Korzár logo Korzár Košice
Piatok, 23. marec, 2018 | Meniny má Adrián
Pridajte si svoje mesto

Horoskop na týždeň od 2.12. do 8.12.2005.

Barani sa pod vplyvom Jupitera dostávajú do rôznych ťažkostí. Je to akoby skúška vašej odvahy a bojovnosti, len je pre vás nepochopiteľné, prečo zase

musíte bojovať na viacerých frontoch, aj doma, aj so svojimi známymi, aj v práci. Počas týždňa ešte prídete aj na to, že vaši dlžníci vôbec nerátajú s tým, že vám majú vrátiť peniaze včas a tak sa predstava pekných a bohatých Vianoc pre vás stáva nereálnou. Budete sa teda musieť vyrovnať s mnohými zlými správami, no to vás nepoloží. Vy dobre viete, že strácať nádej nie je riešenie a skutočne nakoniec sa dostanete k ľuďom, ktorí vám pomôžu, pochopia vaše problémy a ponúknu vám pomoc.

Býk

Býkom nie je ľahko na duši. Nemáte síce nič konkrétne, kvôli čomu by ste sa mali trápiť, alebo čo by vás oberalo o sily, ale cítite sa zo dňa na deň horšie. Možno je na vine váš pocit osamelosti a nepochopenia, keďže už dávnejšie máte dojem, že vám nikto nerozumie. Bolo by pre vás lepšie nájsť si nových priateľov, ako sa stále zamotávať do sporov s terajšími. Keď niečo nefunguje, tak by ste to nemali udržiavať nasilu. Radšej sa snažte začať novú kapitolu, s novými ľuďmi a aj novými nápadmi, zmenami, hoci aj malými. Ak budete stáť na mieste a čakať na niekoho iného, kto by vám pomohol, nedočkáte sa. Mladším Býkom sa ponúkne jeden ich známy za poradcu, nemali by sa k jeho názorom stavať odmietavo, má pravdu a vy sa mýlite. Uvažujte a nechajte si vaše emócie a výbušnosť na inokedy.

Blíženci

Ste nerozhodní tak by sa dalo definovať to, čo cítite. Neviete čo skôr, kam skôr, s kým a proti komu. Je okolo vás stále zhon, veľa nových tvárí, neviete, komu môžete dôverovať a komu by bolo lepšie sa vyhnúť. Neustále premýšľate a potom sa stanete obeťami vlastnej váhavosti. Nie je to pre vás obvyklé, lenže teraz ste na križovatke a treba si vybrať. Čas tlačí, aj vy sami cítite, že toto obdobie nie je najvhodnejšie na vyčkávanie. Máte však obavy aj z chybných rozhodnutí. A tak to ide dookola. Starším Blížencom sa k tomu všetkému pridružia aj zdravotné problémy, najmä ťažkosti s bolesťami hlavy, dutín, priedušky dýchacie cesty budete mať zasiahnuté. Mladším sa podarí nájsť odpovede na ich otázky počas jedného rozhovoru a aspoň v niečom sa pohnú vpred. Starším Blížencom hviezdy radia vyčkať a najprv si dať do poriadku zdravie.

Rak

Rakom sa zdá, akoby ich okolie žilo celkom bez záujmu o nich a ich problémy. Je to tak, ale prečo? Nuž, lebo nikto nevie, že nejaké máte. Prečo predpokladáte, že ostatní vedia tak rýchlo vycítiť vnútorné napätie, ako vy? Nie každý má vládnucu planétu Mesiac, zodpovednú za nadelenie veľkej intuície a empatie. Vy dokážete aj z malých náznakov vytvoriť správny obraz, ale iní veru nie. Takže ak nebudete hovoriť, nič sa nezmení. S každým by ste mali hrať otvorenú hru, povedať, čo je vo vás, aké máte predstavy, očakávania a na čom vám skutočne záleží. V práci, aj doma by ste tak dosiahli uvoľnenie atmosféry a získali v sebe pocit spolupatričnosti s vaším okolím. Starším Rakom sa v strede týždňa podarí uzavrieť jeden skvelý obchod, investície to budú správne, aj ľudia, čo sa toho zúčastnia, sú spoľahliví, takže by ste sa nemali nechať dlho prehovárať.

Lev

Tento týždeň z vás bude vyžarovať silné sebavedomie a energie tiež budete mať dosť. Využijete ju však efektívne? Na to, čo je skutočne nutné? Alebo sa zase necháte niekým zneužiť a budete konať v záujme iných? Darmo, je vo vás sila, máte svoje skúsenosti, no aj tak sa neviete brániť lichôtkam, uveríte klamstvám a pomáhate aj takým, čo si to vôbec nezaslúžia. Niet divu, že potom sú vaše záležitosti zanedbané, vy sami nemáte jasno v tom, čo chcete a čo by bolo pre vás vhodné. Skúste si dobre zvážiť, komu zase podáte pomocnú ruku, či vás niekto neoklame a nebude sa mať lepšie na váš úkor. Bola by škoda, keby ste sa zamotali a nezískali pre seba to, čo vám patrí. Najmä tí, čo podnikajú, by mali byť opatrní a dbať dôsledne len na svoje záujmy, sledovať, či sa im vracajú ich investície a či sú obklopení úprimnými priateľmi.

Panna

Panny sa vedia obracať, keď majú pocit, že im to niečo vynesie. Tento týždeň vám však niečo vynesie každá vaša aktivita. Úspech bude vaším sprievodcom, podarí sa vám uspieť doslova v hocičom, akoby ste mali v rukách čarovný prútik. Iste, nebude to len tak, vynaložíte istú námahu, no bude to oveľa menej, ako inokedy a ako ste si zvykli. Mali by ste sa spájať s ľuďmi, ktorých ste si v minulosti overili, je potrebné, aby ste mali čo najviac námetov, podporu v myšlienkach, aby sa vaše nápady nestratili. Vy viete, čo by sa malo urobiť, ale ostatným to nie je vždy jasné, potrebujú správne motivovať a vy ste teraz plní optimizmu a nadšenia pre niečo nové. Spojte svoje sily a získate pre seba také možnosti, ktoré vám umožnia lepšie využívať vaše schopnosti. Nielen v práci, kariére, ale aj láske a vašom rodinnom živote.

Váhy

Pod vplyvom Jupitera vás čoraz viac zaujímajú vaše city a nie práca, či podnikanie. V láske budú tento týždeň úspešnejší staršie Váhy, ktoré už majú za sebou nejaké sklamania. Vyberajte si však partnerov, či partnerky v znamení Strelca, Raka, alebo Barana, takí vás v tomto čase dokážu plne uspokojiť. Po zdravotnej stránke budú na tom Váhy dosť zle, najmä ak stoja pred operáciami mali by všetko o pár dní posunúť. Ak ste mali v pláne cestovať, radšej si to rozmyslite. Ak sa práve v týchto dňoch chystáte na zimnú dovolenku, potom sa zabezpečte a vezmite si so sebou dostatok liekov vaše zdravie nie je vôbec pevné a stačí málo, aby ste sa celkom "zložili". Mladším Váham nikto nepomôže, keď sa dostanú do úzkych kvôli ich finančným rozhodnutiam v nedávnej minulosti. Darmo, keď urobíte chybu, je treba niesť zodpovednosť.

Škorpión

Škorpiónom sa naďalej darí všetko dôležité. Nemali by ste si ale na seba brať príliš veľa, pretože inak sa ťažko dočkáte všeobecného úspechu. Vy potrebujete mať pokoj a hlavne dostatok času na jednotlivé oblasti, v ktorých máte svoje aktivity rozbehnuté. Ak budete chcieť naraz stihnúť veľa, prídete nakoniec o všetko. Preto musíte konať viac selektívne a venovať sa iba tým podstatným záujmom, na ktorých vám skutočne záleží. V citovom živote všetkých Škorpiónov čaká útlm, ba aj mierne zhoršenie, pretože nie každý z vášho okolia má pochopenie pre vaše ciele a obete, ktoré kvôli nim musíte prinášať. Skúste sa zamyslieť nad svojimi cieľmi, nie ste na nejakej inej ceste? Niekam, kde to nemá pre vás taký význam, ako si myslíte?

Strelec

Strelci by mali využiť vplyv svojej vládnúcej planéty Jupitera a prílev energie usmerniť tak, aby konečne pohli so svojím životom správnym smerom. Začnite plánovať už od začiatku týdňa, skúšajte ukončiť staré spory a nevyrábať nové, viac uvažovať a plánovať. Jupiter vám v mnohom uľahčí a pomôže prekonať aj vaše vrodené slabosti. Aj samostatne podnikajúci by si mali uvedomiť, že práve tento čas je najlepší na rôzne závažné rokovania, alebo nové zmluvy, či cestovanie. Ak ste sa práve teraz vybrali na nové miesta, je to dobré rozhodnutie, pretože vás budú sprevádzať len samé šťastné zážitky a stretnutia s príjemnými ľuďmi. Strelci, ktorí sú nešťastní vo svojom citovom živote, by sa mali teraz odhodlať k zmene, aj keď by zostali sami, nebolo by to dlhodobé. Spoliehajte viac na vaše šťastie.

Kozorožec

Kozorožci sa už dávnejšie tešia na jednu návštevu a tá veru nesklame ich očakávania. Nie je ľahké s vami vychádzať, no týmto ľuďom sa to darí. V ich spoločnosti sa cítite dobre a dokážete sa s nimi otvorene pozhovárať. Preto je pre vás takáto spoločnosť priam nevyhnutnou, vy potrebujete okolo seba chápajúcich ľudí, ktorí dokážu oceniť vaše dobré stránky, aj keď máte rovnako veľa chýb. Starším Kozorožcom najbližšie dni prinesú zaujímavé pracovné ponuky, lenže pozor, nebude to také ľahké, ako sa vám bude zdať. Najprv si dobre overte to, komu veríte a ako sa budete správať, čo ste ochotní obetovať a ako ďaleko ste ochotní zájsť vo svojich predstavách. Len ak budete sami k sebe úrpimní, dokážete získať skutočne výhodné miesto.

Vodnár

Vodnári sa tento týždeň budú na všetko a všetkých sťažovať. Budú však v práve, pretože ich mnoho ľudí sklame a oklame. Neverte najmä Kozorožcom, Škorpiónom a Býkom. Oni vás nikdy nebrali vážne a vždy sa vás snažili iba využiť. Nedovoľte im to znovu, radšej sa im vyhnite. Starší Vodnári by sa mali pripraviť na nové známosti a kontakty, ba aj na cesty a sťahovania. Ak ste práve teraz uvažovali o predaji a sťahovaní, či zmene v byte, či dome, potom nie je na to lepší čas, ako tento týždeň. Tiež by ste mohli viac investovať do svojej osoby, zmena je potrebná v každom smere. Nezbavujte sa však všetkého, na čom vám záležalo, niektorí ľudia a názory si zaslúžia vašu vernosť.

Ryby

Ryby si tento týždeň nenájdu dostatok času na nikoho zo svojich blízkych. Všetci budú musieť ustúpiť ich pracovným povinnostiam. Robíte dobre, vplyv Jupitera na vašu intuíciu a obchodné aktivity je veľmi dobrý, teda by ste nemali zaháľať. Nezamestnaní by sa mali znovu poobzerať po nejakom zamestnaní, bolo by dobré, ak by ste oslovili aj tých, čo sú vám menej sympatickí. Pamätajte, že ak nebudete pracovať, ťažko sa ukážete z tej dobrej stránky a nenájdete si ani ten správny kolektív, ktorý by vám vyhovoval. Vy potrebujete byť niečím zaujatí a byť činorodí, inak sa dočkáte rôznych melancholických stavov a depresií. Hľadajte a nájdete, nečakajte na zázrak.

Neprehliadnite tiež

Sninskej pôrodnici hrozí, že ju zatvoria

Rodí sa v nej málo detí. Odborníci hovoria minimálne o piatich stovkách.

Chcel spáchať samovraždu, hodil sa pod auto

Otec ôsmich detí z okresu Michalovce skončil v nemocnici.

Pozrite si tajomstvá vodnej nádrže Bukovec

Ako a odkiaľ prichádza do Košíc pitná voda.

V Slovenskom raji horela chata

Hasiči zo Spišskej Novej Vsi ju hasili päť hodín.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Minúta po minúte: Schôdza sa skončila, ľudia protestujú v uliciach

Ľudia sa opäť chystajú do ulíc???????.

KOMENTÁRE

Kto sú víťazi a porazení vládnej krízy

Fico sa zbadal na poslednú chvíľu.

ŠPORT

Kuzminová získala malý glóbus v šprinte, v Ťumeni sa jej však nedarilo

Z víťazstva sa tešila Daria Domračevová.

SVET

Radikál zabil na juhu Francúzska troch ľudí, polícia ho zastrelila

K útoku sa prihlásila teroristická sieť Islamský štát.

Najčítanejšie na Košice Korzár


Inzercia - Tlačové správy


 1. Dajte Vašim kĺbom zelenú a to doslova
 2. Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách
 3. Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí
 4. Hyundai má SUV pre každého
 5. Modernú predajňu Fresh potravín otvorili už aj v Solivarii
 6. Prečo odchádzajú malí dodávatelia energií z trhu?
 7. Lanovka môže vrátiť Smokovce na lyžiarsku mapu
 8. Expert odporúča: Šesť rád, ako si ochrániť domácu sieť
 9. Testovali sme za vás, čo všetko vydržia solárne kolektory
 10. Projekt Zelené Grunty si získal priazeň Košičanov
 1. Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka
 2. Nová separačná linka spracuje 3 tony plastov za hodinu
 3. Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách
 4. Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí
 5. Opäť je tu otázka: kam na vysokú?
 6. Dajte Vašim kĺbom zelenú a to doslova
 7. Atos predstavil revolučný systém testovania napájania satelitov
 8. Naše finančné družstvo - príbeh Marcely Peškovej
 9. Hyundai má SUV pre každého
 10. Modernú predajňu Fresh potravín otvorili už aj v Solivarii
 1. Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí 13 118
 2. Expert odporúča: Šesť rád, ako si ochrániť domácu sieť 11 730
 3. Tipy od sprievodkyne: Spoznajte tajné zákutia Barcelony 11 316
 4. Najväčší veľtrh na východe sa blíži - od zvoncov po rodinné domy 7 439
 5. Lanovka môže vrátiť Smokovce na lyžiarsku mapu 5 908
 6. Hyundai má SUV pre každého 5 643
 7. Prepojenie Smokovcov s Lomnicou pomôže obom strediskám 4 238
 8. Testovali sme za vás, čo všetko vydržia solárne kolektory 3 834
 9. Projekt Zelené Grunty si získal priazeň Košičanov 3 761
 10. Volkswagen v Ženeve: kruh sa uzatvára 3 401

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop