Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

ČAROKRUHY

Eva Fabiánová "vidí" priesvitné bytosti rôznych úrovní a zlých duchov vie aj odstrániť Kto aj po smrti zostal na Zemi, čerpá z energie svojho

Eva Fabiánová "vidí" priesvitné bytosti rôznych úrovní a zlých duchov vie aj odstrániť

Kto aj po smrti zostal na Zemi, čerpá z energie svojho hostiteľa

Pred dvoma týždňami sme v Čarokruhoch uverejnili článok, kde sme na príklade manželov Evy a Zoltána Fabiánovcov ukázali na silu očisty. Dnes sa k tejto dvojici, na základe ohlasov čitateľov, vraciame. Tentoraz v intenzívnejšej pozornosti na pani Evu (na snímke vpravo), ktorá dostala do vienka mimoriadne schopnosti. Vidí totiž nehmotné bytosti a dokáže s nimi komunikovať

Skryť Vypnúť reklamu

Ak sa človek duchovným témam venuje dlho a v snahe ísť do hĺbky, potom už nedokáže pochybovať o tom, že človek zomiera iba tu na Zemi, aby sa po opustení svojho fyzického tela zase zrodil do jemnohmotného sveta, kde je jeho ozajstný domov. Po čase sa opäť vracia na Zem. Tento proces poznáme ako reinkarnácia. Nie každý to však prijal do svojho poznania, lebo to jednoducho nevníma, nevidí alebo ho to nezaujíma.

Nie všetky bytosti, teda ľudia ktorí zomreli, prešli z pozemskej roviny "na druhú stranu". Sú z rôznych spoločenských vrstiev, ale veľmi silno pripútaní k Zemi. Mnohí ani nevedia, že zomreli, stali sa z nich bezdomovci. Hovorí sa im diskarnáti. Takýto duch je prinútený nájsť si iné telo, ktoré oblieha a cez tohto človeka napĺňa svoje potreby. Je to zlé pre obidve strany pre žijúceho, aj pre zomretého. Ten má byť celkom inde a jeho pôsobenie tu je väčšinou negatívne. Často sa tomu hovorí aj posadnutosť. Americká psychiatrička dr. Fioreová tvrdí, že všetci ľudia, ktorí majú ťažké závislostí, akými sú napríklad alkohol, drogy, gamblerstvo, ba v niektorých prípadoch aj silný tabakizmus, je "obsadených" duchmi, ktorí zomreli v tejto závislosti. Tie sa nestrácajú ani po smrti, človek sa ich musí zbaviť tu, počas svojho života! Takýto duch má silné abstinenčné príznaky a hľadá cestu, ako si ich naplniť. Pátra po človeku, ktorý ho napojí alkoholom aj drogami, cez neho môže fajčiť. Desivá poživačnosť, ku ktorému ho padnutý duch cielene vedie, dokáže tohoto hostiteľa celkom zničiť.

Skryť Vypnúť reklamu

Michalov príbeh

Za pani Evou Fabiánovou pred časom prišiel mladý, 24 ročný muž, nazvime ho Michal. Že nevie čo sa s ním stalo, ale už nedokáže takto ďalej žiť. "Keď vidím krčmu, musím vojsť, akoby ma tam dačo ťahalo. Nikdy predtým som nepil, nemám ani takých kamarátov. Začal som byť agresívny, na každého hneď kričím, ale čo je najstrašnejšie, už som párkrát zbil mamu. Nepáčili sa mi jej výčitky, že čo to stváram. Ja sa z toho všetkého asi zbláznim."

Keď si Michala popozerala svojím mentálnym zrakom, bolo to jasné: "Áno, mal prisatého veľmi silného ducha. Klient ma požiadal, aby som ho zbavila tejto negativity, ale duch bol silný. Julo sa celý triasol, hádzalo ho to po zemi, dvaja muži ho sotva vedeli udržať. Nečistý duch sa nechcel odpojiť. Nakoniec sa to podarilo a Michal dnes žije tak, ako predtým," pani Eva si spomína na jeden zo zážitkov vo svojej praxi.

Skryť Vypnúť reklamu

Kontakty na nehmotné bytosti

Pani Evu to odjakživa ťahalo k ponoru do samej seba. Bez toho, aby s kýmkoľvek bola v kontakte, keď bola doma sama, sadla si na stoličku, zavrela oči a nechala pred svojím mentálnym zrakom bežať to, čo jej prinášala myseľ. Poznáme veľa druhov meditácií, toto je jedna z nich. Takto prebehol asi polrok. Teraz už oveľa intenzívnejšie ako predtým siahala po duchovnej literatúre a dozvedala sa čoraz viac. V tom čase bývali aj s manželom v Čiernej nad Tisou, kde obaja viedli ezoterický klub. Pani Eva robila riadené skupinové meditácie Pociťovala intenzívne prepojenie na vyššie sféry a dobre dokázala nadviazať spojenie so svojím duchovným vodcom a duchovnými učiteľmi, okrem iného aj s majstrom Arkánom. Na čokoľvek sa v priebehu meditácie opýtala, vždy dostala odpoveď. Dokázala sa nakontaktovať na duše, ktoré už opustili pozemský svet. Ak niekto potreboval odovzdať tejto duši odkaz, urobila tak a videla alebo cítila jeho reakciu. Po čase bola schopná zachytiť aj odkaz "zhora". Automaticky ho zapísala na papier a dala do rúk tomu, komu bol určený. Obyčajne to boli príbuzní.

Čas bežal a pani Eve sa stalo to, že začala vidieť priesvitné postavy na rôznych miestach a v rôznych zoskupeniach. To naozaj nebolo jej cieľom. Prišlo to celkom nečakane a mimovoľne. Raz sa stala svedkom autonehody a videla dve telá. Jedno ležalo na zemi, snažili sa ho oživiť. To druhé, nehmotné, bolo oveľa priesvitnejšie, vzpriamene stálo na ceste neďaleko udalosti a pozorovalo veci zboku. Všímala si tento úkaz dovtedy, kým sa nerozplynul. Najhoršie to bolo na cintoríne. Tam sa to hýbalo hore-dole. Duchov bolo vidieť nad hrobmi ako poletujú, niektorí neustále chodili sem a tam, ľahko kráčali odrážajúc sa od zeme.

"Veľmi som sa bála," priznáva pani Eva. "Potom mi manžel vysvetlil, lebo on sa tomu venoval už dlhšie, o čo ide." Keď pani Eva v počiatkoch rozvoja týchto svojich schopností chodila po uliciach, strach už nepociťovala, ale videnia ju obťažovali. "Aha, tam sú prilepení až dvaja! A hentoho človeka nasledujú koľkí, no neviem ich ani spočítať... No, bolo to dosť nepríjemné," zveruje sa pani Eva s dávnejšími zážitkami. Videla aj osamelých, akoby bezprizorných duchov, takých bezdomovcov, ktorí ani len netušili, kde sa majú podieť.

Teraz jej je už oveľa ľahšie. Naučila sa s tým pracovať. Keď chce alebo to potrebuje, na chvíľu sa sústredí a "vidí". Zaznamená realitu, ktorá mnohým ľuďom môže pripadať ako výmysel. Ibaže aj mnohé výskumy potvrdzujú, že fenomén duchov je ozajstná skutočnosť, iba my ju nevidíme.

Diskarnát odmietol pomoc anjelov

Ak Evu Fabiánovú niekto vyhľadá so svojím problémom a nájde na ňom prilepenú nehmotnú bytosť, už si s tým vie poradiť. Má vypracovaný systém, ktorý funguje. "Ak je duch silný a neoblomný, nijako nechce opustiť toho človeka, je na neho akoby prisatý až do krvi, zavolám na pomoc manžela," prezrádza svoju oporu pani Eva, "Keď sme doma aj s dieťaťom, čo je teraz takmer vždy, ochranu mi tiež robí manžel." Jeden úkon, aby človeka dokázala odprevadiť na druhý breh, nie vždy stačí.

Pre obidve strany je veľmi zlé takto žiť. Duch čerpá z energie svojho hostiteľa a neraz aj manipuluje jeho konanie. Privtelená bytosť by mala byť celkom inde, vo svete, kam teraz patrí. Iba tam môže pokračovať vo svojej ceste. Títo duchovia vo svojom pozemskom tele nikdy neverili tomu, že po smrti niečo existuje a odmietli pomoc anjelov, ktorí ich chceli previesť do výšin.

Dovolím si takýto záver: Nikomu a ničomu netreba slepo veriť. O všetkom treba pochybovať, ale neodsudzovať. Človek sám, hlavne svojimi skúsenosťami sa musí presvedčiť o tom, kde je ozajstná pravda!

Anglická jasnovidka predpovedala ponorky a lietadlá

Narodila sa v jaskyni počas búrky

Uršula Sontheilová (na obrázku) určite nie je taká známa, ako napríklad Nostradamus alebo Cayce. V Anglicku však patrila medzi veľmi známe jasnovidky a veštkyne.

Podľa legendy sa narodila v roku 1488 počas silnej búrky v jaskyni. Matka ju v dvoch rokoch jej veku "odložila" a sama sa uchýlila do kláštora. Podľa inej verzie zomrela pri pôrode. Uršula vyrastala v pestúnskej rodine a svojimi prorockými vlohami zaujala už od raného veku. Vždy sa usilovala pomáhať ľuďom, tí však mali z jej mystických schopností strach. Vydala sa za miestneho tesára, ale manželstvo zostalo bezdetné.

Svoje proroctvá písala vo forme básní. Niektoré z vízií sa naplnili ešte počas jej života, iné sa ukázali pravdivé až v ďalších storočiach. Svojmu súčasníkovi kráľovi Henrichovi VIII. napríklad predpovedala víťazstvo nad Francúzmi a španielskym námorným silám

zvestovala porážku. Tak sa aj stalo. Upozornila na morovú epidémiu v roku 1665, ktorá skosila asi 85 tisíc obyvateľov Londýna. O rok na to vypukol veľký požiar, ktorý väčšiu časť mesta premenil na ruiny. Toto Uršula tiež predvídala.

Povesť sa o nej rozšírila po celom Anglicku. Predpovedala aj svoju smrť. Zomrela v r. 1561 v yorkshirskom Cliftone. Podľa niektorých prameňov bola upálená ako čarodejnica.

Ponúkami iba niekoľko ukážok jej vízií: Ako pre vtáka bude ľahké lietanie, preč bude kôň a preč bude aj pluh. V tie báječné dni, ktoré sú také vzdialené, ženy sa začnú správať ako šialené, obliekať sa budú ako muži, nosiť nohavice ostrihajú si vlasy a zmiznú vrkoče. Bez hanby si sadnú obkročmo na koňa. Obrazy sa budú hýbať ako živé, lode budú plávať pod vodou ako ryby, človek vzlietne ako vták a skríži oblohu. Potom polovica sveta krvou kropená zomrie. Kov bude po vode plávať tak ľahko ako drevená loď. Zlato sa zjaví v potokoch aj v kameni v zemi, o ktorej zatiaľ netušíme...

Potrebuje silný ženský protipól, potom zvládne všetko

Jaroslav je muž plný elánu a nádejí

Skúsme si uvedomiť, čo je symbolom krstného mena Jaroslav, ktorý má dnes meniny. Ak je to dospelá osoba, zvyčajne mu hovoríme Jaro. A to je práve tu! Prišla jar, prišlo jaro!

Jaroslav má osobné číslo päť a v ňom je skryté riziko. Je však spojené s dokonalosťou a prejavuje sa v lepšom svetle, ako iní. Jaroslav je muž plný elánu a nádejí, má množstvo cieľov, ktoré nie vždy majú reálny podklad. Jaroslav je však nezmar, vždy si nájde spôsob, ako sa k nim dopracovať. Najlepšie je, ak na dôležitých veciach pracuje sám, potom ich aj dosiahne. Ak má okolo seba priveľa radcov, na názor ktorých sa spoľahne, dôjde k sklamaniu.

Disponuje nezvyčajnou energiou, ktorú potrebuje správne usmerniť. Najlepšie mu poslúži silný ženský protipól. Ak nájde tú pravú, ktorá bude pri ňom stáť za každých okolností a bude ho podporovať správne rozdeľovať svoje sily, potom zvládne všetko. Toto meno je vhodné pre znamenia: Váhy, Panna, Býk, Kozorožec, Strelec a Vodnár. Slušivými farbami sú pre Jara zelená a hnedá.

Silvia Gerecová radí, ako aktivovať dobré zdravie

Čierna korytnačka ochráni celú rodinu

Silvia Gerecová, poradkyňa feng šui, ponúka niekoľko typov na aktivovanie dobrého zdravia. Predovšetkým je to zelená krištáľová guľôčka. Najlepšie umiestnenie nájde na východnom okne. Dôležité je, aby absorbovala slnečný svit. Ak by jej mal chýbať, prisvietime lampou.

Priaznivá korytnačka symbolizuje dobré zdravie, dlhovekosť a prináša pozitívnu čchi.

Symbol dlhovekosti a zdravia z jadeitu - Wu lou si treba zavesiť vo svojej blízkosti. Bude to dobré osudové znamenie . Je to symbol uctievaný božstvom boha dlhovekosti SAU jeden z nesmrteľných. Symbol je vo forme osobného amuletu. Môžete ho nosiť pri sebe, alebo si ho môžete zavesiť k posteli, v ktorej spíte. Symbol je z jadeitu a je uctievaný viac ako zlato pre svoj liečivý vplyv.

Osem visiacich korytnačiek, ktoré sú umiestnené vo východnom sektore vášho domova, prinesú zdravie a životnú energiu. Sú dlhé ako dlhovekosť, symbolizujú zdravý život a pokojnú starobu. Zavesené v severnom sektore vášho domova symbolizujú čiernu korytnačku - ochranu celej rodiny. Ak chcete priniesť viac stability k vám domov, je to najlepšie miesto pre tento krásny symbol.

Lea Gallová

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
 7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 2. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 3. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 4. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 7. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
 8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka?
 10. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 21 214
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 15 967
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 239
 4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 439
 5. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 7 271
 6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 058
 7. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 390
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 244
 9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 103
 10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 866
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Jakubov hovorí, že o návrhu s Ďurovčíkom nerokovali.
Začiatok očkovania proti ochoreniu Covid-19 na Slovensku.

Výstavbu futbalového štadióna v Prešove komplikujú odvolania

Jedna z námietok tvrdí, že ohrozuje právo na zdravé životné prostredie.

Futbalový štadión v Prešove - Futbal Tatran Aréna v Prešove

Chcel svoje deti, vyhrážal sa sudkyni. Skončil za mrežami

Otca obvinili pre zločin marenia spravodlivosti.

Peter skončil za mrežami, no súd ho po vyše dvoch mesiacoch napokon prepustil na slobodu.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Testovanie začne už v pondelok. Dokedy sa treba otestovať a čo sa zmení?

Testovanie si vo februári zopakujú najhoršie okresy.

Igor Matovič.
Dobré ráno

Dobré ráno: Dotácie na rodovú rovnosť rozdali čudne

Ministerstvo rozdávalo viac ako 21-tisíc eur.

Komentár Zuzany Kepplovej

Hluchá linka, nefunkčná appka

Keď štát rieši násilie v rodinách.

Zuzana Kepplová.
Dave Grohl z kapely Foo Fighters, ktorá 5. februára vydáva nový album.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop