Korzár logo Korzár Košice
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 27.7. do 2.8.2007.

Barani dokážu veľa dosiahnuť, ak sa im chce a záleží im na vlastnej prestíži. A tá je pre nich teraz skutočne dôležitá. V najbližších dňoch vám práve

na vašu prestíž a povesť bude útočiť niektorí ľudia a ťažko sa vám ich podarí presvedčiť. Veď sami najlepšie viete, že ste v nedávnom období dosť veľa zanedbali a aj keď ste teraz aktívni, nestačí to na zakrytie vašich nedostatkov. Nehľadajte únik pred vlastnou vinou a uznajte, že ste boli leniví a neáležalo vám na práci tak, ako by malo. Starší Barani môžu svoju zlú situáciu "uhrať" a dokázať, že aj tak sú skvelí, no mladší z vás budú mať ťažkosti s udržaním si miesta. Pre Baranov bude teda tento týždeň veľmi nepríjemný. Aspoň po zdravotnej stránke Baranom nič nehrozí a budú môcť svoje sily využiť v iných sférach. Barani, ktorí ešte nemajú finančnú zodpovednosť, by mohli niečo vyhrať, ak sa budú riadiť svojou intuíciou.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Vám nie je vždy celkom jasné, ako to vlastne s vami skutočne je. Na jednej strane ste silné osobnosti, s dostatočnou sebadôverou a istotou v konaní, no na druhej ste plní pesimizmu, strachu z budúcnosti a obávate sa niečo začať, aby sa to neskončilo zle. V podstate ste vlastne extrémisti - raz ste v jednej krajnosti, raz v druhej. Mali by ste nájsť stred a potom sa rozhodnúť, čo a ako. Zamyslite sa nad sebou a svojimi vlastnosťami, máte v sebe veľa zaujímavého a zatiaľ neobjaveného. Pozorne by ste mali počúvať aj hlas vášho srdca, možno by ste mali svoju náklonnosť venovať niekomu inému a nie ľuďom, ktorí vás klamú. Starším Býkom pomôže nájsť stabilitu rozhovor s partnerom, či partnerkou a doriešia aj staré hnevy, ktoré im prekážali v plnohodnotnom spoločenskom živote. Mladší Býci si dokážu ochrániť svoje súkromie pred dotieravcami a uvedomia si, že bez skutočnýách priateľov sa ďaleko nedostanú.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blíženci sú deň za dňom silnejší. Dokážu sa odpútať od starých a zabehaných postupov a začnú zavádzať niečo nové. Vy viete, čo je dobré a viete aj to, že málokto prijme vaše názory ľahko a bez oponovania. Ste ale pripravení a schopní každého zdolať. Nielen v práci, ale aj v láske ste tento týždeň dobyvateľmi. Podľahnú vám mnohí, ktorí odolávali vašej túžbe a snažili sa vás nejako zlomiť. Vy budete nadšení a plní optimizmu, nedokážete sa zastaviť a každú preklážku prelomíte bez toho, aby ste niečo stratili. Ste proste jednotky a málokto sa s vami pustí za pasy. Osamelí Blíženci konečne nájdu spôsob, ako sa dostať do spoločnosti, po ktorej túžia. Možno práve tento týždeň spojíte svoj život so životom niekoho sympatického a začnete znovu žiť naplno - tak, ako je to vašou dlhodobou túžbou.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci si pokazia veľmi dobrý vzťah so svojím partnerom, či partnerkou. Podarí sa im z malého nedorozumenia vyvolať pohromu. Obaja sú tvrdohlaví a ani jeden neustúpi. Raci sa tým budú trápiť aj v práci, preto ich pracovná aktivita poklesne. Netreba sa obávať, všetko sa napraví, chyba nie je vo vás, práve naopak, vy by ste sa mali cítiť v práve. Ak vydržíte a neustúpite, váš partner si prizná svoju chybu a koniec týždňa prebehne v príjemnej pohode. Pozor na zdravie, Rakom hrozí tento týždeň úraz a bolesti hlavy. Osamelí Raci by si mohli konečne nájsť čas na analýzu svojej vlastnej osobnosti a uvedomiť si, že len ak sa zmenia, môžu si nájsť niekoho naozaj vhodného pre seba. Pri vašej terajšej rozlietanosti a stálych obavách zo straty slobody, ste skutočne problémoví. A pritom by stačilo, keby ste prestali všetko vidieť len z jedného uhla.

Lev

Levy sú stále vládcami. Ich planéta je silná - aj oni sú silní vedia rýchlo a správne reagovať, konajú podľa svojich myšlienok a dokážu sa raz dva ozvať, ak sa deje niečo nie príliš podľa ich gusta. Nemali by ste ani trošku poľaviť zo svojich snáh, práve naopak. Hľadajte pre seba čím viac priestoru a všade nechajte ten najlepší dojem, len tak sa po tomto týždni môžete spoliehať na rovnako dobré miesto vo vašej spoločnosti. Slnko tu totiž nebude stále a nie vždy vám bude kryť chrbát, využite teda všetky dni a viac sa venujte tomu, čo je pre vás najdôležitejšie. Tieto dni sú aj vhodné na počatie potomka, alebo na operácie, či na začatie dlhodobejších projektov, aj ciest, alebo sťahovania.

Panna

Pannám tento týždeň priveľa vecí vychádza bez veľkého boja. No pozor na koniec týždňa, vaše prílišné preceňovanie by sa vám mohlo vypomstiť a nakoniec by ste skončili zle. V stredu a vo štvrtok by ste ani nemali veľmi cestovať, či riadiť nejaké vozidlo. Najmä staršie Panny by sa mohli stať obeťou nejakej nepozornosti, pozor teda na to, čo robíte a ako sa pohybujete. V práci sa Pannám bude dariť a aj keď nie sú práve najaktívnejšie predsa len dosiahnu viac, ako iní z ich okolia. U mladších by sa mohli objaviť rôzne citové zmätky, hlavne ak sú slobodní a majú pocit nenaplnenia. Pozor však na Strelcov a Býkov, oni by vám ľahko mohli urobiť škrt cez váš plán na dobývanie. Ak už chcete na niekoho zapôsobiť, verte sami sebe a nie radám iných ľudí, oni predsa nevedia, ako veľmi vám na tom človeku záleží.

Váhy

Váhy si tento týždeň predstavovali celkom inak. Aj keď nie sú príliš pracovité, snažia sa dosiahnuť viac, ako inokedy, no nič im nevychádza. Akoby sa všetko strácalo v čiernej diere, darmo sa snažíte, plánujete, hovoríte, spájate sa s inými ľuďmi stále narážate na prekážky, odpor, nedorozumenia, problémy s ľuďmi, aj tam, kde ste na to neboli pripravení. Raz darmo, aj vy ste niekedy v slepej uličke, bez podpory a pochopenia, ale to predsa nie je dôvod k absolútnej depresii. Skúste si spomenúť, že toto nie je prvý múr, cez ktorý sa neviete dostať a veď ste sa zakaždým akosi dostali na druhú stranu. Tak len vyčkajte a sústreďte sa na to, čo vám ide na vaše súkromie, tam vás čakajú úspechy, rovnako aj v láske, aj medzi priateľmi.

Škorpión

Škorpiónov čaká konfliktný týždeň. Najviac nezhôd im hrozí pri stretnutí s osobami, narodenými v znamení Strelca a Barana. Hádky budú na dennom poriadku, ale budú konštruktívne a prečistia vzduch v ich okolí. Radšej by ste nemali s nikým rozoberať vaše problémy, svoje tajomstvá si nechať pre seba, pretože málokto je teraz voči vám úprimný a bude obhajovať vaše záujmy. Ak si už neviete rady, prediskutujte to s Rakom, alebo Pannou, od nich dostanete aspoň solídnu radu, aj keď nie konkrétnu pomoc. Pokiaľ ide o vaše zdravie, budete v poriadku, nehrozí vám nič zlé, ani žiadne úrazy, či poranenia. V láske by ste sa nemali ponáhľať a radšej vynechať vaše spôsoby predvádzania vlastných schopností. Nechajte svojho vyvoleného, či vyvolenú, aby sa sami ukázali v tom najlepšom svetle.

Strelec

Strelci sa nemusia obmedzovať, môžu sa zaoberať čímkoľvek. Dostatok dobrej nálady, dostatok síl - všetkého budete mať dosť, podelíte sa však aj s inými o svoju energiu - teda budete vítaní v širokej spoločnosti. Celý týždeň sa na každého v ich blízkosti bude sypať šťastie a Strelci budú v centre a uznávaní - tak ako im to v podstate vyhovuje. Koncom týždňa im však dobrú náladu pokazí telefonát bývalej lásky. Nemáte radi, ak vám niekto pripomína vaše zlyhanie a presne táto záležitosť ukazuje, že nie ste vôbec dokonalí a nie vo všetkom sa správate férovo. Nemali by ste sa ale vyhýbať ukončeniu a vysporiadaniu starých záležitostí, inak stratíte dobré meno. Radšej uznajte svoj podiel zodpovednosti. Mladší Strelci dokážu prekvapiť svojich blízkych jednou zmenou a aj keď nie sú ochotní úplne sa vzdať niektorých svojich zlozvykov, všetci, čo ich lepšie poznajú, budú nimi nadšení.

Kozorožec

Kozorožci zvyknú porovnávať sami seba s ľuďmi okolo a skoro vždy sa cítia nadradení. Máte pravdu, no ako múdri, za akých sa považujete, by ste svoju nadradenosť nemali ukazovať. Buďte príjemnejší, spoločenskejší a vyhnete sa problémom, ktoré by vás mohli zaskočiť. Mnoho ľudí vám závidí a hoci je teraz všetko na vašej strane, ak sa vaši neprajníci spoja, môžu nad vami zvíťaziť. Starší Kozorožci by mali na istý čas zmierniť svoje pracovné tempo, snažiť sa o zlepšenie ich domácnosti a pustiť sa do práce aj na takých úlohách, ktoré sú im nepríjemné. Premôžte sa a využite svoju energiu na dobré veci, nielen na prácu, či vlastné koníčky. Teraz máte dosť síl na hocičo, ale neskôr sa vám nič nepríjemného nebude chcieť robiť. Mladší Kozorožci by nemali dopustiť, aby za ich omyl platil niekto iný a radšej sa priznať. Keď už ste niečo pobabrali, tak to napravte!

Vodnár

Vodnárom sa tento týždeň vydarí do najmenších detailov. Všetky ich plány, úlohy, podujatia, stretnutia, cesty, či dovolenky, proste všetko sa usporiada tak, že budú môcť byť spokojní a šťastní. Čakajú vás aj nové príležitosti v láske a nadviažete niekoľko zaujímavých obchodných známostí. Tento týždeň bude naozaj pre vás veľmi dobrý a sami budete musieť uznať, že ste skvelí a úspešní. V láske a citovej oblasti by ste ale predsa len mali konať opatrnejšie a ak po niekom tajne túžite, nezverujte sa v žiadnom prípade ľuďom v znamení Leva, Blíženca, alebo Strelca. Tí by vás len sklamali a narušili váš pocit výnimočnosti. Nie je správne, aby sa niekto ďalší miešal medzi vás a vašich vyvolených. Snažte sa teda držať svoje túžby a sny pod pokrievkou.

Ryby

Rybám sa síce darí, ale nevedia sa sústrediť. Majú priveľa povinností a nedokážu si vhodne rozdeliť čas. Neviete presne, kde je chyba, ale stále sa točíte v jednom kruhu, bez východiska a nových dojmov. Občas sa sami sebe čudujete, ako sa dokážete tak dlho zaoberať nejakou záležitosťou, bez toho, aby vás to tešilo a niekto vás ocenil. Ste už dlho vernými zamestnancami, je tiež pravda, že neradi meníte svoje zameranie a dlho váhate, kým sa k niečomu odhodláte, preto je pre vás ťažké rýchle sa zbaviť toho, čo vás brzdí. Ale práve teraz je vhodný čas na zmenu, aj keď to nebude hneď to najlepšie. Staršie Ryby by sa mohli dostať do popredia, ak by na seba viac upozornili, najmä v strede týždňa, mladšie by si mohli "šplhnúť" u svojich nadriadených svojou aktívnosťou. Láska a ani zdravie nebudú stáť v ceste vašim plánom, preto sa pokojne môžete venovať svojej kariére.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Hygge ako životný štýl
 2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 4. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
 5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
 6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 1. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
 2. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
 3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
 4. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
 5. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
 6. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
 7. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 8. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 9. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 10. Budovanie zelenej značky
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 858
 2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 158
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 095
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 552
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 198
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 876
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 478
 8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 341
 9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 212
 10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 6 604
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takzvané výherné automaty sú stále doplnkom mnohých podnikov.

Petíciu podpísalo vyše 17-tisíc Prešovčanov.

7m
Ilustračné foto.

Pribudla stovka obetí, vakcínu dostalo 5 743 ľudí.

1 h
Priebežné výsledky plošného testovania.

K horším sa ešte môže prehupnúť Prešov a Spišská Nová Ves.

1 h
Šačianska nemocnica.

Kedy mali vakcínu dostať, už nevysvetlili.

12 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Policajti kontrolujú dodržiavanie protipandemických opatrení na železničnej stanici v Košiciach.

PCR testy na Slovensku odhalili viac ako 241-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 4 361 obetí. Na Slovensku sa skončilo celoplošné testovanie, platia nové opatrenia.

6 h
Dočasný prezident Policajného zboru SR Peter Kovařík.

Bez opozície by neprešiel.

15 h

Druhé plošné testovanie za sto miliónov dosiahlo toto.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop