Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 21. september, 2020 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 18.11. do 24.11.2005.

Baranom sa tento týždeň nepodarí uskutočniť ani jedno dôležité stretnutie, práve naopak, všetko sa presunie na inokedy. A to spôsobí, že

nebudete mať dostatok informácií, ktoré potrebujete pre správne analyzovanie vašej situácie. Z toho sa odvinie chybné rozhodnutie a tak sa môžete prichystať na nepríjemnosti a konflikty so svojimi spolupracovníkmi a nadriadenými. Nezvaľujte vinu na iných, priznajte sa, že ste na vine vy a tak dosiahnete aspoň malé víťazstvo. V súkromí sa takisto necháte zviesť na nesprávne chodníčky a svojím podozrievaním urazíte svojich blízkych. Čo keby ste sa viac snažili komunikovať a menej sa nechali ovplyvňovať vašimi pochybnosťami?

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Vy ste tento týždeň skutočne vynikajúcimi osobnosťami. Napriek tomu, že bývate viac unavení, nájdete v sebe dostatok síl vyniknúť v akejkoľvek oblasti, ktorá vás napadne. No pozor, ak sa obrátite na Baranov, Blížencov, alebo Škorpiónov, doplatíte na to a vaša povesť tým veľmi utrpí. V spoločnosti sa však na neúspechy nemôžete sťažovať. Tu ste v centre záujmu a málokto odolá vášmu osobnému šarmun a úprimnej zvedavosti. Vás totiž naozaj všetko okolo zaujíma a je vám jedno, či ide o romantické básne, alebo o stavebný materiál vy sa viete zorientovať skutočne vo všetkom. U starších sa však tento týždeň prejaví zábudlivosť a môžu aj stratiť rôzne dôležité dokumenty. Preto sa snažte sústrediť na svoje pracovné povinnosti, aj keď sa ocitnete v dobrej spoločnosti.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blíženci sa teraz cítia mimoriadne dobre. Ich organizmus je silný a odolný, má mnoho zásob energie a dokáže vydržať veľkú záťaž. Ak ste sa práve teraz rozhodli vybrať si niekoľko dní voľna, budete sa cítiť veľmi zle, lebo celý váš organizmus je pripravený na podávanie výkonov, nie na zaháľanie. Podnikajúci Blíženci by sa nemali obávať riskovať, ani odkladať akékoľvek cesty - pracovné. Budete mať úspech na celej čiare a dosiahnete aj ústupky u ľudí, ktorí boli doteraz rozhodnutí vám brániť a prekážať. V súkromnom živote sa bude najviac dariť slobodným Blížencom, viazaní sa budú so svojím partnerom, či partnerkou viac prieť a hádať, ale bude to všetko na prospech veci.

Rak

Rakom sa pod vplyvom Marsu podarí prekvapiť ľudí okolo nich. Nie každý deň ste takí otvorení a priami, ako to bude teraz. Akoby ste sa už nechceli pred nikým skrývať, potrebujete mať vo všetkom jasno. Nezabúdajte však na to, že len niektorí ľudia vás pochopia, nemáte vo všetkých potrebnú podporu. Mladším Rakom osud ponúkne jednu možnosť na zaujímavú cestu, bude to pre nich skvelá možnosť, ako sa vyhnúť niekoľkým stretnutiam s ľuďmi, čo im už dávno ležia v žalúdku. Viazaným Rakom pomôže jeden ich známy pri hľadaní riešenia ich domáceho problému. Len nehovorte svojim blízkym že ste do vašich vnútorných problémov zasvätili niekoho zvonku. Mohlo by sa ich to dotknúť.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levy cítia, že Mars im dodáva silu, rozhodnosť a aj chuť bojovať o to, na čom im najviac záleží. Najmä podnikajúcim Levom budú hviezdy priať, môžu teda pokojne riskovať. Zamestnané Levy sa budú musieť vzdať svojho plánu na cestovanie a aj keď sa budú snažiť, nedosiahnu v práci také úspechy, ako si naplánovali. Bolo by lepšie, keby ste teraz nechali na pokoji všetky svoje sny, stiahli sa a splnili len to, čo ste už niekomu sľúbili. Oddýchnite si, dokončite to, čo je rozrobené a popremýšľajte, čo by ste chceli dosiahnuť najskôr. Nie je predsa správne stále sa niekam ponáhľať.

Panna

Panny sa nemôžu vyhnúť konfrontáciám so svojimi omylmi, aj keby sa neviem ako snažili. Skúste si uvedomiť, že nech urobíte čokoľvek, vaše chyby vás raz dobehnú. Mali by ste im čeliť a nie sa pred nimi skrývať. Podnikajúce Panny by mali uvítať návštevu z cudziny, ich známi môžu byť aj novými investormi, ak im ponúknu výhodné podmienky. Viac času by ste mali venovať práve plánovaniu niečoho nového, pretože vaše ostatné aktivity sú už na tej najlepšej ceste k úspešnému zavŕšeniu. Len to neprekombinujte! Vy niekedy až príliš chcete mať všetko pod kontrolou a to sa vám tentoraz nemusí vyplatiť.

Váhy

Váhy nech si dajú pozor na svoje zdravie. V každom prípade aspoň na hlavu a nohy. Ženy by sa mali vyvarovať pohybu v studenom prostredí. Ľahko sa totiž dostanete k zápalu a to by vám mohlo prekaziť vaše plány. Dávajte si pozor aj na tlak a závrate. V práci a v súkromí môžete čakať krízu a mnoho hádok. Na vine nebudete vy, ale váš partner, či partnerka a v práci zase nervózni kolegovia. Snažte sa preto čím menej sa s nimi púšťať do hádky, iba by ste sa zbytočne dostali do zlého svetla. Podnikajúcim Váham sa nepodarí dosiahnuť takú dohodu, s akou počítali a tak sa nakoniec budú musieť zadĺžiť, aby aspoň z polovice zaplatili svoje dlhy.

Škorpión

Škorpiónom sa darí aj naďalej, nemusia mať z budúcnosti žiadne obavy a aj keď by sem-tam mohla vyskočiť nejaká prekážka, oni všetko zvládnu. Budete pôsobiť dojmom silných a rozhodných, preto vás budú ľudia vyhľadávať. Nemali by ste ale zabúdať na oddych a občas aj vypnúť. Pokiaľ si totiž nedoprajete dostatok oddychu, mohli by ste sa "vybiť" a to by neprospelo nikomu a vám najmenej. Podnikajúcim Škorpiónom sa podarí získať jeden zaujímavý kontrakt, mali by sa zamyslieť, či na to sami stačia a či nie je potrebné s niekým ďalším sa spojiť. Starší Škorpióni by si mali dávať pozor na členky, šľachy a popáleniny. Mohli by sa vám ťažko hojiť a ohrozili by vám vaše tajné plány.

Strelec

Strelcov čaká hádka s dvomi nadriadenými a jedným podriadeným. Nevadí, čas ukáže, že ste mali pravdu a ostatní sa presvedčia o vašej silnej pozícii. V strede týždňa sa na vás usmeje šťastie, podarí sa vám o vlások uniknúť dvom nehodám. Mali by ste venovať viac pozornosti aj svojmu zdraviu, tento týždeň vás čaká ľahšie ochorenie, ale ak ho zanedbáte, zmení sa na ťažšiu chorobu. Nepreceňujte sa a radšej poslúchnite rady lekára. V súkromí sa vám darí, váš partner sa dokonca nechá nahovoriť na cestu, ktorej sa už dlho vyhýbal. Mohli by ste aj navštíviť svoju rodinu, už dávno ste sa nesnažili o nejaké bližšie kontakty a teraz je vhodný čas na upevnenie rodinných zväzkov. V láske čaká slobodných a slobodné príjemné prekvapenie a krátky flirt s osobou opačného pohlavia, ale nemali by ste s ňou počítať na dlhší čas.

Kozorožec

Kozorožcov čaká príjemné posedenie v spoločnosti dávnych priateľov a známych. Hoci nie všetci sú na vašej strane, predsa len sa na nich môžete spoľahnúť pri realizácii svojich dvoch plánov, o ktorých už snívate dlhší čas. Mali by ste sa aj viac zaoberať zmenou pracoviska, neustále hádky a konflikty vám predsa neumožňujú podávať také výkony, akých by ste boli schopní. Verte si trochu viac, o vašich pracovných aktivitách a dobrých nápadoch vie mnoho ľudí, preto sa máte na koho obrátiť o pomoc. V láske čaká viazaných Kozorožcov a Kozorožkyne pokojný týždeň, žiadne hádky, ani konflikty, práve naopak. Váš partner sa bude všemožne snažiť, aby ste boli spokojní. Samozrejme, že mu to oplatíte rovnako, takže sa môžete tešiť na krásne chvíle, plné lásky a pohody. Zdravie vás nebude tento týždeň trápiť, iba bolesti hlavy koncom týždňa.

Vodnár

Vodnári môžu rátať so šťastím, aj keď majú pocit, že sa im úplne rúca ich svet. Čaká ich výhra. Budú mať úspech v hre, alebo v Športke, preto by nemali zabudnúť venovať čas a peniaze na tieto aktivity. Nezabúdajte však na svoje pracovné povinnosti, hoci najradšej by ste od všetkého ušli. Najmä pozor, aby ste nezabudli na žiadne stretnutia a rokovania, mohlo by to mať nedozierne následky. Mladším z vás sa podarí vyvolať zmätok na cestách, preto by sa mali pohybovať opatrne. V láske takisto pokazíte čo sa dá a tak sa pripravte na tichú domácnosť. Pritom vy si budete pripadať ako postihnutí, no opak je pravdou. Sami ste na vine, pretože sa neustále zaoberáte rôznymi vecami a máte primnoho záujmov. Vaša rozpoltenosť a uponáhľanosť vám narobí ešte mnoho problémov, tento týždeň bude toho ukážkou. Nedbáte ani na varovné signály vášho organizmu, preto sa nečudujte, keď vás v strede týždňa postihne náhla nevoľnosť. Je to tak - tento týždeň vás čaká veľa zmätkov a ešte aj choroba, preto sa apoň na chvíľu zastavte a porozmýšľajte, kam sa to tak ženiete.

Ryby

Ryby tento týždeň stretne mnoho zaujímavého. Bude sa im dariť v práci, v podnikaní, ba aj v láske. No všetko sa bude diať akoby bez ich pričinenia. Budú mať dojem, že všetko za nich riadi a vybavuje niekto iný. Nuž, hviezdy sú vám tento týždeň naklonené a budú stáť pri vás vo všetkých vašich rozhodnutiach a plánoch, nech by boli hociako bláznivé, alebo nerealizovateľné. Nemusíte sa obávať riskovania, práve naopak, pusťte sa aj do krkolomných akcií, na ktoré by ste sa inokedy neodvážili. V láske sa vám takisto bude dariť a hoci váš nový vzťah doteraz vyzeral nie veľmi úspešne, teraz sa to zmení. Viazané Ryby čaká jedno príjemné a jedno nepríjemné prekvapenie, ktoré im pripraví partner a budú sa musieť veľmi ovládnuť, aby sa neročúlili. Ale keďže celý týždeň sa vám všetko darilo, tak snáď prepáčite svojmu partnerovi, či partnerke chybné rozhodnutie.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte
 2. Šport je dôležitý pre fyzické aj mentálne zdravie
 3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 4. Nadšenci behu darovali košickej ZOO viac ako 2000 EUR
 5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % až do 8,25 %
 6. Čo ste nevedeli o jedle v Bratislave? Príbehy reštaurácií
 7. Home (ale aj) Office
 8. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu?
 9. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie
 10. Užite si čarovnú jeseň na horách: Tipy na výlety pre celú rodinu
 1. Využívajte nonstop služby právnika s poistením právnej ochrany
 2. Šport je dôležitý pre fyzické aj mentálne zdravie
 3. Foreigners will be centre stage in Bratislava for the whole week
 4. Poznanie
 5. Lákajú vás benefity poisťovní? Pri zmene si všímajte podmienky
 6. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 7. Osud našich riek máme vo svojich rukách, nenechajme to plávať
 8. Nadšenci behu darovali košickej ZOO viac ako 2000 EUR
 9. Pomohli sme tým, ktorí pomáhali
 10. Cenovo dostupná autokamera Mio a pritom sa skvelými funkciami
 1. Čo ste nevedeli o jedle v Bratislave? Príbehy reštaurácií 33 336
 2. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 30 061
 3. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie 21 347
 4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 13 466
 5. Unikátny zážitok na Muránskej planine. Uvíta vás tisícka sysľov 12 003
 6. Užite si čarovnú jeseň na horách: Tipy na výlety pre celú rodinu 11 450
 7. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu? 10 032
 8. 5 digitálnych vychytávok, ktoré vám uľahčia štúdium 10 017
 9. Školský rozvrh s kalendárom prázdnin v denníku SME 9 380
 10. Fantastická pomôcka pre deti – zábavný a náučný pracovný zošit 9 205
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nový šéf košickej nemocnice prijíma známych a rodiny, píšu prezidentke zamestnanci

Obvinenia pribúdajú, Raši chce prieskum. UNLP: Anonymy neriešime.

Z košickej univerzitnej nemocnice sa opakovane ozývajú nespokojné hlasy.

Nemocnica Poprad: Rodiny nechcú brať pozitívnych príbuzných do domácej karantény

Len igelit aj nič. Lekári opisujú, ako izolujú podozrivých i nakazených.

Nemocnica Poprad.

Aj pre hygienikov a policajtov na svadbe to musí byť trápne, vraví hotelierka

Tanec s rúškom a poľovačka na hostí? Nereálne, reaguje.

Ilustračné foto.

Nepríčetný zamestnanec ministerstva sa oháňal nožmi. Musí sa liečiť

Súd uzavrel prípad útoku na košických policajtov.

Incident sa stal v týchto miestach. Hlavný aktér je na slobode, čaká ho liečenie.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Čo vybral Kočner z trezoru? Polícia si dôležité video vypýtala neskoro

Kamerové záznamy z bánk sa automaticky ničia po 13 mesiacoch.

Známa snímka z bezpečnostnej kamery v Tatra banke z 27. februára 2018, deň po zverejnení informácií o vražde novinára Jána Kuciaka. Marian Kočner bol najprv v bezpečnostnej schránke, vzal z nej čosi malé a vzápätí vybral z vlastného účtu 50-tisíc eur.
Dobré ráno

Dobré ráno: Snáď sa Slovensko poučí, čo sa deje v Česku

Jaroslav Flegr hovorí, ako sa nám pandémia vymyká spod kontroly.

Podcast Dobré Ráno.
Stĺpček Zuzany Kepplovej

Nepokoj nad dôkazmi

Fakt, že vyžiadanie kamerových záznamov polícia zmeškala o päť dní, je na porazenie.

Zuzana Kepplová.
Fotografia Miroslava Bödöra v Hospodárskych novinách, ktorú Hospodárske noviny nevlastnia.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop