Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 25. január, 2022 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Horoskop od 28.1. do 3.2.2005.

Baranom sa bude dariť, najmä čo sa týka práce. Ich snahy budú korunované úspechom, aj keď sa budú musieť ponamáhať oveľa viac, ako si mysleli.

Nevadí, ich sily nie sú celkom vyčerpané a zregenerujú sa za jeden deň. Horšie to bude v domácnosti. Tu sa o nič nestaráte tak, ako by ste sa mali, alebo mohli. Všetko odkladáte na neskoršie a to sa vám koncom týždňa vypomstí. Skúste popremýšľať, jako by ste sa vyhli konfliktom a uvidíte, že nájdete rovnováhu medzi svojimi záujmami a záujmami vašich blízkych. Je pre vás predsa podstatné, aby ste mali doma príjemnú atmosféru, alebo nie? Zdravotne na tom budete dobre, nečaká vás nič vážne, vaše zdravie je pod dobrým vplyvom vašich blízkych a preto sa vaše neduhy neprejavia. Aj v láske sa vám bude dariť viac, ako inokedy, snažte sa teda využiť svoj voľný čas efektívnejšie.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci by si mali tento týždeň dávať pozor na to, čo robia a hovoria. Najmä ak sú starší a záleží im na harmónii v práci. Len ak budete zdržanliví, tak sa vyhnete konfliktom so svojimi nadriadenými. Najmä muži budú pôsobiť problémy vo svojom okolí, kvôli vlastnej dôležitosti popletú aj ostatných a tak sa nakoniec budú musieť zodpovedať za oveľa väčšie škody, ako predpokladali. Uvážte si preto dobre, komu a čo hovoríte, či sa vyjadrujete jasne. V blízkosti žien sa tento týždeň vyskytnú dve nepríjemné osoby a budú sa snažiť narušiť ich postavenie. Nedajte sa, je potrebné, aby ste sa obhájili a dosiahli podporu od svojich kolegov. Mladšie Býčice, ktoré sa snažili nájsť si prácu, alebo brigádu a doteraz sa im to nepodarilo, by nemali váhať a hľadať teraz - nájdu si dobré a príjemné miesto, s vynikajúcim kolektívom.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Najmä Blíženci - ženy budú mať tento týždeň mnoho úspechov a dosiahnu aj úspech v medziľudských vzťahoch. Priam neuveriteľne sa im bude dariť a konečne sa aj dočkajú podpory od osoby, ktorá im ju už dlho sľubovala. Nemali by ste ale vyčkávať a kombinovať príliš, nezabúdajte, že je potrebné, aby ste si svoju pozíciu dobre zaistili. Vydaté Blíženkyne dostanú ponuku na neveru a milenecký vzťah, ale nemali by sa na to dať - bude to nadmieru riskantné. Muži sa zase budú mať dobre v domácom prostredí a dostane sa im pochvaly za aktivitu a pomoc. No muži i ženy by si mali dať pozor na svoje zdravie a vyhýbať sa akýmkoľvek prudkým pohybom, najmä čo sa týka chrbtice. U starších sa prejaví aj reumatické ochorenie a bolesti v ramenách. Darmo, neviete sa o seba dostatočne starať a tak sem tam zaplatíte za vlastnú ľahostajnosť.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakov čaká konfliktný týždeň, budete mať mnoho nepríjemných konfrontácií s advokátmi, právnikmi, no i s policajtmi. Preto by ste sa mali snažiť o to, aby všetky doklady, účty a finančné dokumenty boli v poriadku a nemohli by ste za nejaké nezrovnalosti dostať pokutu. No konflikty vás čakajú aj pri cestách autom, všeobecne, tento týždeň nebudete mať nič ľahké a vo všetkom budete mať rôzne problémy a vyskytne sa mnoho prekážok. V súkromí to nebude inak. Aj tu sa dočkáte mnohých hádok a nedorozumení, no aspoň to budete môcť vyriešiť bez dlhých naťahovačiek priamo na mieste. Vaše zdravie bude v poriadku, nečaká vás žiadny problém, iba ak menší úraz na nohe.

Lev

Tento týždeň sa vášmu znameniu nebude dariť ani v jednom smere. Na vine nebude ani tak vaša neochota, nepružnosť, alebo neznalosť problémov, ako to, že vaše okolie začne na vás útočiť a kritizovať vás. Nemali by ste sa názormi iných zaoberať viac, ako je to potrebné. Ak si začnete pripúšťať aj neoprávnenú kritiku, tak sa ťažko dostanete vpred a niečo na sebe zmeníte. Rozlišujte konštruktívnu a deštruktívnu kritiku a aj to, kto sa o vašej osobe vyjadruje. Nezamestnaní by si mali v každom prípade znovu overiť, či im ich známi neklamú a iba sa za ich chrbtom smejú ich neúspechom. Ak sa spoliehate na nejakú pomoc, potom najlepšie na Panny, alebo Blížencov. V láske by mali byť opatrné všetky Levy, pretože ich čaká mnoho sklamaní a objavia v minulosti svojich partnerov zopár doteraz dobre strážených tajomstiev.

Panna

Pannám sa bude síce dariť, ale zdravie by im mohlo urobiť škrt cez rozpočet. Preto sa snažte cez víkend čím viac sa venovať upevňovaniu svojho zdravia, aby ste nemuseli prácu zanedbať, pretože tento týždeň by ste mohli prísť o mnoho zaujímavých stretnutí a schôdzok, ba možno aj o povýšenie, či poverenie zodpovednými úlohami, ktoré by vás mohli doviesť k vyššiemu platu. Takže, radšej sa starajte o svoje zdravie, aby ste o nič neboli ukrátení. Ženy by sa mali viac venovať svojim ratolestiam a slobodné svojím rodinným príslušníkom. Iba tak sa vyhnete nepríjemným prekvapeniam a prípadným ťažkostiam. Máte pred sebou aj dve ťažké stretnutia, kedy budete musieť v mnohom poľaviť, aby ste dosiahli aspoň polovicu toho, na čom vám záleží.

Váhy

Váham sa zhorší ich zdravie, najmä s črevami a žalúdkom budú mať problémy. Tieto ťažkosti sa prejavia cez víkend a budú trvať až do utorka. Staršie Váhy by ich nemali v žiadnom prípade podceňovať a radšej sa dať vyšetriť odborníkom. Ženám sa podarí dosiahnuť ich dávno vytúžený plán, ich partner sa konečne nechá presvedčiť a začne sa s prípravami. Podarí sa im aj nahovoriť svojich blízkych na dve zmeny v stravovaní. Viazaným Váham sa vyhne nehoda na ceste a ak uvažujú o cestách mimo mesta, nemali by sa ponáhľať. Radšej všetko odložte na neskoršie obdobie, mohli by ste sa dostať do časovej tiesne a nič by ste poriadne nedokončili. Viete sami, že neznášate uponáhľanosť a rýchle rozhodovanie, tak si na všetko nechajte dostatok priestoru.

Škorpión

Škorpiónom sa bude dariť v každej aktivite viac, ako ostatným, takže budú na seba pyšní, ba až namyslení. Neuvedomia si, že nedávno oni boli pozadu a závideli ostatným, no ale už je to s nimi tak, že žijú najmä pre prítomnosť, nie pre budúcnosť, ani nespomínajú na minulosť. Ste materialisti a ako takí vo všetkom chcete mať jasno a závery, ktoré vyžadujú nejaký duchovný podklad, sú pre vás dosť ťažko dosiahnuteľné. Preto by ste sa mali nechať viesť niekým iným a nie nasilu presadzovať len vlastné nezaobalené názory. Máte síce v sebe jasnozrivosť a zaujímate sa o rôzne tajomstvá medzi nebom a zemou, no pokiaľ ide o financie, chcete stáť pevne na zemi. V strede týždňa vás príde navštíviť osoba, o ktorej ste už dlho nič nepočuli a získate veľa rozhovorom s ňou. Mladší Škorpióni by si mali dať pozor na lásku, práve teraz by ste dopadli zle, ak by ste sa nechali viesť svojimi túžbami.

Strelec

Strelcom sa bude dariť, no majú pred sebou týždeň, ktorý im v mnohom dá zabrať. Na druhej strane im však aj pomôže spoznať samých seba. Dokážu sa viac sústrediť na to naozaj podstatné a získajú aj prehľad o tom, čo môžu oželieť. Nemajú sa čoho obávať, aj keď sa stretnú s rôznymi prekážkami, alebo zdržaniami. Celkovo bude všetko pre vás schodné, len to bude dlhšie trvať. Keby ste všetko chceli naraz, len by ste si sami uškodili. Preto sa snažte čím viac byť trpezliví a najmä sa vyhýbajte útokom na ľudí, ktorí by vám mohli vo vašich plánoch pomôcť. Pomaly a krok za krokom sa dostanete tam, kam chcete, či už pôjde o lásku, alebo o finančné obchody. Starší Strelci by si mali uvedomiť, že aj keď nie je všetko možné ihneď, nemusí to byť nenávratne stratené a keď si niekto vyžiada čas na premýšľanie, neznamená to automaticky, že váš nápad zamieta.

Kozorožec

Kozorožcov čaká nepríjemný týždeň, hoci teraz by to malo byť práve naopak. Hviezdy sa ku vám obracajú chrbtom, nebude sa vám nič dariť, ak by ste mohli, tak sa radšej do ničoho nového nepúšťajte, ani sa s nikým radšej nestretávajte. Najmä ak by ste sa mali stretnúť s nejakou dôležitou osobou. Jednoducho, mali by ste sa niekde skryť, vyhnúť sa námahe a pracovnému vypätiu. V súkromí sa vám tiež nebude dariť, no bude to menej zlé, ako v práci. Finančne budete na tom tiež zle, no ak budete potrebovať poradiť, tak sa s dôverou obráťte na Býkov a Panny, oni vám možno aj požičajú. Jediné, na čo sa budete môcť spoľahnúť, bude vaše zdravie, čo však dokážu oceniť iba tí starší.

Vodnár

Vodnárov i Vodnárky čaká týždeň plný flirtovania a zábavy. Samé pozvania do spoločnosti, mnoho príjemných posedení a stretnutí, bude to týždeň, na ktorý tak rýchlo nezabudnú. Mali by ste sa na to pripraviť, lebo prvé telefonáty sa ozvú už v piatok večer. Skôr narodeným hviezdy veštia príjemné stretnutia s dávnymi známymi a dozviete sa aj mnoho nového o svojej rodine v zahraničí. Muži by si mali dávať pozor na dokumenty a na svoju povesť v práci, lebo ak niekde niečo zabudnete, mohlo by sa vám to vypomstiť. Ženy by sa mali zamyslieť nad organizáciou svojho voľného času, nie je to také, ako by ste chceli. Viac by ste sa mali venovať aj svojmu zdraviu, budete mať problémy najmä s chrbticou, čo by vám mohlo prekaziť väčšinu vašich plánov.

Ryby

Ryby sa pod vplyvom Uránu stali výkonnejšími, ale príliš často sa im do cesty stavajú prekážky. Oveľa viac energie ich stojí nejaká úloha, ktorá inokedy vyžadovala minimum energie. Akosi im všetko padá z rúk, nič nie je také jednoduché, ako sa zdá a málokedy sa nechajú tak viesť inými, ako práve v tieto dni. Pozor si však dávajte na takzvané dobré rady a klebety, ktoré iní budú predstavovať ako zaručené správy. Všetko si poriadne overte a konajte najmä vo svojom osobnom záujme. Ak bude pre vás najlepšie nič nepodnikať, tak nič nepodnikajte a radšej sa od rozhodovania odtiahnite. Občas ste aj vy vodcami a silnými osobnosťami, ale niekedy by ste sa mali načas postaviť do úlohy niekoho iného a zhodnotiť sami seba a svoje správanie.

JULI

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 2. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti?
 3. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 4. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 5. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 6. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 7. Mecom ide na zelenú
 8. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 9. Marrákeš je červená perla Maroka
 10. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
 1. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 2. Vedeli ste, že šport a podnikanie majú veľa spoločného?
 3. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 4. Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021
 5. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 6. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 7. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 8. Viac ihrísk aj bylinkových záhrad vo vašom okolí.
 9. Plánujete kúpu nehnuteľnosti ? Správajte sa ako investor
 10. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 1. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 6 085
 2. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 4 595
 3. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 4 250
 4. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 4 016
 5. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 3 463
 6. Predplatné SME.sk len za 29 eur 3 132
 7. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti? 2 802
 8. Marrákeš je červená perla Maroka 2 280
 9. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 2 222
 10. Mecom ide na zelenú 2 164

Blogy SME

 1. Vlasta Žampová: OĽaNO zverejnite zoznam svojich členov, či tam nie je aj Vlčan a iní ???
 2. Irena Šimuneková: Vtáčnik
 3. Ľudovít Mravík: Covid-19: Imunita po očkovaní a prekonaní. Situácia v Európe: Rusko imunizované!
 4. Marián Lukáč: Blog č. 72-šikanovanie
 5. Rudolfa Vallová: Predávame dnes lepšie ako v minulosti?
 6. Matej Lorko: Obchodovanie s akciami: schopnosti alebo šťastie?
 7. Lucia Paulíková: Kŕmim dieťa bez rozpakov
 8. Radovan Kazda: Mnohí dúfajú, že vyrieši problém s klímou. Zatiaľ sa však neoplatí
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 13 255
 2. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 6 197
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 763
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 4 878
 5. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 120
 6. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 760
 7. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 3 713
 8. Daniel Bíro: 10 zaujímavostí, o ktorých ste, možno, nevedeli 3 110
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 5. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
 8. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Vlasta Žampová: OĽaNO zverejnite zoznam svojich členov, či tam nie je aj Vlčan a iní ???
 2. Irena Šimuneková: Vtáčnik
 3. Ľudovít Mravík: Covid-19: Imunita po očkovaní a prekonaní. Situácia v Európe: Rusko imunizované!
 4. Marián Lukáč: Blog č. 72-šikanovanie
 5. Rudolfa Vallová: Predávame dnes lepšie ako v minulosti?
 6. Matej Lorko: Obchodovanie s akciami: schopnosti alebo šťastie?
 7. Lucia Paulíková: Kŕmim dieťa bez rozpakov
 8. Radovan Kazda: Mnohí dúfajú, že vyrieši problém s klímou. Zatiaľ sa však neoplatí
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 13 255
 2. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 6 197
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 763
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 4 878
 5. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 120
 6. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 760
 7. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 3 713
 8. Daniel Bíro: 10 zaujímavostí, o ktorých ste, možno, nevedeli 3 110
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 5. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
 8. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu