Korzár logo Korzár Košice

Zuzana Marošová míňa za telefón, pretože je ukecaná

Mladá bratislavská herečka Zuzana Marošová zažiarila len prednedávnom, dnes už patrí k z najznámejším menám svojej generácie. V Košiciach sa

predstavila v hre S pyžamom alebo bez, v predstavení Slovenského národného divadla Tančiareň a vidieť ju budete môcť aj začiatkom februára v muzikáli Hriešny tanec. Núdzu o ponuky totiž toto žieňa rozhodne nemá. A ako popri toľkej práci najradšej relaxuje? "Určite doma v Prievidzi so svojimi kamarátmi, so svojou rodinou, so psami alebo s človekom, ktorý je môjmu srdcu najbližší. A ak sa mi nedarí ísť domov, tak si rada zájdem na masáž, na kozmetiku, na kávu s kamarátmi alebo doma pozerám telku," hovorí Zuzka, ktorá si na život v Bratislave zvykala len veľmi ťažko.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

"Ja som do Bratislavy prišla ako 14-ročná a možno to bolo ťažké aj preto, že som šla na internát, kde to bolo dosť neprívetivé. Prvý rok bol teda ťažký, no dodnes nemôžem povedať, že by som sa s Bratislavou nejakou stotožnila, že by bola blízka môjmu srdcu. V podstate som si na ňu zvykla len kvôli práci."

Obľúbenou dovolenkou je pre ňu pobyt pri mori. Bez piesku, slnka a vody by pre ňu totiž leto ani letom nebolo. Obľúbenú krajinu nemá, pretože ju láka spoznávať vždy niečo nové. "Nepotrpím si pritom na luxus, dôležité je čistučké more, ktoré je pre mňa neuveriteľným zdrojom energie."

Najviac si potrpí na úprimnosť a kamarátstvo, rozzúriť ju vedia intrigy a závisť, ktorých si však často užije viac ako dosť. Hoci sa už naučila voči tomu obrniť, stále ju to zaskočí. "Som totiž typ človeka, ktorý si myslí, že pokiaľ sa ja správam k ľuďom slušne, tak by sa mali aj oni rovnako chovať voči mne. A ak to tak nie je, vie ma to raniť, hoci už omnoho menej ako kedysi. Predtým som si to príliš pripúšťala a hľadala vinu v sebe, teraz to už tak neprežívam."

SkryťVypnúť reklamu

Najviac peňazí míňa na darčeky pre svojich blízkych. "Vždy, keď zbadám niečo pekné, porozmýšľam, komu by sa to mohlo hodiť." Nemálo dáva aj na jedlo a telefóny. "Na telefóny míňam dosť, pretože som ukecaná," smeje sa herečka, ktorá má veľmi rada ruskú literatúru a k jej najobľúbenejším spisovateľom patrí Čechov.

Jej najväčšími neresťami je, že si hryzie pery a keď je hladná a unavená, býva veľmi zlá. "A hladná bývam dosť často(smiech)."

K Zuzkiným najväčším koníčkom patrí tanec. "Mám veľmi rada latinskoamerické rytmy, takže v Hriešnom tanci sa môžem doslova vybúriť. Okrem toho rada lyžujem a v lete korčuľujem a plávem."

K jej obľúbeným jedlám patria francúzske zemiaky, špagety s kuracím mäsom a paradajková polievka. Kuchárka je však doposiaľ ´vlažná´ - aby varila sama pre seba, na to jednak nemá čas a jednak ju to nebaví. V jej byte nesmú chýbať sviečky, ktoré jej slúžia najmä ako dekorácia.

SkryťVypnúť reklamu

V živote by sa chcela dopracovať do štádia, že bude mať rodinu, deti, spokojný život a po svojom boku človeka, ktorý ju bude milovať. "A ak k tomu budem pracovať a bude ma to napĺňať tak ako teraz, to by bolo výborné," hovorí Zuzka, ktorá by však kvôli kariére neobetovala rodinu a deti. "Na prvom mieste je pre mňa určite rodina."

A čo iné by vedela robiť okrem herectva? "Momentálne ťažko povedať. Skôr viem, čo by som nemohla robiť - nemohla by som sedieť v kancelárii a mať pevný pracovný čas. Ja sa totiž potrebujem hýbať, musím sa realizovať. Takže by som možno v niečom podnikala."

Zuzana momentálne jazdí na VW Polo, jej snom je však veľký masívny Jeep. "Ak by som sa nemusela pozerať na peniaze, tak by som si kúpila Jeep, pretože mám pocit, že je to bezpečnejšie auto, cítila by som sa v ňom viac chránená," dodáva herečka.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Komerčné články

  1. Čo bude toto leto in?
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  6. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Dovolenka v Egypte: Kde sú pláže pre deti a kde podmorský život?
  2. Čo bude toto leto in?
  3. Najkrajšie letné túry, cyklotrasy, jazerá a pamiatky v Rakúsku
  4. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  5. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  7. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  8. Kam smerujú peniaze bohatých?
  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie 8 443
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 8 182
  3. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 6 173
  4. Kam smerujú peniaze bohatých? 3 817
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 3 454
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum 3 158
  7. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú 2 917
  8. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 2 177
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu