Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 24. január, 2022 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 18.2. do 24.2.2005.

Barani sú teraz dostatočne silní, vďaka vplyvu Uránu sa dokážu ľahšie vyrovnávať s každodennými udalosťami, ktoré im inokedy pôsobili problémy. Viete

byť nielen otvorenejší, ale aj odvážnejší, ba mnohí z vás sa rozhodnú prijať rôzne radikálne rozhodnutia. Nebude to ľahké, no aj tak si budete stáť za svojím názorom. Vaša odvaha vám prinesie mnoho dobrého, ba aj priazeň jedného staršieho človeka, na ktorého by ste mali s dôverou obrátiť, ak budete potrebovať pomoc, či usmernenie. V súčasnosti to však nebude potrebné, vy sami viete, čo je pre vás najlepšie a ako sa vyhnúť rôznym zdržaniam. V láske by ste mali byť obratnejšími rečníkmi a nenechať sa zaskočiť. Ak ukážete svoju osobnú silu, bude sa vám ľahšie presviedčať vášho vyvoleného, či vyvolenú, že ste tým pravým človekom, bez ktorého nemôže existovať.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci sa pod vzdušným vplyvom Uránu necítia najlepšie. Najmä starším z vás hrozia rôzne ochorenia, bolesti, ktoré už dávno preboleli, sa znovu prejavia a tak sa spolu so zdravím naruší aj vaša dobrá nálada. No aj tak dokážete byť spravodlivými sudcami v jednom spore a nebudete nikoho uprednostňovať. Na vás sa dá spoľahnúť, vy vždy viete presne vystihnúť hranicu, pokiaľ sa dá zájsť, aby obe strany boli spokojné. V súkromí budú na tom lepšie Býci žijúci len s partnerom, či partnerkou, tí, ktorí majú potomkov, prežijú niekoľko sklamaní a hádok, ktoré veru narušia ich plány na rodinnú dovolenku. Nuž, nie všetko je ideálne a sem tam aj vy natrafíte na problémy, ktoré môže vyriešiť len čas.

Blíženci

Vám teraz nič nestojí v ceste, ibaže si sami nie ste istí, či ste na tom správnom mieste. Iste, pre vašu povahu je ťažké sa niekomu, či niečomu prispôsobovať a to je to, čo od vás všetci žiadajú - prispôsobiť sa. Mali by ste sa pridať na niektorú stranu, hľadať kompromisy a snažiť sa o spojenie s ľuďmi, ktorí vám nie sú po chuti - to je náplň tohto týždňa. Blíženci by si mali uvedomiť, že bez ochoty k spolupráci sa nikam nedostanú a ich finančné plány sa dosť narušia, ak zostanú na všetko sami. Mladší z vás, ktorí ešte nemajú záväzky, by mali ujsť od toho a tých, čo ich brzdia a začať niekde inde znovu. Nové začiatky by vám pomohli a v mnohom vás aj posunuli vpred. Netreba sa obávať riskovania, alebo veľkých zmien, práve naopak, veď vaším živlom je vzduch a ten predsa nezostáva na jednom mieste! Zamilovaným Blížencom hrozí nepríjemné prebudenie z ich ružových ilúzií, no aspoň ukážu, ako rýchlo sa vedia odpútať od človeka, ktorý ich zradil.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci sú teraz schopní akéhokoľvek výkonu. Urán im pomáha a s ním sa dokážu presadiť, preto im nikto nedokáže odolávať. Slobodní by mohli začať s plánovaním novej dobývacej taktiky, v láske už dlho nezvíťazili, viazaní by sa mali rozhodnúť, čo vlastne chcú - žiť naďalej s tým istým partnerom, alebo voliť radikálny rozchod, osamelí sa môžu dať zlákať k účasti na spoločenských akciách - každý z vás by si mal vybrať to, čo ho môže urobiť šťastným a čo je aspoň trochu spojené s citmi. Práve teraz je totiž čas vhodný na usporiadanie si citového života, nie na prácu, či obchodovanie. Uprednostnite teraz svoje túžby, želania a splňte si svoje dobyvateľské sny. Neoľutujete a vaša citová spokojnosť vám len pomôže - odreagujete sa a potom sa vám oveľa ľahšie bude dariť aj v ostatných sférách vášho života.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levy sa necítia vo svojej koži už niekoľko dní, ale snažia sa svoje trápenia ignorovať. Čo sa deje? Nuž, aj vy sa občas stanete obeťami rôznych ochorení, ktoré vás potrápia dlhší čas. Nesnažte sa nič uponáhľať, práve naopak, oddych a relaxácia by vám len pomohli, poskytli by vám viac priestoru na premýšľanie a hodnotenie. Na takéto hodnotiace myšlienky zväčša nemáte čas, vy idete za svojím cieľom a nič iné vás nezaujíma. Váš spôsob je iste najlepší, netreba sa s nikým radiť a ani dlho kombinovať - to je váš postup, keď vám o niečo ide. Možno je to správne, ak ide o financie, kariéru, no v súkromí sa takýmto logickým prístupom k ničomu nedostanete. Práve teraz by ste mali žiadať o radu, keď ide o vaše srdce, s tým nemáte veľa skúseností!

Panna

Tento týždeň budete najmä obetaví a ochotní sa mnohého vzdať pre svojich priateľov. Podarí sa vám získať si uznanie za svoju činorodosť, nielen medzi známymi, no i v práci. Každý sa začne na vás dívať trochu inak, z lepšieho uhla a môžete rátať aj s pomocou dvoch vašich bývalých nadriadených. Celkovo máte teda pred sebou dobrý týždeň, keď sa za dobré dočkáte rovnako dobrého, potešíte však aj takých ľudí, ktorí sa vám nijako nemôžu odmeniť - aspoň nie teraz. No pozor, aby vás ten záchvat ľudomyľnosti nakoniec nevyšiel draho. Dobre zvážte, pokiaľ ste ochotní zájsť. V láske sa môžete tešiť na príjemné prekvapenia, vaši blízki vás začnú rozmaznávať a pri drobných hádkach vám aj ustúpia.

Váhy

Vašu prispôsobivosť možno ľahko zneužiť, tak si dajte pozor na to, koho si vyberiete za vodcu. Iste, aj vy máte dobré nápady, no ich realizácia je už druhá vec. Nemáte v sebe dostatok vytrvalosti, preto potrebujete niekoho iného, čo by vás usmernil a pomohol vám lepšie sa uplatniť. V budúcich dňoch vás čaká mnoho nového, práve preto by ste nemali o ničom rozhodovať samostatne, ale radšej v spojení s niekým ďalším. Takisto ani v láske a citovom živote by ste nemali nič nechať na náhodu a poradiť sa pred každým závažnejším rozhodnutím. A tých bude tento týždeň veru dosť, pretože sa konečne začne všetko diať tak, aby ste vy boli spokojní. Podnikajúce Váhy by nemali zabudnúť na jeden podstatný termín a ani na to, že majú vrátiť to, čo si požičali!

Škorpión

Hoci ste bystrí, chápaví a dokážete sa vo všetkom novom hneď zorientovať, nebude to stačiť na to, aby ste uspeli na celej čiare. Pripravte sa, že tento týždeň to nebude ľahké, nedokážete dosiahnuť také výsledky, ako si myslíte. Aj tak vám na tom príliš záležať nebude, pretože budete mať mnoho iných záujmov, povinností, oveľa príjemnejších, ako je práca. Nedokážete odolávať rôznym zimným pokušeniam a dobre si zrátate, kde sú vaše šance na úspech väčšie. Nebude ľahké vám odolávať, keď si niekoho vezmete na mušku, takže sa môžete tešiť na to, že získate úspechy na poli lásky. Ale dariť sa bude aj nezamestnaným Škorpiónom, ktorí už pomaly strácali nádej na dobré miesto. Konečne sa to všetko rozhýbe a vy budete spokojní. Len pozor, aby ste sa nechválili vopred pred vašimi známymi, nie každý vám skutočne praje.

Strelec

Strelcom sa nebude páčiť to, ako s nimi ľudia jednajú. Nemáte radi nespravodlivosť, odsudzovanie a ohováranie, ani prílišné zasahovanie do súkromia. Lenže práve s týmito javmi sa budete musieť vyrovnávať celý týždeň, každý z vás bude podráždený a nahnevaný, hoci aj nie na konkrétneho človeka. Nuž, ste teraz dosť oslabení, zraniteľní a to sa mnoho ľudí snaží využiť. Súkromný život však budete mať pevne pod kontrolou, nemusíte sa obávať problémov, alebo hádok, ktoré by sa nedali vyhrať a ak využijete aj svoj utajený šarm, ľahko svojim blízkym nahráte do karát. Mladší Strelci by si ale mali dať pozor na Býkov a Baranov, oni by sa mohli postarať o všeobecný krach ich plánov.

Kozorožec

Vaše predsavzatia sa ukážu ako nerealizovateľné, lenže také sú v poslednej dobe väčšinou všetky - teda to nie je žiadne prekvapenie. Vy vždy sami seba nadhodnotíte, potom sa nadchnete svojimi možnosťami a stanovíte si také ciele, ktoré sa nedajú dosiahnuť. Nasleduje pád, ktorý dosť ťažko nesiete, ale ktorému sa nedokážete vyhnúť a už je tu znovu vaša melancholická nálada. Takže - znovu chcete strácať čas a plakať nad rozliatym mliekom? To by bola zásadná chyba, takže sa radšej snažte čím skôr nájsť pre seba východisko, najmä ak sa váš krach spája s firemnými, či podnikateľskými aktivitami. Pokiaľ ste zamestnaní a urobili ste nesprávne rozhodnutie, rýchlo priznajte svoju zodpovednosť, vyhnete sa tak prílišnej kritike. V láske sa tento týždeň bude dariť oveľa viac mladším Kozorožcom, starší aj tu zle odhadnú svoje možnosti a výjdu na posmech.

Vodnár

Vodnári začnú brať sami seba až príliš vážne. Budete sebakritickí, neúprosne tvrdí a nepodplatiteľní. Tento záchvat spravodlivosti a snahy o nápravu našťastie nebude trvať dlho a koncom týždňa sa už sami budete smiať nad svojimi činmi. To je na vás asi to najkrajšie - tá vaša sebairónia a úprimný smiech nad vlastnými omylmi. Dokážete sa sami na sebe zabávať, čo sa iným ľuďom nedarí, oni to nevedia. Pozor však na lásku, tu by ste nemali popustiť zo svojej prísnosti a skutočne si uznať svoje chyby. Párkrát ste už ublížili svojmu partnerovi, či partnerke, takže by ste sa mali ospravedlniť! Keď k tomu pripojíte aj nejaké sľuby, tak rátajte s tým, že ich budete musieť aj splniť - dobre si to teda zvážte.

Ryby

Ryby sa nevedia orientovať vo svojom vnútri. So všetkým a všetkými sú nespokojní, v každom hľadajú chyby a nevedia sa správať ani trochu ústupčivo. Nie je však vina vo vašom okolí, ale skôr vo vašej vlastnej povahe. Chýba vám energia na nové plány a vaša "vodná" povaha stále potrebuje nejakú zmenu. Teraz akosi stojíte na jednom mieste a neviete kam sa pohnúť, aby ste sa dostali vyššie. Mali by ste sa viac zaoberať analýzou svojho vnútra a hľadať odpovede na svoje otázky najprv v sebe a až potom sa zaoberajte svojím okolím. Najmä starší by mali viac času venovať premýšľaniu nad tým, čo bude, pretože už sa mnohokrát poučili, že bez dobrého plánu sa im nič nepodarí.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Viac ihrísk aj bylinkových záhrad vo vašom okolí.
 2. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 3. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 4. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 6. Mecom ide na zelenú
 7. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 8. Marrákeš je červená perla Maroka
 9. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu
 10. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
 1. Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021
 2. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 3. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 4. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 5. Viac ihrísk aj bylinkových záhrad vo vašom okolí.
 6. Plánujete kúpu nehnuteľnosti ? Správajte sa ako investor
 7. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 8. Union prichádza s novinkami pre diabetológov
 9. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 10. Ekologicky sa zeleniť je časom overený hit
 1. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 7 835
 2. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 4 079
 3. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 3 935
 4. Predplatné SME.sk len za 29 eur 3 891
 5. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 3 806
 6. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 3 688
 7. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 2 782
 8. Marrákeš je červená perla Maroka 2 357
 9. Mecom ide na zelenú 2 243
 10. Poisťovne pod značkou Union prichádzajú na prvú pobočku pošty 1 132

Blogy SME

 1. Robert Škerko: Zimná dovolenka v Terchovej.
 2. Zuza Kumanova: Štatistický úrad SR zverejnil výsledky postojových otázok zo Sčítanie obyvateľov, domov a bytov 2021
 3. Miriam Studeničová: Ako ďalej? Pokrok nebude umožnený nehodným!
 4. Kristína Jakubičková: Zápisky z psychiatrie alebo ako prežiť a nezblázniť sa
 5. Tomáš Harustiak: Ježišova identita sa stratila vo vzduchoprázdne
 6. Roman Kebísek: Básnik Krasko a Groeblová
 7. Slovenské národné stredisko pre ľudské práva: Ľudské práva v čase pandémie
 8. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 13 017
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 6 777
 3. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 967
 4. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 440
 5. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 567
 6. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 4 366
 7. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 4 220
 8. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 014
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Robert Škerko: Zimná dovolenka v Terchovej.
 2. Zuza Kumanova: Štatistický úrad SR zverejnil výsledky postojových otázok zo Sčítanie obyvateľov, domov a bytov 2021
 3. Miriam Studeničová: Ako ďalej? Pokrok nebude umožnený nehodným!
 4. Kristína Jakubičková: Zápisky z psychiatrie alebo ako prežiť a nezblázniť sa
 5. Tomáš Harustiak: Ježišova identita sa stratila vo vzduchoprázdne
 6. Roman Kebísek: Básnik Krasko a Groeblová
 7. Slovenské národné stredisko pre ľudské práva: Ľudské práva v čase pandémie
 8. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 13 017
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 6 777
 3. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 967
 4. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 440
 5. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 567
 6. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 4 366
 7. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 4 220
 8. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 014
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu