Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 18.5. do 24.5.2007.

Barani by sa nemali nechať odradiť rôznymi pochybnosťami. Pusťte sa do realizácie svojich plánov, sú skvelé, využite aj šance, ktoré sa vám ponúknu.

Ak budete váhať, stratíte ich a ktovie, kedy sa zase naskytnú ďalšie? Zamerajte sa aj na svoje financie, na nové spôsoby, ako investovať, potrebujete rozšíriť svoje "finančné portfólio". Využite dobrý vplyv Merkúra, planéty obchodníkov a naplno sa dajte do peňažných operácií. Vyplatí sa vám venovať sa tomuto smeru, ale pozor na záväzky a sľuby, ktoré ste dali svojim priateľom. Tie by ste mali dodržať. V láske sa však nemôžete spoliehať na rovnaké šťastie, ako budete mať v iných oblastiach, radšej sa držte pri zemi a nesnívajte o nedosiahnuteľnom vzájomnom porozumení. Práve teraz je to komplikované - váš vzťah si vyžaduje väčšiu trpezlivosť a to je pre vás ťažké.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Nevyhýbajte sa rôznym bilanciám. Raz za čas by ste mali vedieť, ako ste na tom, aké sú vaše pozície a čo by ste mali zmeniť, prípadne nahradiť neajký váš cieľ iným. A aj ľudia okolo vás aj ich by ste mali trochu preriediť. O to by vám malo ísť v prvom rade, aby ste oddelili tých, ktorým ešte môžete veriť od tých, ktorí vás podvádzali. Nemusí to byť rázne rozhodnutie, ale vy sami v sebe by ste mali vedieť, čo a ako. Pokiaľ ide o vašu lásku, nemusíte sa obávať nejakých zrád, či sklamaní, práve naopak, ste teraz pri správnom človeku, len je nutná lepšia komunikácia, ak sa nechcete zamotať do zbytočných nedorozumení. Hovorte viac o tom, čo by ste chceli a čo chcete zmeniť, aby vaši blízki mali pocit, že s nimi počítate. A vaše zdravie? Je pevné, len ženy majú pred sebou problémy s bolesťami hlavy a pozor aj na chrbticu, nenamáhajte sa príliš!

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blíženci vychutnávajú pozitívny vplyv svojej vládnucej planéty, Merkúr im pomáha v akomkoľvek ich pláne. Ale ak nechcete strácať čas, radšej sa nedajte zatiahnuť do jednej debaty s vašimi známymi. Ich ťažkosti nakoniec nebudú pre vás zaujímavé, vy ste iní, riešite všetko hneď, nechápete, že niektoré problémy potrebujú čas. Preto vás často ľudia vnímajú ako ľahkomyseľných, najmä kvôli vašim rýchlym riešeniam, ktoré by teraz nikomu neprospeli. Skúste poradiť len vtedy, ak vás oslovia a aj potom sa dobre zamyslite, lebo nakoniec obvinia vás osobne, keď to nevýjde aj keď rozhodnutie urobia len sami. Podobne, aj v súkromí, radšej dvakrát merajte a raz režte, aby ste sa vyhli akýmkoľvek omylom, ľahko narušíte dôveru a pokoj vo vašej domácnosti, ak poviete niečo nepremyslené. Slobodní Blíženci by sa mohli odhodlať k jednému výletu práve tam sa spoznajú s niekoľkými zaujímavými ľuďmi a medzi nimi môže byť aj niekto perspektívny pre vaše srdce!

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Darmo ste precízni a zodpovední, raz za čas vám niečo ujde a potom sa naraz na vás zosype kritika a rôzne výčitky. Snažte sa ustupovať a uznať aj názor iných, priznajte svoje chyby a ostatní budú ochotní k tomu dať vám druhú šancu. Po problémoch v práci narazíte aj na problémy so zdravím - tento týždeň vás čakajú rôzne ťažkosti. Ohrozené sú najmä vnútorné orgány, črevá, tráviaci trakt, močový mechúr všeobecne zápalové ochorenia. Preto radšej nič nepodceňujte a snažte sa svojmu zdraviu venovať dostatočnú pozornosť. Tiež vás čakajú problémy so zdravím vašich rodinných príslušníkov. Bude to pre vás ťažký týždeň, no sťažovať sa môžete iba na vlastnú nevšímavosť, či už pôjde o vaše osobné ťažkosti, alebo o problémy vo vašom okolí. Na príjemné chvíle sa môžu tešiť iba ak mladší Raci, ktorí ešte majú svoj organizmus nenarušený. Im sa bude dariť nielen v práci, no i v láske.

Lev

Vaším životom stále niečo hýbe a potrebujete zmenu ako niečo nevyhnutné. Oheň - váš živel vás predurčuje k neustálym aktivitám, neznášate pokoj a nudu. Ale nečudujte sa iným ľuďom, ak na prvé miesto stavajú niečo iné, ako vy, ani im nebráňte, ak sa budú zaujímať o iné oblasti. Najmä pokiaľ máte vlastné potomstvo, dajte mu priestor na to, aby si našlo svoje osobné záujmy a nemuselo plniť vaše predstavy. Slobodným Levom tento týždeň prinesie zopár nových úloh a aj nové známosti. Z niektorých, najmä s opačným pohlavím, sa môže vyvinúť aj niečo viac mali by ste sa teda snažiť pozerať viac vpred a nemyslieť na minulé sklamania. Je síce pravda, že nie je pre vás ľahké uznať svoje omyly, ale bez toho sa nepoučíte a znovu zopakujete ten istý scénár. Tomu by ste sa mali vyhnúť, ak sa konečne chcete pohnúť z miesta a dať si do poriadku svoj citový život.

Panna

Panny sú dosť zmätené. Opozičný vplyv Merkúra vám nepomáha pri vašich obchodných plánoch, ani pokiaľ ide o lásku, či priateľstvá. Vy na jednej strane chcete byť milovaní, túžite po láske, ale sami ju neviete prejaviť, chcete, aby vaše okolie uznávalo vaše povinnosti, ale nehovoríte o svojich problémoch, prácu beriete ako to, čo je len vašou sférou a potom sa cítite opustene, keď vám iní nerozumejú. Viac by ste mali dôverovať svojim blízkym, skúste to aspoň v maličkostiach. A povedzte o tom, čo robíte, koľko vás to stojí námahy, nikto to predsa nemôže vedieť, ak vy sami mlčíte a necháte svoje okolie brať vaše výkony ako samozrejmé. Ako vás niekto môže oceniť, ak nevie, čo to pre vás znamená aj v láske musíte sami dávať, až potom môžete počítať s tým, že sa vám jej aj dostane.

Váhy

Váhy sa nemôžu pohnúť vpred majú pocit, že ich život je v slepej uličke. Akosi ste zabudli na svoje povinnosti a úlohy, tie vás teraz ťažia a spôsobujú, že sa nedokážete rozhodovať, ani rýchle orientovať v tom, čo je pre vás podstatné. Zmätok a napätie tak sa dá opísať vaše rozpoloženie. Ani doma nemáte pocit bezpečia, akoby ste sa neustále dostávali do konfliktov, síce malých, ale nepríjemných, zakaždým vás zaskočia, lenže bez vzájomnej ochoty a hľadania spoločnej reči sa nedá nič vyriešiť. A o to by vám malo ísť nie o rozhodnutia, alebo nejaké radikálne zmeny, ale o vyjasnenie príčin vašich ťažkostí. Keď už budete vedieť, čo sa deje, s ľahkosťou sa pohnete správnym smerom takže sa neobávajte vaša situácia má riešenie. Aj pokiaľ ide o domácnosť, city, prácu, či štúdium.

Škorpión

Škorpióni si tento týždeň nevydýchnu. Všetko okolo nich bude uponáhľané, ľudia podráždení a oni sami sa budú musieť poriadne potrápiť, aby všetko stihli. Takýto zhon nie je pre vás dobrý, ani vítaný, ale aspoň preverí vašu pripravenosť a schopnosť konať viac intuitívne, ako po dlhom premýšľaní. Občasné napätie a stres vám pomôžu upevniť si sebavedomie, keďže sa ukáže, že si viete poradiť. Pokojná atmosféra vás čaká v súkromnom živote, tu žijete v harmónii a vzájomnom súlade, teda nemáte to také ťažké. Ak si dožičíte väčšiu slobodu vo finančných otázkach, dokážete sa aj po tejto stránke dostať na lepšiu pozíciu a nakoniec si doprajete aj nejaké to rozhadzovanie. Nákupy sú pre vás vítaným relaxom, preto by ste sa tomu nemali brániť. Potrebujete sa sami oceniť tak na sebe nešetrite.

Strelec

Podnikajúci Strelci by mali využiť vplyv Merkúra a začať sa zaoberať svojím podnikateľským plánom. Nebolo by lepšie, keby ste sa spojili s Baranmi, Levmi, alebo Vodnármi? Oni majú dostatok energie, nápadov a aj financií, ušetrili by ste si mnoho komplikácií, keby ste si ich vybrali za spoločníkov. Potrebujete nielen dobré rady, či finančnú výpomoc, ale aj podporu vašich nápadov a ich realizáciu sami nie ste schopní všetko riešiť. Aj preto by vám viac vyhovovalo spojenie s inými ľuďmi. V láske sa pripravte na niekoľko sklamaní, dozviete sa informácie, ktoré sa vás dotknú a získate nakoniec pocit, že ste investovali priveľa času a citov na nesprávneho človeka. Je to tak, lenže vy nie ste naňho odkázaní, práve naopak, samota vám nehrozí. Stačí sa len rozhodnúť a ukončiť to, čo vás už len oberá o pokoj a vyrovnanosť.

Kozorožec

Niekedy by ste mohli zaujať iný postoj k ľuďom okolo seba. Darmo - ste považovaní za chladných a neprístupných, aj keď nie vždy je to pravda. Kozorožci dokážu prejaviť oveľa viac citu, jemnosti a taktu, ako mnohé iné znamenia, aj keď to nerobia okázalo a na počkanie. Preto je to s vami také ťažké, najmä s mladými mužmi a ženami, ktorí sa vyhýbajú prílišnému prejavovaniu citov, hoci si to možno ten druhý vyžaduje. Strácate tak niekedy mnoho a získavate málo, popremýšľajte o tom, čo je pre vás lepšie ustúpiť zo svojich pozícií a dať svojim blízkym pocítiť, ako veľmi ich milujete, alebo zase zostať sami.

Vodnár

Vodnári majú pred sebou úspešné dni. Naplno využijú svoj šarm a dobehnú to, čo zmeškali - tentoraz však nie v obchodoch, ale v súkromí. Láska čaká na nich na každom kroku, hoci nie ste milovníci ako vystrihnutí zo sladkých románov, viete byť vášniví a plní citov, ak natrafíte na trpezlivého partnera, ktorý dokáže zniesť vašu vzdušnú a prelietavú osobnosť. A práve takéhoto človeka nájdete tento týždeň, ale nesmiete sa zatvárať doma pred svetom. Najmä ženy budú mať stále niečo na práci, ale musia si uvedomiť, že nikto nepríde len tak k ich dverám. Muži budú mať veľké šance aj u žien, ktoré sú podľa nich nedosiahnuteľné. Stačí, ak si vymyslíte správnu stratégiu.

Ryby

Rybám tento týždeň neprinesie pokoj a oddych. Vždy sa nájde niečo, kvôli čomu sa potrápia, budú hnevať, pochybovať, alebo sa hádať. Pre vás má tentoraz zmysel len sťažovanie sa na protivenstvá, ktoré vám svet a ľudia spôsobujú. Pritom nikto nie je voči vám zaujatý, skôr vy sami si spôsobujete ťažkosti a problémy svojím správaním. Snažíte sa síce, ale ak nebudete mať sami k sebe a ku svojej budúcnosti lepší vzťah, ťažko získate pokoj a šťastie. Tento týždeň ste pod vplyvom materiálne zameraného Merkúra príliš citliví a melancholickí, neviete sa rázne rozhodovať a ani bojovať za svoju pravdu.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
 2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
 3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
 6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 9. Hygge ako životný štýl
 10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 945
 2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 26 679
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 309
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 206
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 759
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 691
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 404
 8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 374
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 294
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 158
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Poškodený most.

Minister: Znevážil našu snahu.

18m
Poštárka zostala pri Opátke odrezaná od sveta.

Malú Lodinu odrezalo od sveta.

5 h
Občianske hliadky v Smižanoch kontrolujú miestnych pri vychádzaní z lokality.

Ďalšie sú v Richnave, Žehre, Hrabušiciach i Lomničke. Ide o komunitné šírenie.

4 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Predseda vlády SR Igor Matovič, vľavo minister obrany SR Jaroslav Naď a minister zdravotníctva SR Marek Krajčí (všetci OĽaNO).

Vôbec ste si nevšimli, ako sa to zmenilo.

24. jan
Odberné miesto na covid.

Pozrite si prehľad dnešného dňa.

32m
Vakcínou proti covidu by sa malo na Slovensku očkovať od 27. decembra.

Protilátky nezneutralizovali vírus dostatočne.

2 h
Peter Kovařík.

Hamran nezískal dostatok hlasov.

10 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop