Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 27. júl, 2021 | Meniny má BoženaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 13.1. do 19.1.2006.

Napriek tomu, že sa necítite práve najlepšie po zdravotnej stránke, dokážete vidieť všetko okolo v tých správnych súvislostiach. Keď sa stretnete s

neprávosťou, ste ihneď ochotní s ňou bojovať, aj keď vás v podstate nikto nežiadal o pomoc. Tento týždeň bude víťaziť vaša zbrklosť, sklony k riskovaniu a aj tvrdohlavosť. Pomôžete síce mnohým ľuďom, no zároveň až príliš narušíte svoje pozície a môžete na svoju aktivitu doplatiť. Čo keby ste si lepšie vyberali za koho budete bojovať? Tak by ste sa aspoň vyhli zbytočným stratám, aj pokiaľ ide o energiu, ktorú by ste veru mohli využiť aj inak. Napríklad na upevnenie vášho narušeného zdravia.

Býk

Skryť Vypnúť reklamu

Býci sa tento týždeň v ničom nepretrhnú. Akoby ste sa rozhodli odpočívať a dobre premyslieť každý váš krok. Kým sa k niečomu odhodláte, rozhodnete, chcete mať premyslené všetky možnosti, alternatívy, za a proti. Vyzerá to tak, že ste sa rozhodli zmeniť váš doterajší prístup k problémom, ale aj ľuďom okolo vás. Je to síce chvályhodné, lenže ak budete príliš dlho čakať, nakoniec sa môže stať, že sa vaše šance na úspech, postup, či zlepšenie v súkromí stratia v nedohľadne. Ak budete pridlho čakať, stratíte priveľa času. Snažte sa preto zladiť vaše predstavy a plány s realitou a vyhnúť sa tak akýmkoľvek zbytočným zdržaniam. Ani v láske, ani v práci by sa vám to nevyplatilo.

Blíženci

Blíženci sa pustia do svojich povinností jedna radosť. S novým rokom akoby vám pribudlo síl a vy ste ochotní pracovať aj na tom, čo vás donedávna nudilo a vôbec nenapĺňalo. Akoby ste sa prebrali zo zimného spánku a začali sa všetkému venovať naplno. Nielen práci, podnikaniu, či štúdiu, ale aj súkromiu. Každá oblasť vášho života bude mať zrazu pevné miesto vo vašom časovom harmonograme, dokážete uspokojiť svojich blízkych rovnako ako svojich nadriadených. Pozor by ste si ale mali dať na to, čo vám budú radiť vaši známi. Síce vám chcú dobre, lenže to ich dobre nemusí byť aj vaše. Skúste najprv prehodnotiť ich názory a vaše vnútorné potreby, až potom sa rozhodnite konať.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakom sa konečne splnia ich sny. Nielen všeobecne známe, ale aj tie tajné. Napriek tomu však nebudete spokojní a ani šťastní. Darmo, nie vždy splnenie sna prináša aj uspokojenie. Vy ste si to vlastne predstavovali inak a skutočnosť vôbec nespĺňa vaše očakávania. Podnikajúcim Rakom takéto sklamanie umožní začať hľadať nové možnosti, teda vás ani nenapadne sa vzdať. Raci, ktorí snívali o zmenách vo svojom súkromnom živote, sa nebudú môcť sťažovať nahlas, ale sami pre seba si zaumienia, že si veru v budúcnosti budú želať niečo iné. Mali by ste sa všeobecne viac venovať svojim myšlienkam, skúmať sami seba, aby ste sa vyhli takýmto vnútorným zmätkom. Mladším Rakom ich známi ponúkne zaujímavú prácu, nemali by váhať, veď takú možnosť nezískajú hocikedy. Na novom mieste vás čakajú aj nové zážitky a nové známosti možno ani nebudete musieť hľadať a predsa nájdete to, čo vás urobí šťastnými.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levom nie je ľahko. Ich okolie sa vybralo celom iným smerom, ako sa im páči a nevedia sa s tým vyrovnať. Hoci ste povedali svoj názor, každý si urobil podľa svojho, napriek vašej mienke. To nie je zlé, veď ani vy nepočúvate rady iných, tak prečo očakávate od svojich známych slepú poslušnosť? To predsa neznamená, že sa k vám niekto obrátil chrbtom. Ak popremýšľate, uznáte, že tak, ako to chcú oni, je to lepšie. Pokiaľ podnikáte, mali by ste sa venovať svojim obchodom a nie premýšľať o iných. Môžete ľahko zabudnúť na to podstatné a vaše obchodné plány môžu stroskotať na maličkosti. A to by vôbec neprispelo k udržaniu vašej povesti neomylných. V láske by ste sa tiež mali zaoberať sami sebou a tým, ako vaše správanie pôsobí na vášho partnera, či partnerku. Vy si jedno myslíte a druhé robíte, takže vaše okolie má v tom zmätok. Skúste teda zamerať svoju pozornosť na seba a nezaoberať sa nikým iným, kto v podstate vašu pomoc ani nepotrebuje.

Panna

Panny majú pred sebou týždeň plný príjemných návštev a to aj z cudziny. Nielenže sa stretnete so svojimi známymi, ale spoznáte sa aj s novými ľuďmi. A medzi nimi budú dvaja ľudia, ktorí vás zaujmú a dokážete sa s nimi pozhovárať skutočne o všetkom. Mali by ste si ich zaradiť medzi svojich priateľov a starať sa o to, aby kontakty medzi vami boli pravidelné. Možno sa z týchto stretnutí vyvinie aj niečo viac, nielen obchodné partnerstvo. Mladšie Panny budú mať možnosť dosiahnuť svoj cieľ, ktorý si zaumienili už dávnejšie, stačí, ak budú pozornejšie počúvať slová svojich nadriadených. Keď budete reagovať primerane, získate pre seba body k dobru a to sa potom odrazí aj na ďalšom postupe.

Váhy

Váham sa bude dariť a do konca týždňa dobehnú všetky svoje zameškané a zabudnuté povinnosti. Podarí sa im aj zahladiť všetky prehrešky a zmieria sa so všetkými, s ktorými boli na vojnovej nohe. Tak je to správne, snažte sa o spoluprácu a kolektívne riešenie všetkých úloh a problémov, tak sa budete môcť venovať aj riešeniu svojich domácich starostí. A tých bude mimoriadne veľa. Zanedbali ste svoju rodinu veru trestuhodne a tak sa teraz musíte znovu snažiť o nadviazanie dobrých kontaktov. Budete mať najmä problémy so staršími rodinnými príslušníkmi a aj s niekým zo vzdialenejšej rodiny. Slobodné Váhy by si mali nájsť čas na rozhovor so svojimi priateľkami a priateľmi, dozvedia sa mnoho zaujímavého, nielen o ľuďoch, ale aj o veciach, ktoré nevedeli donedávna zohnať.

Škorpión

Škorpiónom vplyv Saturnu pomáha, dokážu sa lepšie presadiť, aj keď si nie sú istí svojimi plánmi. Máte ich viac, no ani jeden nie je úplný, v každom je niekoľko bielych miest a vy neviete, ako to zmeniť. Bolo by najlepšie, keby ste sa snažili dopriať si čas, čím viac, tým lepšie, ak niečo uponáhľate, zhoršíte svoju situáciu. Čo keby ste boli sami na seba menej prísni a hľadali odpovede na netradičných miestach? Osamelým Škorpiónom môže ich známy ponúknuť zaujímavý biznis, len pozor na jeho skutočné zámery, nie je úprimný a za jeho sľubmi sa skrýva neistota. Vy potrebujete v prvom rade nájsť spoľahlivých ľudí, ktorí by sa od vás neodvrátili v zlej chvíli a nie človeka, ktorému by ste mali plniť jeho sny.

Strelec

Vám sa bude celý týždeň dariť a napriek tomu, že sa budete musieť popasovať s mnohými problémami, vyriešite ich hravo a bez veľkých naťahovačiek. Mali by ste svoju silu a dobrú náladu využiť aj pri rokovaniach s dvomi dôležitými ľuďmi a ich pomoc využiť pri uskutočňovaní vašich obchodných plánov. Tento týždeň je pre vás aj vhodný na cestovanie a stretávanie sa s novými ľuďmi. Preto neodmietnite žiadny návrh na cestu a ani pozvanie do spoločnosti. Slobodným Strelcom sa bude dariť v súkromí a dočkajú sa aj úspechu u jednej svojej priateľky. Slobodné by sa zase nemali nechať pomaly dobývať,hviezdy vám radia prevziať iniciatívu do vlastných rúk. Podnikajúci Strelci nemajú dôvod obávať sa nových investícií, iba pozor na to, s kým spolupracujete. Vyhnite sa spojeniam s Býkmi a Škorpiónmi.

Kozorožec

Vy ste teraz pri sile. Saturn má na vás stále pozitívny vplyv, pomáha vám uskutočniť vaše plány a aj v láske stojí pri vás. Ak chcete získať niekoho nového na svoju stranu, neváhajte, nikto neodolá vašim argumentom. Stačí, ak budete presvedčivo hovoriť a bude to v suchu. Mladším Kozorožcom ale hrozí jedna nehoda na ceste a aj problém so zdravím, týkajúci sa trávenia. Mali by ste si teda na seba dať pozor, aby sa z toho nevyvinulo niečo horšie, či komplikovanejšie. Najmä ženy by si mali uvedomiť, že zdravie je nevyhnutne potrebné k naplneniu ich skrytých snov a ak ho zanedbajú, nemôžu rátať so šťastím. Skúste byť sami k sebe prísnejší a vyhnite sa riskovaniu.

Vodnár

Vodnári sa v poslednej dobe nestačia čudovať. Všetko im vychádza, aj keď majú menej snahy a aktívne sa zaoberajú len jednou oblasťou - láskou. Nedávno boli zamračení a podráždení, no už sa začínajú čoraz viac usmievať. Keby ste sa menej trápili maličkosťami, ktoré ani nie sú problémami, určite by ste zbadali, že vám mnoho ľudí závidí vaše úspechy a snaží sa vám vyrovnať. Vy, čo sa tak radi s inými porovnávate, ste sa stali vzorom pre iných a pritom ste si to ani nestihli uvedomiť. Zamyslite sa trochu nad svojou terajšou pozíciou a nad tým, ako vplývate na iných ľudí.

Ryby

Ryby si so Saturnom príliš nerozumejú, oberá ich o silu a zdravie, preto sa vďaka jeho vplyvu u nich prejavia rôzne ochorenia, problémy s trávením a starších čaká aj pobyt v nemocnici. Ozvú sa aj dávno zabudnuté ochorenia, problémy, ktoré vás už dávno nezaskočili, lenže teraz to všetko musíte riešiť. Nemusíte sa obávať, že by ste o niečo podstané prišli, či už v práci, medziľudských vzťahoch, alebo v láske - každý pochopí vašu situáciu, preto môžete pokojne "vypnúť" a dopriať si voľno. Starším Rybám sa podarí vyhnúť dvom definitívnym rozhodnutiam, ktoré by ich inak stáli nemálo financií, mladší sa tiež dokážu ubrániť nerozumným krokom vďaka svojim zdravotným ťažkostiam, nakoniec teda uznáte, že aj zlé je na niečo dobré.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom
 2. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu
 3. M. Šmigura: Pozeráme sa smerom na Varšavu
 4. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
 5. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
 6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
 7. Lenivý brunch s Muchom
 8. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
 9. VÚB banka ešte viac posilní leasingové služby
 10. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny
 1. Wüstenrot predstavuje novú stratégiu pre slovenský trh
 2. Na zmenu zdravotnej poisťovne vám po novom stačia 3 minúty
 3. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 4. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
 5. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
 6. Slovník investora 07: Bitcoin a jeho úloha v portfóliu investora
 7. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
 8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 9. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 10. Lenivý brunch s Muchom
 1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 10 600
 2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 762
 3. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 5 720
 4. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 4 335
 5. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie 4 277
 6. Od Česka až po Jadran 3 901
 7. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 3 135
 8. Nikto im nezatlieska. Koľko medailí získajú Slováci v Tokiu? 3 112
 9. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 2 307
 10. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny 2 134
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ilustračné foto.

Voliť sa budú poslanci, starostovia i primátor.


TASR 40m
Ilustračné foto.

Doprava bude riadená prenosnou signalizáciou.


TASR 1 h
Aj poslankyňa Romana Tabák sa so svojím počinom pochválila na sociálnej sieti.

Previnilcov často prezradia sociálne siete.


TASR 1 h
Priestory uprostred Hlavnej ulice ostali nateraz prázdne.

Lukratívna prevádzka v centre je prázdna.


16 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Aj bez odporcov očkovania by sme dosiahli kolektívnu imunitu. Keby politici chceli.


26. júl
Minister financií Igor Matovič.

PCR testy na Slovensku odhalili viac ako 392-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 12 534 obetí.


a 1 ďalší 16 h
Michaela Žureková

Odhalené političky platia vyššiu daň ako muži.


3 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop