osloboditeľov
52: Krásna - Važecká - Tepláreň - BPMK - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - Nemocnica Šaca
53: Hanojská - Mier - Mlynská bašta
54: Madridská - Hanojská - Kalinovská - Darg. hrdinov, MiÚ - Gymn. Opatovská - (Dneperská) - VSS, križovatka - Železníky - (cez Červený rak) - KVP, kláštor
55: Lingov - Kalinovská - Mier - Krajský úrad - Amfiteáter - Nová nemocnica - KVP, kláštor
56: Madridská - Budapeštianska - Nám. osloboditeľov - SOU dopravné - Nemocnica Šaca
Pozn.: Linky RA1 - RA8, linky nočnej dopravy N1 - N3 a N71 bez zmien v trasovaní.V čase prázdnin nepremáva linka 53. Ostatné linky premávajú podľa prázdninového cestovného poriadku.
Autor: Električkové Linky
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári