Korzár logo Korzár Košice
Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 3.12. do 9.12.2004.

Barani sa obávajú nepríjemností. Naozaj sa máte čoho, veď ste zopár ľudí do krvi urazili. A to hneď na začiatku týždňa. Mali by ste o sebe viac

uvažovať, nemôžete konať tak tvrdohlavo a vyhýbať sa kompromisom. Je najvyšší čas na zmenu vašej osobnosti. Aj muži, aj ženy, hoci u nich je ich bojovnosť miernená ženským citom, dokážu narušiť pohodu a príjemné chvíle vo svojom okolí. Nie je vám jasné, že bez podpory ľudí vo vašej blízkosti sa nepohnete vpred? Mladším Baranom hrozia menšie problémy s financiami, nemali by veľmi rozhadzovať, pretože ľahko môžu stratiť svoje rezervy. V láske sa tento týždeň bude dariť viac starším a osamelým, hoci si už menej veria ako v minulosti.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci sa nevedia dostať do normálnych koľají. Akoby sa neustále s nimi niečo dialo, čo nemôžu sami ovplyvniť. Škodia nielen iným, ale aj sebe, hnevajú sa s ľuďmi, na ktorých im záleží a hľadajú problémy aj v tom, čo doteraz celkom dobre fungovalo. Môžete ešte byť šťatsní, ak sa budete snažiť, pretože len od vás závisí, čo na svojom správaní zmiernite a čo vyzdvihnete. Mladším Býkom, ktorí sa chcú vydať na cesty, hviezdy odporúčajú menej riskovať a nedať sa zviesť na zlé chodníčky, aj keď by im to sľubovalo rýchly zisk. Uznajte, že pomalšie ďalej zájdete a potom sa už nemusíte obávať zlyhania, ani ťažkostí, ktoré by vám narušili vašu vnútornú pohodu a vyrovnanosť.

Blíženci

Slobodných Blížencov čaká týždeň plný nových zoznámení a začnete snívať o mnohých nových ľuďoch. Láska vás bude motivovať k lepším výkonom a zaujímavým hodnoteniam seba samých, ale aj sveta okolo. Začnete vidieť aj to, čo ste si doteraz vôbec nevšímali. Najmä by ste sa mali zamerať na to, akých chýb ste sa dopustili a čo ste narušili vo svojej minulosti čo vás zasiahne aj teraz v prítomnosti. Vy často zabúdate na to, že všetko sa vám raz vráti, aj dobré, aj zlé, žijete v súčasnosti, bez toho, aby ste premýšľali do hĺbky. To nie je vôbec zlé, len by ste si mali uvedomiť aspoň raz za čas, na čom to vlastne staviate či na piesku, alebo na pevných základoch.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci sa v tomto týždni naučia niečo nové. A to každý deň. Stále narazíte na nejaké zvláštnosti, ktoré vás zaujmú a vy budete chcieť vedieť všetko dopodrobna. Bude to pre vás veľmi podnetné a zistíte, že by ste sa ešte radi učili a zaoberali sa vlastným vzdelávaním. Nie je to zlý nápad, pre vašu budúcnosť by nové znalosti boli veľmi výhodné. Najmä starší Raci, ktorí sú nespokojní so svojím terajším zamestnaním a celkovým smerovaním vlastnej kariéry, by mohli nájsť aspoň akú takú útechu v nových vedomostiach. Mladším Rakom sa dlhodobé vzdelávanie nepozdáva, majú pocit, že práve teraz vedia všetko, čo potrebujú a najradšej by iných poučovali. Môžu, ale len po isté hranice, aby nakoniec neboli usadení nejakou tou zlomyseľnou poznámkou. Pokiaľ ide o lásku a zdravie, v týchto oblastiach Rakov nečaká žiadna výraznejšia zmena, nemusia sa obávať ani zhoršenia, no ani rátať so zlepšením.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Staršie Levy by si mali dať pozor na zlomeniny a pády. Mali by ste sa pohybovať opatrne a snažiť sa o čo najmenšie namáhanie končatín. Inak sa vám môže stať, že sa ocitnete v nemocnici, čo by vám určite prekazilo mnoho vašich plánov. Ženy by sa mali vyhnúť hádkam so staršími osobami, mohlo by sa to skončiť pre vás veľmi zle. Napriek vašej povahe by ste sa nemali tento týždeň rýchle rozhodnúť, inak by ste mohli spôsobiť chaos a odložili by ste tak zmenu, o ktorej už dlho snívate. Mali by ste sa snažiť o spoluprácu s Baranmi a Býkmi, oni by vás mohli usmerniť a pomôcť pri realizácii vášho plánu, ohľadom cestovania. Slobodné Levy sa budú hádať v práci, aj doma s rodinou, no nezabúdajte, že nie ste najmúdrejší a v mnohom nie ste ani najlepší.

Panna

Panny majú pocit, že im svet berie ich nezávislosť. Akoby váš život naraz niekto ohraničil a vy sa neviete slobodne rozhodovať. Máte dojem, že je všetko vopred dané a vy sa len bezmocne zmietate a nedokážete sa naplno realizovať. Máte v niečom pravdu, ale za to, že ste stratili svoju bezstarostnosť a slobodu si môžete vy sami. Vy sami ste si vybudovali okolo seba múry a tie vás teraz tlačia. Chceli ste priveľa a hneď a tak ste na seba uplietli bič, nedá sa uniknúť povinnostiam a zodpovednosti tak ľahko, ako ste zvyknutí. Nuž, raz za čas sa aj vy stávate radovým občanom, s bežnými starosťami, hoci ste skutočne výnimoční a máte v sebe danosti, ktoré by bola škoda nevyužiť. Niekedy však preceníte sami seba a potom padáte z výšky na dno.

Váhy

Váhy vedia, že netrpezlivosťou by si pokazili svoje plány a zmarili svoje nádeje. Nie je ľahké brzdiť sa, keď viete, že ste na správnej ceste a váš úspech je nablízku. Nuž, ale ak budete konať rozvážne, potom aspoň budete mať istotu, že vám nič neujde a žiadna maličkosť sa nestane vážnou prekážkou. V láske budete celý týždeň na vážkach, raz sa vám bude zdať, že všetko ide ako po masle, ale hneď potom sa nájde nejaký malý zádrhel a ten vo vás vyvolá pochybnosti. Najmä ženy nebudú mať pocit vnútornej istoty, pokiaľ ide o stabilitu citov ich partnera, viaceré budú mať aj konkrétne podozrenie, že im ich partner nie je verný. Všetko je možné, to by ste mali vedieť a aj keď váš vyvolený tvrdí jedno, môže robiť druhé. U mužov sa prejavia obavy zo straty zamestnania, keď si predstavia, že by mohli naraz zostať bez práce, tak im začnú behať zimomriavky po chrbte.

Škorpión

Nie ste teraz naladení na ústupčivosť a je to jasné od prvého dňa tohto týždňa. Napätie, ktoré z vás sála je skoro viditeľné a varuje vaše okolie pred prílišnými požiadavkami. Nuž, máte pravdu, veď nie je možné, aby ste sa nechali inými ľuďmi neustále manipulovať a plniť im ich želania, ktoré vôbec nie sú v súlade s tými vašimi. Najmä pokiaľ ide o lásku a city, v tomto by ste sa mali vyhýbať zasahovaniu ľudí zvonku. Na jednej strane nevedia vlastne o čo ide a ich rady nie sú objektívne, na druhej ani vy sami netušíte kde je problém zakopaný. Akoby sa nad vašou domácnosťou zbiehali mraky a vy nedokážete odhadnúť budúci vývoj.

Strelec

Strelci si zvyčajne strážia svoje záujmy a neradi sa niekomu spovedajú, či obhajujú svoju prácu a pracovné výsledky. Chcú, aby im druhí verili a bez obáv sa spoľahli na ich výkonnosť a zodpovednosť. Majú radi korektné vzťahy a ak narazia na prípady, keď je niekto ľahostajný k práci a nezáleží mu na zlepšení jeho výkonov, tak vedia byť poriadne nepríjemní. Tento týždeň budú však okrem práce dbať aj o svoj súkromný život a nadviažu nový vzťah, ak sú slobodní, či upevnia ten, čo majú a dokážu podať aj pomocnú ruku svojim priateľom. Mladší Strelci začnú žiť spoločenskejšie, nájdu si priestor a čas na posedenia s priateľmi a aj na rôzne návštevy kultúrnych podujatí. Starší Strelci budú mať mierne zdravotné problémy s ľadvinami a chrbticou, bude ich pobolievať aj hlava a mali by si dať pozor na zápaly dutín.

Kozorožec

Kozorožci by si mali dožičiť čokoľvek, po čom zatúžia. Či už novú lásku, či novú prácu, alebo nové šaty, čokoľvek, len nech je to nové a nikým nepoužívané. Potrebujú zmenu a novoty im dodávajú pocit, že by sa mohli dočkať nejakých príjemných prekvapení. A vy prekvapenia milujete, no podvedome očakávate len nepríjemné, sami si škodíte svojimi obavami. Nemali by ste byť takými pesimistami, veď dobre viete, že to nie je s vami také zlé, ani hrozné, len si doprajte to, čo si zaslúžite a nesnažte sa za každú cenu ľutovať. Máte všetci dostatok odvahy a síl na to aby ste dokázali vyniknúť a viesť iných ľudí k väčším výkonom, aj sami uspieť a splniť si svoje sny. Aj v súkromí, pretože svojou intuíciou viete nasmerovať svojich príbuzných správnym smerom.

Vodnár

Vodnári nemajú nejaké pevné zásady, aspoň ich nie je priveľa a iste sa netýkajú ich práce. Pokiaľ ide o prácu, stále máte nejaké výhovorky, či už pravdivé, alebo nie, no neradi robíte niečo naviac, ako je nutné. Nechcete sa nechať prácou spútať, lenže žiť z niečoho musíte, tak sa prispôsobte. Dokážete divy, ak vás vaša práca baví a máte pocit, že ste dobre odmenení preto by ste sa mali snažiť nájsť vhodný kompromis. Mladší Vodnári by si mali dopriať trochu zábavy v láske a neutekať stále za tým, kto ich nechce, no skôr dovoliť, aby vás zabávali tí, čo o vás snívajú. Či už muži, alebo ženy, všetci Vodnári milujú dobrú spoločnosť a príjemné posedenia v príjemnom prostredí. Práve teraz by sa toho všetkého mohli dočkať, ak by sa nestali obeťami niekoľkých kombinovaných ochorení.

Ryby

Ryby sa nedokážu príliš namáhať a ak majú pred sebou ťažkosti, radšej sa im vyhnú. Všeobecne, tento týždeň sa budete vyhýbať nadmieru. Každému. Málokto vás pochopí, ale na vine je vaša povaha. Raz za čas vás pochytí smútok a melanchólia, hoci na to ani nemáte dôvod a kým to neprejde, tak si so sebou neviete poradiť. Pocit, že všetko je nanič a vy sami najviac, je pre vás nepríjemný, no neviete proti nemu bojovať. Mohli by ste sa zatvoriť pred svetom a nechať všetko na ostatných, no váš zmysel pre spravodlivosť vám v tom bude brániť. Prečo by iní mali doplácať na vašu nechuť do práce?

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vitajte v postapokalyptickom svete
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 5. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
 3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
 5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 8. Úprava osobného motorového vozidla
 9. Important information for Brazilians living in Slovakia
 10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
 1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 813
 2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 825
 3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 924
 4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 532
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 942
 6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 680
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 102
 8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 584
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 495
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 338
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Koronavírus v Bardejove: Začínajú s plošným testovaním (minúta po minúte)

Odberné miesta v Bardejove sú pripravené na celoplošné testovanie na Covid-19.

Odberné miesta v Bardejove sú pripravené.
Polyfunkčný objekt, za ktorým je obytný súbor Park Anička.
Ilustračný záber tréningu mládeže v Aréne sršňov.

Mesto Prešov chce predať dom v Soľnej Bani jeho nájomcom

Krajňák nesúhlasí s takýmto zbavovaním sa majetku.

Soľná Baňa. Vľavo dom ešte vo vlastníctve mesta, vpravo pamiatka koniareň.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér Igor Matovič.
Dobré ráno

Dobré ráno: Špeciálny prokurátor Kováčik defacto skončil

Slovenská justícia sa otriasa v základoch.

Podcast Dobré Ráno.
Minister financií Eduard Heger na tlačovej konferencii o národnom reformnom pláne.
Od soboty sa ulice vyprázdnia.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop