Korzár logo Korzár Košice
Štvrtok, 24. máj, 2018 | Meniny má Ela
Nájdete nás na webe

Horoskop na týždeň od 9.12. do 15.12.2005.

Barani by sa mali zaoberať sami sebou. Tak aspoň nič nepokazia. Majú pred sebou kolísavé obdobie, plné hádok a rýchlych zmien. Sami nakoniec nebudú

vedieť, ako dopadne ich blízka budúcnosť - či budú mať dostatok financií na udržanie svojich investícií, alebo či sa budú uskromňovať. Nebojte sa, veď dobre viete, že ste si všetko dobre premysleli a všetko skončí tak, že budete najmenej poškodení. Vaše zdravie bude v poriadku a v citovej sfére vás nečakajú žiadne veľké výkyvy. Ale pozor - ženy sa tento týždeň stretnú s mužom svojich snov, bude síce viazaný, ale z tohto zoznámenia sa môže vyvinúť platonické priateľstvo na dlhé roky.

Býk

Býkom tento týždeň prinesie zaujímavé a početné stretnutia s novými, ale aj staršími známymi, takže budú môcť ukázať svoje nové šaty, pochváliť sa svojím novým účesom, či imidžom a dočkajú sa všeobecného úspechu. Starší Býci by si ale mali dávať pozor na svoj majetok, najmä na peniaze, tento týždeň by sa mohli stať obeťou nepozornosti. V práci sa mužom i ženám bude dariť viac ako obvykle, ale to ešte nebude stačiť na to, aby boli sami so sebou spokojní. Zdravie budete mať v poriadku, len menšie problémy so zubami a bolesťami kĺbov sa na vás zosypú v strede týždňa. Bolo by dobré, ak by ste sa konečne odhodlali aj k preventívnej návšteve lekára, je potrebné, aby ste boli mali istotu, že vám nič nehrozí. Neraz ste totiž zanedbali rôzne maličkosti a je správny čas na ich doliečenie.

Blíženci

Blíženci sa síce nevedia zmieriť sami so sebou, ale inak sa im bude dariť. Dosiahnu úspechy aj v práci, aj v súkromí, nič im nebude prekážať pri realizácii ich plánov. No nebudú veselí, alebo svieži - to nie, príčinou bude ich vnútorná rozpoltenosť. Nevedia vychutnávať úspech a aj keď dosiahnu nejaký postup, vždy si to sami kazia pochybovaním a výčitkami. Nebuďte na seba zbytočne tvrdí, hľadajte v živote trošku oddychu a zábavy, veď len ak si doprajete relax, dokážete sa dostať na také miesto, po akom túžite. Čo na tom, že nie ste úplne spokojní? Veď pri vašej povahe je úplná spokojnosť aj tak nereálna, vy predsa stále musíte mať niečo, po čom túžite, čo je ešte nie celkom na dosah, čo vás motivuje. Aj v láske, aj v súkromí, aj v práci, sa musíte za niečím hnať, inak by ste nemali pocit, že žijete.

Rak

Rakom tento týždeň prinesie zhon a hektické ponáhľanie. Nič nebudú stíhať načas, každá drobnosť sa im zmení na nekonočne sa vlečúcu povinnosť, všetky ich snahy o plánovanie sa zrútia hneď na začiatku. No im zrazu takýto spôsob života celkom vyhovuje, pretože sa môžu ukázať ako akčné osobnosti. Pokiaľ ale ide o vaše zdravie, tu môžete očakávať problémy, u starších aj zhoršenie. Preto by ste sa mali o seba viac starať a nezanedbávať drobnosti, aby ste neboli naraz zaskočení. V láske sa tento týždeň bude dariť hlavne mladším Rakom, mužom i ženám rovnako. Viazaní Raci však urobia zopár chýb a zaplatia za ne nebolo by lepšie, keby sa viac snažili a nenechali všetko na poslednú chvíľu? Pokiaľ ide o city, vy to tak robíte vždy, vždy ich dáte na vedľajšiu koľaj. A to je práve teraz chybné rozhodnutie, verte, že to tak nebude dobré, pre nikoho.

Lev

Levom sa darí všetko dostať pod kontrolu. Aj keď v minulých obdobiach mali s kontrolou seba, svojej budúcnosti a svojho okolia problémy, teraz sa všetko vracia do tých správnych koľají. Snažia sa konať tak, aby dosiahli svoje plány bez veľkého odporu, ale väčšina ich známych už dávno vie, že Levom treba ustupovať, inak sa s nimi výjsť nedá. Preto sa Levom bude zdať, že všetko je možné a nebudú mať zlú náladu. V súkromí sa s Levmi zoznámi jeden starší muž, mohol by im pomôcť sa presadiť v novej oblasti, ale každý rozhovor by mal byť veľmi opatrný, lebo tento človek je zlodej nápadov a myšlienok. Podnikajúcim Levom skoro unikne jeden zaujímavý obchod, nemali by zabúdať na to, čo je pre nich dôležité na ich vlastnú realizáciu!

Panna

Pannám sa napriek ich rozlietanému spôsobu života podarí raz dva vybaviť všetky podstatné úlohy a naraz budú mať až priveľa voľného času. Nemali by ste sa hneď zase pustiť do hľadania novej práce, ale snažte sa dokončiť zopár vecí vo svojej domácnosti. Aj keď sa neradi venujete domácim prácam, ste predsa len šikovní a raz dva všetko stihnete. Premôžte sa a uvidíte, že s vami bude mnoho ľudí spokojných. Mladšie Panny by si mali dávať tento týždeň veľký pozor na svoje slová, pretože ich čakajú rôzne kritiky a slovné útoky, radšej by sa mali vo svojich názoroch a ich vyjadreniach krotiť. V láske sa bude dariť viac ženám, ako mužom, muži budú dosť zábudliví a nedokážu pôsobiť takým šarmom, ako v iných dňoch.

Váhy

Váham sa pod vplyvom Jupitera nič nevydarí tak, ako si naplánovali. Nemali by ste priveľmi riskovať a ani do jednoduchých transakcií sa nevrhajte bez uvažovania. Snažte sa preveriť si svojich známych, pretože aj z tejto strany vás čakajú rôzne podrazy. Jupiter bude teraz na vás pôsobiť ako umierňovač a vaše plány sa budú uskutočňovať pomalšie. Nevzdávajte sa, všetko sa nakoniec úspešne skončí, len sa nesmiete príliš ponáhľať. Nebolo by to dobré, keby ste na niečo zabudli, oneskorili sa, či poplietli niečo dôležité. Podnikajúce Váhy sa nesmú nechať zviesť k nekalým podujatiam, inak na ne doplatia, nielen finančne, ale aj svojou povesťou. A tá sa nedá napraviť len tak. V láske sa bude dariť každej Váhe, stačí, ak sa len trošku posnažíte a už budete mať svoj cieľ na dosah ruky.

Škorpión

Škorpióni sa tento týždeň nebudú cítiť príliš dobre. Ich zdravie nie je silné a odolné, ako by si priali. Mali by ste si dopriať viac oddychu a aj sa snažiť o zdravú životosprávu, no najmä sami by ste si mali uvedomiť, že ak nebudete o seba dostatočne dbať iba si sami uškodíte. Mladší Škorpióni by nemali váhať, ak im niekto ponúkne prácu, alebo brigádu, či privyrobenie si, aj keď na čierno. Iba ak budete pružnejší, dočkáte sa uplatnenia a postupne si vybudujete svoju pracovnú povesť. Starší Škorpióni nemajú tento týždeň na ružiach ustlané, ale ak sa vyhnú príliš dôležitým akciám a úlohám, tak sa im nič nepodarí pokaziť.

Strelec

Strelci sa už dávno necítili tak dobre. Priam sršia nápadmi, energiou a svoje schopnosti vedia dobre predať. Môžete zvážiť zmenu zamestnania, ponuky, ktoré dostávate, sú naozaj také, ako sa vám zdajú, nie je to len pozlátko. Využite svoju odhodlanosť a dajte sa aj na také aktivity, ktorým ste sa vyhýbali, pretože ste si neverili, či nemali dostatok času. Teraz je vhodný čas na všetko, môžete pokojne riskovať, hľadať aj nové partnerstvá, či už ide o podnikanie, alebo lásku. Čokoľvek vás zaujme, môže byť vaše, len sa nebojte chcieť. Dočkáte sa úspechov, iba sami musíte ukázať, že vám na nich záleží. Starším Strelcom hviezdy radia skúsiť šťastie v hre, mali by teda podať tiket, ťahať lós, zúčastniť sa nejakej časopisovej hry, najlepšie v ich šťastný deň vo štvrtok.

Kozorožec

Tento týždeň by ste si mali dopriať viac oddychu a hľadať si pokojné prostredie pre seba a svojich milovaných. Aj vaše zdravie je už dosť oslabené a potrebuje si doplniť zdroje energie. U starších sa v týchto dňoch prejavia rôzne bolesti, aj migrény, či reumatické záchvaty. U mladších zase bolesti žalúdka, črevné problémy ale to všetko sú iba prechodné ťažkosti, ktoré by sa mohli vyriešiť niekoľkými voľnými dňami. Ak samostatne podnikáte, potom by ste si mali dožičiať viac času na svoje cesty a plánovať ich o niečo dlhšie. Inak sa nestihnete stretnúť so všetkými dôležitými osobami a tak sa ani neuzatvoria tie správne kontrakty. Venujte aj dostatok pozornosti svojej bezpečnosti, nie je dobré príliš niekomu veriť.

Vodnár

Vodnári sa môžu dostať k dobrej ponuke na zmenu práce, alebo k zvýšeniu platu. Je len na nich, či priaznivý vplyv Jupitera na ich financie využijú. No mali by sa poponáhľať, pretože Jupiter v nich podporí aj sklony k riskovaniu a to by mohlo v mnohom skrížiť ich plány. Zdravie budú mať Vodnári v poriadku, aj na cestách sa im bude dariť, ale pokiaľ ide o rodinu, čakajú na nich zlé časy. V minulosti ste už párkrát sklamali dôveru svojich najbližších a to sa vám teraz vráti aj s úrokami. Váš partner, či partnerka sa rozhodnú aspoň v niečom vám ukázať, ako ťažko sa s vami vychádza a ako ľahko viete iným ublížiť. Nuž, nebude to pre vás ľahké, ale mali by ste uznať, že majú pravdu. Mladší Vodnári sa stanú obeťou jednej malej nehody a o študujúcich Vodnároch sa bude šíriť jedna nepekná klebeta. Ako inak, za ňou bude jeden váš "skvelý" priateľ.

Ryby

Ryby si zaslúžia veľkú pochvalu. Ich záujmy slúžia verejnosti a nielen im, preto sa im aj osud odmení a dostanú sa medzi niekoľkých vyvolených, ktorým bude dovolené získať to, po čom túžia. Len by ste mali byť pripravení a chytiť svoje šťastie pevne, využiť všetky možnosti, ktoré vám tento týždeň prinesie, iba tak si zabezpečíte dostatok financií v budúcnosti. V láske sa tento týždeň bude dariť najmä ženám a to takým, ktoré už prežili nejaké sklamanie, ktoré sú rozvedené, alebo opustené. Nový objav na vás čaká mimo obvyklých ciest do práce a z práce, preto by ste nemali váhať, ak vám nejaká známa dá možnosť zažiť aj niečo nové. Muži by sa nemali vzdávať a snažiť sa o dosiahnutie porozumenia s ich partnerkou, stojí to za to, neumožnite iným ľuďom, aby vám pokazili vaše šťastie.

Najčítanejšie na Košice Korzár


Inzercia - Tlačové správy


 1. Všetko, čo rodiny milujú
 2. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť
 3. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
 4. Ste si istí, že máte zdravé srdce? Skontrolujte si ho zadarmo
 5. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?
 6. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
 7. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
 8. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
 9. Keď Slováci krotia morský vietor
 10. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
 1. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
 2. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
 3. Všetko, čo rodiny milujú
 4. Bratislava má najmodernejšiu linku na triedenie surovín
 5. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
 6. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť
 7. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
 8. Keď Slováci krotia morský vietor
 9. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?
 10. Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou
 1. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 24 492
 2. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti? 23 171
 3. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek 11 519
 4. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 9 303
 5. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach? 4 709
 6. Ste si istí, že máte zdravé srdce? Skontrolujte si ho zadarmo 4 480
 7. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali 4 325
 8. Ako vzniká jeden z najkvalitnejších kolagénov na Slovensku? 3 527
 9. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby 2 488
 10. Jozef Bíreš: Čerstvé potraviny sú pre človeka najhodnotnejšie 2 403

Neprehliadnite tiež

Projekt štvrte na zelenej lúke ožíva, investor chce meniť územný plán

KVP sa obáva kolabujúcej dopravy, Myslava si sľubuje jej vyriešenie.

Na aute drzo uháňal po električkovej trati

Trať stále vonia novotou, ale už ju ničia arogantní vodiči.

Brat so sestrou splodili dieťa, skončili za mrežami

Pavlov rozsudok je právoplatný, jeho sestra si už trest medzitým aj odpykala.

Najstaršia slovenská kamionistka prešla všetky európske krajiny

Za príbehmi Jarky za volantom sa skrývajú aj príhody, ktoré pobavia.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Opozícia neuspela, ministerka Matečná zostáva vo funkcii

Za vyslovenie nedôvery hlasovalo len 60 poslancov zo 134 prítomných.

SVET

Trump zrušil summit, čo bude ďalej? Štyri scenáre vývoja

Možné je všetko. Že sa nezmení prakticky nič, ale aj to, že vypukne vojna.

SVET

Minister Stropnický: Politiku ovládol kazisvet, odchádzam

Politici sa len tvária, že riešia problémy občanov, to ja neviem, hovorí.

SVET

Boeing zostrelili ruské zbrane. Vyšetrovatelia majú dôkaz

Rakety pochádzajú z arzenálu 53. brigády so základňou v Kursku.


Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop