Korzár logo Korzár Košice
Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 20.7. do 26.7.2007.

Baranom tento týždeň bude pripadať ako zázračný. Na čo si spomenú, to aj dostanú, na koho si pomyslia, toho aj stretnú, teda naozaj to bude vyzerať

čudne. Vy nie ste zvyknutí na priazeň osudu a takéto príjemné prekvapenia nie sú vôbec pre vás každodenným údelom. Prečo by ste sa ale stále mali obávať niečoho zlého a očakávať nejaké neriešiteľné problémy? Mladší by mali konečne uzavrieť staré spory a prestať sa tváriť ako urazené deti, starší by si mali prehodnotiť svoje vlastné správanie a uznať svoje chyby a všetci bez rozdielu veku by sa mali vydať na cesty. Nové stretnutia s ľuďmi, nové prostredie a aj nové informácie vám pomôžu lepšie sa pripraviť na zmeny, ktoré vás onedlho čakajú a ktorým sa veru nedokážete vyhnúť.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Tento týždeň budú stredobodom diania najmä ženy Býčice. Vy budete zodpovedné za všetko dobré, či zlé a každý sa na vás bude obracať so žiadosťou o pomoc. Nebuďte nespravodlivé a pomôžte, ak sa to bude dať. Využite svoje vodcovské nadanie a snažte sa každého usmerniť tam, kde ho čaká úspech a šťastie. Muži by mali viac premýšľať o tom, s kým sa stretávajú a s kým udržujú styky - či už pracovné, alebo súkromné. Najmä ak máte nejaký ten tajný vzťah - dajte si záležať na jeho úplnom utajení, pretože môžete byť nepríjemne zaskočení. Mladší Býci by sa mali pripraviť na lásku na prvý pohľad a nechať sa zlákať hoci aj na poriadne "strelenú" zábavu. Spoznáte rovnako založeného človeka, ako ste vy a mohli by ste v ňom nájsť muža, či ženu svojich snov.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blíženci sa nevedia len tak prispôsobiť rôznym novým udalostiam a ťažko ponesú pochybnosti a kritiku, ktorá sa na nich zosype z každej strany. Napriek ich ťažkostiam sa ale nakoniec dočkajú pokojných chvíľ a aj úspechu v láske. Skutočne, po dlhšej dobe by ste sa mali zamyslieť a znovu prehodnotiť svoje city a sny v tejto oblasti. Už sa vám tak nebude dariť v práci, ako v minulosti, preto by ste sa mali skôr utiahnuť a začať pracovať na svojom citovom živote. Najmä slobodní by sa mohli stretnúť v týchto dňoch s človekom, ktorí by sa pre nich stal dôležitým. Využite nové šance a hľadajte si pre seba kúsok šťastia.

Rak

Raci začínajú uvažovať viac prezieravo a u starších sa prejaví aj cynizmus. Konečne vidíte všetko jasne a uvedomujete si, že ešte nie ste na konci svojich možností. Aj keď je okolo vás veľa ľudí, ktorí by vás radi psychicky deptali, nemali by ste im to dovoliť. Ste dostatočne pripravení aj na ťažký boj a dosiahnete úspech, ale bez rýchlej analýzy to nepôjde. Vy ste zastáncami podrobného plánovania, radšej všetko sami kontrolujete, dohliadate aj na maličkosti a potom vás míňajú rôzne možnosti, ktoré vyžadujú rýchlosť a riskovanie. Toto by ste teraz mali v sebe potlačiť a nechať sa viesť intuíciou a nie počítaním nákladov a investícií. Riešte problémy jeden po druhom, ale nezamýšľajte sa nad tým, či medzi ich výskytom a vaším smjerovaním nie je nejaká súvislosť. Neváhajte, nedajte sa odradiť, konajte a až keď budete mať za sebou to najťažšie, tak sa pusťte do podrobného plánovania.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levy sú na výslní a aj keď niekedy nevedia, čo skôr, nakoniec sa správne rozhodnú. Mali by ste si všetko dobre premyslieť a vyhýbať sa ľuďom, ktorí vás cielene využívajú. Sú takí, nemyslite si, že ste všeobecne obľúbení. Tento týždeň by ste sa mali zmeniť a stať sa viac vypočítavými. Žiadajte pre sebe aj nejakú tú odmenu, keď niekomu pomáhate, inak sa vám stále bude zdať, že sa vám krivdí. Nie je pravda, že ste odkázaní na mienku iných, vy sami predsa žijete svoj život a sami viete, aké ťažkosti skutočne máte a čo vás trápi. V láske by ste sa mali trochu poponáhľať, najmä ak ste ešte nezískali žiadne konkrétne záruky a nepresvedčili ste sa, či to váš vyvolený, či vyvolená myslia s vami vážne. Pokiaľ ide o zdravie, nemusíte sa príliš obávať, len u starších sa prejavia problémy s trávením, inak budete úplne fit. Pozor by si mali dať mladšie Levy, ktorí snívajú o veľkej výhre, pretože práve tento týždeň by mohli riskovať viac, ako je únosné a dokázali by si spôsobiť ťažkosti naozaj nad ich sily.

Panna

Vplyv Slnka v Pannách vyvoláva pocit smútku a beznádeje, pretože mnoho aktivít, ktoré mali v pláne, sa im nepodarí ukončiť úspešne. Nedajte sa však celkom zdeptať - viete dobre, že sa občas aj vy sami musíte snažiť o nájdenie nových smerov vo vašom živote. Práve v tom hľadaní niečoho nového by ste mali využiť vplyv Slnka, ktoré vám umožní nájsť tú najschodnejšiu cestu k východisku, práve cez podporu vašej sktívnosti a sebadôvery. Mladšie Panny by nemali zabúdať na lásku a hľadať pre seba aj v tomto smere nejaký nový prístup. Celý tento týždeň bude vlastne strácaním a hľadaním, no viac toho nájdete, ako stratíte. Popremýšľajte aj o svojej minulosti a hľadajte aj v nej niečo dobré, na čom by ste mohli stavať. Zdravie vám nebude v analyzovaní vašej minulosti robiť problémy, len u starších môžu znovu začať bolesti chrbtice.

Váhy

Váham sa Slnko postará o "zábavný" týždeň. Aj keď radi riskujú, hľadajú stále niečo nové a snažia sa "nezaspať dobu", tentokrát sa nebudú vedieť krotiť. Ich výboje budú korunované úspechmi a dosiahnu naozaj všetko, po čom zatúžia. Nikto im neodolá a nikto neubráni, ale oni aj tak nebudú spokojní. Stále im bude niečo chýbať a budú o sebe a svojich úspechoch pochybovať. Najmä muži dokážu sami sebe narobiť problémy, pretože ich pochybnosti nakoniec vyústia do chmúrnej nálady. Pracujúce Váhy nebudú vedieť, čo skôr, ale na prvé miesto si postavia svoje súkromie, teda práca bude dosť zanedbávaná. Nemali by ste sa ale úplne "vybodnúť" na svoje povinnosti, nie ste na tom tak dobre, aby ste mohli riskovať nezáujem a presúvanie pracovných úloh.

Škorpión

Vy ste sa zase dali na cestu zvažovania, premýšľania a plánovania. Snažte sa ale menej premýšľať o veciach a javoch, ktoré nie sú overené a budujte svoju budúcnosť na pevnej pôde. Nesmiete príliš vysoko lietať vo vzduchu, snívať nereálne sny a chcieť niečo nedosiahnuteľné. Ak sa dobre "obodujete", tak získate čo len budete chcieť. Mladší Škorpióni sú trochu ľahkomyseľní a budú sa správať ako vetroplachovia, najmä v spoločnosti ľudí, ktorým dôverujú. Len pozor na preháňanie a na sľuby, ktoré nemôžete splniť. Zdravotne na tom budete dobre bez rozdielu veku, no Slnko vo vás vzbudí koncom týždňa melancholické pocity a vaše skeptické názory budú niekoľkokrát podnetom na hádky.

Strelec

Strelcom sa darí - najmä pri riešení medziľudských vzťahov. Majú síce ťažkú pozíciu, no vedia, ako majú svoje problémy definovať. Nedajte sa zdržiavať inými povinnosťami a dajte si záležať na tom, aby bolo všetko čo najlepšie, aby ľudia okolo vás vedeli, aký k nim máte vzťah a čo ste ochotní pre nich obetovať. Starší Strelci, ktorí podnikajú, sa môžu dostať do komplikácií, keď budú plánovať svoje obchody, radšej by mali konať pomalšie a menej sa nadchýnať svojimi snami. Nezamestnaným Strelcom sa po známosti konečne niečo podarí zohnať, ale nedokážu sa dobre predať a tak nakoniec sami vlastnou vinou o prácu prídu. Mladším Strelcom tento týždeň pomôže v mnohých smeroch zlepšiť ich vitalitu a vplyv Slnka im dodá dostatok energie aj na to najnáročnejšie, čo ich čaká.

Kozorožec

Kozorožci si dokážu uškodiť v tej najnevhodnejšej chvíli. Prečo stále poviete o sebe niečo škodlivé, hanlivé a ponižujúce, práve vtedy, keď už to vyzerá tak, že je všetko na najlepšej ceste k úspechu? Nie je to váš údel, zmeňte to v sebe - pretože len vy sami si škodíte, nikto iný sa proti vám nestavia. Celý týždeň by ste mali zvažovať svoje slová a radšej sa zdržať akéhokoľvek komentára na vlastnú osobu, inak sa nevyhnete krachu a tvrdému pádu. Máte pred sebou dobré vyhliadky, ale len ak sa sami budete snažiť. Vy ste síce rozhodnutí bojovať, ale sem tam vás prepadne neistota a neviete sa sami dobre ohodnotiť.

Vodnár

Vodnári sa dokážu o seba postarať aj v tej najťažšej situácii. Majú dar vynaliezavosti a dokážu sa aj v zlom svetle ukázať ako tí najlepší. Je to istý druh umenia, ale nie každý Vodnár ho využíva, aj keď má príslušný talent. Tento týždeň by ste sa však nemali príliš zaoberať myšlienkami čo je správne a čo nie je. Zabezpečte sami seba a vyhýbajte sa prílišnej obhajobe svojich známych, ak na nich niekto zaútočí. Myslite viac na seba, alebo lepšie - v prvom rade myslite na seba. Tak sa vyhnete zbytočným bojom a ochránite svoje postavenie. Budete aj prostredníkom pri riešení jedného problému, spojeného s finančnými operáciami. Hoci si nebudete celkom istí svojou objektívnosťou, nájdete spôsob, ako uspokojiť nielen nároky iných, no i vaše vlastné.

Ryby

Ryby majú pred sebou týždeň, ked narazia na rôzne prekážky. Nie, nebudú nezdolateľné, aj keď sa vám to tak bude zdať. Vy ste sa už neraz dostali do slepej uličky, tak viete, že sa to dá zmeniť, ak budete trpezliví. A takí aj ste čo vám nakoniec prinesie množstvo výhod. Lenže ak nechcete mať ťažkosti s inými ľuďmi, radšej nikomu nič nehovorte, musíte sa spoliehať iba sami na seba. Potom sa aspoň nemusíte deliť o svoje úspechy a svoje originálne postupy. Je to teda len na vás, ako si to zariadite a či si splníte svoje týždenné plány. No nezabúdajte ani na svojich blízkych, najmä na rodičov a príbuzných, ktorí rátali s tým, že im poradíte a pomôžete. Rodina by mala byť na rovnakom mieste ako je vaša práca, tak je to spravodlivé.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 9. Pomáhajte čítaním
 10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 1. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
 2. Škola môže vyzerať aj inak!
 3. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
 4. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
 5. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
 6. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
 7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 9. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
 10. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 544
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 487
 3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 110
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 052
 5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 865
 6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 694
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 364
 8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 10 684
 9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 500
 10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 483
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Koniec spojenectvu? Trnka sa pustil do Polačeka. Hrá sa o milióny eur

Župan: Pletie si mandát poslanca a primátora. Načo tam je?

Politických spojencov rozhádala mimoriadna finančná pomoc. Polaček by ju chcel využiť pre zoo či cesty.

Psychologička: Pre človeka s inými problémami môže byť pandémia poslednou kvapkou

Prichádzajú za ňou vyčerpaní zdravotníci i školáci, ktorí majú ťažkosti s online výukou.

Klinická psychologička Jana Maliňaková odporúča na psychickú pohodu v čase pandémie pravidelný denný režim.

Lekár natočil inštruktážne video, hudobník pôjde medzi bezdomovcov

Dobrovoľníkov pri celoplošnom testovaní pribúda aj na Spiši.

Pilotné testovanie v Bardejovskej zábave.

Objednali si marihuanu, dostali podmienečné tresty

Díler doviezol drogu k cintorínu, tam ich zadržali policajti.

Mladíci si narobili problémy.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér Igor Matovič.
Stĺpček Petra Schutza

Vyklčovanie korupčných vzťahov a sietí v súdnictve stojí za vládu OĽaNO a spol.

Po Víchrici očakávajme Tajfún, prípadne Hurikán.

Peter Schutz.
Predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO) s testom na Covid-19 počas tlačovej konferencie.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop