Korzár logo Korzár Košice
Nedeľa, 20. máj, 2018 | Meniny má Bernard
Pridajte si svoje mesto

Kedy a kam na bohoslužby

Rímskokatolícke farnosti na území mesta KošiceFarnosť Dóm sv. Alžbety - Košice-mestoSobota 24.12. 6.00, 7.00, 16.00 D (požehnanie betlehemov,

Rímskokatolícke farnosti na území mesta Košice

Farnosť Dóm sv. Alžbety - Košice-mesto

Sobota 24.12. 6.00, 7.00, 16.00 D (požehnanie betlehemov, 24.00 Nedeľa 25.12. 6.00, 7.30, 9.00 L, 10.30, 12.00 M, 15.00, 18.00 Pondelok 26.12. 6.00, 7.30, 9.00 L, 10.30, 12.00 M, 15.00, 18.00 Piatok 30.12. 6.00, 7.00, 18.00 Sobota 31.12. 6.00, 7.00, 17.00 (ďakovná) Nedeľa 1.1. 6.00, 7.30, 9.00 L, 10.30, 12.00 M, 15.00, 18.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Kostol Uršulínky

Sobota 24.12. 8.00, 22.00 M, 24.00 Nedeľa 25.12.

8.30 M, 10.00 11.30 Pondelok 26.12. 8.30 M, 10.00, 11.30 Piatok 30.12. 8.00, 15.45, 18.00 M Sobota 31.12. 8.00, 16.30, 17.00 M Nedeľa 1.1. 8.30 M, 10.00, 11.30 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Kostol Krista Kráľa

Sobota 24.12. 7.00, 24.00 Nedeľa 25.12. 8.00, 10.00 Pondelok 26.12. 8.00, 10.00 Piatok 30.12. 7.00 Sobota 31.12. 7.00, 17.00 Nedeľa 1.1. 8.00, 10.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Podhradová

Sobota 24.12. 24.00 Nedeľa 25.12. 8.00, 10.00 Pondelok 26.12. 8.00, 10.00 Piatok 30.12. 17.00 Sobota 31.12. 17.00 Nedeľa 1.1. 8.00, 10.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Dominikáni

Sobota 24.12. 6.30, 12.15, 24.00 Nedeľa 25.12. 7.00, 9.00, 11.00, 17.30 Pondelok 26.12. 7.00, 9.00, 11.00, 17.30 Piatok 30.12. 6.30, 12.15, 17.30 Sobota 31.12. 6.30, 12.15. 16.00 Nedeľa 1.1. 7.00, 9.00, 11.00, 17.30 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Premonštráti

Sobota 24.12. 7.00 M, 16.00 M, 24.00 M Nedeľa 25.12. 8.30, 10.00 M, 20.00 Pondelok 26.12. 8.30, 10.00 M, 20.00 Piatok 30.12. 7.00 M, 18.30 Sobota 31.12. 7.00 M, 16.00 M Nedeľa 1.1. 8.30, 10.00 M, 20.00 Piatok 1.1. ako v nedeľu

Seminárny kostol

Sobota 24.12. 12.00, 24.00 Nedeľa 25.12. 7.15 M, 9.30, 11.00, 16.30 Pondelok 26.12. 7.15 M, 9.30, 11.00, 16.30 Piatok 30.12. 12.00, 16.30 Sobota 31.12. 12.00, 16.30 Nedeľa 1.1. 7.15 M, 9.30, 11.00, 16.30 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Jezuiti

Sobota 24.12. 6.15, 16.00, 24.00 Nedeľa 25.12. 6.30, 8.30, 10.30, 19.30 Pondelok 26.12. 6.30, 8.30, 10.30, 19.30 Piatok 30.12. 6.15, 16.00 (ďakovná) 22.30 (novoročná) Nedeľa 1.1. 6.30, 8.30, 10.30, 19.30 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Kalvária

Sobota 24.12. 24.00 Nedeľa 25.12. 0.00, 7.00, 8.30, 10.30 (adorácia nebude) Pondelok 26.12. 7.00, 8.30, 10.30 Piatok 30.12. 6.30, 17.00 Sobota 31.12. 17.00 (adorácia od 23.30) Nedeľa 1.1. 1.00 (ráno), 7.00, 8.30, 10.30 (adorácia nebude) Piatok 6.1. ako v nedeľu

Džungľa

Sobota 24.12. 21.00 Nedeľa 25.12. 10.30 Nedeľa 1.1. 10.30 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Farnosť sv. Rodiny, Košice - Furča

Sobota 24.12. 16.00 (svätá omša za účasti detí), 24.00 Nedeľa 25.12. 8.00, 9.30, 11.00, 18.00 Pondelok 26.12. 8.00, 9.30, 11.00, 18.00 Piatok 30.12. 6.30, 18.00 (odpustová slávnosť - celebrant Mons. F. Šándor, dekan) Sobota 31.12. 15.00 (bilancia a poďakovanie) Nedeľa 1.1. 8.00, 10.30 (celebrant Mons. B. Bober, pomocný biskup, 18.00 Piatok 6.1. 8.00, 9.30, 11.00, 18.00

Farnosť Kráľovnej Pokoja, Košice - Juh

Farský kostol

Sobota 24.12. 6.30, 16.00, 22.00, 24.00 Nedeľa 25.12. 7.00, 9.00, 11.00 M, 18.00 Pondelok 26.12. 7.00, 9.00, 11.00 M, 18.00 Piatok 30.12. 6.30, 9.00, 18.00 Sobota 31.12. 7.00, 17.00 (ďakovná pobožnosť) Nedeľa 1.1. 7.00, 9.00, 11.00 M, 18.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Kostol Ducha Svätého

Sobota 24.12. 22.00, 24.00 Nedeľa 25.12. 8.30, 9.30, 19.00 Pondelok 26.12. 8.30, 9.30, 19.00 Piatok 30.12. 7.00, 16.30, 19.00 Sobota 31.12. 7.00, 16.00 (ďakovná pobožnosť) Nedeľa 1.1. 8.30, 9.30, 19.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Farnosť Božieho milosrdenstva, Košice KVP

Kláštor Bosých Karmelitánok

Nedeľa 25.12. 0.00, 7.30, 10.00, 18.30 Pondelok 26.12. 7.30, 10.00, 18.30 Piatok 30.12. 7.00, 18.30 Sobota 31.12. 7.00 Nedeľa 1.1. 0.00, 7.30, 10.00, 18.30 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Cirkevná škola na Čordákovej 50

Sobota 24.12. 16.00 D Nedeľa 25.12. 0.00, 9.30, 11.00 Pondelok 26.12. 9.30, 11.00 Sobota 31.12. 17.00 Nedeľa 1.1. 9.30, 11.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

ZŠ Drábova

Sobota 24.12. 22.00 Nedeľa 25.12. 9.00 Pondelok 26.12. 9.00 Sobota 31.12. 17.00 Nedeľa 1.1. 9.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Farnosť Sv. Košických mučeníkov, Košice Nad jazerom

Kostol Jazero

Sobota 24.12. 7.00, 16.00 D, 24.00 Nedeľa 25.12. a Pondelok 26.12. 8.00, 10.00, 11.30, 18.00 Piatok 30.12. 11.00, 18.00 Sobota 31.12. 7.00, 17.00 + ďak. pobožnosť Nedeľa 1.1. 8.00, 10.00, 11.30, 18.00 Piatok 6.1. 8.00, 10.00, 11.30, 18.00

Vyšné Opátske

Sobota 24.12. 24.00 Nedeľa 25.12. 11.00 Pondelok 26.12. 9.00 Piatok 30.12. 18.00 Sobota 31.12. 17.00 Nedeľa 1.1. 11.00 Piatok 6.1. 9.00

Farnosť Sv. Gorazda a spoločníkov, Košice - Terasa

Farský kostol

Sobota 24.12. 6.30, 16.00, 22.00, 24.00 Nedeľa 25.12. 6.30, 7.30, 9.00 D, 10.30, 18.00 Pondelok 26.12. 6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 18.00 Piatok 30.12. 6.30, 16.00, 18.00 Sobota 31.12. 6.30, 16.00, 18.00 Nedeľa 1.1. 6.30, 7.30, 9.00 D, 10.30, 18.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

FNLP

Sobota 24.12. 16.00 Nedeľa 25.12. a Pondelok 26.12. 18.00 Piatok 30.12. 18.00 Sobota 31.12. 16.00 Nedeľa 1.1. 18.00 Piatok 6.1. ako v nedeľu

Farnosť Sv. Anny, Ťahanovce - dedina

Sobota 24.12. 8.00 Nedeľa 25.12. 0.00, 9.00 Pondelok 26.12. 9.00, 10.00 Sobota 31.12. 8.00 Nedeľa 1.1. a Piatok 6.1. ako v nedeľu

Farnosť Sv. Dominika Sávia, Ťahanovce - sídlisko

Sobota 24.12. 16.00, 22.00 Nedeľa 25.12. 0.00, 8.00, 9.30, 11.00, 18.30 Pondelok 26.12. 8.00, 9.30, 11.00, 18.30 Piatok 30.12. 18.30 Sobota 31.12. 16.00 Nedeľa 1.1. 8.00, 9.30, 11.00, 18.30 Piatok 6.1. 8.00, 9.30, 11.00, 18.30

Vysvetlivky:

D - svätá omša za účasti detí

M - svätá omša v maďarskom jazyku

L - latinská svätá omša

Vianočné a novoročné sviatky v Evanjelickej a.v. cirkvi:

Sobota 24.12.: 15.00 maďarské, 16.00 anglické v Zborovej sále, Mlynská 23/1.p., 16.30 Terasa Biely dom - malá sála, 16.30 - 1. slovenské s vystúpením detí, 18.15 - 2. slovenské s vystúpením mládeže

Nedeľa 25.12.: 8.15 maďarské, 9.30- 1. slovenské, 10.00 Terasa - Biely dom malá sála, 11.15- 2. slovenské, 14.30 nemecké, 17.00 večerné

Pondelok 26.12.: 9.30slovenské + Večera Pánova, 10.00 s V.P. - Terasa - Biely dom malá sála, 17.00 večerné

Utorok 27.12.: o 17.00 večerné

Sobota 31.12.: 15.00 maďarské, 16.00 anglické v Zborovej sále, Mlynská 23/1.p., 16.30 Terasa - Biely dom malá sála, 17.00 slovenské, 19.30 Rodinné misijné spoločenstvo

Nedeľa 1.1.2006: 8.15maďarské, 9.30 slovenské + Večera Pánova, 10.00 Terasa - Biely dom malá sála, 17.00 večerné

Piatok 6. 1.: 9.30 slovenské, 10.00 Terasa-Biely dom - malá sála, 17.00 večerné

Gréckokatolícky apoštolský exarchát

Vianočné bohoslužby v Katedrále Narodenia Presvätej

Bohorodičky

Štvrtok 23.12.: Liturgický program ako vo všedný deň - po sv. liturgii, o 16.30 sa pomodlíme Moleben pred Narodením Pána

Piatok 23.12.: Desiati svätí mučeníci z Kréty: 5.45 sv.liturgia (CS), 7.00 kráľovské hodinky, 8.00 sv. liturgia (SL), 9.30 sv. liturgia (Maď.), 16.30 sv. liturgia (SL), Na piatok sa prenáša Prísny pôst z predvečera Narodenia Pána

Sobota 24.12. predvečer Narodenia Pána Eugénia, muč. Zdržanlivosť od mäsa,8.00 sv. liturgia (SL),

15.00 veľká večiereň s liturgiou (SL), 22.30 vianočná meditácia, 23.00 veľké povečerie Narodenia Pána s lítijou

Dom smútku Družstevná p/Hornáde

20.00 veľké povečerie Narodenia Pána s lítijou

Nedeľa 25.12.: Narodenie Ježiša Krista roždestvo Gda Űisa Xrsta, 6.30 - utiereň, 7.30 sv. liturgia (SL); myrovanie 9.00 slávnostná archijerejská svätá liturgia (CS); myrovanie, 10.30 sv.liturgia (SL) pre deti; myrovanie, 12.00 sv. liturgia (Maď.) myrovanie, 15.00 Stretnutie detí pri jasličkách, 17.00 veľká večiereň, 18.00 sv. liturgia (SL); myrovanie

Dom smútku Družstevná p/Hornáde

8.30 sv.liturgia (SL), myrovanie

Kaplnka v Miestnom úrade KE-Džungľa

10.00 sv.liturgia (SL), myrovanie

Kostol sv. Ondreja na Podhradovej

11.30 sv.liturgia (SL), myrovanie

Kaplnka Božského Srdca, Komenského 14

15.30 sv.liturgia (SL), myrovanie

Pondelok 26.12.: Zbor Presvätej Bohorodičky, 6.30 utiereň, 7.30 sv. liturgia (SL), 9.00 sv. liturgia (CS), 10.30 sv.liturgia (SL) pre deti, 12.00 sv. liturgia (Maď.), myrovanie, 17.00 veľká večiereň, 18.00 sv. liturgia (SL)

Dom smútku Družstevná p/Hornáde

8.30 sv.liturgia (SL)

Kostol sv. Ondreja na Podhradovej

11.30 sv.liturgia (SL)

Kaplnka Božského Srdca, Komenského 14

15.30 sv.liturgia (SL)

Utorok 27.12.: Štefan, prvomučeník, 5.45 sv.liturgia (CS), 7.00 utiereň zo sviatku, 8.00 sv. liturgia (SL) a s nižšími sväteniami bohoslovcov, 16.30 sv. liturgia (SL), 17.30 Akatist k Ježišovi Kristovi,

18.00 sv.liturgia (CS)

Streda-Piatok 28.- 30.12.: Liturgický program ako vo všedný deň - v piatok je voľnica (bez pôstu)

Sobota 31.12.: Zakončenie sviatku Narodenia Pána Melánia Rímska, úctyhodná, 7.00 sv. liturgia (SL), 8.00 Ďakovný Akatist, 8.30 sv. liturgia (Maď.), 15.00 veľká večiereň s lítijou, 16.00 ďakovná sv. liturgia (SL), 23.30 tichá adorácia pred Eucharistiou privítanie Nového Roku

Dom smútku Družstevná p/Hornáde

13.00 sv. liturgia (SL) a ďakovný moleben

Nedeľa 1.1.: telesná obriezka Ježiša Krista; Svätý Bazil Veľký, arcibiskup Cézarei Kapadóckej; Nový rok, 6.30 utiereň, 7.30 sv. liturgia (SL); myrovanie, 9.00 archijerejská svätá liturgia (CS); a myrovanie, 10.30 sv.liturgia (SL) pre deti; myrovanie, 12.00 sv. liturgia (Maď.); myrovanie, 17.00 veľká večiereň, 18.00 sv. liturgia (SL); myrovanie

Dom smútku Družstevná p/Hornáde

8.30 sv.liturgia (SL) myrovanie

Kostol sv. Ondreja na Podhradovej

11.30 sv.liturgia (SL) myrovanie

Kaplnka Božského Srdca, Komenského 14

15.30 sv.liturgia (SL) myrovanie

Pondelok - Streda 2. 4.1.2006

Liturgický program ako vo všedný deň - sv. spoveď od 16.00 hod.

Štvrtk 5.1.: Predvečer Bohozjavenia Svätí mučeníci Teopempt a Teónas, Prepodobná Synkletika. Prísny pôst (sviatosť zmierenia: ráno od 6.00 h poobede od 16.00 h), 5.45 sv.liturgia (CS), 7.00 kráľovské hodinky pred Bohozjavením, 8.00 sv. liturgia (SL), 15.00 večiereň s liturgiou sv. Bazila Veľkého (SL), 20.30 Veľké povečerie s litijou; archijerejské svätenie jordánskej vody

Piatok 6.1.: prvý piatok v mesiaci bohozjavenie - BogoĺvlenŰe, 6.30 utiereň zo sviatku, 7.30 sv. liturgia (SL); myrovanie, 10.00 archijerejská sv. liturgia (SL) a myrovanie so svätením jordánskej vody (priamy prenos STV), 12.15 sv. liturgia (Maď.); myrovanie 14.00 svätenie domov, 17.00 veľká večiereň, 18.00 sv. liturgia (SL); myrovanie

Dom smútku Družstevná p/Hornáde

8.30 sv.liturgia (SL) myrovanie

Kostol sv. Ondreja na Podhradovej

11.30 sv.liturgia (SL) myrovanie

Kaplnka Božského Srdca, Komenského 14

15.30 sv.liturgia (SL) myrovanie

Sobota 7.1.: fatimská sobota Zbor sv. proroka a predchodcu Jána Krstiteľa, 5.45 sv. liturgia (CS),

7.00 sv. ruženec, 7.30 sv. liturgia (SL), 8.30 Paraklis k Bohorodičke, 17.00 veľká večiereň, 18,00 sv. liturgia (SL)

Bohoslužobný poriadok Gréckokatolíckej cirkvi Farnosti Košice Terasa

Piatok 23.12.: pôst (zdržanlivosť od mäsa, iba raz za deň sa dosýta najesť), 6.45 sv. liturgia, 7.40 cárske časy, 16.30 sv. liturgia

Sobota 24.12.: Predvečer Narodenia Pána Zdržanlivosť od mäsa!, 14.15 večiereň, 15.00 sv. liturgia, 22.30 Veľké povečerie s litiou

Nedeľa 25.12.: NARODENIE PÁNA prikázaný sviatok,

7.00 utiereň, 8.00 sv. liturgia B. Veľkého s myrovaním, 10.00 sv. liturgia s myrovaním, 16.45 veľká večiereň, 17.30 sv. liturgia s myrovaním

Pondelok 26.12.: Zhromaždenie k Presv. Bohorodičke prikázaný sviatok, 8.00 sv. liturgia (staroslovienska), 10.00 sv. liturgia, 16.45 večiereň, 17.30 sv. liturgia

Utorok 27.12.: sv. Štefan prvomučeník, 6.45 sv. liturgia; utiereň po liturgii, 16.30 sv. liturgia

Sobota 31.12.: Zakončenie roka, 7.00 sv. liturgia,

15.30 Ďakovný akatist, 16.00 Ďakovná sv. liturgia,

23.30 Adorácia s požehnaním

Nedeľa 1.1.2006: Obrezanie podľa tela Pána J.K.; Bazila Veľkého prikázaný sviatok, 8.00 sv. liturgia B. Veľkého s myrovaním, 10.00 sv. liturgia s myrovaním, 17.00 večiereň, 17.30 sv. liturgia s myrovaním

Štvrtok 5.1.: pôst (zdržanlivosť od mäsa, iba raz za deň sa dosýta najesť), 6.45 sv. liturgia, 16.30 sv. liturgia Bazila Veľkého s večierňou

Piatok 6.1.: VOĽNICA BOHOZJAVENIE prikázaný sviatok-myrovanie, 8.00 sv. liturgia so svätením vody a myrovaním, 10.00 sv. liturgia so svätením vody a myrovaním, od 12.30 svätenie domov a bytov,

17.30 sv. liturgia, myrovanie

Nedeľa 8.1.: po Bohozjavení, 8.00 sv. liturgia,

10.00 sv. liturgia, 17.00 večiereň, 17.30 sv. liturgia

Bohoslužobný program na sviatky - PEREŠ :

Nedeľa 25.12.: NARODENIE PÁNA prikázaný sviatok, 8.00 sv. liturgia B. Veľkého s myrovaním

Pondelok 26.12.: Zhromaždenie k Presv. Bohorodičke prikázaný sviatok, 8.00 sv. liturgia

Nedeľa 1.1.: Obrezanie podľa tela Pána J.K.; Bazila Veľkého prikázaný sviatok, 8.00 sv. liturgia B. Veľkého s myrovaním

Piatok 6.1.: BOHOZJAVENIE prikázaný sviatok-MYROVANIE VOĽNICA, 7.30 sv. liturgia so svätením vody a myrovaním, od 15.00 svätenie domov

Nedeľa 8.1.: po Bohozjavení, 8.00 sv. liturgia

Bohoslužobný poriadok v Košiciach Šaci,

filiálnej obci Gréckokatolíckej cirkvi Farnosti Košice Terasa

Štvrtok 22.12.: 16.30-18.00 spovedanie

Piatok 23.12.: 16.30 kráľovské hodinky

Piatok 23.12.: 16.30 - kráľovské hodinky

Sobota 24.12.: 14.00 veľká večiereň, 20.30 veľké povečerie s lítiou

Nedeľa 25.12.: 8.30 božská liturgia svätého Bazila Veľkého s myrovaním

Pondelok 26.12.: 8.30 božská liturgia svätého Jána Zlatoústeho

Piatok 30.12.: 16.30 božská liturgia svätého Jána Zlatoústeho

Sobota 31.12.: 16.30 hod. veľká večiereň s lítiou

Nedeľa 1.1.2006: o 8.30 božská liturgia svätého Bazila Veľkého s myrovaním

Štvrtok 5.1.: o 8.30 kráľovské hodinky, 16.30 veľká večiereň s božskou liturgiou sv. Bazila Veľkého a svätením vody

Piatok 6.1.: 8.30 hod. božská liturgia svätého Jána Zlatoústeho s myrovaním

Sobota 7.1.: o 16.30 veľká večiereň

Nedeľa 8.1.: o 8.30 božská liturgia svätého Jána Zlatoústeho

Vianočný program farnosti KE-Nad jazerom 2005

Piatok 23.12.: 8.00 - carske časy

Sobota 24.12.: 8.00 liturgia, 15.00 večiereň,

21.00 veľké povečerie

Nedeľa 25.12.: 8.00 lit. sv. Bazila Veľkého, 10.30 lit. sv. Bazila Veľkého, 15.00 vianočné pásmo

Pondelok 26.12.: 8.00 liturgia cirkevnoslovanská,

10.30 liturgia, 15.00 večiereň

Utorok 27.12.: 8.00 liturgia, 17.30 liturgia

Sobota 31.12.: 8.00 Ďakovná liturgia, 15.00 ďakovný akatist

Nedeľa 1.1.2006: 8.00 liturgia, 10.30 liturgia

Štvrtok 5.1.: 15.00 večiereň s lit. Bazila V.,

21.00 povečerie

Piatok 6.1.: 8.00 - liturgia + svätenie vody,

10.30 liturgia, 14.00 svätenie domov

- vysvetlivky:

(CS)- sv. liturgia v cirkevnoslovanskom jazyku, (SL) - sv. liturgia v slovenskom jazyku, (Maď.) sv. liturgia v maďarskom jazyku, spieva katedrálny zbor sv. Cyrila a Metoda

Neprehliadnite tiež

Humenné je už jednou nohou v tretej lige

Na postupové oslavy v klube ešte nemyslia.

Krajskí poslanci rozhodnú aj o zrušení bardejovskej školy

Majú schváliť aj záverečný účet PSK za minulý rok.

Výlety v okolí priehrad: Turistika s výhľadmi, ale aj hviezdne nebo

Inšpirujte sa na spoznávanie východu Slovenska.

Priebežne aktualizované

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Hloušek sa nechal v Širokom nahovoriť do konca sezóny

Okrem Miroslava Poliačka pomáha klubu aj ďalší exligista.

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Koľko partnerov treba mať, kým nájdeme pravú lásku

Nehanbite sa za bruško a sprosté tetovanie, mierte vysoko a mierte často. Matematické tipy, ako zlepšiť svoje šance na úspešné zoznámenie.

KULTÚRA

Peter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné

Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu

AUTO

Povinná výbava nových áut sa o tri roky výrazne zmení

Európska komisia zverejnila kompletný zoznam novej povinnej výbavy.

Najčítanejšie na Košice Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako vzniká jeden z najkvalitnejších kolagénov na Slovensku?
  2. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  3. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  4. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky
  5. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu
  6. Zabezpečte si svoje auto doteraz neprekonaným VAM systémom
  7. Jozef Bíreš: Čerstvé potraviny sú pre človeka najhodnotnejšie
  8. Noc literatúry v rôznych mestách Slovenska už dnes!
  9. Zažite elektromobilitu na vlastnej koži v up! city
  10. Mladý Slovák vymyslel aplikáciu pre medicínu.
  1. Ako elektronicky zabezpečiť objekty?
  2. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  3. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  4. Realitná činnosť ako podnikanie
  5. Predstavenie novinky na IDEB 2018: Gerlach
  6. Študentská osobnosť roka Ing. Martina Majorošová
  7. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky
  8. Verde Park farbí útulný domov na zeleno
  9. Najväčšia šanca získať Daikin Althermu s dotáciou až do 3 700 €!
  10. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu
  1. Mladý Slovák vymyslel aplikáciu pre medicínu. 38 024
  2. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 19 143
  3. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 13 294
  4. Jozef Bíreš: Čerstvé potraviny sú pre človeka najhodnotnejšie 11 601
  5. Ako vzniká jeden z najkvalitnejších kolagénov na Slovensku? 8 114
  6. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu 4 129
  7. Najkrajšie ostrovy Talianska 3 752
  8. Astmatici a alergici pozor. Aj toto vám môže spôsobovať problémy 3 128
  9. Zabezpečte si svoje auto doteraz neprekonaným VAM systémom 2 937
  10. Sú pre nás plesne nebezpečné? 2 590

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop