Korzár logo Korzár Košice
Štvrtok, 27. január, 2022 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 11.2. do 17.2.2005.

Barani sú oddávna bojovníci, či už ženy, alebo muži. Každý z vás je ochotný riskovať, ak je jasné, o čo ide, pretože vy nechcete míňať svoju energiu

bezcieľne. Silný vplyv Uránu vám pomôže nájsť správny smer a konečne sa začnete zaoberať všetkým okolo väčšmi do hĺbky. Veru, často ste doplácali na vašu povrchnosť, mysleli ste si, že ak vyriešite problém rýchlo, nebudete sa už k nemu vracať. Takto ste však vyriešili len jeho časť a zvyšky takýchto problémov sa vám začnú tento týždeň znovu pliesť do cesty. Iste, ak budete postupovať rovnako, ako doteraz, podarí sa vám niečo zmeniť, či vyriešiť, no znovu to bude len akási náplasť, nie dôkladné riešenie. Skúste byť dôslednejší, nech už sa problémy týkajú vás, vášho súkromia, zdravia, alebo práce, či medziľudských vzťahov.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci sa môžu začať realizovať v citovej sfére. Máte pred sebou dni plné lásky, neodolateľných túžob a túžiť budete aj po spoločnosti. Napriek tomu, že máte dosť veľa povinností a práce, nedokážete sa na nič sústrediť, iba snívať, neraz aj s otvorenými očami. Dokonca aj tí starší z vás, ktorí už príliš neveria na šťastie v láske a neidealizujú si svojich vyvolených, budú v určitej miere v eufórii. Darmo, city budú víťaziť, ale nič tým nestratíte, pretože konečne budete mať aj vy možnosť presvedčiť vaše okolie o tom, že nie ste len materialisti, ale aj romantici. Podnikajúci Býci sú vo víre zaujímavých jednaní, no ani oni by nemali zabúdať na to, čo je pre nich dôležité - na ich súkromie a rodinné zázemie.

Blíženci

Blíženci sa viac menej uspokojili. Podnikli nejaké kroky na zmenu svojej budúcnosti a aj keď nie sú úplne spokojní, aspoň majú dobrý pocit, že sa niečo deje. Iba nesmiete zabudnúť na to, že vy sami musíte konať a hľadať správne miesto pre seba, iní ľudia vždy budú podporovať svoje záujmy viac, ako vaše. Ste na vážkach, ale nie nerozhodní, v tom je vaša sila, vy viete, že sa chcete k niečomu dostať, ale nie ste si istí v tom, kam majú viesť vaše rozhodnutia. V súkromí sa bude dariť viac mladším Blížencom, ako starším, najmä v upevňovaní nových lások. Pozor by si mali dať priveľmi zamilovaní Blíženci, ak vám vášne zatemnia úsudok, môžete sa dostať do slepej uličky!

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci akoby chytili nový dych. S novými silami a odhodlaním sa púšťajú aj do riskantných plánov, ktoré by inak boli pre nich nereálne. Začínajú uvažovať v širších súvislostiach, hľadajú pre seba to najlepšie a nedokážu sa zastaviť vo svojom nadšení pre nové veci, nové plány. Vplyv Urána a aj nadchádzajúci vplyv Neptúna vás posilňuje, pomáha vám zosúladiť vaše vnútorné potreby s vonkajšími a nájsť harmóniu, aj keď vy ste sa ešte nedávno cítili celkom pod psa. Nuž, aj vy si predsa zaslúžite úspech a uznanie, tak sa nedajte zastaviť nejakými prekážkami, či problémami, ktoré nie sú zavinené vami. Veru, jedinou prekážkou vo vašej snahe užívať si, môže byť vaša súcitnosť a ochota brať si na svoje plecia aj ťažkosti iných - toho by ste sa mali vyvarovať.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levom nie je jedno, čo si o nich myslia ostatní ľudia, preto veľmi citlivo budú reagovať na kritiku a intrigy, ktoré proti nim tento týždeň budú spriadať ich neprajníci. Budete sa cítiť dotknutí a odsudzovaní, dokonca aj za to, čo nie je vo vašej kompetencii a hádky, či súboje, budú na dennom poriadku. Horšie bude, že to isté vás čaká aj doma - každý vás bude napádať a kritizovať, ba dočkáte sa aj ponižovania a obmedzovania. Aj tak by ste však nemali márniť sily vracaním útokov, to by nebolo správne. Najlepšie by bolo zostať ticho a nechať hovoriť iných, aby ste sa dozvedeli aké argumenty majú a čo by bolo najlepšie urobiť. Rozčuľovaním a neústupčivosťou nič nezmeníte, iba všetkých utvrdíte v tom, že majú pravdu. Práve vyčkávanie a odďaľovanie sa vám vyplatí.

Panna

Panny sa budú na každého hnevať. Nespokojnosť s výkonmi ľudí okolo vás bude na vás jasne vidieť a nedokážete byť chápaví. Nuž, budete mať pravdu vo svojom hneve, lenže pamätajte, že aj vy máte občas také "výpadky", keď nedokážete nikomu ulahodiť a potom vás kritika zaskočí. Mladšie Panny by nemali príliš riskovať a radšej sa dať presvedčiť inými názormi, ich osobné postrehy nebudú objektívne a tak by sa nemali brániť správnejším názorom. V láske sa dočkajú šťastia staršie Panny, niektorí z vás stretnú bývalú lásku a podarí sa im obnoviť to, čo stratili. Nezamestnaným sa naskytne dobrá príležitosť, ale mali by byť opatrní, pretože nie každá podávaná ruka je úprimná a nie je ľahké rozlíšiť, kto je na vašej strane a kto nie.

Váhy

Váhy sú podráždené a nepočúvajú žiadne varovné hlasy. Ste síce schopnejšie a silnejšie, ako inokedy, ale to vás neoprávňuje k tomu, aby ste konali bez súhlasu iných. Vaše plány môžu byť narušené a skončiť neúspechom, ak nebudete ochotní sa podriadiť väčšine. Najmä podnikajúce Váhy by sa nemali nechať zlákať vidinou ľahkého zárobku a pustiť sa do podnikania, ktoré si vyžaduje tvrdších ľudí. Priznajte si sebakriticky, kde sú vaše hranice a uvidíte, že sa vám podarí zosúladiť vaše odvážne myšlienky s realitou všedných dní. V láske ste dosť neopatrne dali najavo, ako veľmi vám záleží na vašom partnerovi, môžete byť zaskočení jeho nárokmi a panovačnosťou.

Škorpión

Škorpióni by mohli nájsť nové príležitosti pre vlastnú realizáciu. Cítite sa nevyužití, ale to len vaše okolie nevie "čo s vami". Musíte byť pevnejší v názoroch a lepšie sa charakterizovať, tiež nesmiete ostatných strašiť svojimi výbuchmi zlosti. Radšej ukážte, akí dokážete byť spravodliví a podporte slabších ľudí, ktorí by sa inak nevedeli pohnúť z miesta. Zlepšite proste svoj imidž a potom sa ukáže, že príležitosti sú a budú pre vás veľmi podnetné a zaujímavé. Mladší Škorpióni o sebe pochybujú, nevedia, čo skôr, no to nie je neriešiteľné. Ak chcete o sebe vedieť pravdu, potom sa obráťte na Strelca, alebo Blíženca, oni vás dôkladne a úprimne "vyšetria". V citovej oblasti ťaháte tento týždeň za kratší koniec, vaši blízki si vás nebudú dostatočne všímať a ani rešpektovať, mali by ste sa zamyslieť, či nemajú pravdu a či vaše správanie nebolo nevhodné.

Strelec

To, že nie ste príliš ochotní sa zmieriť so svojimi dvomi priateľmi, vám slúži ku cti. Mnohokrát ste totiž odpustili aj takým, ktorí si to nezaslúžili, takže je načase, že ste už opatrnejší. Vaši priatelia musia priznať svoj omyl, zistiť, čo vo vás môžu stratiť a až potom sa s nimi môžete udobriť. Tiež v láske budete môcť ukončiť svoj vzťah, ak budete dostatočne odvážni, najmä ak si spočítate, že je pre vás skôr stratou, ako prínosom. Využite svoj utajený egoizmus a myslite celý týždeň viac na seba, ako na iných, veď často uprednostníte svojich známych a rodinu pred vlastnými záujmami. Teraz by ste však mali byť neoblomne iba sami za seba, nie za iných, získajte to, čo vám patrí a nesnažte sa zase zohľadňovať potreby ľudí, ktorí sa vás už dlhší čas snažia využívať.

Kozorožec

Kozorožci nie sú ochotní ku kompromisom, ani k ustupovaniu na vlastný úkor, lenže bez toho, aby sa prejavili, to nikto nebude vedieť. Musíte jasne povedať, pokiaľ ste ochotní vyjednávať a koľko chcete zľaviť zo svojich požiadaviek. Ak podnikáte, môžete sa tešiť na rôzne obchodné podujatia, jednania, na ktorých budete môcť ukázať svoje silné stránky, ale pozor, aby ste neboli zahnaní do kúta. Nie je ľahké sa ubrániť nátlaku ľudí, ktorí vedia, ako na vás, tak sa obrňte a vyhýbajte sa konkrétnym záväzkom. V súkromí budete môcť napraviť svoj omyl, kvôli ktorému už niekoľko dní prežívate tichú domácnosť, tak to využite a nebuďte zbytočne zásadoví, tam, kde ide o city, sú zásady často nanič.

Vodnár

Vodnári sú často považovaní za nestálych a nespoľahlivých, preto im málokto verí a spolieha sa na nich. V najbližších dňoch však budete mať príležitosť ukázať vašim známym, kolegom, spoločníkom, teda všetkým, čo o vás pochybujú, akí vlastne ste. Nebude ľahké zmeniť mienku ľudí okolo vás, no ak budete chcieť, podarí sa vám to. Rovnako môžete zlepšiť svoje pozície v rodine, aj tu dosiahnete zmenu názorov, ak sa budete snažiť. Je teda jasné, že vás čaká rušný týždeň, ktorý sa môže skončiť alebo veľkým úspechom, alebo veľkým neúspechom. Je len na vás a vašej ochote sa prejaviť, ako to dopadne. Vodnári, ktorí sa práve vydávajú na cesty, by mali byť opatrní, dbať o svoje zdravie, najmä o trávenie, aby sa nestali obeťami zdravotných problémov.

Ryby

Ryby skrývajú v sebe zopár prekvapení - nevybavených účtov s ľuďmi, ktorí im ublížili, no aj príjemných plánov, ktorých cieľom je získať si potrebnú podporu. Niektorí z vás uvažujú, či sa dať na politickú dráhu, alebo začať nejaké nové podnikanie - bez obáv sa do nových činností môžete pustiť. Čaká vás obdobie plné pozitívnych správ, nových možností a aj niekoľko ciest na miesta, kde by ste mohli niečo získať. Teda je len na vás, ako využijete čas a s kým sa rozhodnete spolupracovať. Zvážte však svoje tempo - unáhlenosťou sa nič nevyrieši, práve naopak, čím dôkladnejšie popremýšľate o svojich krokoch, tým lepšie to pre vás dopadne. Starší z vás by si mali dať pozor na ľudí, ktorí im už niekoľkokrát skrížili cestu s nie najlepšími úmyslami - mohli by znovu na takéto stretnutie doplatiť.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti?
 2. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu
 3. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 4. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 5. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 6. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 7. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 8. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 10. Mecom ide na zelenú
 1. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 2. Vianočné dovolenky sa vrátili na čísla pred pandémiou
 3. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 4. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 5. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 6. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 7. Vedeli ste, že šport a podnikanie majú veľa spoločného?
 8. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 9. Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021
 10. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti? 7 026
 2. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 4 567
 3. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 4 126
 4. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 3 689
 5. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní 3 570
 6. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 2 907
 7. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť 2 486
 8. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 2 286
 9. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 2 220
 10. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať 2 128

Blogy SME

 1. Miroslav Lukáč: Atómové kočíky, nukleárne maminky, geniálne miminka. Úvaha.
 2. Ľubomír Maretta: Pár
 3. Anna Milanová: Šťastie 1,2 ... 2022
 4. Tereza Krajčová: Anglický denník: Epilóg – Zbohom, Anglicko
 5. Natália Šepitková: Pandémia v Dánsku už možno čoskoro skončí
 6. Stanislav Pánis: Normalizácia volatility pri pokračovaní rely
 7. Lucia Žárska: Investovať do PayPal práve teraz?
 8. Rudolfa Vallová: Zamerané na verejnú správu
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 12 801
 2. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 9 213
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 037
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 418
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 4 605
 6. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 063
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 931
 8. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy 3 812
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Očkovanie detí proti covidu.

Slovensko, tak ako Rakúsko, na vlastnú päsť povolí doočkovať tínedžerov


4 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Omikron zvyšuje počty nakazených.


a 2 ďalší 2 h

Blogy SME

 1. Miroslav Lukáč: Atómové kočíky, nukleárne maminky, geniálne miminka. Úvaha.
 2. Ľubomír Maretta: Pár
 3. Anna Milanová: Šťastie 1,2 ... 2022
 4. Tereza Krajčová: Anglický denník: Epilóg – Zbohom, Anglicko
 5. Natália Šepitková: Pandémia v Dánsku už možno čoskoro skončí
 6. Stanislav Pánis: Normalizácia volatility pri pokračovaní rely
 7. Lucia Žárska: Investovať do PayPal práve teraz?
 8. Rudolfa Vallová: Zamerané na verejnú správu
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 12 801
 2. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 9 213
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 037
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 418
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 4 605
 6. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 063
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 931
 8. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy 3 812
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu