Korzár logo Korzár Košice
Streda, 4. august, 2021 | Meniny má Dominik, DominikaKrížovkyKrížovky

REALITY SHOW 3.časť

Dnes predstavujeme tretie dve súťažiace, ktoré túžia zmeniť svoj imidžReality show Krajšia s Košickým večerom V spolupráci so salónom Espace a

Dnes predstavujeme tretie dve súťažiace, ktoré túžia zmeniť svoj imidž

Reality show Krajšia s Košickým večerom

V spolupráci so salónom Espace a reštauráciou Monte Bianco vám prinášame Reality show Košického večera. Počas decembra ste sa mohli zapojiť do tejto súťaže a prihlásiť sa na zmenu svojho imidžu. Urobilo tak mnoho žien, spomedzi ktorých sme vyžrebovali osem finalistiek a ich mená uverejnili 16. decembra.

Dnes vám ponúkame tretiu reportáž zo zmien, ktoré sa odohrali v salóne Espace. Postupne takúto zmenu podstúpi celkovo osem súťažiacich. Každý týždeň popri dvoch reportážach zo zmien imidžu uverejníme aj jeden kupón. Štyri januárové kupóny bude treba zozbierať a všetky nalepiť na hlasovací lístok, ktorý vám prinesieme začiatkom februára. Práve 2. februára vám naraz pripomenieme všetkých osem súťažiacich a ich zmeny účesov a mejkapu, ktorými prešli. Prostredníctvom hlasovacieho lístka budete môcť poslať hlas svojej "favoritke" a zapojiť sa tak do súťaže o zaujímavé ceny.

Skryť Vypnúť reklamu

Na záver show vyžrebujeme spomedzi hlasovacích lístkov s kupónmi troch šťastlivcov, ktorí získajú poukážky na služby salónu Espace v hodnote 3 000, 2 000 a 1 000 korún. Tá zo súťažiacich, ktorá získa od čitateľov najviac hlasov, vyhrá romantickú večeru pre dvoch v reštaurácii Monte Bianco v cene 1 000 korún.

Salón Espace sídliaci v hoteli Slovan ponúka svojim zákazníčkam, ale aj zákazníkom vlasové štúdio, kozmetické štúdio, úpravu nechtov, sauny, zábaly, masáže, opaľovanie prístrojom Sun Tun, prístroj tranzion na formovanie postavy a mnoho ďalších kozmetických služieb.

V reštaurácii Monte Bianco na Kováčskej ulici si môžete pochutnať na talianskych špecialitách. Ak obľubujete cestoviny, rozhodne by ste nemali obísť túto reštauráciu, v ktorej si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky cestovín a zdravo sa najesť v príjemnom prostredí.

Skryť Vypnúť reklamu

Na účes si čiapku nedá ani za nič na svete

Počas tretieho dňa stráveného v Salóne Espace, bola jednou z adeptiek na zmenu image aj 57-ročná Gabriela Susová. "Často pokúšam osud v rôznych súťažiach a už sa mi neraz podarilo aj čo-to vyhrať. Táto výhra ma veľmi potešila, lebo predsa len je to niečo iné. A navyše, som dôchodkyňa, takže ak by som sa sama chcela vybrať do takéhoto salónu na zmenu, peniažky za to by pre mňa neboli zanedbateľné," prezradila nám pani Gabriela.

S tým, že sa chystá vďaka našej súťaži zmeniť svoj image, sa pochválila rodine - dcéram i manželovi. "Všetci sú veľmi zvedaví, ako to dopadne a vraveli mi, aby som sa nechala nahovoriť na čokoľvek. Manžel mi dokonca povedal, že je zvedavý, či ma spozná..."

Skryť Vypnúť reklamu

Do snahy zmeniť pani Gabrielu na nepoznanie sa ako prvá pustila kaderníčka Zuzka, ktorá sa najprv rozhodla vlasy zafarbiť. "Použila som jemnú hnedú farbu a do ofiny som dala niekoľko svetlých pramienkov. Keď totiž začne pani Gabriele farba odrastať, vďaka týmto pramienkom to bude vyzerať prirodzenejšie. A čo sa týka strihu, rozhodla som sa pre jednoduchý krátky strih, ktorý sa bude pani Gabriele ľahko udržiavať." prezradila Zuzka. Pani Gabriela bola s jej prácou viac než spokojná. "Naozaj už teraz som veľmi zmenená. Ja sama som si zvykla farbiť vlasy iba henou, lebo predsa len je to prírodný prípravok a nie sú v ňom žiadne chemikálie. Teraz mám však svoju vlastnú farbu a teda aj niekoľko šedín. Pred časom som si dávala aj trvalú, ale prišla som na to, že mi po nej veľmi začali vypadávať vlasy a to bez ohľadu na to, aký kvalitný prípravok na trvalú sa použil. Tak som si povedala, že to za to nestojí. No a raz som mala melír, no manželovi sa to neveľmi pozdávalo," prezradila pani Gabriela.

"Nemám rada zimu, lebo počas nej vždy musím nosiť čiapku. Mám totiž veľmi citlivé dutiny a nemôžem po chladnom počasí chodiť s holým čelom. Takže celú zimu mám vždy účes úplne ´spľasnutý´. Na takýto úžasný účes si však čiapku nedám za nič na svete..."

S novým účesom bolo treba ísť už iba ku kozmetičke pre dokonalý make-up... "Líčim sa naozaj iba málokedy. Vlastne iba vtedy, keď sa vyberiem do divadla alebo na nejaký koncert. Mám veľmi citlivé oči a nezriedka sa stáva, že mi opuchnú viečka. Musím veľmi dávať pozor na to, aké prípravky na líčenie použijem. Aj preto som prestala takmer úplne používať maskaru. Keď však je príležitosť, použijem aj make-up a púder, očné tiene, linku, rúž..." Kozmetička Martinka najprv upravila obočie, potom naniesla podkladový krém, ktorý zafixovala púdrom. Na celé viečko dala svetlý tieň a pustila sa do farebného líčenia. "Keďže viečka sú už trochu spadnuté, treba ich opticky nadvihnúť. Stačí, ak sa na oblúk pri vonkajšom kútiku očí nanesie tmavší tieň. Tentoraz som použila hnedobordový, na strednú časť viečka zlatistý a do vnútorných kútikov svetlý, ktorý som dala aj pod obočie, aby sa pohľad rozjasnil. Je dobré vždy použiť aj linku, ktorú ak nechceme, aby bola veľmi výrazná, stačí rozpracovať smerom do viečka," vysvetlila nám Martinka. Na záver naniesla maskaru, ceruzkou ešte dotvarovala obočie, lícenkou upravila obrysy tváre a na ústa naniesla jemný lesk.

Pani Gabriela bola svojim novým vzhľadom veľmi prekvapená. "Od dneška a tejto zmeny som očakávala, že ma tu ´poľudštia´, ale ani mi len nenapadlo, že budem až taká spokojná. Som naozaj veľmi prekvapená celou mojou vizážou a naozaj sa mi to páči. Účes je veľmi pekný, o líčení ani nehovorím... Každej žene by podľa mňa dobre padlo, ak by podstúpila takýto deň v salóne... Ja dúfam, že manžel nepríde z práce veľmi unavený a že sa spolu niekam vyberieme," dodala spokojná pani Gabriela

Rozhodla sa pre rockerský imidž a bola prekvapená, ako to dopadlo

Počas tretieho kola zmeny image si prišla pre nový vzhľad aj 29-ročná Natália Jakčiová. "Samej by mi asi nenapadlo prihlásiť sa, urobila to za mňa mama. Musím však povedať, že som bola veľmi príjemne prekvapená, keď som zistila, že ste ma vyžrebovali. Naozaj sa na to teším. Pochválila som sa priateľovi, kamarátkam i kolegyniam v práci," prezradila nám slečna Natália, ktorá vyrába dekoratívne sviečky.

Čo sa týka účesu a farby vlasov, nepatrí Natália k veľkým experimentárkam. "Nosievam dlhé vlasy zafarbené do čierna s modrým odleskom. Teraz som vyskúšala dať do zadnej časti vlasov aj červený melír, ale nejak to nechytilo... A čo sa týka strihu, nikdy som nemala krátke vlasy a práve mama mi vravela, že keď mi tu navrhnete krátky účes, že to mám skúsiť. Povedala som jej však, že to v žiadnom prípade," povedal nám Natália s úsmevom.

Kaderníčka Zuzka však nechcela vlasy veľmi skrátiť. "Sú však dosť dlhé a neforemné, tak som ich skrátila iba mierne. Rozhodla som sa pre takzvaný rockerský imidž, takže vrchné vlasy sú kratšie a trochu rozostrapatené," vysvetlila Zuzka. Viac práce však mala s farbením, ktoré prišlo na rad až po ostrihaní. Najprv vybrala po bokoch, v ofine a v zadnej časti niekoľko pramienkov, ktoré odfarbila a na zvyšnú časť vlasov naniesla čiernu farbu. Po 20tich minútach farbu zmyla a na odfarbené pramene naniesla červenú farbu. Výsledkom bol veľmi zaujímavý a moderný účes, ktorým bola slečna Natália doslova nadšená. "Zaujímavý melír v ofine môže nosiť Natália dvojakým spôsobom - ak sa rozhodne dať si ofinu na jednu stranu, melír sa vo vlasoch stratí a nebude taký výrazný, ak si však ofinu prehodí na opačnú stranu, melír vynikne a účes bude viac zaujímavý...," dodala Zuzka.

Čo sa týka líčenia, s ním Natália nemá veľa skúseností. "Málokedy sa nalíčim a ak aj áno, tak použijem iba maskaru a lesk na pery. Očné tiene len málokedy. Iné to je, keď ide o nejakú spoločenskú príležitosť. Ale ani vtedy nie som s tým, ako sa nalíčim, spokojná," prezradila.

K výraznému účesu sa priam žiadalo zaujímavé a nevšedné líčenie. V prvom rade kozmetička Martinka naniesla podkladový krém. "Keďže má slečna Natália problémovú pleť, odporúčala by som nosievať make-up, ktorý nedostatky ľahko prekryje," odporučila Martinka. Po zafixovaní podkladového krému púdrom naniesla na celé viečka svetlý tieň. "K takémuto zaujímavému účesu sa hodí výrazné líčenie. Keďže má slečna červený melír a aj červený sveter, priam sa žiada použiť červené očné tiene. Na vonkajšiu časť viečka som naniesla tmavý sivý tieň, do ktorého som rozpracovala čiernu očnú linku. Do strednej časti som použila výrazný červený tieň, do vnútorného kútika - tak ako vždy - svetlý jasný tieň. Pod obočie som použila striebristý tieň s kovovým odleskom, ktorý pohľad ešte viac ozvláštni a rozjasní," prezradila nám postup Martika. Na záver stačilo použiť maskaru, upraviť ceruzkou obočie, naniesť lícenku a lesk na pery. "Použila som jemne ružový lesk, oranžový lesk a do strednej časti pier mierne tmavší, aby to pery opticky zväčšilo," dodala Martinka.

Keď sa slečna Natália pozrela do zrkadla, znovu sme počuli - tak ako od mnohých iných súťažiach pred ňou - ´toto vari ani nie som ja!´ "Naozaj som ani len netušila, čo všetko môžem od tejto zmeny imidžu čakať. Som veľmi prekvapená, ako dobre to dopadlo. Tento účes je veľmi zaujímavý a aj keď vyzerá dosť odvážne - na čo ja nie som zvyknutá - aj tak sa v ňom cítim skvele a som ním nadšená. Páči sa mi aj líčenie... Som zvedavá, čo mi povedia známi, ktorí sú na mňa všetci veľmi zvedaví a určite sa niekam vyberieme spolu na kávu," dodala slečna Natália.

KID

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
 2. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
 3. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
 4. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
 5. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
 6. Odomknite si SME.sk na viacerých zariadeniach
 7. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
 8. Slovensko v tieni tureckého polmesiaca
 9. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
 10. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
 1. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 2. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 3. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
 4. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
 5. Dekarbonizácia má byť súčasťou moderných dodávateľských vzťahov
 6. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 7. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 8. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
 9. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
 10. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
 1. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 5 715
 2. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 4 407
 3. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova 4 193
 4. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 938
 5. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 918
 6. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy 3 798
 7. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 3 463
 8. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor 2 578
 9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 2 308
 10. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách? 2 250
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár počas tlačovej besedy.

So synom si založili advokátsku kanceláriu.


13 h
Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž (vpredu), Adam Botek.

Sledujte online letnú olympiádu.


Sportnet a 1 ďalší 7 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop