Korzár logo Korzár Košice
Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 22.12. do 28.12.2004.

Tento týždeň vám prinesie vytúžený pokoj, po akom túžite. Vo vás je istá romantická zložka, ktorá teraz dostane zelenú a vy svoju rodinu prekvapíte

svojím prístupom, ukážete im, ako vyzerajú skutočné Vianoce a bez obáv môžete rátať aj s tým, že s vami budú všetci spolupracovať. Môžete aj cestovať, navštevovať rodinu, ktorú ste už dlhší čas nevideli, všade sa vám bude dariť, len podnikajúci Barani by nemali zasahovať do svojich pracovných záležitostí - v práci sa im dariť nebude, najlepšie by bolo, keby všetko nechali tak ako je, alebo na niekoho iného. Využite to, čo vám iní sľúbili a nechajte sa zastúpiť. Nič hrozného sa nestane, ak na nejaký čas stratíte z dohľadu vaše aktivity.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci konečne môžu svoj život zlepšovať, meniť a utvárať ho tak, aby boli na tom lepšie. No mnohí z vás prepadnú lenivosti a nečinnosti, nanajvýš sa budú starať o vianočné nákupy a plánovať si, čo budú robiť vo voľnom čase. Aj keď sami cítia, že by mali pre seba urobiť niečo viac, nevládzu, ich aktivita je akoby na nule. Je najvyšší čas, aby ste si vstúpili do svedomia a prebrali sa k činnosti. Podnikajúci Býci by sa mali viac zaoberať svojimi podlžnosťami a hľadať spôsoby, ako ich uhradiť, pritom natrafia na niekoľko obchodných príležitostí a môžu sa bez veľkej námahy dostať k peniazom, o akých sa im ani nesnívalo.

Blíženci

Blížecom nebude ani rady, ani pomoci, keďže ich svetom teraz hýbe láska a city sú na prvom mieste. Nie je ľahké a ani vhodné ich odpútavať od ich záujmov, najmä preto, že by to bolo márne. Ste teraz ochotní na hocičo, ale musí sa to týkať lásky a osoby, ktorá má teraz vo vašom srdci hlavné slovo, nič iné vás nevie zaujať. Starší Blíženci zaregistrujú Vianoce, ale len ako možnosť nákupu niečoho krásneho pre svojich blízkych, nebudú sa zaťažovať nejakými prácami s nimi sa nedá rátať. Budú sa ale snažiť nájsť vhodnú rovnováhu medzi súkromím, prácou a láskou, no čakajú ich rôzne pokušenia - spoločenské podujatia, pozvania do kina, alebo na výlet so zaujímavými ľuďmi - to všetko vás bude lákať, môžete si dopriať z každého kúsok, len pozor, aby ste neminuli priveľa a neprišli tak o úspory, ktoré boli určené na niečo celkom iné.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci sa nemusia ponáhľať, všetko dôležité už rozhodli a konečne by si mali dať do poriadku svoje zdravie. Oslabené časti sú u vás črevá, trávenie celkovo - žalúdočné vredy, problémy s nespavosťou. Nečakajte, kým sa vaše zdravie zhorší a dajte sa do poriadku, práve teraz budete mať dostatok času na regeneráciu. Raci, ktorí sa musia vydať na cestu, by mali byť opatrní, čakajú ich rôzne nehody, či už na ich dopravnom prostriedku, alebo zavinené inými ľuďmi. Pozorne by ste mali sledovať všetko, čo sa okolo vás deje, môžete sa stať aj obeťami krádeže, takže radšej so sebou nenoste nič cenné. Najlepšie by bolo, keby ste zostali na dobre známych miestach a neriskovali zbytočne. Žiadne výhody nestoja za to, aby ste prišli o zdravie alebo peniaze. Najlepšie na tom budú zamilovaní Raci, oni sa ani nepohnú od svojich blízkych a tak sa vyhnú akýmkoľvek problémom.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Premýšľate, ako by sa dal váš život riadiť výhodnejšie a najmä bezpečnejšie. Máte pravdu, ak si myslíte, že ste už dlho žili v napätí a v nebezpečnom tempe. Sami to môžete zmeniť, ak chcete, môžete byť radikálnejší aj keď podnikáte, nemusíte predsa za každú cenu byť najlepší, stačí, ak budete neustále medzi prvými. Podnikajúce Levy sa nesmú vyhýbať dvom rozhovorom so svojimi známymi, ak chcú, aby ich práca nevyšla nazmar. Ak uprednostníte niečo iné, ako svoje pracovné povinnosti, potom musíte rátať s neúspechom a krachom vášho plánu. No ani vy by ste sa nemali nechať zvábiť k novým obchodom, práve naopak, zastavte sa, keď ukončíte jednania a doprajte si pauzu. Osamelým Levom a Leviciam jedna zimná prechádzka môže zmeniť pustý život na vzrušujúci, len je nutné konať originálne.

Panna

Panny sa nemôžu sťažovať, ich život sa dostal do správnych koľají, všetko sa akosi samo od seba usporiadalo a aj keď nie sú úplne šťastní, je to s nimi oveľa lepšie, než v minulosti. Nemôžete však mať všetko, to viete, už ste prišli na to, že sa vám darí alebo v práci, alebo v súkromí, nedarí sa vám mať úspech v oboch sférach. Mladším Pannám tento týždeň ponúkne príležitosť na usporiadanie domácich problémov, zaujmite stanovisko, ktoré vám umožní v niečom povoliť a v niečom nie, pamätajte ale na to, aby ste boli spravodliví a nežiadali niečo nesplniteľné. Vžite sa do situácie a myslenia vášho partnera, či partnerky a uznajte, že s vami osobne sa ťažko jedná. Nie je ľahké sa vám prispôsobiť, keďže vy máte radikálne životné názory a neviete odpúšťať chyby, či omyly, ale sami vyžaduje od svojho okolia ohľaduplnosť a pochopenie. Uvedomte si, že sú sviatočné dni a vtedy niet miesta pre nič čo zaváňa radikálnosťou.

Váhy

Váham bude šťastie priať, môžu sa naň spoliehať v akejkoľvek situácii, ale musia si byť isté tým, čo chcú. Ak máte priveľa želaní a plánov, rozrobených obchodov, či rozbehnutých finančných operácií, nakoniec vám nevýjde nič. Bolo by lepšie, keby ste sa správali podľa pravidla: Menej je viac. Tak sa vyhnete zbytočným komplikáciám a aj keď nezískate všetko, po čom túžite, aspoň v niečom budete mať istotu úspechu. V láske sa tiež môžete spoliehať na šťastie, najmä tí, ktorí práve majú nejaký mimomanželský, či mimopartnerský vzťah, skoro ich odhalia, no vďaka rýchlej reakcii a šťastnému nápadu sa im podarí vyhnúť sa katastrofe. Buďte opatrnejší a riskovanie si nechajte na menej sviatočné dni.

Škorpión

Škorpióni sa nevedia dočkať voľných dní. Majú presne naplánované svoje aktivity, výlety, cesty, do najmenších detailov pripravené prekvapenia pre ich blízkych, ale nemali by zabudnúť na náhodu - tá im môže ľahko všetko narušiť. Rátajte teda so zmenami, ktoré musíte sami zvládnuť, ale keďže vy ste zvyknutí na aktívne riešenie a hľadanie východísk z problémov, nebude to pre vás vôbec stresujúce. Očakávate, že vaša rodina a priatelia ocenia vašu starostlivosť a budete spokojní, pretože ste si vybrali správnych ľudí, ktorí radi užívajú to, čo iní za nich vymysleli, teda Strelcov, Vodnárov, no aj takých, čo prispejú svojimi originálnymi myšlienkami - Blížencov, no pozor by ste mali dať na Baranov, ak s nimi chcete prežiť vianočné sviatky, pripravte sa na rôzne útoky z ich strany, oni neradi stoja v tieni niekoho schopnejšieho.

Strelec

Strelci sa chcú v najbližších dňoch realizovať v domácnosti, ukázať, ako vedia spríjemniť svoj domov a vytvoriť tú správnu vianočnú atmosféru. Mnohí z vás však budú ešte aktívne pracovať, budete k tomu prinútení vzniknutými ťažkosťami. Najmä ak samostatne podnikáte, môžete rátať s náhlymi zvratmi, ktoré si vyžiadajú vašu prítomnosť. Nemali by ste váhať a venovať sa svojim záväzkom, aj keby sa vaša rodina búrila. Vy nesmiete zabúdať na to, že každý úspech je pre vás istý až keď je všetko ukončené, ak sa svojim záležitostiam nevenujete precízne, tak doplácate na vlastnú neopatrnosť. Keby ste mali pocit, že sa rúca všetko, na čom ste pracovali, požiadajte o pomoc Kozorožcov, alebo Panny, oni budú vedieť pochopiť vaše pracovné zanietenie.

Kozorožec

Kozorožci sa na tento týždeň tešia už oddávna. Sviatky im umožnia ukázať sa v čo najlepšom svetle a oni veľmi radi robia iným ľuďom radosť, takže sa tešia z tohtotýždňového obdarúvania. Sami budú prekvapení mnohými pozornosťami, či už v zamestnaní, alebo v súkromí, akoby ich obľúbenosť vzrástla, spomenú si na nich aj takí ľudia, s ktorými sa už dlho nevideli. Vaše plány na cestovanie by ste nemali nasilu plniť, ak vaši blízki nebudú chcieť, prispôsobte sa výnimočne, aj keď pre vašu povahu je predstava pobytu na jednom mieste dosť stresujúca. Ale umožníte aspoň svojmu oslabenému organizmu, aby sa pozbieral, najmä pozor na bolesti kostí, viete, že máte predpoklady na reumatické ochorenia.

Vodnár

Vodnári musia menej hovoriť a viac konať, ak nebudú aktívnejší, čoskoro prídu o svoje úspechy. Viacerím z vás bude šťastie ešte priať a tak sa vyhnú rôznym útokom a zlým správam, ale pozor by si mali dať mladší Vodnári. Oni nedokážu zvládnuť nápor z každej strany, mali by si na budúci týždeň naplánovať dovolenku a odísť z miesta bydliska na iné miesto, najlepšie do hôr, za snehom a lyžovačkou. Všeobecne potrebujete byť trochu rozmaznávaní, aby ste obnovili vaše sily a neprepadli depresívnym náladám. Nesmúťte nad stratenými príležitosťami a tento týždeň prijmite ako možnosť načerpať novú energiu a aj nové nápady. Potešte sa s vašimi rodinnými príslušníkmi, len dbajte na to, aby ste nikomu nekazili náladu svojimi pochybnosťami a nedôverou v budúcnosť.

Ryby

Ryby majú pred sebou náročné dni. Akoby nestačilo, že zmeškali niekoľko termínov, ale zabudli aj na to, že sľúbili pomôcť svojim blízkym s jednou záležitosťou. Vašich povinností je stále viac a viac a pritom vy by ste najradšej vychutnávali predvianočnú a vianočnú pohodu. Ešte musíte stihnúť nakúpiť posledné darčeky, premyslite si však dobre, čo kúpite, aby ste sa nepomýlili - vžite sa do myslenia vašich blízkych, aby ste im kúpili to, čo si prajú oni a nie vy. Ženy by sa mali dať celkovo do poriadku, zmeniť trochu svoj imidž, potrebujú byť iné, inak nedokážu byť samé so sebou spokojné. Mužom chýba fantázia, poraďte sa so svojimi priateľmi, aby ste sa vyhli kritike za neoriginálne darčeky a prekvapenia. Koniec týždňa vám samým prinesie jedno super prekvapenie, týkajúce sa vašich finančných plánov, naraz sa pred vami otvoria nové možnosti.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 5. Vitajte v postapokalyptickom svete
 6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
 3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
 5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 8. Úprava osobného motorového vozidla
 9. Important information for Brazilians living in Slovakia
 10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
 1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 868
 2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 695
 3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 959
 4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 691
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 940
 6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 585
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 089
 8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 580
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 490
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 334
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Od soboty sa ulice vyprázdnia.

Od soboty platí zákaz vychádzania, zatvoria sa skoro všetky školy (prehľad)

Ústredný krízový štáb schválil zákaz vychádzania.

Premiér Matovič hovorí o nových opatreniach.
Komentár šéfredaktorky Beaty Balogovej

Matovič nás musí presvedčiť, že vie čo robí

Dnes si už nikto izolovane nevytvorí svoj ostrov bezpečia. Buďme zodpovední.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Dušana Kováčika zadržali aj obvinili.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop