S prácami by mali začať po známom Spišskom trhu.
Po vyše tridsiatich rokoch sa vo Vysokých Tatrách rozbieha výstavba nájomných bytov. Nové bytové domy vyrastú v Dolnom Smokovci a v Tatranskej Lomnici, v prvej etape uspokoja 38 nájomníkov. Mesto však eviduje viac ako 240 žiadostí o byt. Mnohé mladé rodiny práve z nedostatku možností bývania museli Tatry opustiť. Prví nájomníci sa do nových bytov nasťahujú na budúci rok.
Mínusy
V stretnutí 25. kola najvyššej okresnej futbalovej súťaže medzi Spišskou Teplicou a Jánovcami, ktoré sa odohralo vo Vrbove, došlo k inzultácii hlavného rozhodcu. Hlavného arbitra napadol priamo na ihrisku hráč S. Lang a potom po odchode z ihriska i otec previnilca J. Lang.
Lyžiarske vleky v Tokarni nad Gelnicou pravidelne atakujú neznámi zlodeji. Škoda, ktorú krádežou hliníka a železa spôsobili, presiahla 600-tisíc korún. Mesto Gelnica chce vleky čo najskôr predať, aby stihla zachrániť ešte aspoň nejaké hodnoty.
Autor: frk
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári