Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 28.9. do 4.10.2007.

Barani by sa nemali nechať zastaviť prekážkami. Tento týždeň využite na bilanciu a nové závery, ktoré vám z nej vyplynú, uviesť čím skôr do života.

Netreba strácať čas váhaním a vyčkávaním, ste na dobrej ceste, tak sa neobzerajte, neporovnávajte s inými ľuďmi, vyhnite sa aj vlastným pochybnostiam. Musíte byť aktívnejší, nedať sa zlomiť a najmä sústrediť sa na jeden cieľ, nie na mnohé čiastkové úlohy. Pozor ale na jedno vaše slabé miesto na vaše zdravie. Ľahko môžete prísť o všetko, ak nebudete zdravotne fit a to veru nie ste. Využite víkend na posilnenie imunity, na zlepšenie vašej kondície a aj pokiaľ ide o vašu psychiku, snažte sa vypnúť, nemyslieť na starosti. Mladší Barani by si mali dať pozor na úrazy, na kĺby, ramená a chrbticu.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Vy sa často zaoberáte inými ľuďmi, aj ich kritizujete, či už navonok, alebo vo svojom vnútri, posudzujete ich správanie, status a dosiahnuté úspechy, ale zabúdate na to, že by ste aj na seba mali vziať ten istý meter. Kedy ste sa naposledy zamysleli sami nad sebou? Nie je na to najvyšší čas? Spomeňte si, čo ste chceli dosiahnuť nemáte to už náhodou dávno za sebou? A nejaký nový cieľ? Kam vlastne idete? A čo vás teší, či motivuje? Upracte si konečne na vašom vlastnom piesočku, dajte sa do práce a plánovania, preberte sa, venujte svoj čas sebe. V práci a ani v podnikaní sa vám príliš dariť nebude, opozičné postavenie Venuše vám nepomôže k dosiahnutiu vašich pracovných predstáv. Skutočne bude lepšie, keď sa budete venovať svojim "vnútorným záležitostiam".

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Vy sami najlepšie viete, čo potrebujete a na čom vám záleží. Je teda samozrejmé, že sa snažíte nájsť nejakú skratku, aby ste sa neunavili zbytočným zdolávaním prekážok. Ale pozor, niekedy práve prekážky a ich riešenie spôsobia, že sa zmenia vaše názory, aj ciele a môžete sa aj zoznámiť s novými ľuďmi, alebo nájsť si takto novú lásku. Teda, nemali by ste sa náhliť, ale dať šancu aj svojej intuícii a overiť si, kto vás kde môže podporiť, posunúť a dať vám nový rozmer, pokiaľ ide o vaše možnosti a ďalšie kroky. Bude to pre vás zmysluplné spomalenie a prospeje aj vášmu zdraviu, máte teraz pred sebou náročné mesiace, tak si nájdite čas na doplnenie svojich síl.

Rak

Raci majú pred sebou zaujímavé dni. Napriek vašim snahám o objasnenie všetkých maličkostí, sa aj tak zamotáte do sporov s vašimi blízkymi, kolegami a aj s obchodnými partnermi. Komunikácia bude pre vás problémom a komunikačné šumy si užijete na vlastnej koži. Ale sami ste si na vine, neraz sa až zbytočne snažíte o porozumenie a potom ste prekvapení nevhodnými reakciami. A jasne, že chcete každému pomôcť, aspoň trochu uľahčiť bremeno, pracovné, alebo súkromné. Nakoniec to mladší Raci so svojím pomáhaním preženú a dostanú sa do ťažkej situácie, keď sa budú musieť obmedzovať a na vlastný úkor umožniť úspech inému. Nuž, ale aspoň budete mať dobrý pocit, že ste niekoho urobili šťastným a verte, že sa vám to raz vráti.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

V práci, alebo podnikaní sa vám nebude dariť tak ako inokedy, budete príliš náladoví a občas aj protivní ku svojim kolegom, ale aj ku svojim nadriadeným. Aj doma budete mať hádavú náladu, aj medzi priateľmi, akosi sa nedokážete s nikým zhodnúť a pritom je vhodný čas na zlepšenie a upevnenie vašich pozícií, všeobecne, po každej stránke. Lenže s vaším správaním toho veľa neupevníte, skôr prídete aj o to posledné, aj o podporu, aj o náklonnosť. Bolo by veru lepšie, keby ste sa toľko nezameriavali na smútok, spomienky, na minulosť, na to, čo všetko vám nešlo, len sa tak oslabujete. Myslite na to, čo je na dosah, čo by ste mohli získať a nie na to, čo sa už nedá zmeniť. Tak sa oveľa ľahšie preniesete ponad vašu jesennú depresiu, alebo melanchóliu. Nie je to s vami také zlé, aby ste sa museli sami ľutovať.

Panna

Panny majú pred sebou týždeň plný rodinných hádok, aj partnerských a rodičovských. Nebudete teda vôbec vo veselej nálade a odrazí sa to aj na vašich pracovných výsledkoch. Hoci ste pedantní a dôslední, teraz sa nedokážete sústrediť, ale bude to pochopiteľné, preto by ste sa nemali priveľmi odsudzovať. Keby sa dalo, tak by ste si mali dopriať pauzu a vyhnúť sa priveľkému pracovnému zhonu. Viac sa venujte sebe a svojej rodine, prehodnoťte svoje city a aj city ľudí vo vašom okolí. Prečo by ste mali mať všetko pekne usporiadané iba v práci, či v podnikaní, keď aj city raz za čas potrebujú akúsi "inventúru"? Zistite, na čom ste a čo môžete očkávať a zariaďte sa podľa toho. Vás oslabuje neistota, nie ťažkosti.

Váhy

Vaša vládnúca planéta vám síce pomáha, ale ak sa nepustíte do ničoho poriadneho, tak vám ťažko prinesie šťastie. Čo keby ste sa snažili viac ako v minulých dňoch a radšej ako dlhodobému premýšľaniu sa venovali budovaniu svojej kariéry? Viete dobre, že to nikto za vás neurobí, preto by ste sa mali pustiť do práce na vlastných snoch. A nehádžte všetkých ľudí do jedného vreca, aj keď sa občas sklamete v niektorých ľuďoch a máte pocit beznádeje, nie je to nič trvalé, nájdete zase dobrých priateľov a podporu. Vám je súdený úspech, no iba ak vy sami budete oň bojovať. Venuša vám pomôže prekonať každú prekážku, stavať na pevnom základe a nenechať sa nikým obrať o úspech.

Škorpión

Pod vplyvom Venuše nie ste celkom vo svojej koži. Máte akoby všetko sťažené a aj jednoduché aktivity vám idú pomalšie. Nemali by ste sa vôbec odvážiť rozhodovať o niečom dôležitom, ani sa púšťať do nových podnikov. Ak budete príliš aktívni, iba sa zamotáte do problémov a ťažko sa nakoniec v nich budete vedieť vyznať. Čím menej práce a čím viac oddychu to by bolo najlepšie riešenie a vy by ste sa konečne mohli dať do poriadku aj po zdravotnej stránke. Najmä starší Škorpióni by si mali uvedomiť, že sa bez väčšej strarostlivosti ťažko dožijú peknej a aktívnej staroby. Držte sa zásad zdravej výživy a uvidíte, že sa vám nakoniec aspoň zdravie ustáli v normále.

Strelec

Postavenie Venuše bude mať na vás negatívny dopad. Čím opatrnejšie budete postupovať, tým lepšie. Trpezlivosťou nič nepokazíte a na všetko si nájdite dostatok času. Nevzdávajte sa, musíte len vytrvať a veriť si, zvládnete všetko, no postupne, nie naraz. V láske sa na vás usmeje šťastie a nájdete pochopenie a podporu u novej osoby. V práci sa však pripravte na rôzne prekážky, spory a ťažkosti, darmo to nie je úplne na vás a nejde o vaše zlyhanie - takéto presuny zodpovednosti sú u vás na dennom poriadku, pretože vy ste stále v obraze a dokážete sa dobre zorientovať v akomkoľvek probléme. Ale uvedomujú si to na správnych miestach? Nože upozornite na seba a svoju výkonnosť, raz za čas by ste sa sami mali pochváliť, nech sa neminiete s vhodnou šancou na zlepšenie vašej kariéry.

Kozorožec

Kozorožcom šťastie praje. Ich plány sa začnú uskutočňovať, všetko pôjde ako po masle. Žiaľ, iba pokiaľ ide o prácu, podnikanie, cesty, nové obchodné kontakty. V súkromí sa však vaša situácia skôr zhorší, ako zlepší. Znovu ste spôsobili svojim blízkym sklamanie, nedarí sa vám napraviť to, čo ste pokazili, práve naopak, ešte to zhoršujete. Lepšie by bolo, keby ste menej hovorili a viac počúvali, aj keď práve toto vám nevyhovuje. Skúste sa vyhnúť hádkam, hnevu a nadávkam, vypočujte druhú stranu bez posudzovania, či je v práve, alebo nie. Mladším Kozorožcom by mohli vyjsť niektoré zmeny v ich pracovnej kariére, ak budú sami hľadať a realizovať svoje nápady. Nespoliehajte sa na nikoho iného.

Vodnár

Vaša aktivita je povestná a ťažko sa dá predpokladať, že by ste z nej niečo stratili. Vy ste naozaj nezničiteľní. Vplyv Venuše vám pomáha a dokážete sa uplatniť v plnej miere. Starší Vodnári by si mali nechať poradiť nielen v práci, ale aj v súkromnom živote od svojich známych, najmä ak sú v znamení Strelca, Panny, alebo Váh. Mali by ste byť aj viac opatrní, pretože síce máte veľa priateľov, no sú to skôr povrchní ľudia, ktorí sa od vás pri väčších problémoch odvrátia. Spoliehajte sa na overených a starých priateľov, hlavne ak idete podnikať niečo riskantné. Zamestnaní Vodnári by nemali váhať, ak budú mať možnosť trošku okradnúť svojho zamestnávateľa. Tento týždeň je vhodný na malé podvodíky a nemali by ste sa nechať brzdiť svojím svedomím. Veď viete sami, že vy naňho doplácate, tak ide len o malé vyrovnanie.

Ryby

Ryby čakajú horšie dni ako inokedy. Na vine bude silnejší vplyv Venuše, tá v nich podporí skôr negatívne vlastnosti, ako pozitívne. Pôjde hlavne o pracovnú morálku a vzťahy s ľuďmi. Budete výbušní, prudkí a nepríjemní, vaši známi sa vám budú radšej vyhýbať. Nemali by ste sa však nechať celkom ovládnuť svojou zlou náladou. Hľadajte podporu v ľuďoch v znameniach Raka, Kozorožca, ale aj Škorpióna. S Váhami, Pannami a Strelcami by ste sa nemali vôbec púšťať do reči, len sa zbytočne znovu dostanete do zlej nálady. Ani v láske a pri upevňovaní vašich vzťahov sa vám dariť nebude, ak nebudete mierumilovnejší. Snažte sa radšej vyhnúť schôdzkam, stretnutiam a návštevám niekoho z rodiny, iba by ste si sami uškodili a zničili svoje postavenie. Aj zdravie vám vypovie, no tomu ste na vine sami a už dlhší čas, pretože svoje zdravie zanedbávate.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 2. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 5. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
 7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
 8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
 2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
 5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
 6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
 7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
 8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
 9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
 10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
 1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 227
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 747
 3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 023
 4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 256
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 659
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 292
 7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 579
 8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 514
 9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 233
 10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 227
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Košice predali parcely na verejné parkoviská, sú súkromné. Brixi: Nič sa nedá robiť

Za Rašiho to tak schválili, developer nevie prečo. Najviac má Hreha.

Mesto predalo pozemky na verejné parkovacie miesta. Od developera ich získali po 3-tisíc eur s DPH majitelia bytov.

Líder farmárov Oravec namieta košických krajských sudcov

Rozhodovať majú v prípade, v ktorom ho mal napadnúť expolicajt.

František Oravec po incidente na poli.

Hydrometeorológ: Je možné, že dlhú a tuhú zimu už nezažijeme

Ľudia počúvajú len polovicu toho, čo o globálnom otepľovaní hovoríme.

Hydrometeorológ Pavel Šťastný hovorí, že takmer 80 percent škôd pri povodniach vzniká po nevhodných ľudských zásahoch do prostredia.
Rozhovor

Bardejovčana formovala akadémia Legie Varšava. Zahral si aj proti AC Miláno

Po zlomenine Marko Lukáč takmer rok nehral.

Marko Lukáč (vľavo) má pestrý futbalový životopis.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Na Covid zomrú desiatky ľudí denne. Pokles možno očakávať najskôr o dva týždne

Pre koronu zomierajú ľudia s inými ochoreniami, ktorí by inak žili.

V piatok sa na Slovensku urobilo v súvislosti s ochorením Covid - 19 šestnásť pitiev.

Špeciálny prokurátor Kováčik ide do väzby, rozhodol súd

Súd zobral do väzby aj druhého obvineného Norberta Pakšiho.

Policajná eskorta a príslušníci Národnej kriminálnej agentúry privádzajú vysokého postaveného policajného funkcionára Norberta Pakšiho a špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika na pojednávanie na Špecializovaný trestný súd v Pezinku.
Podcast Dobré Ráno.
Komentár Zuzany Kepplovej

Tak prrr! Neleteli sme na Mars

Ľudia ukázali ochotu a dôveru. Pokaziť to vždy môže nedostatok pokory lídrov.

Zuzana Kepplová.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop