Korzár logo Korzár Košice
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 29.12.2004 do 6.1.2005.

Barani sa nevedia k ničomu poriadnemu odhodlať. Akoby nevedeli, či majú oslavovať začiatok roka, alebo smútiť za tým, čo stratili, chvíľu sú plní

veselých nápadov a hneď potom ich pochytí smutná nálada. Nemali by ste toľko premýšľať nad svojimi problémami, ale odložiť to na vhodnejší čas. Ak sa necháte zlomiť zlou náladou, iste to neprinesie nikomu nič dobré ani vám, ani vašim blízkym. Skúste sa preto vyhnúť trápeniu a tešiť sa hoci aj z maličkostí. Nemalo by byť pre vás ťažké ujsť pred smútkom, máte predsa mnoho priateľov využite ich ako ochranu pred samotou a ťažkými myšlienkami.

Býk

Býci sa síce tento týždeň ukážu v tom najlepšom svetle, ale ani tak nedosiahnu to, po čom túžia. Slobodným sa nepodarí očariť ich vyvolenú, slobodné zase nezaujmú toho pravého, viazaným sa podarí odohnať od seba skutočných priateľov a tak nakoniec Býci zostanú sami. Vaša opustenosť bude dôvodom na porovnávanie sa s inými a keďže práve teraz sa každý snažiť zmierniť domáce rozpory a prežiť krásne koniec roka, bude sa vám zdať, že všetci sú šťastnejší a spokojnejší. Ak sa budete mierniť, tak dokážete aj vy dosiahnuť harmóniu a veselú náladu, ibaže je nutné v niečom poľaviť a prestať sa držať vašich starých zásad. Mnohé z nich sú až priveľmi konzervatívne a ak si nedáte pozor, z vašej viny budete pykať.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blíženci by sa mali zamerať na to, čo im v minulosti prekážalo a trápilo. Vyriešte svoje staré dlhy, nielen finančné, ale aj citové a medziľudské, aby ste mohli začať nový rok s čistým štítom. Ak budete vláčiť so sebou staré hriechy, nikdy nič trvalé nedosiahnete. Mladším z vás priatelia ponúknu zaujímavú cestu mimo mesta, to by ste mali prijať, pretože je pre vás dôležité zmeniť prostredie, rovnako ako nadviazať nové kontakty. Tí, ktorí túžia po vnútornom pokoji a chcú sa venovať niečomu záslužnému, dostanú možnosť. Darmo, niektorí z vás by mohli uspieť v práci pre nadácie, dokážete ľudí presvedčiť o tom, čo je potrebné a nutné, či spravodlivé. Tento týždeň teda bude pre vás týždňom vyrovnávania starých dlhov, ale aj začiatkom nových podujatí.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakom sa začne viac dariť práve v tej najkritickejšej chvíli. Keď si už budete myslieť, že je všetko stratené, zistíte, že to tak vôbec nie je a v malej chvíľke dokážete všetko obrátiť na dobré. Nuž, viete byť skvelými taktikmi, lenže musíte byť viac v strehu. Viac vašej pozornosti si vyžaduje váš súkromný život, ako vždy, máte tu kopu nedokončených rozhovorov a nedotiahnutých povinností. Darmo, inde by ste sa hanbili mať za sebou takú vizitku, ale ste si istí, že do vášho súkromia sa nikto nebude pchať a vaše nedostatky tak zostanú utajené. Nastal však čas na zlepšenie vášho citového života, práve teraz by ste si mali dopriať čas na seba a svojich blízkych. Koniec roka vám ponúka možnosť začať všetko odznova.

Lev

Levy dosiahnu zaujímavé výsledky v každom smere. Celý týždeň bude síce pre nich bojovným obdobím, ale nakoniec získajú všetko, čo chceli. No pozor - nemali by ste žiadať nereálne veci, snažte sa vytvoriť si priority a počúvať svoju intuíciu. Ak budú vaše požiadavky uskutočniteľné, potom sa k vám prikloní aj Šťastena a podarí sa vám uspokojiť aj vlastnú márnomyseľnosť. Mladšie Levy by však mali počítať s menšími zdravotnými ťažkosťami, ktoré im prekazia nielen jedno stretnutie, ale aj ich cestovný plán. Vaše zdravie nie je pevné, ani sa nedá oklamať, aspoň v tomto by ste mali byť starostliví a dbať o dostatok oddychu, aj vitamínov.

Skryť Vypnúť reklamu

Panna

Panny a Saturn si rozumejú, tento týždeň preto v nich dozrejú nové plány a dočkajú sa aj podpory od známych. Celkovo vás čaká úspešný začiatok tohto týždňa, bude pre vás veľmi pozitívny a aj začiatok roka sa ukáže ako skvelý. Nebojte sa riskovať, ani meniť staré zvyky, máte na to, aby ste uspeli. Nemusíte sa obávať žiadnych útokov, ani zlých rečí, všetko budete mať pod kontrolou. Dokonca sa dočkáte aj zmien v súkromnom živote, osamelí a smutní si nájdu nových priateľov a tí, ktorí už dávnejšie pociťovali nudu vo svojich zväzkoch, stretnú nového človeka, ktorí im pomôže nájsť znovu chuť do života. Po zdravotnej stránke sa tiež nechystá na vás žiadna choroba, budete teda silné a schopné osobnosti.

Váhy

Váham sa zdá, akoby všetko okolo malo svoje "muchy". Nič sa vám nedarí a v každom podujatí narazíte na nejakú prekážku. Nie ste vôbec spokojní a otravujú vás aj tie najjednoduchšie úkony, ktoré inokedy ani nevnímate. Snažíte sa síce pôsobiť navonok vyrovnane a pokojne, ale nie je to vôbec tak, aj malý útok na vašu osobu môže spustiť vašu agresivitu. Kvôli ničomu sa ale nemusíte trápiť, veď viete, že ste schopní vybŕdnuť z akejkoľvek situácie a nájdete spôsob ako získať aj stratené pozície. To platí aj v láske, aj v práci, všetko, do čoho sa naozaj aktívne pustíte, sa nakoniec skončí pre vás víťazstvom. Rátajte len s malými ťažkosťami, veľkou prekážkou by mohlo byť jedine vaše zdravie.

Škorpión

Škorpiónom vplyv Saturna vyhovuje. Aj keď sa nedávno pohádali skoro s každým z rodiny, teraz by sa všetko mohlo dať do poriadku. Vaše plány sa ukážu ako skvelé, ak chcete samostatne podnikať, tak to bude teraz najvhodnejšie. Pokiaľ podnikáte a máte spoločníka, či spoločníkov, mali by ste ich zastrašiť a donútiť k realizácii jedného vášho plánu, lebo len tak sa vaša spoločnosť dostane k ziskovým činnostiam. Podriadeným Škorpiónom zase niekto ponúkne skvelý postup, takže pokiaľ ide o prácu a kariéru, Škorpióni budú spokojní s novým rokom. V láske sa im ale nebude dariť, majú síce rozhodené siete, ale tentokrát narazia na tvrdý oriešok a žiadne obvyklé spôsoby dvorenia im nepomôžu.

Strelec

Strelci si so Saturnom príliš nerozumejú, oberá ich o silu a zdravie, preto sa vďaka jeho vplyvu u nich prejavia rôzne ochorenia a problémy s trávením. Ozvú sa aj dávno zabudnuté ochorenia, problémy, ktoré vás už dávno nezaskočili, lenže teraz to všetko musíte riešiť. Nemusíte sa obávať, že by ste o niečo podstané prišli, či už v súkromí, medziľudských vzťahoch, alebo v láske - každý pochopí vašu situáciu, preto môžete pokojne "vypnúť" a dopriať si voľno. Starším Strelcom sa podarí vyhnúť dvom definitívnym rozhodnutiam, ktoré by ich inak stáli nemálo financií, mladší sa tiež dokážu ubrániť nerozumným krokom vďaka svojim zdravotným ťažkostiam, nakoniec teda uznáte, že aj zlé je na niečo dobré.

Kozorožec

Kozorožci majú pred sebou niekoľko výborných príležitostí vyniknúť a oslniť svojou výkonnosťou. To, čo vy teraz stihnete, to by nikto neveril. Dokážete aj to, čo by ste inokedy považovali za nemožné, pretože budete mať v sebe dostatok energie a aj chuti do práce. Bude vám jedno, čo budete robiť, stále budete v jednom kole. Vaša prudkosť a rýchlosť, bystrosť a schopnosť ihneď nájsť riešenie by vám mohla vyniesť veľmi dobré hodnotenie, najmä preto, že nebude s kým porovnávať. Väčšina vašich kolegov bude mať totiž voľno a vy tak nebudete mať nikoho, kto by vám mohol konkurovať. V súkromí tiež budete rýchli a raz dva splníte želania svojim blízkym. Len pozor, aby ste vašu rýchlosť neprenášali aj na cesty, inak sa stanete obeťami dopravnej nehody a to by vôbec nebol taký štart do nového roka, s akým rátate.

Vodnár

Vodnárom tento týždeň prináša problémy a ťažkosti. Nevedia si akosi zadeliť svoje povinnosti, záväzky a sľuby. Každý v ich okolí vidí v nich zmenu a mnohí ich nedôslednosť zneužívajú. Najmä ak ste nadriadení, snažte sa dbať viac o činnosť vašich podriadených, alebo spoločníkov, lebo sa naraz dostanete pred takú kopu problémov, o akej sa vám ani nesnívalo. Nezamestnaní Vodnári dostanú zaujímavú ponuku na prácu a aj tí, ktorí boli nespokojní, budú mať možnosť získať dobré miesto. Nemyslite vtedy na svoje záväzky z minulosti, ale berte, čo vám osud prihráva. Ak budete váhať, stratíte jednu skvelú šancu a ktovie, kedy príde ďalšia? Pokiaľ by ste však mohli, nemali by ste sa príliš zaujímať o iné ako pracovné problémy, aj keď koniec roka je potrebné osláviť ako sa patrí.

Ryby

Ryby aj v tomto týždni hľadajú pocit vyrovnanosti a spokojnosti. Vedia, že by mohli zmeniť svoj život k lepšiemu, ale vedia aj to, že bez podpory to nepôjde. Máte priateľov, tak kde je problém? Obráťte sa na Kozorožcov, Panny, alebo Býkov, povedzte, čo vás trápi a uvidíte, že vám ukážu na podstatu ťažkostí a aj pomôžu nájsť východisko. Mladšie Ryby by mohli vyznať svoje city svojej vyvolenej, či vyvolenému, ukázať, že vedia byť rovnako očarujúcimi, ako iné znamenia horoskopu. Nemali by ste sa obávať ani riskovania v hazardných hrách, snažiť sa zlepšiť vašu finančnú situáciu. Ak budete mať zabezpečenú nejakú rezervu, budete mať väčšie šance na úspech, pretože budete cítiť, že nejde o nič vážne.

JULI

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 4. Hygge ako životný štýl
 5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
 8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 39 382
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 574
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 10 340
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 339
 5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 996
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 945
 7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 218
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 929
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 729
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 625
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Plocha v areáli bytového podniku, ktorá by mala slúžiť ako parkovisko pre vraky.

Bude v areáli bytového podniku.

5 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Rázcestie v obci Martinová.

Maďarov na severe nechcú a Rómov nikde nechcú, opisujú ľudia z Martinovej.

22. jan

O klíme si kladieme falošné otázky.

22. jan
Policajti blokujú demonštrantov počas protestu proti väzneniu ruského opozičného lídra Alexeja Navaľného v Jekaterinburgu.

Rusi demonštrovali proti Putinovmu režimu.

8 h
Nemocnice v Londýne sú pod tlakom.

Nový kmeň môže byť smrteľnejší.

12 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop