Môj pracovný rytmus je celkove nepravidelný a prispôsobený dennému režimu mojej ročnej dcérky. Inak voľné pracované dni sú pre mňa väčšou príležitosťou sústrediť sa na tvorbu, čo tiež často využívam.
Nenaruší, pretože ja mám momentálne voľno stále. Môj obvyklý týždenný rytmus skôr naruší deň, keď treba robiť.
Ing. Mária Sabolová, poslankyňa NR SR
NIE
Absolútne mi to nič nenaruší. Môj rytmus nemôže ovplyvniť ani zlé počasie, ani voľný deň. Život beriem tak ako príde a na voľno sa teším. Dokonca v tomto prípade je to pre mňa i sviatok, a teda aj príležitosť prežiť ho pokojne.
Deň voľna mi týždenný rytmus nenaruší. Skôr by som povedal, že je to príležitosť na zmiernenie tempa, a preto mne voľno dobre padne.
Mons. Anton Konečný, dekan teologickej fakulty
NIE
Počas týždňa mám toľko práce, že keď aj príde nejaký ten deň voľna, ja neoddychujem. Môj životný rytmus mi teda voľný deň nenaruší. Niekedy by sa zišlo pracovať aj v nedeľu, ale nechcem byť pohanom, takže vtedy povinne oddychujem.
Ing. Drahomíra Englišová, riaditeľka OC Optima
NIE
Pokiaľ viem o voľnom dni dopredu, všetko si tak rozplánujem, aby ma nič nemohlo zaskočiť a využila som voľno pozitívne. Som zrejme dosť zorganizovaný človek. Jediné, čo ma trošku ovplyvnilo, bolo to, že som stratila prehľad, či je pondelok alebo štvrtok.
- Ani veľmi nie, pretože moje povodlanie nemá zužívaný denný rytmus. Pravda však je, že sa mi často stáva, že vo voľný deň mám pocit, že je nedeľa, aj keď tomu tak vôbec nie je...
Jozef Úradník, herec, šéf činohry ŠD
ÁNO
Občas áno, napríklad keď boli pred nedávnom dva dni voľna počas týždňa, tak som sa tomu veľmi potešil, lebo vtedy rástli huby a tak som voľno mohol využiť práve na hubárčenie. Tohto týždňové voľno bude plné povinností spojených s oslavami výročia nášho divadla.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári