Korzár logo Korzár Košice
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 4.5. do 10.5.2007.

Barani sa nenechajú obmedzovať. Nikým a ničím, tvrdohlavo pôjdu za svojimi predstavami, aj keď nakoniec zistia, že sa nedajú realizovať. Ale najprv

pomíňate kopu energie a stratíte mnoho sebadôvery načo to všetko? Veď by stačilo, keby ste sa s niekým poradili, vypočuli si aj iný názor, poučili sa na omyloch niekoho iného. Strácate čas, aj svoje sily a pritom by bolo lepšie, keby ste sa viac venovali svojmu súkromiu, láske, priateľom, dopriali si relax a nabrali síl vo vhodnom prostredí, s vhodnými ľuďmi. Aj neskôr zrealizujete vaše obchodné plány, nemusíte mať všetko hneď a zaraz. Skúste byť trpezlivejší a dočkáte sa úspechu. Starším z vás hviezdy radia, aby si dali pozor na chrbticu a na prechladnutia, zápalové ochorenia sú pre vás takisto ohrozujúce.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Nie ste príliš prispôsobiví, ani pokojní, či vyrovnaní, akosi sa vás všetko okolo dotýka, reagujete podráždene a premýšľate aj nad zásadnými zmenami, ktoré by znamenali, že začnete niekde inde celkom od nuly. Prekážajú vám aj ľudia, s ktorými ste si donedávna rozumeli, nedokážete nikoho pochopiť a pomôcť ani svojim priateľom. Naraz akoby sa vám otvorili oči a vy vidíte každého okolo v pravom svetle. A ste sklamaní? Prečo? Vari vy ste dokonalí? Koľkých ste sklamali práve vy? Nesmiete sa nechať zlákať zo správnej cesty, po ktorej práve idete, táto nechuť nie je ničím skutočne vážnym, je to len únava, ktorej môžete podľahnúť, ale bez toho, aby ste niečo definitívne zničili, alebo zmenili. Vyčkajte na lepšie podmienky.

Blíženci

Málokedy poviete to, čo si myslíte a nie vždy robíte to, čo naplánujete rozpory medzi slovami a činmi sú pre vás typické. Tento týždeň by ste však od toho mali upustiť, najmä ak snívate o postupe na vyššie priečky, alebo o nových obchodných zmluvách s vašimi obchodnými partnermi. Musíte sa prispôsobiť očakávaniam istých ľudí a na niekoľko dní zabudnúť na vašu rozpoltenosť. A možno si zvyknete na to, že sa máte držať jedného smeru a konečne prestanete svojich blízkych miasť zmenami vašich nálad a cieľov. Uznajte, že nie je ľahké s vami existovať, najmä keď vás chytí túžba po zmenách v domácnosti, zariadení, alebo chuť sa niekam odsťahovať. Váš živel vzduch spôsobuje, že sa ľahko vzdávate čohokoľvek, ale nezabúdajte, že pre vašich partnerov takéto náhle zmeny nie sú jednoducho realizovateľné.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

S vami ľudia počítajú, vedia, že sa na vás dá spoľahnúť a že im neodmietnete pomoc. Ale bolo by dobré, keby ste rovnako samozrejme prijímali pomoc od tých, čo vám ju dlžia. Inak sa vo vás nazbiera vnútorná nespokojnosť a budete nakoniec na vašich známych útočiť, pretože vám nedávajú najavo, ako si vás vážia. Ale ako to oni majú vedieť čo sa deje vo vašej duši? Hovorte viac o sebe, o svojich plánoch, o tom, čo si chcete kúpiť a čo chcete zmeniť vo svojom zabehanom spôsobe života. Budete prekvapení, ako sa ostatní budú snažiť, aby vám pomohli. Od stredy by ste si mali dať pozor na svoje zdravie, najmä na žalúdok, trávenie celkovo, aj na problémy s kosťami a tlakom, ľahko sa vám zatočí hlava a môžete spadnúť, vyhnite sa teda nejakým prudkým zmenám polohy.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Vaša pracovná zanietenosť až nadmieru náročná - má veľmi zlý vplyv na vaše zdravie a tento týždeň sa dočkáte mnohých bolestí, migrén a problémov so žalúdkom. Všetci na vás tlačia s termínmi a keďže ste zase na seba nabrali viac, nečudo, že sa cítite celkom vyšťavene. Dobre viete, že u vás je priamo prepojená psychická a fyzická stránka a že každý stres sa ihneď prejaví formou ochorenia. Mali by ste načas vypnúť, venovať sa len jednej, nanajvýš dvom veciam, potom by sa aj vaše zdravie stabilizovalo a podarilo by sa vám dostať sa aj k novým informáciám o jednom obchode. Levy, ktorí nemajú zamestnanie a sú teraz doma, by mali vytrvať a nepoddávať sa, dobrá ponuka už už príde. Len musia byť pripravení aj na isté obete, ktoré by museli priniesť.

Panna

Panny sa nevedia zmieriť so stratou priazne jedného ich známeho. Sú ochotné na všetko, len aby sa to dalo do poriadku. Ale nemali by ste zabúdať na svoju hrdosť a na svoju cenu, nestraťte celkom tvár a neponížte sa priveľmi. Pokoru by ste mali preukázať aj inde, nielen v styku s ľuďmi. Máte niekoľko negatívnych vlastností a teraz by bol ten najlepší čas na zmenu k lepšiemu. Snažte sa teda viac o sebe premýšľať, postarať sa o nápravu a zistíte, že máte v mnohých ľuďoch podporu. Panny, ktoré budú na cestách, by sa mali o všetko dôkladne postarať, aby sa vyhli komplikáciám a ťažkostiam, nie je vhodné, aby zbytočne riskovali a strácali svoj kredit upozorňovaním na svoje nedostatky.

Váhy

Váhy pod opozičným vplyvom Venuše nesmú riskovať. Bez dôkladného zváženia všetkých okolností sa do ničoho nepúšťajte. Najlepšie by bolo, keby ste si teraz dopriali trošku oddychu a začali sa venovať svojej rodine. Ale aj domácemu prostrediu treba všeličo dať do poriadku, upratať, prestavať, vymaľovať, kúpiť niečo nové a predať staré, dopriať si takéto zmeny. Všetko čo by vás potešilo je správne a mohli by ste sa tak pekne zregenerovať bez obavy, že niečo pokazíte. Aj v súkromí by ste mohli prežiť pokojný týždeň, máte pred sebou niekoľko možností, ako potešiť svojho partnera, alebo partnerku. Po zdravotnej stránke bude najmä u starších Váh všetko dosť narušené, najmä čo sa týka ochorení dýchacích ciest a chrbtice.

Škorpión

Škorpióni majú možnosť ukázať sa dobrom svetle. Dostanete možnosť, po akej ste dlho túžili a ak ju využijete, náhle sa dostanete až na miesto, o akom ste ani nesnívali.Pokiaľ by ste chceli meniť zamestnanie, urobte to teraz, máte pred sebou mnoho úspešných ponúk, len je potrebné, aby ste sa pýtali. Samostatne podnikajúci budú môcť uzavrieť jeden dobrý obchod, no len ak budú konať opatrne a využijú aj podporu jedného člena rodiny. Škorpióni by si mohli naplánovať aj zaujímavú dovolenku v lete, tento týždeň je na to ten najlepší čas a ak sa vyberú do nejakej cestovky, nájdu pre seba vhodný pobyt. Slobodných by na takejto ceste mohla stretnúť aj nová láska a zadaným sa zase podarí upevniť ich spolužitie. Teda plánujte a snívajte.

Strelec

Strelci sa už dávnejšie chceli dostať do pozornosti jedného človeka a to sa im podarí. Ale nesmiete byť nepripravení, alebo sa nechať zaskočiť nejakou zradnou otázkou! Veľmi ľahko by ste tak stratili všetky možnosti, teda sa pripravte. Nespoliehajte sa na svoje šťastie to vám predsa pomohlo k tomuto stretnutiu. Takže ostatné je už na vašej príprave. Ale veď vy ste šikovní, inteligentní a dokážete sa prispôsobiť aj tým najprekvapujúcejším udalostiam a znesiete aj kritiku, či rôzne "podpásové" útoky. Vy viete, ako iných uzemniť a zasiahnuť ich na citlivom mieste, pripravte si svoje strelecké šípy a sústreďte sa. Potom nič nemôže premôcť vašu obranu a zasiahnuť vás!

Kozorožec

Kozorožcom sa darí všetko dostať pod kontrolu. Snažia sa konať tak, aby dosiahli svoje ciele bez veľkého odporu, ale väčšina ich známych už dávno vie, že Kozorožcom treba ustúpiť, inak sa s nimi výjsť nedá. Preto sa Kozorožcom bude zdať, že všetko je možné a nebudú mať zlú náladu. V súkromí sa s Kozorožcami zoznámi jeden starší muž, mohol by im pomôcť sa presadiť v novej oblasti, ale každý rozhovor by mal byť veľmi opatrný, lebo tento človek je zlodej nápadov a myšlienok. Podnikajúcim skoro unikne jeden zaujímavý obchod, nemali by zabúdať na to, čo je pre nich dôležité na ich vlastnú realizáciu!

Vodnár

Vodnári majú akýsi útlm. Nič dôležité ich nezaujíma, majú okolo seba akési vákuum, keď nikto a nič nedokáže preniknúť až k ich osobnosti. Akoby boli kdesi mimo, v krajine snov a hľadali tie svoje, o ktoré by mali bojovať. Snažíte sa nájsť pre seba nové uplatnenie? Je pravda, že sa musíte naozaj dať trošku dokopy, už dávnejšie ste sa mali nad sebou zamyslieť a pouvažovať o tom, čo budete ďalej robiť a podnikať. Mnohí z vás majú pred sebou ťažké obdobie, nové zmeny, nie vždy príjemné a aj stratu, čo sa týka finančných zdrojov. Nemali by ste ale zúfať, alebo vzdávať sa, okolo vás je dostatok ľudí, ktorí sú vám rôznou formou a mierou zaviazaní, tak stačí iba prekonať vašu zbytočnú hrdosť a požiadať ich o pomoc.

Ryby

Ryby dosiahnu zaujímavé výsledky nielen vo svojej práci, ale aj v osobnom živote. Celý týždeň bude pre nich bojovným obdobím, ale nakoniec získajú všetko, čo chceli. No pozor - nemali by ste žiadať nereálne veci, snažte sa vytvoriť si priority a počúvať svoju intuíciu. Ak budú vaše požiadavky uskutočniteľné, potom sa k vám prikloní aj Šťastena. Mladšie Ryby by však mali počítať s menšími zdravotnými ťažkosťami, ktoré im prekazia zo dve stretnutia, ale aj jeden cestovný plán. Vaše zdravie nie je pevné, ani sa nedá oklamať, aspoň v tomto by ste mali byť starostliví a dbať o dostatok oddychu, aj vitamínov a najmä si dávať pozor na dutiny.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
 5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 8. Zelená Bratislava
 9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
 1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
 4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
 5. Bezbariérové vozidlo
 6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
 7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 9. Zelená Bratislava
 10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 253
 2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 027
 3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 231
 4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 730
 5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 867
 6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 376
 7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 420
 8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 277
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 195
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 953
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Z tenisového centra v Košiciach škrtli halu, ušetria 15 miliónov

Poslanci odobrili memorandum so zväzom s podmienkami.

Z Národného tenisového centra bude po škrtoch Národné tréningové centrum.

Situácia v škole v Rokycanoch je vybičovaná. Učiteľky nedostávajú výplaty

Obec s otvorením 5. ročníka súhlasila, starosta si ide svoje.

Odvolaná riaditeľka ZŠ Rokycany Iveta Markovičová.

Takmer raz toľko. Zákazku mala Myslava preplatiť o 90 percent

Kontrolór hovorí o predražených prácach. Starostka to odmieta.

Starostka tvrdí, že postupovali podľa smernice. Podľa kontrolórov ju však ešte predtým zrušili.
Obyvatelia bytovky na Ulici SNP 33 spísali petíciu. Žiadajú vysťahovať neprispôsobivých.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Dobré ráno

Dobré ráno: Prvé dni po pôrode ovplyvnia celý život, aj tak delíme matky od detí

V roku 2018 sa na Slovensku narodilo predčasne štyritisíc detí.

Podcast Dobré Ráno.
Ilustračné foto.
Stĺpček Zuzany Kepplovej

Ako by Trnku potrestali u Emira Kusturicu

Sebaočistu prokuratúra ani len nepredstiera.

Zuzana Kepplová, komentátorka denníka SME.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop