Korzár logo Korzár Košice
Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 10.8. do 16.8.2007.

Baranom sa konečne podarí nájsť si čas na svoje súkromie. Aj keď nemáte pocit, že ste niečo zanedbali, pravda je taká, že ste si už dávno mali

vybaviť niekoľko záležitostí a nie sa im stále vyhýbať. Teraz sa dočkáte iba problémov, ale ak sa odhodláte, uvidíte, že vyriešite všetko a nakoniec aj víťazne ukončíte svoje rozrobené aktivity. Slobodní Barani by si mali uvedomiť, že ak majú nejaké nesplnené túžby, práve teraz je čas na ich splnenie. Slnko je v silnom postavení a má na vás priaznivý vplyv. Nevenujte sa však ekonomike, obchodom, alebo finančným operáciám, iba láske a svojim citom.

Býk

Tento týždeň je pre vás výhodný, ak nebudete sami seba oslabovať váhaním a pochybosťami, pokojne sa môžete pustiť do akýchkoľvek plánov, alebo činností. Nemusíte sa v ničom obmedzovať, ani uvažovať o odsúvaní zmien, napríklad pri cestovaní, alebo pri finančných investíciách. Vaše sny, priania, aktivity - všetko sa vyplní a vy sa ukážete ako nezraniteľní a neodolateľní. Snažte sa ale hrať fér, vyhýbajte sa svojím obvyklým praktikám, ktoré veru málokedy bývajú prehľadné. Ak budete postupovať spravodlivo a bez "skratiek", tak si napravíte aj svoju povesť. Nezabudnite však ja na svoje zdravie, nemalo by byť ani náhodou na poslednom mieste.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blíženci by sa mohli viac snažiť a dbať o svoju budúcnosť. Vaše kolísavé správanie vôbec nepomáha vašim plánom a ťažko dosiahnete nejaké zlepšenie. Vyhýbate sa novým podujatiam, aj ľuďom, ktorí by vám mohli pomôcť, niekedy až zámerne konáte sami proti sebe. Prečo sa nesnažíte viac bojovať a najmä premýšľať o vašom mieste vo svete? Nehľaďte na svoj život ako na niečo krátke, čo nestojí za plánovanie, alebo priveľké výkony. Ak nebudete na sebe viac pracovať, naozaj sa vám nič nepodarí dosiahnuť a nakoniec skončíte ako závistliví a neprajní ľudia. Každého budete ohovárať a kritizovať, no sami sa nedokážete presadiť. Zamyslite sa nad sebou a využite postavenie Slnka, na váš živel má predsa vyslovene podporujúci vplyv.

Rak

Raci sa pod vplyvom ohnivého Slnka nedokážu rýchlo rozhodovať a teda kvôli vlastnej pomalosti prídu o množstvo skvelých šancí. Cítite síce prílev energie, ale neviete kam s ňou. Spoliehate sa na svoje skúsenosti a je pravda, že ich máte dostatok, no raz za čas sa aj vy môžete dopustiť omylu. Preto - zamyslite sa na chvíľu a preskúmajte znovu svoje terajšie postavenie a prijmite hoci aj úplne šokujúce spôsoby ako dosiahnuť úspech. Nemôžete sa stále držať vychodených cestičiek, spoľahnite sa na intuíciu a na podporu vašich známych, pusťte sa do riskovania a potom sa už len budete viezť na tom správnom vlaku.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levy majú jasno vo všetkých dôležitých bodoch svojho života. Iba na zdravie a starostlivosť oň ste zabudli. Prečo sa neviete zamerať aj na túto oblasť a radšej všetky varovné príznaky ignorujete? Potom, keď je už neskoro, hľadáte pomoc všade, aj u lekárov, aj u liečiteľov - ale to nie je správne. Prevencia by bola oveľa lepšia a tento týždeň by ste mali využiť práve na prevenciu a zabezpečiť si dostatok času na zlepšenie svojho zdravotného stavu. Pokiaľ ide o lásku, ak ste slobodní alebo slobodná, práve ste stretli toho pravého, či pravú. Hoci to ešte tak nevyzerá, tá osoba, s ktorou ste sa zhovárali, je veľmi citlivá, jemná a úprimná. Nemali by ste sa teda nechať zmanipulovať svojimi známymi, ktorí by vás mohli od prípadných ďalších schôdzok odhovárať. Viazaným Levom tento týždeň prinesie zopár hádok, ale každá z nich posunie ich vzťah k lepšej vzájomnej komunikácii.

Skryť Vypnúť reklamu

Panna

Panny sa môžu pokojne realizovať v akomkoľvek smere. Pre vašu činorodú povahu je vplyv Slnka celkom dobrý, lebo podporí aj vašu intuíciu a konečne sa budete aktívne zaoberať tým, čo vám bude naozaj prospešné. Nie nejakými zbytočnosťami, alebo záležitosťami iných ľudí. Zamerajte sa aj na lásku a snažte sa o zlepšenie vašich vzťahov, aby ste nakoniec neostali sami a bez možnosti niečo napraviť. Bývate až príliš úprimní a nedokážete sa pozrieť na svoje konanie tak, ako ho vidí vaše okolie, preto si neuvedomujete, že často iným ublížite. Váš chlad a rezervované správanie nie je vôbec ľahko chápať a ani prijímať, toto by ste na sebe mali postupne meniť, vaši blízki si predsa zaslúžia viac cítiť, že ich máte radi a záleží vám na tom, aby s vami boli šťastní.

Váhy

Vaša povaha je ľahko ovplyvniteľná, najmä v zlom zmysle. Čato veríte o tom druhom to najhoršie a nesnažíte sa overiť svoje informácie. Svet delíte na ľudí, ktorí sú s vami, proti vám, alebo nestranní, snažíte sa získať čím viac s čo najmenšou námahou a obrniť sa proti stratám. To je vlastne teraz tá najlepšia cesta k úspechu, no vy ste brzdení svojimi citmi, vášňami a túžbami. Práve kvôli láske a túžbe po harmónii, sa stávate bezmocnými, vzdávate sa mnohého a necháte sa využívať. Pod vplyvom svojich citov strácate hlavu a konáte aj sami proti sebe. Nemali by ste sa však vzdávať, nakoniec nájdete rovnováhu a podarí sa vám dosiahnuť spokojnosť v láske, aj pokiaľ ide o prácu, či podnikanie.

Škorpión

Nezamestnaní Škorpióni by si mali uvedomiť, že bez dobrých známostí sa nikam nedostanú a aj keď sú presvedčení o vlastnej dokonalosti, ostatní ich môžu vidieť v celkom inom svetle. Mali by si v pokoji prejsť všetkých ľudí, ktorí sú im nejako zaviazaní a usúdiť, kto by im najskôr mal podať pomocnú ruku. Nesnažte sa priveľmi, ale aspoň sa stretnite so svojimi známymi a rozhoďte siete. V láske ste na tom zle, znovu vás čakajú smutné dni, kým sa nevyrovnáte s novým sklamaním, nebudete mať dobrú náladu - je to síce pochopiteľné, ale nesmúťte sami, veď máte mnoho priateľov. Popremýšľajte nad sebou a zvážte, či už nie je čas na zmenu vašich dobyvateľských spsôobov, akosi strácajú na účinnosti.

Strelec

Strelci sa vedia presadiť aj v extrémnych podmienkach ak sú nútení a niet inej možnosti. Tento týždeň veru nebude - budete sa musieť rýchlo zorientovať v nových podmienkach a ak zlyháte, už nebudete mať druhú možnosť. Nesmiete teda o sebe zapochybovať, pretože by ste iba sami sebe uškodili. Čaká vás zaujímavý týždeň, ale musíte konať veľmi opatrne, jeden chybný krok a vaše doterajšie snahy budú celkom zbytočné. Teda naozaj napnite svoju pozornosť a nedajte najavo svoje slabé stránky. Ste ideálni vodcovia nemusí byť stále len po vašom a dokážete svojich ľudí viesť k vyššej motivácii - mohli by ste sa práve teraz dostať na vedúce posty, či k zodpovedným úlohám. Je iba na vás, ako sa s tým všetkým vyrovnáte a ako sa dokážete presadiť. Hviezdy sú vám naklonené a mohli by ste sa ukázať v tom najlepšom svetle.

Kozorožec

Kozorožci by konečne mali dopriať svojmu telu oddych a dostatočný prísun všetkého potrebného. Máte veľa dlhov voči svojmu zdraviu a čím skôr ich začnete plniť, tým skôr sa vám podarí dosiahnuť zlepšenie. Stojíte na okraji zdravotných problémov a mali by ste si uvedomiť, že bez dobrého zdravia sa nič nedá zrealizovať. Napriek vášmu hrdinstvu a odmietaniu drobných bolestí, mali by ste sa začať o seba starať. Muži o chrbticu, kosti, žalúdok a črevá, ženy o žlčník, tlak, pľúca a ženské veci. Mladší z vás sa nemusia obávať, im nič vážneho nehrozí, no trochu oddychu by sa iste zišlo aj im. Potrebujete sa na chvíľočku zastaviť a zvážiť svoje budúce šance. V láske ste na tom celkom dobre, ale mohli by ste byť viac úprimnejší a priznať si aj sami to, čo vás trápi a nad čím premýšľate. Pokiaľ ide o pracovnú kariéru, snažíte sa nadarmo, pretože jeden váš známy sa úspešne stavia proti vám.

Vodnár

Tento týždeň budete sami seba a aj ostatných prekvapovať. Hoci viete, že by ste sa mali snažiť o zlepšenie vašej situácie, robíte pravý opak. Všetko doteraz podstatné je vám zrazu jedno a neviete sa sústrediť na nič tak vytrvalo, aby sa to riešilo. Naraz sa až príliš zaujímate o svoj výzor, svoje myšlienky vyjadrujete jemnejšie, ustupujete, hoci to nikto nechce. Ste celkom iní, či už muži, alebo ženy, pre Vodnárov všeobecne je tento týždeň veľkou a náhlou zmenou a ich okolie im prestane celkom rozumieť. Prevrátené hodnoty a zásady, ktoré boli doteraz sväté a nemenné sa ukážu ako zbytočné, Vodnári sa vzdávajú svojich právd a stále hovoria o porozumení a prispôsobovaní oni, ktorým je sloboda priam nevyhnutnosťou. Nie je zlé meniť sa, ale s mierou to by ste si mali uvedomiť.

Ryby

Aj keď nie ste práve v najlepšej nálade, môžete raz dva vyriešiť všetky svoje starosti. Niekedy nie je potrebná sila, ale vytrvalosť a lstivosť, tak ju použite. V láske sa snažte konať miernejšie, pretože len ak dáte možnosť svojmu partnerovi, či partnerke, aby sa vyjadrili, dozviete sa, kde sa problémy skrývajú. Mohli by ste sa aj dostať k lepšej pracovnej ponuke, lenže to si vyžaduje väčšiu odvahu a rýchlejšie reakcie - no mohli by ste to dosiahnuť, ak by ste naozaj chceli. Mladším Rybám osud privedie do cesty niekoľko výhodných možností na cestovanie, mali by sa nechať zlákať, aj keď výdavky by im narušili ich rozpočet. Pozorne by ste mali sledovať svojich známych, pretože vás čaká aj jeden podraz a možno prídete o niekoľko priateľov, lenže tí aj tak neboli skutoční.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
 2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
 5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 7. Magazín SME Ženy už v predaji
 8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
 10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
 1. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
 2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
 3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
 5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 6. Magazín SME Ženy už v predaji
 7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
 8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 9. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
 10. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 37 873
 2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 25 976
 3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 18 794
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 779
 5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 15 555
 6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 670
 7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 14 330
 8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 525
 9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 173
 10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 899
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V Margecanoch testovanie meškalo pre tlač nových tabuliek

Odbery už prebiehajú plynulo a menšie problémy sa darí riešiť operatívne.

Na mieste sa dlhé rady netvoria, testovanie ide relatívne rýchlo.

V Čabalovciach od rána chýbal zdravotník, no už testujú

Starostka: Všetko sme pripravili podľa pokynov.

V Čabalovciach začali testovať až o pol dvanástej. Chýbal im lekár.

Starosta Čertižného vozí dedinčanov na testovanie upraveným autom

Po každej jazde vykoná dezinfekciu ozónom v dĺžke asi 10 minút.

Peter Tričák ukazuje, ako upravili obecné auto.

Keď ráno videli tie rady, zvolili plán B. Košičania sa testujú aj v dedinách

Prišla i sedemročná: Keď všetci môžu, tak tiež chcem.

V rade bolo 20 až 30 ľudí, trvalo to len čosi viac ako hodinu.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Jedno z odberných miest v Bratislave.
Ľudia čakajú na plošné testovanie v Bratislave.

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Pri plošnom testovaní sa využívajú antigénové testy.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Testovanie nie je hlasovanie, dajte sa otestovať

Je dôležité, aby štát dokázal otestovať všetkých, ktorí chcú byť zodpovední.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop