Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

ČAROKRUHY

Rady pani Zity - tentokrát na tému počatia detí a všetkých s tým súvisiach otázokKaždý potrat je aj podľa mágie jedným z najväčších hriechovV

Rady pani Zity - tentokrát na tému počatia detí a všetkých s tým súvisiach otázok

Každý potrat je aj podľa mágie jedným z najväčších hriechov

V Hollywoode je momentálne kult bábätiek. Aj za pani Zitou prichádzajú pomerne často manželské páry, ale také, ktoré nemôžu mať deti, a to napriek potvrdeniam lekárov, že obaja mladí ľudia sú zdraví. Dnešné popoludnie pri káve sme venovali s pani Zitou práve tomuto problému.

- Vysvetlím, prečo žena nemôže otehotnieť. Tých príčin môže byť viacero. Buď je dôvod karmický, alebo ide o porobenie. V prípade karmy sa často treba vrátiť do deviateho alebo siedmeho pokolenia. I u deti s telesným postihom sa prejavila karma. Mnohé ženy nie sú schopné zasa donosiť dieťatko - majú potraty a tu sú najčastejšou príčinou zasa porobenia.

Skryť Vypnúť reklamu

Mnohé magické postupy "porobenia" majú na svedomí neprajníci napríklad už na svadbe. Tieto veci sa dajú robiť s kvetmi, s krikom / slová nepoviem/ do prázdneho suda, so spodnou bielizňou nevesty. Ženy pritom vôbec nevedia čo sa deje, prichádzajú s hlbokým smútkom, veď mať dieťatko, to je naozaj najväčšie šťastie pre rodinu.

Mala som nedávno zaujímavý prípad. Obrátili sa na mňa manželia, ktorí boli šesť rokov spolu a žena nie a nie otehotnieť. Výsledky od lekárov boli dobré. Pri pátraní do minulosti sme prišli na to, že obaja sú pod karmou. Z jeho rodiny dve tety nemali deti a ona sa narodila presne v hodinu, keď zomrela macocha jej mamy, ktorá tak isto nemohla mať deti. Karmická duša umierajúcej prešla do mojej klientky.

Viete v týchto prípadoch pomôcť ?

Skryť Vypnúť reklamu

- V Mnohých áno, ale niekedy nie. Pomôcť nemôžem vtedy, ak sa muž alebo žena narodili keď Mesiac na oblohe nebolo vidno. Teda tesne pred skončením jeho ubúdajúcej fáze. Zistím to na ruke, pod palcom kde to signalizuje znamenie Saturna. Vtedy naozaj nemôžem pomôcť, je to dané Bohom. Ľahšie je odstrániť porobenie, ale karma sa dá aj odpracovať.

Vážnym problémom je, aj keď niekto v rodine umrie nie dobrovoľne. Teda buď je zavraždený, zabitý alebo spácha samovraždu. Do dvadsať rokov od udalosti sa to ešte dá odstrániť, neskôr sú výsledky neisté.

Prečo?

- Takáto duša je dvadsať rokov na zemi.

V poslednom období je veľa rizikových tehotenstiev...

- Jeden z dôvodov napríklad samovoľných potratov tkvie v klamstvách vydajachtivých dievčat. Veľa z nich ich klame chlapcov že sú tehotné, len aby si ich zobrali a pritom nie sú tehotné. Potom sa vyhovoria, že potratili. Dievčatám by som naozaj rada prehovorila do srdca, že v takých prípadoch nemožno klamať, pretože si naozaj môžu a často sa to stáva, privodiť neskôr samovoľné potraty na dlhý čas až deväť rokov.

Skryť Vypnúť reklamu

Vhodná doba pre počatie?

- Keď narastá Mesiac, alebo keď je plný Mesiac. Často a s úspechom vypočítavame i narodenie chlapčeka alebo dievčatka.

Máte aj rady pre ženy, ktoré čakajú dieťa

- Tehotná žena nemôže nosiť krátke šaty, lebo dieťa sa nemusí narodiť zdravé. Nemala by napríklad veľa šiť, pretože pupočná šnúra sa môže obtočiť okolo dieťatka. Nemala by sa zľaknúť, ak sa zľakne treba dať do sitka ľad a potom sa s tou vodou umyť. Mala by sa vyvarovať pohľadu na oheň a najmä na škaredé veci. V televízii si odpustiť akékoľvek programy o násilí, ale preladiť na program o umení. Nemala by si strihať vlasy, ktoré súvisia s prichádzajúcim životom. Tehotnej, ktorú nechal muž, sa dá pomôcť a je to aj povinnosť jej pomôcť.

Ako sa pozeráte na potrat?

- I podľa magických praktík je najväčším hriechom je potrat. Dušička je v tele matky od samého začiatku. O tom čo sa pri tom a potom deje nechcem radšej hovoriť.

Dá sa "uľahčiť" pôrod?

- Staré praktiky hovoria, aby žena do miestnosti kde bude rodiť vstúpila pravou nohou, je dobré rozpustiť vlasy a otvoriť všetky dvere.

Ak sa už dieťa narodí...

- Dieťatko treba hneď po pôrode priložiť k pravému prsníku mamičky. Len pre zaujímavosť, plienky dnes nahradili pampersky ale ani tie nech mamičky neodhadzujú na zem, ale hneď odnesú do odpadkového koša. Plienky na zemi predznamenávajú chudobu a dieťaťu by sa v živote nedarilo. Do prvého kúpeľa sa dáva svätená voda a podľa starých magických praktík i peniaze a kniha. Dieťatku sa dalo piť so striebornej lyžičky aby bolo múdre a aby nebolo pijakom. Na ručičku dávame červený korál, alebo aspoň červenú mašličku, aby ho nikto neuriekol. Košieľku mu môžeme obliecť naopak. Pokiaľ nie je dieťa krstené nie je dobré aby ho videlo veľa ľudí. Chcela by som upozorniť aj rodičov, aby si uvedomili, čo hovoria svojim deťom, je totiž veľa prípadov, kedy matka v zlosti prekľaje svoje deti. Slová sú nebezpečnou zbraňou.

Ako je to s krstením?

- Ani počas pôstu, ani počas sviatku sa neodporúča. Dvojčatá sa nekrstia odrazu, najprv vždy prvorodené. Zložitý život majú deti, ktoré sa narodili medzi dvoma pôrodmi, pri ktorých dieťatko zomrelo. Rovnako aj tie, ktorých dátum sa začínal nulou, alebo prišli na svet v priestupný rok. Vtedy je dobré ak sú krstnými rodičmi pokrvní príbuzní.

August z pohľadu egyptského tarotu Elišky Vysložilovej

Na politickej scéne bude čo hasiť

Všeobecné tendencie: V auguste nás čaká veľká kumulácia výbušnosti, nechcených zvratov a problémov. Nesmieme zabúdať na minulosť ale ani privolávať negatívne udalosti, zlo. Vidím to aj ako boj medzi duchom a hmotou, bude sa oddeľovať plevel od zrna, zlo od dobra. Pokojní a duchovne vyspelí ľudia toto nepokojné obdobie lepšie zvládnu ako tí, čo sú hmotne zameraní. Pomôže súdržnosť, pestovanie priateľstiev. Vo zvýšenej miere zaznamenáme militantné tendencie a nacionalizmus. Treba si dávať pozor na psychiku. Nervove vyčerpaní, alebo slabí budú agresívni. Pestujte si preto duševné zdravie a navoďte si vnútornú pohodu.

Politická scéna: Bude sa rozpadať a tento procese bude sprevádzať mnoho intríg a aj vzájomné osočovanie, čo sa prejaví vo všetkých stranách momentálnej politickej špičky. Zaznamenáme priam extrémne výbuchy. Oproti sebe budú stáť tí, čo boli veľmi silní a vplyvní a tí, čo pôsobili ako šedé eminencie. Urán podľa tohto výkladu je v Škorpiónovi, a podľa ďalších kariet pôjde o zákerný, ostrý a vážny boj. Zastaví ho až veľmi vplyvná osobnosť a celé neľútostné stretnutie bude mať dohru na súde.

Peniaze: Čaká nás priaznivá situácia, ale ekonómovia musia zostať otvorení zmenám. Vidím, že sa pôjde do rizika, ale napokon všetko dobre dopadne a koruna sa bude ďalej priaznivo vyvíjať. Čas praje kúpe nehnuteľností.

Zdravie: August je výborný na absolvovanie preventívnych prehliadok, aby sa človek stihol dať do poriadku pred zimou. V tento mesiac nehrozia ani tak fyzické problémy, ako podráždenosť, psychická labilita. Pozor na choroby kože a pohlavných orgánov. Nepôjde o epidémie ale treba sa chrániť na kúpaliskách a tam, kde sú spoločné hygienické zariadenia. Suchý a horúci mesiac prežijeme v zdraví ak ho budeme tráviť viac doma, v príjemnom chládku, v rodinnom kruhu, než v zhone trebárs aj na zahraničnej dovolenke. Najdôležitejší bude kvalitný spánok. Treba chodiť skoro spať a skoro ráno vstávať.

Láska: Láska a city budú silné, partneri budú tak trochu mať tendenciu medzi sebou súťažiť o vodcovstvo. Nevery sa rýchlo prezradia. Napätie znížia úprimné rozhovory a aj nepríjemné veci v tomto mesiaci opačná strana ľahšie príjme.

S Petrom Mišíkom o omladzujúcej a ozdravujúcej technike

Základom je čo najlepšie si vyčistiť tráviaci trakt

Joga je známa svojimi liečebnými vlastnosťami. Vyše tridsať rokov sa jej venuje populárny astrológ Peter Mišík. Pozná množstvo očistných techník, ktoré nám pomáhajú zlikvidovať v našom organizme škodlivé toxíny a tým aj mimoriadne zvýšiť vitalitu a odolnosť voči chorobám a stresom. Tá, o ktorej bude dnes reč pôsobí aj omladzujúco a čistí pleť.

Svojich zverencov vraj učíte výbornú techniku pomcou ktorej sa celý organizmus očistí a ktorá má mimoriadny efekt pre zdravie.

- Volá sa ŠHANK PRAKŠALANA a naozaj sa človek po nej cíti výborne.

Môžete nám ju popísať?

- Pripravíme si mierne slanú vodu, teplú približne 37 stupňov. Soľ dávame preto, lebo zabraňuje rýchlemu vstrebaniu vody do organizmu. Najvhodnejší čas začať očistu je ráno, pred prvým vyprázdnením hrubého čreva. Celá priebeh trvá asi jednu hodinu. Po získaní praxe sa skracuje na pol hodinu.

Vypijeme 3 - 5 dvojdecových pohárov pripravenej mierne slanej vody. Postavíme sa mierne rozkročmo a dvihneme ruky nad hlavu. Štyri krát sa nakloníme naľavo a napravo a striedavo, aby voda zo žalúdka mohla cez vrátnik vchádzať do tenkého čreva. Ruky predpažíme a otáčame sa štyri krát na obe strany. Pri tomto cviku voda postupuje v tenkom čreve. Pri treťom cviku narovnané ruky položíme dlaňami na podložku - pod trup je tiež narovnaný a špičky prstov sa dotýkajú tiež podložky. Ponad rameno sa striedavo štyri krát pozrieme na protiľahlú pätu. Tu už voda vychádza z tenkého čreva do hrubého čreva. Pri štvrtom cviku si sadneme do podrepu a striedavo štyri krát si pritláčame stehno a koleno na pravú a ľavú polovicu brucha. Týmto stlačením pretláčame vodu v hrubom čreve až ku análnemu otvoru.

Vypijeme ďalší pohár vody a opakujeme cvičenia. Po niekoľkých pohároch a cvičeniach musíme ísť na prvé vyprázdnenie hrubého čreva. Pri pití ďalších pohárov už cvičenie musíme prerušiť a isť sa vyprázdniť. Asi po 15 pohároch voda prešla celým tráviacim traktom a vychádza von čistá. Vtedy pitie a cvičenie ukončíme. Necháme vyjsť zvyšnú vodu. Uvedomíme si, že naše črevá sú čisté ako u bábätka. Preto si musíme prispôsobiť stravu a len postupne prejsť na na šu obvyklú potravu. Po hodine zjeme prevarenú ryžu bez prísad a masti či iného tuku. Na obed a večeru sa doporučuje zajesť ryžu s prívarkom a piť nesladený čaj. Nasledujúce dni sme pri výbere stravy opatrní a vyhýbame sa dráždivým jedlám. Ako napr. Koreniny, čierna káva, alkohol, a živočíšne tuky..

A ešte jedno malé upozornenie

- Nestáva sa to často, ale po vypití prvých pohároch, niektorým ľuďom prechádza voda sama celým zažívacím traktom, pomerne rýchlo, vtedy netreba prejsť uvedenými cvičeniami.

Veselo i vážne z osvedčenej alchymistovej lekárne

Bodliakom proti "smole" i vírusom

Benedikt lekársky - požehnaný bodliak je tak vynikajúc bylinka, že Škorpióni môžu byť len radi, že sa viaže ich znameniu. Možno preto, že voľakedy, v antickom staroveku mala rastlina ochraňovať pred uhryznutím Škorpióna.

V stredoveku ho používali najmä proti pľúcnym chorobám a moru. Benedikt podporuje trávenie, to znamená tvorbu tráviacich štiav a žlče. Slúži na posilnenie pečene a ničí aj niektoré baktérie a vírusy. V ľudovom liečiteľstve sa používa pri vyčerpaní na povzbudenie nervovej sústavy, pri chorobách so zvýšenou teplotou, pri reumatických ochoreniach a aj ako močopudný prostriedok. Bylina je známa tým, že celkovo ovplyvňuje látkovú premenu. Čerstvá šťava urýchľuje hojenie rán. Aj naše babičky vedeli, že benedikt je naozaj dobrá bylinka. Asi netušili, že obsahuje veľa magnézia, draslíka a vápnika, dokonca aj "B" vitamín. Skúsenosti im však potvrdili, že keď sa cítili nadmieru vyčerpané, najlepšie si je uvariť čaj z benedikta, medovky a žihľavy. Po čajovej lyžičke z každej drogy zaliali dvoma deci vriacej vody a prisladili lyžičkou medu.

V knihách s magickými radami sa dočítame, že sa má nosiť vo vrecku šiat, ochráni nás pred akýmkoľvek druhom zla a zlých mocností. Ak ho pridáte do kúpeľa, ktorý sa rozhodnete urobiť si za splnu Mesiaca, odvrátite od seba smolu a očistíte sa od negatívnych nánosov neprajníckej osoby.

Stranu pripravila: Katarína Bednářová

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
 2. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
 3. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
 4. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
 5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
 6. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
 7. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
 8. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
 9. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 10. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 1. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 2. 3 veci, s ktorými zvládnete horúčavy v byte
 3. Spoločnosť ASBIS uvádza na európske trhy novinku
 4. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
 5. V BILLA pokračuje Doba slovenská
 6. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
 7. Legislative intention - recodification of the corporate law
 8. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
 9. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
 10. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
 1. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 10 604
 2. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 10 246
 3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 9 003
 4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 175
 5. Po Slovensku na motorke 6 661
 6. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 6 583
 7. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 6 342
 8. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 4 195
 9. Crème de la crème po slovensky 3 240
 10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 586
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Státisíce hrdých Slovákov sa rozhodli, že tentokrát v mene svojej zadubenosti položia život. Dojemnô!


Kajetána Kičuru privádzajú na Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici.

Kičura zostáva vo väzbe, bráni sa slabo.


17 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop