Korzár logo Korzár Košice
Štvrtok, 27. január, 2022 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 7.1. do 13.1.2005.

Barani kombinujú a hľadajú východiská. Nevedia, čo by bolo lepšie a ani na koho stranu sa pridať. Nejasné informácie, rôzne stanoviská, názory a

možné konflikty sú pre nich výzvou, ale zároveň cítia, že sa zamotávajú do problémov, na ktoré nemusia stačiť. Vaše obavy sú správne, opodstatnené, ale to neznamená, že by ste sa mali vzdať svojich plánov. Najmä ženy by mali využiť svoju tvrdohlavosť a nedať sa zmiasť, sú na vrchole výkonnosti a môžu pre seba získať viac, ako si predstavujú. Úspech ich však čaká viac v práci, kariére, podnikaní, v súkromnom živote na tom budú lepšie muži, ich aktivity a energia by mali byť zamerané na túto oblasť. Starším Baranom tento týždeň prinesie aj možnosť niečo vyhrať, ak budú dostatočne odvážni, môžu získať peknú sumu.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci nemôžu rátať s nikým, spoliehať sa na iných je tentoraz nebezpečné a aj keď majú veľa očakávaní, nie je správne, aby sa ponáhľali. Nechajte nech všetko plynie svojím tempom, prispôsobte sa prúdu, len tak získate. Keby ste nasilu chceli niečo meniť, uškodili by ste vlastným záujmom a nakoniec by ste doplatili na nedočkavosť. Pokiaľ ale podnikáte, nemali by ste vyčkávať, no ani sami zasahovať, nechajte, nech za vás jednajú vaši známi. Potrebujete sprostredkovateľa, ktorý by jasne formuloval vaše požiadavky a zabezpečil vám to, čo vám patrí. V láske takisto radšej voľte taktiku vyčkávania, nie je vhodné niečo zrýchľovať, iba ak by sa váš partner, či partnerka jasne vyjadrili, že chcú, aby váš vzťah dostal iný rozmer. Mladším Býkom ponúknu ich známi jednu skvelú príležitosť na športové vyžitie, mali by ju prijať, pretože práve tam na nich čaká láska na prvý pohľad.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Počúvajte viac svojich priateľov, aj keď si nie ste istí, či vám naozaj chcú dobre. Radšej trochu neistoty, ako keby ste mali o niečo podstatné prísť. Vyhnite sa aj prílišnej sebadôvere a preceňovaniu sa, to platí aj v citovom živote, ale aj v práci a najviac v podnikaní. Ak budete sami seba považovať za lepších, než ste a snažiť sa dosiahnuť maximum, ľahko sa dostanete do ťažkostí a nebude nikoho, kto by vám mohol pomôcť. Radšej sa držte pri zemi, tak, ako vám to vaši známi radia. V láske by ste tiež nemali rúbať privysoko, pretože váš partner, či partnerka, sa nedokážu povzniesť nad vaše nové "výmysly" a mohli by ste sa tak sami pripraviť o spoločnosť človeka, ktorý sa vás snaží mať rád. V práci čaká na mladších Blížencov jedno príjemné prekvapenie, ale pozor, aby ste nekonali bez premýšľania, ak budete zbrklí, prehliadnete maličkosť, z ktorej sa stane neprekonateľná prekážka úspechu.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci by moli získať viac, ak by boli ostrejší a sebeckejší ku svojmu okoliu. Začnite konečne vyžadovať od iných to, čo im sami dávate - nech vám vrátia rovnakou mierou vašu starostlivosť, citlivosť, pozornosť a spoľahlivosť, súcitnosť a lásku, pretože ak len sami budete ostatným vychádzať v ústrety, bez ocenenia, nebudete sa vedieť vyrovnať s takým sklamaním. Sami dobre viete, že nie je ľahké obhájiť sa, no tentoraz je najvyšší čas. Je potrebné vyjasniť si vaše domáce vzťahy, ale takisto aj pracovné, hlavne medzi vami a kolegami by mala prebehnúť diskusia, v ktorej by ste vy mali mať hlavné slovo. Tak by ste mohli začať rozvíjať vaše pracovné, ale i súkromné plány, spoločnými silami budovať úspech a cítiť sa súčasťou kolektívu. Práve pocit spolupatričnosti vám chýba.

Lev

Levy žijú rýchlym tempom a ich sily sa pomaly, ale isto vyčerpávajú. Mali by ste byť viac opatrní, najmä staršie Levy by mali dbať na svoje srdce, cievny systém a na pľúcne ochorenia. Potrebujete čerstvý vzduch, viac voľného priestoru, aby ste dokázali rozvinúť svoje myšlienky do nových rozmerov a vybrať si len to, čo je podstatné, aby ste nestrácali čas. Vaša energickosť je síce nevyčerpateľným kapitálom vašej osobnosti, no ak sa nemá o čo oprieť - keď je vaše zdravie narušené, tak sa ťažko môžete presadiť. Mladším Levom by tiež dobre padol krátky oddych, posedenie s priateľmi a nové myšlienky, pretože tie staré ich už veru neuspokojujú. Vy vždy hľadáte niečo nové, či už ide o vaše vlastné nápady, alebo cudzie, ktorých sa nikto nechytil. Potrebujete výzvu, ťažkosti a najmä neistotu a pocit moci - vtedy ste šťastní. Uvedomte si však, že len ak budete zdraví, dokážete svoje výsledky vychutnať.

Panna

Panny by sa mali rýchle rozhodnúť, na koho stranu sa pridajú. Je jasné, že sa vám nepodarí zostať nestrannými, hoci vy by ste najradšej nič nemenili na vašej situácii. Lenže nejde to a vy by ste mali použiť svoju logiku a vybrať si tú najsprávnejšiu možnosť. Pozorne zvážte všetky za a proti, aby ste sa vyhli neistote a potom konajte. Podnikajúce Panny tiež budú stáť pred voľbou, nebudú mať však toľko času, ako zamestnané Panny, ony budú musieť všetko riešiť za pochodu. Nie je to ľahké, ale vy to zvládnete, vy ste predsa zrodení k riešeniu stresových situácií. Nedajte sa zmiasť ani ak pôjde o problémy v láske, aj tu by ste mali mať jasno v tom, čo chcete a ako to riešiť, nesnažte sa vyhnúť konfrontáciám, ale pripravte sa na ne. Starším Pannám sa bude dariť aj pokiaľ ide o ich zdravie, dávnejšie hľadali odborníka, ktorý by im poradil a teraz sa s ním náhodou stretnú. Nemali by nechať ujsť takúto šancu na upevnenie svojho zdravia.

Váhy

Váhy sa chystajú na radikálne zmeny, už majú dosť všetkých stereotypov a rutiny, nedbajú na varovania a začnú uskutočňovať svoje plány úplne bezohľadne. Zabudnú na svoje záväzky, na ľudí, ktorí ich mali radi, nebudú chcieť ani to, aby sa ich známi dozvedeli ich myšlienky - celkovo sa uzavrú pred svetom. Vaše konanie je síce prekvapivé, ale nie nelogické, sami dobre viete, že už dlho ste v sebe skrývali nespokojnosť. Mladšie Váhy sa ale nakoniec nechajú presvedčiť o tom, že aspoň v láske by mali dostáť svojmu slovu a nenechať svojich blízkych na dne. Každý si zaslúži druhú šancu, nezabúdajte, že ani vy nie ste dokonalí. To, že ste rozhodnutí meniť svoju pracovnú kariéru, je v podstate dobré, vaším živlom je vzduch a nesedí vám pracovať stále v tom istom, s tými istými ľuďmi. Podnikajúce Váhy sú v práci spokojnejšie, oni nechcú meniť svoje zameranie, ale skôr ľudí, s ktorými spolupracujú a obchodujú.

Škorpión

S ľahkosťou a prehľadom budete riešiť každodenné problémy a úlohy, ktorým ste sa donedávna vyhýbali, sa stanú pre vás vyhľadávanými. Vaša aktívnosť bude pre mnohých vzorom a začnete pôsobiť pozitívne aj na tých, ktorí o vás pochybovali. Rovnako sa zlepšia aj vaše pozície v láske a v rodine, začnete naplno prežívať každú chvíľku vášho života a tešiť sa aj z maličkostí. Niežeby ste inokedy nemali úspech, no tentoraz si ho dokážete vychutnať tak, ako nikdy predtým. Počkajte však s novými nápadmi, investíciami, vyhnite sa prudkému tempu v rozhodovaní, nie ste až natoľko pohotoví, aby ste naraz obsiahli všetky informácie. Hlavne samostatne podnikajúci by mali pribrzdiť a nepreceňovať sa, ak sa unáhlite, môžete prísť o úspech a šťastné zavŕšenie vašich plánov.

Strelec

Strelci by tento týždeň mali využiť na upevnenie svojich citov a rodinnej pohody, ktorá má svoje nedostatky a je práve najlepší čas na to, aby sa to zlepšilo. Niežeby ste žili medzi zlými ľuďmi, ale máte pocit, akoby ste boli obklopení takými osobnosťami, ktoré vás vôbec nechápu a nevedia sa vžiť do vašej situácie. Ale je aj pravda, že vy smi pochybujete o sebe a hoci viete, že teraz stojí všetko na vašej strane, neviete sa odhodlať k výkonom, preto aj prichádzate o dobré možnosti. Ktorý smer si vybrať, čo skôr a najmä s kým? Je vám jasné, že sami nič nezmeníte, ani nezačnete, takže ste na vážkach. Pokiaľ ide o partnerov do obchodovania, mali by ste hľadať medzi Pannami, Rakmi, Váhami a Baranmi, ak ide o lásku, skúste popremýšľať o vašich priateľoch, iste nájdete niekoho, kto sa na vás pozerá inými očami, než len priateľskými. Vy sami ste neistí, ale pritom stojíte v centre všetkého, všetko máte na dosah a ľahko môžete svoj život upraviť do podoby, aká by sa vám páčila.

Kozorožec

Vy ste teraz všemocní a dobre to viete. Vaša intuícia vám správne signalizuje, že môžete beztrestne riskovať, konať bez uváženia a získavať úspech aj v tom, čo je pre ostatných nemožné. Niet ničoho a nikoho, kto by vám v najbližších dňoch mohol odolať, tak hor sa do práce, podnikania, nových lások, do toho, čo vám zatiaľ chýba a s čím nie ste spokojní. Stačí veriť, že to dokážete a už ste v polovici cesty. Nezabudnite však aj na to, čo vám dlžia iní ľudia, pýtajte si, čo je vaše, potrebujete mať jasno v tom, ako to bude vyzerať s vašou finančnou bilanciou, čo ešte môžete urobiť, aby ste boli v pluse a čoho sa zbaviť, aby ste nezačínali rok so zbytočnými "príveskami". Rovnako sa snažte vyjasniť si aj vzťahy v rodine, vypočujte si námietky, vyprovokujte hádky a snažte sa o to, aby aj tu bolo možné nájsť zlepšenie.

Vodnár

Vodnári sa už niekoľkokrát vyhrážali, že ukončia jeden vzťah, ktorý ich oberá o osobnú slobodu a neprináša im toľko šťastia, ako si predstavovali. Bolo by skutočne najlepšie, keby ste sa už odhodlali k radikálnym rozhodnutiam a najmä ich realizovali, pretože ďalšími vyhrážkami sa len zosmiešnite. Uvedomte si, že niektorí ľudia vo vašom okolí zneužívajú vašu dobrotu a snažia sa na vás pôsobiť tak, aby ste konali výhodne pre nich, ale nie pre seba. Aj v láske ste sa dostali do situácie, kde pomôžu už len rýchle a najmä rázne zmeny, hoci aj bolestivé. V láske by ste síce istý čas boli sami, no to by vám len a len prospelo, mali by ste aspoň viac času na rozvoj vlastnej osobnosti a najmä na prehodnotenie vašich životných plánov.

Ryby

Akokoľvek obozretne sa budete správať, aj tak sami seba dostanete do zlého svetla a ohrozíte svoje pozície. Darmo sa snažíte, každý vo vašom okolí bude pátrať po vašich chybách, aj maličkostiach, ktoré ste zanedbali, najmä v pracovnom prostredí budete ohrozovaní rôznymi útokmi. Bolo by dobré, keby ste ešte cez víkend začali naprávať to, čo ste zabudli, alebo odložili, tak by ste znemožnili vašim neprajníkom prekvapiť, či zaskočiť vás. Počúvajte však aj dobré rady vašich známych, alebo kolegov behom týždňa, oni sú na vašej strane. Horšie to budú mať podnikajúce Ryby, s nimi nikto nebude komunikovať otvorene, nenájdu u nikoho podporu a aj tí, čo im niečo dlžia, sa im budú vyhýbať. Jediné, čo môžete urobiť, je nájsť v sebe silu na aktívnu obranu a nedať sa zdeptať pracovnými problémami, verte, že nakoniec sa karta obráti a vy budete mať šťastie.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti?
 2. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu
 3. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 4. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 5. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 6. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 7. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 8. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 10. Mecom ide na zelenú
 1. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 2. Vianočné dovolenky sa vrátili na čísla pred pandémiou
 3. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 4. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 5. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 6. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 7. Vedeli ste, že šport a podnikanie majú veľa spoločného?
 8. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 9. Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021
 10. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti? 7 069
 2. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 4 570
 3. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 4 121
 4. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 3 660
 5. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní 3 571
 6. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 2 901
 7. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť 2 501
 8. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 2 278
 9. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 2 232
 10. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať 2 131

Blogy SME

 1. Ľubomír Maretta: Pár
 2. Tereza Krajčová: Anglický denník: Epilóg – Zbohom, Anglicko
 3. Miroslav Lukáč: Atómové kočíky, nukleárne maminky, geniálne miminka. Úvaha.
 4. Anna Milanová: Šťastie 1,2 ... 2022
 5. Lucia Žárska: Investovať do PayPal práve teraz?
 6. Natália Šepitková: Pandémia v Dánsku už možno čoskoro skončí
 7. Rudolfa Vallová: Zamerané na verejnú správu
 8. Tomáš Harustiak: Ako vznikol mýtus o Ježišovi
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 12 798
 2. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 9 263
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 038
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 427
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 4 613
 6. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 064
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 932
 8. Daniel Bíro: 10 zaujímavostí, o ktorých ste, možno, nevedeli 3 127
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 5. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 6. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 7. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Očkovanie detí proti covidu.

Slovensko, tak ako Rakúsko, na vlastnú päsť povolí doočkovať tínedžerov


7 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Omikron zvyšuje počty nakazených.


a 2 ďalší 5 h

Blogy SME

 1. Ľubomír Maretta: Pár
 2. Tereza Krajčová: Anglický denník: Epilóg – Zbohom, Anglicko
 3. Miroslav Lukáč: Atómové kočíky, nukleárne maminky, geniálne miminka. Úvaha.
 4. Anna Milanová: Šťastie 1,2 ... 2022
 5. Lucia Žárska: Investovať do PayPal práve teraz?
 6. Natália Šepitková: Pandémia v Dánsku už možno čoskoro skončí
 7. Rudolfa Vallová: Zamerané na verejnú správu
 8. Tomáš Harustiak: Ako vznikol mýtus o Ježišovi
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 12 798
 2. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 9 263
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 038
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 427
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 4 613
 6. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 064
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 932
 8. Daniel Bíro: 10 zaujímavostí, o ktorých ste, možno, nevedeli 3 127
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 5. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 6. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 7. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu