tanečnú show s finalistami Miliónového tanca. A hoci vraj poniektorí pochybovali o tom, či naozaj príde, presvedčili sme sa na vlastné oči, že Ruslana je tu. Včera večer pristála s ansámblom na košickom letisku.
A narobila vskutku obrovský vietor, nezaprela svoj príslovečný temperament. Ani náznak nejakých manierov. Usmiata a s výkrikom sa objavila v príletovej zóne. "Cítim sa na Slovensku vždy veľmi fajn. Už sme tu vystúpili dvakrát. Veľmi sa teším na vystúpenie v Prešove. V týchto končinách sme prvý raz. Priviezli sme so sebou nové piesne, ktoré ste ešte nepočuli, takže to bude pre vás možno celkom zaujímavé," sľubuje Ruslana, ktorá sa už teší na tanečníkov z Milónového tanca. "Veľa sme o nich počuli. Samé chvály. Verím, že spolu rozpútame poriadne divokú šou. Dúfame, že tu strávime celkom pekný čas," hovorí Ruslana, ktorej pripravili organizátori zo spoločnosti Muzikál Slovensko na letisku okrem tradičného privítania ešte jedno prekvapenie. "Pred halou čaká Hummer," oznámil Milan Antol speváčke, ktorá v tej chvíli išla priam z kože vyskočiť. "Milujem Hummer! A hovorím skutočne pravdu! Kde sú kľúče, ideme sa previezť," vykríkla a nadšene sa vyrútila rovno za volant auta. Najradšej by doň napachala celý svoj tanečný ansámbel. Ani vodič nemohol naliehaniu temperamentnej Ruslany odolať. "Dovidenia na zajtrajšom koncerte. Dúfam, že prídete," zamávala nám ešte Ruslana na rozlúčku a kolóna sa s veľkým trúbením pohla smer Prešov.
V dnešnej tanečnej šou plnej pyrotechnických efektov a výbornej hudby budú účinkovať všetci desiati finalisti Miliónového tanca. O deň neskôr sa spolu s Lenkou Hriadeľovou a Tonym Moisésom, ktorí budú moderovať dnešné predstavenie, presunú do Bratislavy. Ruslana bude porotkyňou sobotňajšieho priameho prenosu finále na obrazovkách TV JOJ. Ako povedala, túto úlohu si patrične vychutná. Nosnou témou večera totiž budú jej blízke etnotance.
Autor: hra
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári