Korzár logo Korzár Košice
Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

ČAROKRUHY

Dobré rady a skutočné príbehy z archívu pani Zity, ktorá sa už roky zaoberá mágiouAk sa doma vyskytne veľa nešťastí, treba uvažovať nad novým

Dobré rady a skutočné príbehy z archívu pani Zity, ktorá sa už roky zaoberá mágiou

Ak sa doma vyskytne veľa nešťastí, treba uvažovať nad novým príbytkom

Odborníci z Feng Shui, ale aj tí, ktorí a zaoberajú vplyvom geopatogénnych zón hovoria, že jednoznačne si príbytok máme nechať zamerať a zistiť, či je pre nás energeticky vhodný a či neobsahuje veľmi veľa negatívnych zón. Vraj je potrebné všimnúť si i to, ako vyzerá okolie a spýtať sa aj susedom ako sa im darí. Napríklad príliš veľká budova v susedstve môže vyvolávať dojem u ľudí bývajúcich v okolitých malých, že sú pod dohľadom, že budú neustále kritizovaní a budú mať pocit stiesnenosti. O inom pohľade na byty a domy sme sa porozprávali s magičkou, pani Zitou.

Skryť Vypnúť reklamu

Ťažkosti klientov pani Zity majú neraz ma svedomí energie miest, kde žijú. Domy a byty totiž môžu v sebe ukrývať, už časom síce zabudnuté, ale práve negatívnymi energiami stále prítomné, rôzne tragédie a rodinné nešťastiach.

"Náš dom, či byt - to je náš život," začala svoje rozprávanie pani Zita. "Všetko čo v ňom prežívame, lásku, radosť, nešťastia a choroby, zanecháva energetickú stopu. Veľmi záleží na tom, ako sa doma cítime. Či príjemne, alebo nie. Niekedy presťahovaním sa do nového bytu sa začnú diať naozaj čudné veci. Napríklad o rozvod požiada manželský pár, ktorý strávil spolu dvadsať rokov, alebo sa náhle prestane dariť v podnikaní, ľudia sa začnú hašteriť, nemajú dobrú náladu a väčšina sa sťažuje sa na nepohodu, ktorú si ale nevedia racionálne zdôvodniť. Nad, nazvime to ´tajomstvom´ nového príbytku, treba začať vážne uvažovať, ak sa v rodine vyskytne veľa nešťastí, chorôb a podstatne sa zníži prísun peňazí."

Skryť Vypnúť reklamu

V prvom rade treba nechať dom vysvätiť, pretože sa v ňom naozaj mohlo odohrať nejaké veľké nešťastie. Napríklad tam niekto spáchal samovraždu, alebo sa tam "len" neprestajne škriepili. Podľa pani Zity, práve hádky predchádzajúcich obyvateľov domu u nových vyvolávajú manželské rozluky. Negatívna energia tam stále pracuje. Ďalším znakom zlej energie v obydlí je, že sa ráno budíme veľmi unavení, hoci nie je na to dôvod. Niekedy stačí ak posteľ presťahujeme, aby nebola v kúte. Nečistá sila sa totiž podľa magičky hromadí práve tu.

"Ak kúty pokropíme svätenou vodou, malo by to pomôcť. Ak nepomôže, musí prísť na rad magický rituál. Neodporúčam do kúta dávať ani pracovný stôl. Budeme totiž pri práci často trpieť bolesťami hlavy, únavou, budú chýbať sily dokončiť stanovené úlohy alebo sa nám nebude chcieť pracovať," radí pani Zita. Veľmi dôležité je podľa nej skontrolovať aj prahy miestností, najmä pri vchodových dverách či sa tam nenachádza niečo, čo tam nepatrí. Treba pozrieť aj pod prah. Ako už pani Zita spomínala, ak opatrenia nepomôžu, treba skúsiť magické rituály, ktoré odhalia zdroj ťažkostí a aj ho zlikvidujú.

Skryť Vypnúť reklamu

Porozprávam vám jeden príbeh za všetky," vraví pani Zita. "Po kúpe domu istej veľkej rodiny, v jednom roku, zomreli až štyria jej členovia. Z toho dvaja na haváriu. Posledný, otec mojej klientky, zdravý muž si šiel len odpočinúť pod strom do záhrady a náhle zomrel. Po pohrebe mala veľmi zvláštny sen. Snívalo sa jej, že vyšla z vlastného tela a uvidela tri ženy v čiernom. Jedna z nich začala kričať, aby rýchlo konali, lebo keď sa zobudí, nebudú ju môcť zobrať. Ona sa so strachom a s vedomím, že sa zachránila, zobudila, ale ozajstný strach ju prenikol o pár mesiacov neskôr.

Začiatkom leta sa s manželom a deťmi vybrali na dovolenku autom. Za mestom sa im stalo čosi neuveriteľné a hrôzostrašné. Volant v rukách manžela vypovedal službu, niekoľko raz narazili do zvodidla. Moja klientka sa začala modliť, a až keď bola modlitba vyslyšaná, auto sa dalo ovládať. Hovorila mi, že ani sama nevie ako jej prišlo na um modliť sa a že slová jej išli samé z úst. Vlastne až po tejto príhode ma navštívila.

Keď kupovali dom, predávajúci im neprezradil, že sa mladý človek z domu utopil. Dozvedeli sa to až o veľa neskôr - od susedov. Momentálne pracujem s celou rodinou. Zistila som pomocou rituálu a odlievania do vosku, že duša mladého neznámeho a mŕtveho človeka je v dome. Podľa starých učení takáto duša medzi dvoma svetmi potrebuje získať ďalších deväť duší, aby mohla z domu odísť. Navyše sa domnieva, že v jej dome nemajú cudzí čo robiť."

Pani Zita nám vysvetlila, že aj keď by táto rodina dom predala, duša by spôsobovala problémy ďalším a ďalším obyvateľom domu, pokým by neumrelo oných deväť ľudí. Rituál z vosku sa robí preto, aby duša mŕtveho bola zbavená sily a to sa vlastne stane tým, že je "objavená", akoby vytiahnutá von, na vosk. Tým ale úkon mága nekončí. Veľmi komplikovaným rituálom sa potom duša, ktorá zablúdila posiela preč.

"Nespávajte s hlavou otočenou na severnú stranu, skracujete si tým život. Ak ležíte opačným smerom, tak si ho predĺžite. Ak chce byť človek bohatý a úspešný, mal by spať s hlavou na východ. Tí, čo veľa cestujú, nech si ľahnú s hlavou smerom na západ," poradila na záver pani Zita.

Miestnosť v ktorej čary robíte, musí byť vyvetraná

Pričarujte si lásku

Pripravte si látku so stopercentnej bavlny. Nachystajte si sušenú bazalku a medovku lekársku, sušený kvet ruže, sušené kôstky z pomaranča a sušenú citrónovú kôru. Premiešajte ich pravou, ak ste ľaváci, tak ľavou rukou. Potom si na látku nakreslite postavu a vystrihnite ju. Z časti zošite tak, aby vám ostalo miesto na plnenie. Naplňte ju pripravenou zmesou.

Pri úkone musíte stále myslieť na osobu, ktorú milujete. Miestnosť v ktorej čary robíte, musí byť vyvetraná. Do aromalampy dajte pár kvapiek z oleja eukalyptu a klinčeka. Ak máte fotografiu osoby, ktorej venujete kúzlo, nezabudnite sa na ňu pozerať a intenzívne si predstaviť váš vzťah. Mali by ste byť oblečení v šatách z prírodného materiálu. Rušivo pôsobia aj šperky. Odložte ich. Pri čarovaní by vás nemal nikto vyrušovať. Vypnite preto zvonček a aj telefón, aby ste sa mohli plne koncentrovať.

Keď je bábika hotová, uložte ju do čiernej látky. Prírodného hodvábu, alebo zamatu. či bavlny. Dajte si ju pod vankúš a dávajte pozor, aby ju nik nevidel.

Či vám kúzlo podarí, záleží na intenzite vašej lásky. Nesmiete sa však pokúšať získať osobu, ktorá je zadaná.

Október z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej

Mesiac s plnou peňaženkou... le aj s problémami v láske

Október je podľa čínskej kozmológie v znamení zeme, najdôležitejšie preto pre nás bude, zblížiť sa s ňou. Ideálne sú dlhé prechádzky. Doporučuje sa pri vode, z nej totiž nazbierame dostatok energie. Máme si dopriať aj v jedle a nemusíme sa obávať aj mastnejších jedál, lebo v októbri si robíme zásoby na celú zimu. Najbližším "zemským" mesiacom je až január.

Všeobecné tendencie: Veľkňaz (V.), Obesenec (XII ), Svet (XXI.). Na Slovensku akoby všetko plynulo pomaly. Zdanlivé obdobie lenivosti, ktoré podčiarkne nie veľmi dobré počasie. No aj keď sa u nás nič výnimočné nebude diať, v zahraničí sa toho udeje veľmi veľa a začne sa vytvárať nová situácia Slovenska v rámci vzťahov k cudzine. Október bude klásť zvýšený dôraz na dobré fungovanie rodín a rodinné záležitosti sa dostanú do popredia.

Politická situácia: Koleso osudu (X.). Ako bude, tak bude, nemôžeme odkryť ďalšie karty, musíme sa nechať prekvapiť. Žiari na nás Jupiter a ten nám napovedá len toľko, že zmeny, ktoré sa udejú, vedú k zlepšeniu situácie do desiatich mesiacov.

Zdravie: Pustovník (IX.), Hviezda (XVII.), Mesiac (XVIII.). Vlhko a silný studený vietor dajú podmienky ku vzniku chrípkových ochorení, ale javia sa tu choroby aj na báze bakteriálnej. Spočiatku sa bude uvažovať o epidémii, ale napokon sa celá situácia ukáže ako veľa kriku pre nič. Možno očakávať, že niektoré nemocnice nebudú otvorené pre návštevy. Pozor by si mali dať ľudia s problémami žalúdka a pľúc. Radím rešpektovať spánkový režim, je výborným ochrancom pred rôznymi duševnými poruchami.

Peniaze: Veža ( XVI.), Cisárovná (III.), Cisár (IV.). Karty hovoria, že najhoršie je už za nami. Môžeme očakávať prosperitu a posilnenie koruny a aj jej stabilitu. K týmto dobrým tendenciám pomôže ďalšiemu pozitívnemu vývoju niektorá z nemecky hovoriacich krajín. Veľmi oceníme prácu na v ekonomickej oblasti jedného z politikov.

Láska: Kňažná (II.), Smrť (XIII.), Diabol (XV.). Nezvyklé karty napovedajú, že pôjde o obdobie nečakaných zvratov. "Vyskočí" problém agresivity, násilia, manipulácie. Bude sa riešiť sexuálny delikt, násilný trestný čin, ktorý sa udeje kvôli láske a vášnivosti. Z druhej strany však prichádza odpustenie. Výstraha pre všetkých je vyvarovať sa alkoholu, pudy si nezamieňať s láskou a lásku nezneužívať.

k viete svoju krvnú skupinu, môžete sa otestovať

Naozaj krv ovplyvňuje, akí sme?

Podľa krvných skupín nám zvyčajne odborníci vedia zostaviť jedálny lístok, ktorý je optimálny pre naše zdravie. My dnes prinášame krátky výťah z jednej štúdie, ktorá sa zaoberá psychologickými aspektami najvzácnejšej tekutiny na našu osobnosť. Skúste sa otestovať.

Skupina A: Ľudia s touto krvnou skupinou môžu už v detstve pôsobiť dospelým dojmom. Sú to introverti vyznačujúci sa túžbou po dokonalosti v každej činnosti, majú nadpriemerné ambície a sú nesmierne opatrní. Charakterizuje ich pokoj, dôkladnosť, trpezlivosť a rezervovanosť. Neznášajú improvizácie, nič bezmyšlienkovité, senzačné, chaotické a nedbanlivé. Nemohli by žiť v nemanželskom zväzku, neznášajú neporiadok, nezodpovedný vzťah k peniazom a nie zriedkavo bývajú lakomí. Zostávajú za štítom svojej príjemnej, ale vždy opatrnej povahy a istého konvencionalizmu. Múr, ktorý postavili medzi seba a ostatných možno len ťažko prekonať. Láska a sex: Sú nesmelí, diskrétni, mávajú veľa predsudkov, či priamo komplexov. Bližšie vzťahy nadväzujú len ťažko.

Skupina AB: Je to vzácna skupina a mávajú ju ľudia subtílni, citliví a skromní, obdarení diplomaciou a spoločenským šarmom. Majú sklon k metafyzike, čo je často ich dominantným znakom. Riadia sa obyčajne intuíciu, ktorá ich nesklame. Túto krvnú skupinu majú často jasnovidci, vizionári a médiá. Ich smolou je nerozhodnosť, často sa dajú odradiť od svojho rozhodnutia. chýba im odvaha a energia. Nie je ťažké s nimi manipulovať, ak sa chcú veľmi vzoprieť, obyčajne zničia sami seba. Často sa u nich prejaví sklon k alkoholizmu a k drogám. Láska sex: Sú to romantici a snílkovia. Dokážu zapojiť svoju zmyselnosť do kozmického rytmu rozkoše.

Skupina B: Ide o veľmi zložité osobnosti s nevyrovnanými emocionálnymi stavmi, ktoré spôsobujú problémy nielen im, ale aj ich okoliu. Majú sklon k silnému individualizmu a nezávislosti, čo niekedy prechádza až do excentrizmu. Neznášajú rutinu, pedantnosť, obmedzovanie, donucovanie. Neradi však porušujú tradičné zvyky a obyčaje. Sú energickí, originálni, majú bystrý úsudok a veľkú predstavivosť. Často bývajú impulzívni, majú sklon k riskovaniu a dokážu všetko vsadiť na jednu kartu. Občas vnucujú svoje názory druhým, radi vedú a rozhodujú, často majú tendenciu druhých podceňovať. Láska a sex: Ich zväzky nebývajú trvalé, ale sú obyčajne fascinujúce a rafinované. Vyznačujú sa zmyselnosťou a niekedy v nej nájdu zmysel života.

Skupina 0: Ľudia s touto krvnou skupinou venujú väčšinu energie k nekompromisnému plneniu cieľov, ktoré si stanovili. Optimizmus, úprimnosť a odvaha sú vlastnosti, ktoré im pomáhajú bez väčších problémov nepríjemné situácie. Majú veľký zmysel pre cit a spravodlivosť. Jednajú vždy priamo. Pocit zodpovednosti, túžba ovládať iných a organizačný talent im umožňuje presadiť sa v zamestnaní i v medziľudských vzťahoch. Neznášajú jedinú vec - neveru. Láska a sex: Zohráva v ich živote významnú úlohu. Nulkári sú nezničiteľní a svieži do vysokého veku. Len veľmi neradi sa rozchádzajú a rozvádzajú. Len monotónnosť ich môže priviesť k nevere.

Stranu pripravila: Katarína Bednářová

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 10. Pomáhajte čítaním
 1. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
 2. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 3. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 4. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
 5. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
 6. Vynovená predajňa v Smrdákoch
 7. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 8. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 9. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
 10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 787
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 919
 3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 304
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 003
 5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 332
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 574
 7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 690
 8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 688
 9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 569
 10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 9 714
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ilustračné foto.

Zomrel spišský diecézny biskup Štefan Sečka

Zdravotným problémom podľahol vo veku 67 rokov v nemocnici v Levoči.

Spišský diecézny biskup Štefan Sečka.

Na úrade dostali termín počas zákazu vychádzania. Prišli, hrozili im pokutou

Rezort vnútra zatvoril svoje pracoviská až v utorok.

Počas utorka pristúpilo ministerstvo k zatvoreniu svojich pracovísk pre verejnosť.

Šiesti poslanci košickej župy odchádzajú z poslaneckého klubu Smeru

Nemôžu vytvoriť svoj vlastný. Chcú zmenu rokovacieho poriadku.

Ján Jakubov bude zrejme predsedom nového poslaneckého klubu strany Hlas.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Zoroslav Kollár prichádza na výsluch.
Odberné miesto na nový koronavírus.
Na NAKA pokračoval aj v piatok výsluch bývalého sudcu Vladimíra Sklenku (na snímke). Nitra, 26. júna 2020.
Autorská strana Samuela Marca

Keď príde šialenec a všetko zmení (píše Samo Marec)

Čo všetko je možné, keď ľudia uveria, že možné je všetko.

Marcelo Bielsa.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop