Korzár logo Korzár Košice
Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky

Reality šou 1.časť

Dnes predstavujeme prvé dve súťažiace, ktoré túžia zmeniť svoj imidžReality show Krajšia s Košickým večerom V spolupráci so salónom Espace a

Dnes predstavujeme prvé dve súťažiace, ktoré túžia zmeniť svoj imidž

Reality show Krajšia s Košickým večerom

V spolupráci so salónom Espace a reštauráciou Monte Bianco vám prinášame Reality show Košického večera. Počas decembra ste sa mohli zapojiť do tejto súťaže a prihlásiť sa na zmenu svojho imidžu. Urobilo tak mnoho žien, spomedzi ktorých sme vyžrebovali osem finalistiek a ich mená uverejnili 16. decembra.

Dnes vám ponúkame reportáž z prvých dvoch zmien, ktoré sa odohrali v salóne Espace. Postupne takúto zmenu podstúpi celkovo osem súťažiacich. Každý týždeň popri dvoch reportážach zo zmien imidžu uverejníme aj jeden kupón. Štyri januárové kupóny bude treba zozbierať a všetky nalepiť na hlasovací lístok, ktorý vám prinesieme začiatkom februára. Práve 2. februára vám naraz pripomenieme všetkých osem súťažiacich a ich zmeny účesov a mejkapu, ktorými prešli. Prostredníctvom hlasovacieho lístka budete môcť poslať hlas svojej "favoritke" a zapojiť sa tak do súťaže o zaujímavé ceny.

Skryť Vypnúť reklamu

Na záver show vyžrebujeme spomedzi hlasovacích lístkov s kupónmi troch šťastlivcov, ktorí získajú poukážky na služby salónu Espace v hodnote 3 000, 2 000 a 1 000 korún. Tá zo súťažiacich, ktorá získa od čitateľov najviac hlasov, vyhrá romantickú večeru pre dvoch v reštaurácii Monte Bianco v cene 1 000 korún.

Salón Espace (t.č 055/6220465) sídliaci v hoteli Slovan ponúka svojim zákazníčkam, ale aj zákazníkom vlasové štúdio, kozmetické štúdio, úpravu nechtov, sauny, zábaly, masáže, opaľovanie prístrojom Sun Tun, prístroj tranzion na formovanie postavy a mnoho ďalších kozmetických služieb.

V reštaurácii Monte Bianco na Kováčskej ulici si môžete pochutnať na talianskych špecialitách. Ak obľubujete cestoviny, rozhodne by ste nemali obísť túto reštauráciu, v ktorej si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky cestovín a zdravo sa najesť v príjemnom prostredí.

Skryť Vypnúť reklamu

Aby jej make-up vydržal, niekoľko dní sa neumyje

Jednou z prvých dvoch adeptiek, ktoré podstúpili pred pár dňami zmenu imidžu v salóne Espace, bola 34 ročná Liliana Tellingerová. "Pred mesiacom mi skončila materská dovolenka, a tak som si povedala, že by nebolo zlé skúsiť podstúpiť takúto zmenu. Keď som bola doma s dieťaťom, tak som sa vôbec nelíčila a ani o účes som sa nejako špeciálne nestarala, takže som naozaj rada, že ste ma vyžrebovali a umožnili mi tak podstúpiť zmenu svojho imidžu," prezradila nám pani Liliana. Tú na to, aby sa prihlásila do našej súťaže, nahovorila jej mama. Celá rodina bola zvedavá na výsledok zmeny.

Ako prvá prišla na rad farba vlasov. "Nebojím sa experimentovať, už som mala vo vlasoch všelijaké farby, aj svetlé aj tmavšie, aj do červena. Túžim však po blond vlasoch, ale až takých platinových, lebo doteraz keď som mala blond farbu, bola akási žltá a to sa mi nepáčilo." Túžbu pani Liliany po platinových vlasoch však kaderníčka Zuzka razom zamietla. "Bol by to totiž príliš veľký kontrast, lebo pani Liliana má tmavé vlasy a keď by blond odrastal, nevyzeralo by to vôbec dobre. Radšej použijeme farby tak trochu do medena - jednu do ofiny a druhú trochu tmavšiu na zvyšné vlasy," prezradila Zuzka. Po nafarbení vykúzlila pani Liliane moderný a ľahko upraviteľný strih, ktorý stačí vždy po umytí iba prevzdušniť, vyfúkať veľkou kefou a trochu zafixovať lakom.

Skryť Vypnúť reklamu

Keď už bol dokonalý účes na svete, k slovu sa dostala kozmetička Martinka. Ako prvé pretrhala obočie. Pani Liliana má však dosť problémy s tmavými kruhami pod očami. "Takéto kruhy môžu byť dedičnou záležitosťou a veľmi to závisí aj od stresu a od toho, či je človek poriadne vyspatý. Tam pomôže jedine poriadne ich prekryť korektorom," prezradila Martinka. Najprv naniesla make-up, zafixovala ho púdrom a potom sa pustila do maľovania očí. Na celé viečko jemne naniesla biely tieň, oči zvýraznila čiernou linkou, ktorú rozpracovala do stratena. Na vonkajšiu časť viečka naniesla tmavosivý tieň, na stred oka zas jasný tyrkisový, do vnútorného kútika zlatistý. Viečko v priestore pod obočím rozjasnila svetlučkým trblietavým tieňom. "Keďže má pani Liliana veľké oči, ktoré sme navyše opticky chceli trochu viac vsadiť do vnútra tváre, použili si sme na vnútornú stranu dolného viečka čiernu ceruzku. Tento jednoduchý trik by som odporúčala všetkým ženám, ktoré potrebujú opticky zúžiť a zmenšiť svoje oči," dodala Martinka. Po nanesení maskary utrela miesto pod očami a kruhy pani Liliane zakryla tekutým korektorom. Potom stačilo použiť jemný lesk na pery a trochu tvár korigovať líčkami.

Keď sa pani Liliana zbadala v zrkadle, nechcela veriť vlastným očiam a nespoznávala samú seba. "Je pravda, že ja sa nezvyknem maľovať, používam iba ak maskaru a jemný rúž, ale už som bola aj výraznejšie namaľovaná, no nikdy som nevyzerala tak dobre, ako teraz. Musím uznať, že tieto dve dievčatá sú naozaj šikovné a podarilo sa im urobiť na mne naozaj veľkú zmenu. A to pozitívnu! Predčilo to všetky moje očakávania a som z toho doslova v šoku," povedala nám pani Liliana, ktorá sa neveriacky obzerala v zrkadle a nechcelo sa jej veriť, že sa díva na samú seba.

"Teraz sa vyberiem k nejakému fotografovi, dám si urobiť fotky, ktoré sa zídu a pôjdu do nejakého rámčeka. Škoda, že na vodičský preukaz a na pas sa už nerobia normálne fotky, dala by som si urobiť aj na také na preukaz... Najprv som nerozmýšľala nad tým, že by sme si s manželom dnes niekam vyšli, ale keď vidím, aká som zmenená, tak mám pocit, že by bola škoda ostať sedieť doma. Navyše sa teraz nebudem pár dní umývať, aby mi tento skvelý make-up vydržal čo najdlhšie," dodal pani Liliana so smiechom.

So skvele namaľovanými očami sa pokúsi o kontakt s chlapcami

Druhou ženou, ktorá v rámci pokračovania reality show Krajšia s Košickým večerom podstúpila zmenu svojho image v salóne Espace, bola 17 ročná Kamilka Kovaľová. "Do tejto súťaže ma prihlásila mama. Najprv som o tom ani nevedela, ale som celkom rada, že tak spravila. Aj mnohé moje kamarátky mi často vravia, že by som sa mala líčiť alebo česať inak, ja však nie celkom viem, ako na to. Preto som sa potešila, keď som sa dozvedela, že budem mať tú možnosť vyskúšať si zmenu imidžu," prezradila nám Kamilka, ktorej spoločnosť v salóne robila kamarátka.

Kamilka sa posťažovala, že je celá ´rozlietaná´ a nemá zvyčajne veľa času na úpravu svojho zovňajšku. "Takže si ráno pred školou stiahnem vlasy do copu, dám si maskaru na mihalnice a aj tú často dávam vreckovkou dole, keď mám pocit, že jej mám na sebe priveľa. Dám si ešte priesvitný lesk na pery a utekám preč." Tentoraz bolo času na venovanie sa Kamilkinej vizáže dostatok. Kaderníčka Zuzka ako prvé poradila mladej slečne zájsť za kožnou lekárkou, lebo Kamilka má problémy s lupinami vo vlasoch.

"Niekedy stačí zájsť do lekárne a kúpiť si nejaký šampón proti lupinám, no oveľa lepšie je, ak sa na celý problém pozrie lekár," nazdáva sa Zuzka. Tá Kamilke zafarbila vlasy jemne do zlatista a vytvorila zaujímavý strih. "Táto slečna má v zadnej časti tak trochu plochú hlavu, takže treba, aby si vlasy vyčesala tak, aby pôsobili bohatšie. Taktiež má vysoké čelo, takže som sa rozhodla pre modernú ofinku, ktorá tak tvári dodáva úplne nový a zaujímavý vzhľad. Potom som už iba podporila Kamilkine prirodzene zvlnenie vlasov," dodala Zuzka.

Kamilka má to šťastie, že aj napriek svojmu veku nemá problémy s pubertálnou pleťou. "Používam iba krém ráno a večer, dokonca nepoužívam ani pleťovú vodu či mlieko. Mám pocit, že to zatiaľ nepotrebujem a s tým, akú mám pleť som celkom spokojná. A čo sa týka líčenia - používam iba maskaru a aj na tú som nazlostená, keď si ju večer musím odlíčiť."

Aby však podstúpila zmenu ako sa patrí, vzala si ju ´do parády´ kozmetička Martinka a tá veru neostala iba pri špirále. Najprv upravila obočie, aby sa mohla pustiť do nanášania make-upu. "Naozaj má Kamilka dobrú pleť, takže stačilo naniesť podkladový krém a trochu zakryť niekoľko červených fliačikov a celé to zafixovať púdrom," prezradila Martinka. Pri líčení očí sa zamerala najmä na farby s kovovým odleskom. Najprv naniesla podkladový tieň bielej farby, použila i čiernu linku, ktorú rozotrela do stratena. "Bez linky urobenej ceruzkou by to vari ani nešlo. Nemusí byť čierna, môže byť i sivá či hnedá a najlepšie je rozotrieť ju, aby nevyzerala neprirodzene. Čo sa týka tieňov, do vonajšieho kútika som použila medený tieň, do stredu viečka zlatý a do vnútorného kútika striebristý. Ten som naniesla i pod obočie, aby sa pohľad celkovo rozjasnil."

Potom už iba naniesla maskaru, lesk, líčka a Kamilka sa mohla pozrieť do zrkadla. "Toto predsa nie som ja," bola jej prvá reakcia. Potom si pozorne prezrela, ako má nalíčené viečka. "Vyzerá to naozaj krásne, ale som presvedčená, že mne sa nikdy nepodarí takto dokonale sa nalíčiť. Musím však povedať, že som viac než spokojná a že sa ukázalo, že aj z kačiatka sa dá niečo urobiť... Asi budem viac počúvať kamarátky, ktoré mi doteraz tvrdili, že sa mám viac líčiť," prezradila nám svojou novou vizážou prekvapená, no spokojná Kamilka. "Chystám sa von s kamarátkami a kamarátmi, som veľmi zvedavá na to, čo mi povedia. Pôjdeme si niekam sadnúť a celkom rada by som sa vybrala aj niekam na diskotéku, dúfam, že nejaká bude otvorená. A keď už mám tak skvelé namaľované oči, budem sa pokúšať o nejaký ten očný kontak s chlapcami," dodala Kamilka so smiechom.

KID

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
 2. Jeden deň na Bratislavu nestačí
 3. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
 4. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
 5. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
 6. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
 7. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
 8. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
 9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
 10. Lenivý brunch s Muchom
 1. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
 2. Košická štvrť je súčasťou odpadového experimentu.
 3. Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je rizikovejšia
 4. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
 5. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
 6. Nepodceňujte rozmiestnenie zásuviek a vypínačov
 7. Hrotka: Sporiteľne ťahajú za kratší koniec. Musíme reagovať
 8. Slováci čoraz viac nakupujú pivo vo vratných fľašiach
 9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 10. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
 1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 7 637
 2. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 4 124
 3. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 3 577
 4. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 3 501
 5. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 413
 6. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 326
 7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 216
 8. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 2 641
 9. Jeden deň na Bratislavu nestačí 2 365
 10. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 1 952
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop