Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 13.7. do 19.7.2007.

Baranom sa podarí získať nové zamestnanie. Budú pracovať popri stálej práci, no nebude ich to veľmi vyčerpávať. Pôjde totiž o prácu, ktorú Barani

doteraz brali ako svoj koníček, no teraz dokonca dostanú aj zaplatené.Vaša dobrá nálada sa prenesie aj do vášho okolia a vaši známi sa budú tešiť s vami. V láske je všetko OK, partner, či partnerka majú pre aktivitu Baranov pochopenie. Môžete sa teda naplno venovať tomu, čo chcete a to bez výčitiek svedomia, že niekoho zanedbávate. Pokiaľ ale ide o zdravie, Baranom tento týždeň hviezdy neprajú a mali by si dávať pozor aj na cestách, pokiaľ sú vodičmi. Hrozí im nehoda, ktorú si zavinia sami a mohli by sa dostať na dlhšiu dobu do nemocnice.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Viete sa aj sami obhájiť, ak vás niekto nespravodlivo napáda, ale myslite na to, že od vás to pôsobí inak, ako od nezávislých ľudí. Preto ak by ste sa dostali behom týždňa do problémov a niekto by na vás zaútočil, hľadajte si obhajcu inde, nie sami hovorte o svojich zásluhách. Starším z vás hrozia spory v súkromí a hádky, ktoré by vás mohli ľahko dohnať až k zúfalstvu. Nedajte sa však bez boja a snažte sa vo všetkom mať jasno, aby ste vedeli o čo vlastne vašim oponentom ide. Nedbalé riešenie by vám narobilo viac škody, ako rozhodné a úprimné jednanie. Mladší Býci majú pred sebou dobrý týždeň v každom smere a prípadné problémy vyriešia bez zaváhania, majú na to dostatok odvahy a najmä neobávajú sa nových začiatkov.

Blíženci

Hoci sa Blíženci v poslednej dobe necítia najlepšie, predsa len by sa mali pozbierať a svoje nálady dostať pod kontrolu. Ich povaha je odsť ovplyvniteľná počasím a tak niet divu, že sa teraz cítia vyčerpane. No tento týždeň si nemôžu dovoliť váhať, práva naopak musia sa snažiť podať maximálny výkon a dokončiť všetko dôležité a nutné. V súkromí to bude podobné, nemali by sa vzdávať bez boja, ich partneri potrebujú ich pozornosť a tak by sa mali sústrediť na to, aby im vyhoveli. Je potrebné, aby ste sa vedeli ovládať a nepovedali niečo, čo by ste neskôr mohli oľutovať. Podnikajúci Blíženci by sa nemali s ničím príliš náhliť, pretože nie sú k tomu nútení. Vy ste teraz silnejší, ale len ak spomalíte svoje uvažovanie, dokážete získať úspech.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakom sa síce nedarí najlepšie, ale oni sa nevzdávajú. Majú presné predstavy o tom, čo majú robiť a čo zariadiť, aby sa dostali k tomu, čo vynáša a zaberá málo času. Dokážu sa o seba postarať, aj keď nie s veľkým nadšením. Prečo? Nuž, ako vždy si zase našli nesprávny objekt náklonnosti a trpia nešťastnou láskou. Iba starší uniknú nástrahám nového zamilovania, ale ostatní budú mať čo robiť, aby sa nedali zlomiť svojimi neúspechmi. Darmo sa budete snažiť, nezdoláte prekážky, ktoré sú medzi vami a vašou, či vaším vyvoleným. No viete sami, že už v minulosti ste prešli podobnými sklamaniami a prežili ste to, preto aj toto týždenné vzplanutie prekonáte bez väčšej ujmy na srdci, či na duši, ale zato vaša práca tým utrpí naozaj až priveľmi.

Lev

Skryť Vypnúť reklamu

Levy budú celý týždeň ako na úteku - pred povinnosťami. Budete utekať pred všetkým náročným, dôležitým, namáhavým a najmä pred záležitosťami, ktoré by vyžadovali uznanie nejakej chyby, či omylu. Veci, ktoré by ste mali vybaviť osobne, budete riešiť telefonicky. Vyhnete sa novým úlohám, staré dáte na starosť iným. A tak potom nič nedopadne podľa vašich želaní. Nič sa nepodarí na 100 %. Levy nakoniec zistia, že ich príkazy sa nevykonali a úlohy, ktoré rozdelili sú nedokončené. Napriek všetkej námahe ničomu neujdete a všetko nakoniec urobíte sami. Radšej by ste sa mali vzdať a hneď začiatkom týždňa všetko vybaviť, tak ako sa patrí. Verte, že tak to bude lepšie pre všetkých, no najmä pre vás osobne.

Panna

Pannám bude ťažké uniknúť. Tento týždeň budú loviť a hľadať nové obete. Nikto, kto má čo i len trochu čierne svedomie im neujde a každému sa ujde z ich kritiky. Vyhýbať sa im nepomôže, oni si vás všade nájdu. Budú ako stredovekí inkvizítori a ťažko sa pred nimi niekto obháji. Pamätajte však na to, že sa pri vašich "výsluchoch" môžete dozvedieť kopu nepríjemných názorov a právd o sebe a nakoniec sa vy môžete ocitnúť na lavici obžalovaných. Preto si dobre zvážte, koho budete obťažovať, aby ste sa nedostali do slepej uličky. Najmä svojich blízkych radšej vynechajte zo svojho zoznamu, veď by bolo smutné, keby ste mali doma zbytočné problémy a snažte sa menej útočiť bezhlavo, skôr si každý svoj krok naplánujte.

Váhy

Nie nadarmo sa o vás hovorí, že ste miláčikmi Šťasteny. Hoci vás čakajú trapasy a problémy v citovom živote, predsa len budete mať úspech v tom najdôležitejšom - v láske. Osamelí, či opustení, alebo žijúci vo vzťahoch bez lásky - vy všetci sa konečne začnete usmievať a budete mať pocit, že sa všetko mení k lepšiemu. Aj keď bývate dôverčiví a v období zamilovanosti si svojho vyvoleného, či vyvolenú, idealizujete, predsa len teraz natrafíte na človeka, ktorý je skoro dokonalý. Mladší sa do nového vzťahu úplne "ponoria" a starší sa nechajú unášať svojimi túžbami a snami. Budete tak očividne šťastní, že sa vám všetci budú snažiť vyhovieť, len aby ste nestratili ten svoj úsmev a dobrú náladu. Podnikajúce Váhy by mali na chvíľku zabudnúť na ekonomiku a zisky, pretože vhodnejší čas na lásku nebude.

Škorpión

Škorpiónom sa bude Mesiac starať o dostatok práce, aj pokiaľ ide o investície, či podnikanie všade získajú viac - ale nie každá ich akcia bude prijatá s úsmevom a pochopením.Mali by ste si dobre rozvážiť, čo chcete a na aký čas vás to má zaťažiť. Ak budete hrať na priveľa strán, potom nič nedosiahnete a aj keď vám Mesiac podá pomocnú ruku, nebude vám to už nič platné. Podnikajúci Škorpióni by sa mali vydať na dlhšie cesty mimo svoje obvyklé pôsobisko. Aj keď budete mať veľa práce, nájdete si čas aj na zábavu a relax vám určite pomôže získať lepší pohľad na váš život. Škorpiónky by si mali dať do poriadku svoje zdravie, najmä ak sú po 40, pretože majú nejeden zanedbaný problém. Muži by mohli viac dbať o svoj výzor a začať aj pravidelne cvičiť. Nebudete večne v poriadku a ak sa o seba nepostaráte sami, onedlho sa už o vás budú starať lekári.

Strelec

Strelcov šťastie neopúšťa. Sami to spoznajú v niekoľkých nebezpečných situáciách, ktoré ich stretnú tento týždeň. Nemusíte sa obávať, ale sami ani nebezpečenstvo nevyhľadávajte. Je zbytočné riskovať bez nádeje na zisk a aj bezhlavá dôvera vo vaše schopnosti by sa ukázala ako chybná. V láske by ste mali byť pokojnejší a najmä sa vyhýbať príliš silným slovám a skutkom, ktoré by mohli vášho vyvoleného, či vyvolenú vystrašiť. Starší Strelci, ktorí si práve teraz potrebujú nájsť prácu, by sa mohli konečne dočkať, ale nemali by príliš verejne oslavovať, majú vo svojom okolí jedného neprajníka, ktorý by im mohol zo závisti ich nádejnú prácu zrušiť. Všeobecne by ste sa mali menej chváliť, nie každý vás má rád tak, ako to navonok ukazuje a ľahko sa necháte inými ľuďmi oklamať.

Kozorožec

Kozorožcom sa bude dariť. Vplyv Mesiaca vám prospieva, máte na svojej strane nielen vaše schopnosti, výkonnosť, no i šťastie. Konečne sa budete môcť venovať tomu, čo vás zaujíma, aj tomu, čo vás živí, pre podnikajúcich sa takisto začína skvelé obdobie každý z vás bude mať úspech. Nedávno ste sa borili s každou maličkosťou, teraz sa to zmení k lepšiemu. Vaša osobnosť má v sebe sklony k pesimizmu, ale už sa nemáte čoho obávať. Rovnako sa vám bude dariť v láske, hoci donedávna ste sa radšej vyhýbali záväzkom a snažili sa ovládať svoje city. Podnikajúci Kozorožci by si mali dávať pozor na svoje peňaženky, niekto ich môže oklamať a získať podvodom ich finančné prostriedky. Mladší Kozorožci by si nemali nechať inými ničiť povesť a ak sa im niečo nezdá, radšej si to dobre preveriť, ako nechať riešenie na niekoho iného.

Vodnár

Vodnárom sa tento týždeň vydarí, najmä pokiaľ ide o financie a lásku. Vaše plány sa môžu splniť a aj keď budete potrebovať pomoc niekoho ďalšieho, môžete sa spoľahnúť, že vás nezradí. Pozorne by ste sa ale mali správať nielen k novej láske, no i k ľuďom z vašej rodiny. Viete dobre, ako veľmi ich potrebujete a ako málo stačí na to, aby ste prišli o ich náklonnosť. Mladší Vodnári majú pochybnosti o vlastnej výkonnosti, najmä v práci sú akosi spomalení a nedokážu sa poriadne sústrediť. O nič nejde, len o to, že sa zaujímate viac o city, ako o praktické záležitosti. Starší z vás budú môcť niečo vyhrať a ak mali nejaké finančné záväzky voči svojim priateľom, tak ich splatia. Ženy by mali odmietať ponuky na flirtovanie, nevyšlo by im to a zaplatili by za chvíľkové rozptýlenie priveľkú cenu.

Ryby

Rybám sa viac darí, ako nedarí. Keby ste menej žili problémami iných, videli by ste ako sa vaše vlastné problémy riešia skoro sami od seba. No vy máte na svojich pleciach priveľa starostí ako zvyčajne. Práve kvôli starostiam iných zabudnete na niekoľko rodinných povinností a z toho sa potom začnú odvíjať rôzne domáce ťažkosti, teda sa presvedčíte, že nie je dobré pomáhať vašim známym na úkor príbuzných. Mladšie Ryby sa začnú nadmieru zaujímať o ľudí, ktorí sú im sympatickí a nájde sa v nich aj dosť drzosti na to, aby oslovili aj navonok neprístupné osoby. Máte pravdu - ak sa nebudete sami snažiť, ťažko si nájdete nových priateľov. Samostatne podnikajúci by si mali uvedomiť, že bez dôkladného zváženia svojej situácie nedokážu urobiť ani jeden správny krok vpred. Satršie Ryby čakajú zdravotné problémy so srdcom a tlakom, na takéto niečo nie sú zvyknuté a môžu byť veľmi zaskočené - ale nejde o nič vyslovene ohrozujúce.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 4. Budovanie zelenej značky
 5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
 6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
 7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
 10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 406
 2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 050
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 845
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 216
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 775
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 689
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 540
 8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 439
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 437
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 294
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Kontroverzný aktivista Slávik sa zapojil aj do povoľovacieho procesu k modernizácii cesty na Slaneckej.

Trestné oznámenie Sulíka spustilo lavínu.

1 h
Centrálne parkovisko na Štrbskom Plese si obec Štrba prenajíma od eseročky Mesta Vysoké Tatry. Návštevník tam zaplatí menej ako napríklad v Tatranskej Lomnici či v Starom Smokovci.

Mesto chce motivovať ľudí a odľahčiť premávku.

1 h
Kto si vyšiel do lesa na prechádzku, neľutoval.

Navštívte spolu s nami zasnežený lesopark nad Sídliskom Ťahanovce.

1 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Daniel Lipšic.

Krajniak a Lipšic sa poznajú dekády.

5 h

Má jeden z kandidátov aj špeciálne zaobchádzanie?

2 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop