Korzár logo Korzár Košice
Streda, 28. júl, 2021 | Meniny má KrištofKrížovkyKrížovky

ČAROKRUHY

Žijeme v nenormálne pokrivenej skutočnosti sformovanej silami zla a temna? Čo na to vraví lietarúra?Channelingové posolstvá signalizujú čas

Žijeme v nenormálne pokrivenej skutočnosti sformovanej silami zla a temna? Čo na to vraví lietarúra?

Channelingové posolstvá signalizujú čas veľkých zmien na našej planéte

Čoraz viac channelingových posolstiev signalizuje čas veľkých zmien na našej planéte, s čím bude súvisieť uvoľnenie energií blokujúcich ľudské vedomie a duchovnosť. Je cenou za toto oslobodenie bolesť a utrpenie? Žijeme v nenormálne pokrivenej skutočnosti sformovanej silami zla a temna? Úvahami na túto tému sa zaoberá P. Skórzynski vo svojej knihe "Oslobodené svetlo". Vybrali sme z nej niekoľko myšlienok.

Skryť Vypnúť reklamu

Odkazy z druhej strany

Posledné desaťročia sú také preplnené informáciami a dezinformáciami, k akým nedošlo po celé predchádzajúce stáročia. So zlom, ktoré takéto informácie skrýva, môžeme bojovať, a to tak, že porosíme o pomoc sily Svetla. Ľudstvo v tomto tisícročí je dramaticky rozdelené dvoma protichodnými tendenciami. Na jednej strane technika vzbudzuje nádej, že práca sa z povinnosti zmení na privilégium najvzdelanejších ľudí a hlavným problémom ľudstva bude naplnenie voľného času. Znamená to, že vhodne dávkovaná zábava s "bezpečným sexom" na čele, majú uspokojiť všetky vyššie potreby obyvateľov nového, úžasného sveta.

Oslabenie boja o prežitie na druhej strane spôsobuje, že oveľa viac mladých ľudí hľadá uspokojenie svojich duchovných potrieb. Pritom je čoraz jasnejšie, že súčasné tradičné náboženstva ich duchovné potreby nedokážu uspokojiť. Mnohí teológovia sú presvedčení, že tento obrovský duchovný potenciál má byť, pokiaľ to je možné, inkulturovaný do kresťanstva tak, ako si otcovia cikrvi osvojili grécko-rímsku kultúru.

Skryť Vypnúť reklamu

Premostením tejto duchovnosti má byť spolucítenie so všetkým živým, ktoré nachádzame už v Budhovom učení a zmienky nájdeme aj v bibliografii svätca pátera Pia. Zásadným problémom sa však javí nedôvera cirkvi k médiám, senzibilom a rôznym druhom channelingu, i k samotným kňazom, ktorí majú schopnosť liečiť. Takíto kňazi existujú aj na Slovensku, v Poľsku, Rusku. Francúzsky kňaz Brune sa dokonca už roky kontaktuje so záhrobím a prijíma odkazy z druhej strany. A práve z týchto zdrojov prichádza to, čo fascinuje milióny ľudí sympatizujúcich s novou duchovnosťou.

Známa poľská kontaktérka Barbara Marciniaková tvrdí, že zaujímavú informáciu jej poskytli Plejáďania, a to, že ľudstvo sa ocitlo v otroctve bytostí živiacich sa našimi negatívnymi emóciami. "Keď vás riadia, aby vyvolali šialenstvo a ničenie, vytvárate vibrácie s frekvenciou, ktorá udržiava život týchto bytostí... Používajú ich ako bránu. Teraz postupne preberajú kontrolu nad mysľami vašich detí, nepostrehnuteľným spôsobom ich zbavujú nevinností, čo takisto nevidíte. Dávate deti do rúk Veľkého brata, do rúk Skupiny riadiacej svet, kontrolujúcej myseľ, vytvárajúcej prostredie, v ktorom nik nepremýšľa, len koná... Neveľká skupina osôb vládne a riadi noviny, televízne siete a ďalšie médiá."

Skryť Vypnúť reklamu

Barbarská propaganda

V tejto súvislosti prechádza človeku mráz po chrbte, keď si spomenie, čo píše v knihe "Totalitná svetovláda" M. Herzán. Hovorí o tom, že vlády na celom svete presadzujú do školských osnov napriek odporu rodičov sexuálnu výchovu už od prvých tried základnej školy, čo spôsobuje, že už malé deti sa dozvedajú o sexuálnych úchylkách a majú tendencie si ich vyskúšať... M. Herzán píše: "Vyzerá to, akoby americké školstvo ovládla pouličná mafia, ale skutočnosť je taká, že ide o nový prístup americkej vlády k výchove detí. Cieľom je presvedčiť študentov, že manželstvo nemá cenu, rodina je bezcenná, a keď je človek chránený antikoncepciou, nevera a striedanie partnerov je správne. Deti dáva na úroveň nechcených produktov a akékoľvek city nahradzuje u študentov sex. To nie je výchova, to je barbarská propaganda."

Americký novinár Wayne Weible, ktorý sa dlhé roky venuje Medžugoriu a tamojším zjaveniam, píše: "Základom posolstva Madonny je výzva k návratu. Povedala, že k nemu vedie modlitba, pôst a pokánie. Dva dni celkového pôstu týždenne a tri hodiny modlitieb denne. To je výzva nemateriálnej podstaty, ktorú videli stovky ľudí nemožno ju však zlúčiť s televíziou a diskotékou. Knihy o novej duchovnosti, by nemohli mať toľko čitateľov, keby neobsahovali odpovede na najdôležitejšie otázky, aké si ľudia kladú a na ktoré veda nedokáže nájsť odpoveď." Tieto objasnenia mnohí nechápu, pre iných sú absurdné. Podstata je v tom, že existujú. Na duchovnej púšti, v akú našu civilizáciu zmenil materializmus, majú pre milióny ľudí hodnotu prameňa. Prameňom, samozrejme, sú aj klasické náboženstvá, ich význam sme však väčšinou prekrútili a naďalej ich prispôsobujeme svojim potrebám.

Posolstvo Plejáďanov

Jedno z posolstiev Plejáďanov, ktoré cituje aj Skórzynski vo svojej knihe je toto: "V nasledujúcich rokoch sa váš systém rozpadne a výhody, ktoré poznáte, rýchlo zmiznú. Zároveň sa objavia nové šance a vzídu nové objavy. Veľmi rýchlo nastanú veľké prílevy energie a geofyzikálne zmeny Zeme, čo spôsobí rozpad elektronických sietí. Mnohí sa ocitnú v ťažkej situácii a nebudú si istí zajtrajškom..."

Channelingové posolstvá potvrdzujú to, čo povedal Kristus, keď sa zjavil nemeckej mníške Yvette.(Cirkev toto zjavenie neuznáva). "A táto, istý čas nešťastná planéta, a znova získa náležiace jej miesto medzi miliardami planét. Tá malá Zem zostane prvá a jediná planéta v celom kozme, pretože má toto privilégium. Bola presiaknutá krvou Stvoriteľa." Treba si však uvedomiť, že všetky udalosti, ktoré prežívame, či už dobré alebo zlé, sú pre nás darom a sú dôležité pre náš proces rastu, učenia sa.

Piktogramy neznámych autorov zaregistrovali už v roku 2000

Môžu vyvolať bolesti, závraty, až šok

Kruhy v obilí sa objavujú na rôznych miestach sveta, dokonca už aj na Slovensku. Najväčším problémom je kruhy odfotografovať, keďže na letecké snímky niet peňazí. Angličania tento problém nemajú, čo je pochopiteľné. Kruhy sa postupne zmenkli na piktogramy a po Anglicku či severských štátoch sa objavili na Ukrajine, v Česku, Poľsku a u nás.

Prvé piktogramy zaregistrovali v roku 2000 v poľskom Wylkatowe. Našli sa dokonca svedkovia, ktorí predtým videli guľu, premiestňujúcu sa nad poľom cikcakovitým pohybom. Farbou a veľkosťou pripomínala zapadajúce slnko. Neskôr sa objavili ďalšie piktogramy a kvietky rôznych priemerov. Klasy pritom boli ideálne poukladané na zemi, nepolámané a prakticky nedotknuté. Kruhy vo Wylatowe boli pravotočivé, ale v susednej obci Mlynach ľavotočivé. Šamani, ktorí miesto navštívili tvrdili, že to umožňuje vstup do nášho rozmeru. Pravotočivé nasmerovanie kruhov zasa umožňuje východ do "ich" rozmeru.

Miestny prútikár, ktorý piktogram-kvietok skúmal, tvrdil, že kyvadielko v kruhu priam šalie a virgule "chodia" ako sa im zachce. Vnútri všetkých kruhov cítiť pôsobenie veľmi silnej energie. Kvietok jej mal najviac. Mnohí ľudia pociťovali v kruhu závraty hlavy. U nepripraveného človeka môže vstup do kruhu vyvolať aj šok. Takmer všetci obyvatelia obce videli svetelnú guľu a boli presvedčení, že ich niekto pozoroval.

Keď do Wylatowa prišli ufológovia po prvý raz, miestni občania sa im smiali. Dnes celú záležitosť berú vážne. Mnohí spolupracujú s bádateľmi. Posledné piktogramy zaskočili nielen rôznorodosťou, ale aj neobyčajnou energiou. Kto vstúpil napríklad do tvaru elipsy, pocítil závrat a zvláštnu slabosť.Každý z kruhov mal pritom inú silu. Doteraz sa nikomu nepodarilo zistiť, ako a kedy kruhy v obilí vznikajú. Jediné, čo lovci piktogramov dokázali vidieť, boli červené gule a svetlá na nebi. Žiaľ, nikomu sa nepodarilo tento jav zaregistrovať. Zo všetkých fotografií nevyšli iba tie s guľou, ukázali sa presvetlené.

Láskyplnou starostlivosťou o seba získame sebavedomie

Krása podľa učenia zen

Skutočná krása vychádza z vnútra človeka, hovorí jedna z najdôležitejších poučiek zen budhistickej filozofie.

Tým, sko sa o seba staráme, preukazujme rešpekt vlastnému telu. Pre Ázijcov je už po stáročia úplne samozrejme, že sa rozmaznávajú, uvoľňujú. Vedia, že i vďaka týmto úkonom nachádzajú vnútornú rovnováhu, ktorá je cieľom zenu. Ten, kto žije v súlade sám so sebou, dokáže totiž pozitívnu energiu vyžarovať. Okrem iného sa to prejavuje aj v podobe zdravia, jasnej pleti a lesklých vlasov.

Zen kladie veľký dôraz na spojenie s prírodou. Voda je jedným zo štyroch živlov, pri umývaní vodou sa s ňou spájame a symbolicky sa tak očisťujeme. Z každodennej hygienickej rutiny sa stáva akt obnovy a súladu s prírodou.

Za objavenie chleba, piva a vína vďačíme alchymistom

Najobľúbenejšie laboratórium je kuchyňa

Mnohí ľudia pokladajú alchymistov za šarlatánov, pokúšajúcich sa nájsť kameň mudrcov a meniť olovo na zlato. Medzi nimi však bolo aj nemálo priekopníkov raziacich cestu modernej chémii a medicíne.

Dnes vedci prichádzajú na to, že stravovanie podľa alchymistických zásad je zárukou pevného zdravia a dlhého živiota. Nemecký imunulóg objavil v istej pražskej knižnici dosiaľ neuverejnené spisy alchymistoiv. Z nich vyvodil záver, že ich najobľúbenejším laboratóriom bola kuchyňa. Máloktovie, že za objavenie chleba, piva a vína vďačíme práve týmto zanieteným alchymistom. Vďaka aplikácíi základných alchymistických princípov oddeľovania, očistenia a opätovného spojenia, v gastronómii sa im podarilo zmobilizovať liečivý potenciál a skrytú energiu v potravinách. Sledovaním kalorickej hodnoty jedál si udržíme optimálnu hmotnosť, ale reguláciu energie dosiahneme len pri dôslednom upolatňovaní alchymistických zásad.

Znásobenie energetického efektu dosiahneme spojením rovnakého s rovnakým, napríklad zmiešaním feniklového výťažku s rozdrvenými feniklovými semenami sa spustí alchymistický proces, ktorý vedie k mnohonásobnému posilneniu preventívneho účinku z tejto známej koreniny, v boji proti ochoreniu horných dýchacích ciest. V USA vyšla porovnávacia štúdia o pečení kurčiat štandardným spôsobom a podľa alchymistických zásad. Zatiaľ, čo v kurčatách pečených podľa štandardného postupu výskumníci zistili prítomnosť karcinogénnych látok, vo variante alchymistov tieto látky chýbali. Kurča, upravené podľa návodu alchymistov treba pred pečením vložiť do marinády, ktorú si pripravíme zo šťavy dvoch citrónov, zväzku nadrobno posekaného petržlenu, dvoch lyžíc horčice, 15O ml bieleho vína, rovnakého množstva olivového oleja a rozdrveného cesnaku. Táto marináda obsahuje vitamín C a E, resveratrol a ďalšie látky, ktoré neutralizujú voľné radikály. Alchymisti tak premenia aj škodlivé mäso na zdravé jedlo.

Aké byliny určili hviezdy ľuďom v znamení Vodnára?

Upadajú z optimizmu do hlbokého pesimizmu

Vodnári sú idealisti, ale často upadajú do krajnosti, a to z optimizmu do hlbokého pesimizmu, čím trpí najmä ich psychika, preto majú Vodnári sklon k nervovým chorobám, čo sa môže druhotne prejaviť ochorením pečene. Mali by si dávať pozor na oči, chrániť si telo, tráviaci systém, krvný obeh a na kŕčové žily.

Na záchranu zdravia ponúka príroda Vodnárom úžasné bylinky: je to predovšetkým medovka, ďalej valeriána, srdcovník, vavrín, majorán, šalvia, lipa, kvety gaštana, kapucínka. Z mikroelementov najčastejšie Vodnárom chýba sodík a fosfor. Mali by preto jesť žito, jačmeň, ryžu, proso, hrozienka, moruše. Na zlepšenie trávenia im prospieva majoránkový čaj, ktorý by mali piť dvakrát denne, ráno a večer. Na kŕčové žily sú vhodné obklady z kvetu gaštana.

Stranu pripravila: Malva Pokorná

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Túto bagetu jedia Slováci už 24 rokov. Čo nám chutí najviac?
 2. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom
 3. M. Šmigura: Pozeráme sa smerom na Varšavu
 4. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu
 5. Kravy jedia srvátku. Výrobky vďaka tomu nemajú konkurenciu
 6. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
 7. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
 8. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
 9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
 10. Lenivý brunch s Muchom
 1. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
 2. Keď ekológia spája
 3. Wüstenrot predstavuje novú stratégiu pre slovenský trh
 4. Na zmenu zdravotnej poisťovne vám po novom stačia 3 minúty
 5. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 6. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
 7. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
 8. Slovník investora 07: Bitcoin a jeho úloha v portfóliu investora
 9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
 10. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 10 819
 2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 722
 3. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 4 886
 4. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 4 313
 5. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie 4 210
 6. Od Česka až po Jadran 3 970
 7. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 3 149
 8. Nikto im nezatlieska. Koľko medailí získajú Slováci v Tokiu? 3 053
 9. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 2 879
 10. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny 2 202
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Do kaviarne Towers nevidno.

Inšpekcia má odposluchy aj videozáznamy.


6 h
Zuzana Rehák Štefečeková na LOH Tokio 2020 / 2021.

Sledujte online letnú olympiádu.


Sportnet 3 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Za kyberšikanu hrozí až šesť rokov.


a 1 ďalší 4 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop