Korzár logo Korzár Košice
Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 12.8. do 18.8.2005.

Baranom naďalej hviezdy prajú. Slnko a živel oheň, ktorý sprevádza znamenie Leva, sú pre nich výhodné, takže môžu naplno rozvíjať svoju bojovnosť.

No nezabudli ste na niečo podstatné? Na svoje city a súkromný život? Máte tu v tomto dosť zanedbaných aktivít, vaši blízki potrebujú vašu pozornosť, slobodní by sa zase mohli dostať k novým známostiam a v láske urobiť krok vpred. Starším Baranom sa bude dariť najmä v práci a na cestách. Dočkajú sa ocenenia, dokonca aj zvýšenia platu. Niektorí Barani premýšľajú aj o založení firmy, osamostatnení sa, mali by využiť tento čas a premeniť svoje slová a plány na činy. Bolo by to vhodné riešenie aj pre nezamestnaných.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býkom sa tento týždeň vydarí najmä po finančnej stránke. Dosiahnete výrazný úspech a ak podnikáte sami pre seba, uspejete na celej čiare. V žiadnom prípade sa však o vašom úspechu nesmie dozvedieť Panna, alebo Kozorožec. Hoci spolupráca s nimi vám vždy osožila, tentokrát by vám mohli závidieť a váš úspech prekaziť. V súkromí sa vyvarujte hádok a konfliktov, máte síce vo všetkom pravdu, no vaši oponenti sa budú odvolávať na vaše predchádzajúce chyby a aj nedostatky, ktoré vám už dávno vytýkajú a vy ste ich neodstránili. Slobodným Býkom hrozí počas celého týždňa nehoda na ceste, mali by ste si na seba dávať väčší pozor.

Blíženci

Nezamestnaným Blížencom osud ponúkne super šancu na nové zamestnanie. Ak zaváhate, už sa nedostanete k podobnej šanci po dlhú dobu. Ostatným Blížencom sa podarí dosiahnuť dva úspechy v práci a jeden v súkromí. Pôjde síce iba o drobnosti, ale potešia vás a získate dojem, že ešte stále máte v práci a rodine také miesto, ako si zaslúžite. Ženy by sa mali vyvarovať dlhému cestovaniu mimo mesto, čaká ich totiž náhle ochorenie a mohli by ste to niesť veľmi ťažko v cudzom prostredí. Slobodných Blížencov čaká jedna možnosť na flirt, nemali by váhať, potrebujú aspoň v niečom zmeniť svoj súkromný život, už dosť dlho boli sami.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci by sa mali vyvarovať dlhších rozhovorov s Levmi, Baranmi a Vodnármi. Všetci títo sú totiž vo veľmi silnej pozícii voči vám a mohli by vašu dôveru hrubo zneužiť. Preto sa snažte utiecť spod ich vplyvu a takisto sa vyhýbajte konfrontáciám s nadriadenými. Budete potrebovať silné nervy a najmä trpezlivosť, tento týždeň nikto nebude na tom správnom mieste a nevybavíte ani desatinu z toho, čo budete potrebovať. Viac sa venujte svojmu súkromiu, tu nemôžete nič pokaziť, práve naopak, doženiete to, čo ste zanedbali. Samostatne podnikajúci mali aj mnoho zaujímavých nápadov, no nemohli si doteraz nájsť čas na ich realizáciu. Už to neodkladajte. Zdravotne na tom budete dobre, hoci ste teraz oslabení, no bude sa vám dariť vyhýbať sa vážnym chorobám.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levom sa bude dariť najmä na cestách. Mali by ste sa snažiť aj o vycestovanie na služobnú cestu mimo republiky. V zahraničí by sa vám viac darilo, ako doma. Máte teraz veľmi veľa energie a stačí vám málo, aby ste dosiahli svoje. Snažte sa preto o presadenie svojich nápadov, aby ste mohli urýchliť svoj úspech. V práci majú o vás všetci dobrú mienku, iba jeden Škorpión je proti vám, nepodceňujte ho a snažte sa ho nakloniť na svoju stranu. Jeho intrigy by mohli spôsobiť veľa zlého, hoci ste silnejší ako on, predsa len sa nebudete vedieť ubrániť. V súkromí vás nečaká nič zlé, ani hádky, ani konflikty, všetko bude v poriadku. Viac by ste však mali venovať pozornosť svojej chrbtici a srdcu, nepodceňujte bolesti, mohlo by sa vám to vypomstiť.

Panna

Panny čaká búrlivý týždeň, plný hádok a nedorozumení. No priznajte si, že na tom máte najväčšiu vinu vy sami. V práci sa vám podarí urovnať jeden spor s nejakými úradníkmi a neskôr sa dočkáte aj pochvaly za svoje pracovné úspechy. Nemali by ste však spyšnieť, vaša pozícia nie ja natoľko pevná. Slobodné Panny sa dočkajú pozvania do spoločnosti a nemali by váhať, ak ich niekto zaujme. Máte pred sebou dôležité rozhodnutie a ak nechcete prepásť šancu na nový vzťah, tak sa nenechajte odradiť svojou hanblivosťou. Požiadajte niekoho o pomoc, keď si sami nebudete vedieť rady.

Váhy

Váhy sa rozhodnú oddychovať a nemôžu urobiť nič lepšie. Je nutné, aby si váš organizmus oddýchol a potrebujete sa venovať aj iným myšlienkam, ako iba pracovným a materiálne zameraným. Mali by ste sa vybrať mimo mesta a oddychovať v prírode, alebo aspoň mimo dosahu svojich pracovných partnerov. Musíte načerpať sily, nie je možné, aby ste fungovali stále a bez relaxu. V súkromí sa budete musieť vysporiadať s dvomi nepríjemnosťami a pokazia sa vám aj dva domáce spotrebiče. Máte však na nové, tak sa nemusíte rožčuľovať a radšej si ich rovno kúpte. Koncom týždňa očakávajte rodinnú návštevu, bude to nepríjemné a dlhé, ale musíte sa správať zdvorilo, budete tých ľudí potrebovať a nemali by ste zabúdať, že majú mnoho známych.

Škorpión

Škorpiónom sa bude počas celého týždňa viac dariť v menších a nepodstatných veciach, ako v namáhavých a zložitých. Budete sa cítiť trochu vyčerpaní a vaše myslenie nebude na takej úrovni, ako v predchádzajúcom období. Snažte sa viac pozornosti venovať svojmu súkromiu, váš partner potrebuje porozumenie a ak sa mu nebudete venovať dostatočne, tak vás opustí a zostanete sami. Nezabúdajte na jeho potreby a viac sa snažte o spoločné rozhovory. Zanedbávate ho už dlho a jeho potreby sú vám skoro neznáme. Slobodní Škorpióni sa naopak viac môžu venovať práci a štúdiu, nijaký nový vzťah ich totiž nečaká. Skúste dať na prvé miesto vašu kariéru, bude to najlepšie riešenie v týchto dňoch.

Strelec

Strelcom sa nedarí doviesť každú ich záležitosť do úspešného konca len tak jednoducho. Aj keď majú pocit, že urobili všetko, nie je to tak. Zabudli na jedného dôležitého človeka a ten im pokazí ich plány, lenže nesmú v tom hľadať niečo zákerné. Ide len a len o to, že ho obišli a pritom ho mali do svojich nápadov zasvätiť. Ak sa budete snažiť, pracovné ťažkosti sa pohnú raz dva, s vaším šarmom sa nemusíte obávať žiadnych dlhodobých nedorozumení. V súkromí ste sa takisto zabudli opýtať na názor svojich blízkych a tak nečudo, že s vami nesúhlasia, keď im začnete nariaďovať niečo, na čo vôbec neboli pripravení. Aj tu sa však všetko dá urobiť tak, aby boli spokojní všetci, no pozor na to, aby ste neboli až príliš tyranskí. Podnikajúci Strelci sa dokážu vysporiadať s jedným problémom ľahšie, ako ostatní, takže môžu získať nový obchodný kontrakt. Všetko, do čoho sa pustíte teda pôjde tak, ako chcete, len musíte byť opatrnejší v jednaní s ľuďmi.

Kozorožec

Kozorožci sa chystajú na jednu dlhšiu cestu, no nevedia, čo ich tam čaká. Majú pochybnosti o vlastných schopnostiach, nadaní a starší aj o smerovaní ich života. Máte pocit, že stojíte na nejakej križovatke a musíte si vybrať smer. Je to tak, ale vy nič nemusíte, no mali by ste. Zvážte svoje kroky správne, aby ste potom nemuseli kráčať späť. Nie je to také ľahké, to je jasné, no rovnako je vám jasné, že bez zásadných rozhodnutí sa nikam nedostanete. Mladším Kozorožcom sa v práci nedarí tak, ako si predstavujú a takisto zvažujú, či si nemajú hľadať niečo lepšie. Nemali by sa ponáhľať, ale dobre popremýšľať, na koho sa obrátiť so žiadosťou o pomoc. Sami by ste takúto zmenu nemali realizovať. Je dôležité, aby ste vedeli, čo je prvoradé pre vás a vašich blízkych, nesmiete zabúdať, že máte svoje záväzky.

Vodnár

Vaše aktivity bude sprevádzať šťastie, dokážete si splniť aj tie najodvážnejšie sny, len pozor, aby ste nakoniec nedoplatili na vašu náročnosť. Vy totiž neviete, kedy dosť, kedy stačí, kde je hranica. Bola by škoda, ak by ste si sami zapríčinili problémy. Mladším Vodnárom je "malá koža", cítia sa akoby im nič nestačilo, túžia po zmenách, neustále sú nespokojní a hľadajú príčiny prečo. Hľadajte ich v sebe, nie v okolí a nikoho zbytočne nezraňujte svojimi výbuchmi. Problémy, ktoré vás trápia sa síce nedajú ľahko pomenovať, no ak budete sami k sebe úprimní, nájdete riešenie. Podnikajúci Vodnári budú stáť pred jedným závažným rozhodnutím, nemali by počúvať obmedzujúce rady, ale tie, ktoré ich budú motivovať k riskovaniu a preukázaniu odvahy.

Ryby

Rybám sa bude dariť oveľa viac a častejšie, ako boli zvyknuté v minulom období. Pôsobí na vás Slnko a jeho žiarenie vo vás vyvoláva dobrú náladu a pocit sily. Uskutočníte mnoho z toho, o čom ste snívali a aj plánovanie dovolenky by bolo výhodné v tomto období. Mali by ste si uvedomiť, ako veľmi potrebujete porozumenie svojho okolia a dávať svojim blízkym najavo, že vám na nich záleží. V láske sa vám takisto bude dariť a váš partner, či partnerka sa na vás nebudú môcť sťažovať. Pokiaľ chcete cestovať, dobrý čas by bol v stredu a vo štvrtok, vtedy sa vám bude dariť najviac práve na nových miestach a pri rozhovoroch s novými ľuďmi.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
 2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
 3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 7. Magazín SME Ženy už v predaji
 8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
 10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
 1. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 2. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
 3. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 4. Magazín SME Ženy už v predaji
 5. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
 6. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 7. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
 8. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
 9. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
 10. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 36 780
 2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 24 936
 3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 17 660
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 971
 5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 717
 6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 459
 7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 12 863
 8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 478
 9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 320
 10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 165
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Pri plošnom testovaní sa využívajú antigénové testy.
Premiér Igor Matovič.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Testovanie nie je hlasovanie, dajte sa otestovať

Je dôležité, aby štát dokázal otestovať všetkých, ktorí chcú byť zodpovední.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Prezidentka Zuzana Čaputová, premiér Igor Matovič.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop