Korzár logo Korzár Košice
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Dve rozvášnené diváčky sa vrhli na striptéra

Erotická šou pre dámy prilákala pred dvoma týždňami do Jumbo centra mnoho nahotychtivých žien. Traja striptéri a jeden travesty umelec sa postarali o

to, aby ani jedna dáma neodišla v ten večer domov nespokojná. Trojica českých fešákov - André, Leo a Gerard - totiž prítomným dámam ukázala naozaj všetko...

Zrelé dámy po štyridsiatke ale aj pubertiačky postávali pred vchodom a už dopredu sa bavili o tom, čo ich asi vo vnútri čaká. Každá z nich si očividne dala záležať na tom, ako vyzerá... Vyobliekané, vyčesané i vymaľované si prišli obzrieť tancujúcich a vyzliekajúcich sa chlapov, ich pevné zadky a ... Tie najodvážnejšie si posadali dopredu, aby mali dobrý výhľad a mnohé sa tešili na to, že sa im snáď podarí si na striptérov siahnuť.

Skryť Vypnúť reklamu

Každý z nich sa na javisku objavil trikrát. Najprv sa odhalili iba do pol pása a pýtali sa: "Tak co holky! Chcete vidět víc!?" Samozrejme, že Košičanky neprišli na eroticku show preto, aby si obzreli iba odhalenú hruď. Na druhý pokus odhodili striptéri i nohavice a pri treťom vystúpení na nich neostal jediný kúsok oblečenia. To všetko za búrlivého potlesku a spokojných výkrikov žien v hľadisku.

Každý zo striptérov si zašiel do publika pre pomoc pri vyzliekaní a ťažko povedať, či sa dámy, ktoré si vytiahli na javisko, červenali od vzrušenia, alebo od hanby z toho, že majú zrazu ruku v rozkroku úplne neznámeho chlapa a pri tom sa na nich dívajú stovky cudzích žien. Jedna si nevedela poradiť s rafinovaným kostýmom a takmer striptéra pripravila o zips na nohaviciach.

Skryť Vypnúť reklamu

Požiadavky diváčok: "Dole s tým všetkým!" - neostali nenaplnené. Každý zo striptérov sa predviedol v plnej ´kráse´ a na javisko vyšli na záver i všetci spolu - oblečení len vo vlajkách USA. No aj tie o chvíľu skončili na zemi...

Zo zákulisia

Sriptéri si od Košičaniek vyslúžili standing ovations. Mnohým dámam sa ani nechcelo ísť domov k ´okukaným´ polovičkám a už spriadali plány na to, kam si pôjdu dať ´panáka´. My sme však zablúdili i do zákulisia a snažili sa zo štvorice pánov vymámiť zaujímavé zážitky.

"Stáva sa, že po striptíze za nami prídu dámy a dostávame od nich návrhy... Veď podstata striptízu je v tom, že robíme erotiku a snažíme sa vystúpením na pódiu diváčky sexuálne rozdráždiť. Keď sa na nás pozerajú, môžu si hocičo predstavovať, to im predsa nemôžeme zakázať. V zákulisí im však musíme viedieť povedať ´nie´," tvrdil 34-ročný Pavel, s umeleckým menom Gerard. Sám moderuje celú šou, stará sa o organizáciu, dáva dohromady striptérov pre šou.

Skryť Vypnúť reklamu

Striptíz ho lákal už mnoho rokov. Keď sa po revolúcii otvorili nové možnosti v podnikaní s erotikou, pustil sa do toho. "Dal som dohromady prvú skupinu, najal som si choreografa. Prišiel som na to, že musím mať ostrieľaných striptérov, lebo inak to nestojí za nič. Ja som prvé vystúpenie mal pred deviatimi rokmi."

S kolegami chodí po mestách Čiech i Slovenska a o diváčky nemajú núdzu. "Som rád, že sme sa predviedli aj v Košiciach a že už o nás dámy vedia. Určite prídeme o pol roka znovu a dúfam, že sa nazbiera ešte viac žien, ktoré na nás budú zvedavé."

Ani jeden chĺpok navyše

Pred vystúpením sa Pavel starostlivo učeše, prepudruje si tvár, naolejuje celé telo, aby sa na pódiu pekne lesklo. "Musíme sa postarať o to, aby sme na pódiu boli krásni. Ja sám chodím cvičiť, do solária. Veď ženy sa chodia na nás pozerať, aby videli pekných mužov a nie to, čo ich čaká doma..." Okrem toho, že každý zo striptérov mal svaly ako z ocele, stojí za zmienku aj fakt, že na tele nemali ani jeden zbytočný chĺpok. Veď tangá musia odhaliť dokonalý zadok...

Stáva sa, že mužské telá - postupne sa stále viac a viac odhaľujúce - dámy v hľadisku vyprovokujú. Sú však aj opačné situácie. "Najhoršie sú veľmi pasívne či veľmi aktívne ženy. Občas sa stáva, že si na pódium vytiahnem dámu a tá mi má pomáhať s vyzliekaním. Niektoré to vezmú príliš vážne a sú viac než odvážne. Vtedy si musím s nimi vedieť poradiť. Ani žena, sediaca ako poleno, nie je dobrá. Ja chápem, že sú ostýchavé. Lebo nie je jednoduché sedieť na pódiu, vyzliekať cudzieho chlapa a pri tom sa na vás pozerá mnoho iných žien..." Práve preto sa Gerard snaží vytypovať si v hľadisku ženu, ktorá by bola vhodná na spoluprácu. "Nie vždy je to jednoduché a nie vždy sa mi podarí ´trafiť´ sa."

O zábavu z trochu iného súdka a o rozveselenie publika sa počas večera starala aj slečna Lola - travesty umelec. Do jeho repertoáru patria Helena Vondráčková, Cher, Sisa Sklovská či Dara Rolinc. "Raz večer som sedeli so známymi a čosi sme popili. Ja som im potom predviedol vystúpenie, ktoré sa každému páčilo a dopadlo to tak, že je dnes zo mňa travesty spevák," prezradil(a) slečna Lola. Urobil si vizážistický kurz, takže sa vie dokonale nalíčiť, má doslova naštudované pohyby, gestá, mimiku a štýl obliekania speváčok, ktoré imituje. Nerobí mu problémy natiahnuť si pančuchy, akurát, že zohnať lodičky na nohu číslo 45 je takmer nemožné...

Z každého rožka troška

Erotická šou musí byť pestrá a ponúknuť z každého rožka troška, aby si na svoje prišli všetky dámy. Preto sa na javisku objavujú väčšinou rozdielne typy. Nebolo tomu inak ani v Košiciach. Popri Gerardovi si mohli dámy popásť oči aj na mladíkovi na zjedenie, 22-ročnom Andrém. Vlastným menom sa volá sa Peter, pochádza z Opavy a keď sa objavil na javisku, publikum spokojne zahučalo.

K striptízu sa dostal prostredníctvom bývalej priateľky. "Navrhla mi, aby som to skúsil. Dokonca ma v tom najviac podporovala moja mama," prezradil André, ktorý sa pravidelne zúčastňuje aj na súťažiach vo fitnese. Môže zdať, že živiť sa striptízom je jednoduché. André to vyvracia: "Je to drina, aj keď občas i sranda. Musím priznať, že som však už neraz mal chuť sa na to vykašlať, najmä keď som bol unavený, necítil som sa dobre a musel som výjsť na javisko a tváriť sa, že sa mi ktovie ako páči vyzliekať sa pred ľuďmi." Najmä keď nikdy netuší, čo môže od prítomných dám očakávať... "Raz, bolo to v Plnzi, sa mi stalo, že dve, zrejme trochu nadržané diváčky sa na mňa doslova vrhli. Našťastie vždy vystupujeme viacerí. Kamaráti teda prišli zo zákulisia a pomohli mi."

Po vystúpení často dámy zájdu aj k šatiam, väčšinou len po podpisy, ale nájdu sa aj také, ktorým striptíz od prítomných pánov nestačí.. "Je pravda, že tí, ktorí striptíz nerobia, si myslia, že si telom zarábame aj inak. Vždy však záleží na striptérovi, ako sa rozhodne. Veď by bolo jednoduché si ženy do šatne privliecť, ak by neprišli ony samé za nami. Ale to nechceme. Mám svoje hranice, aj pri striptíze som si povedal: odtiaľ - potiaľ. Nedám sa nahovoriť na všetko," povedal André.

Kostýmy mu šije babička. Vraj jej vôbec nevadí, že šije vnukovi oblečenie, ktoré si strháva pred stovkami žien. "Svoju prácu beriem ako akúkoľvek inú. Najdôležitejšie pri nej je prekonať ostych. Potom to už ide samé."

Nahota kvôli peniazom

Priateľka 26-ročného Dana, s umeleckým menom Leo, sa snaží chodiť s ním a nechýbať na žiadnom vystúpení. Priznala sa, že veľmi žiarli a najradšej by bola, ak by jej priateľ sedel doma a ona ho mala iba pre seba. S tým by však zrejme nesúhlasili nielen Košičanky, ktorým sa očividne ako policajt či americký námorník veľmi pozdával, pretože práve on si v Jumbe vyslúžil najviac pochvalných výkrikov.

"Striptíz som začal robiť kvôli peniazom. Zareagoval som na inzerát, ktorý zháňal tanečníkov i tanečníčky a bolo mi jasné, o aký druh tanca pôjde," prezradil Leo. Má však prácu, ktorej sa nechce vzdať, no ani peňazí za striptíz. "Jediné, kvoli čomu by som bol ochotný sa tohto zárobku vzdať, je moja priateľka. Ak by som bol ja na jej mieste, nepáčilo by sa mi, že sa na javisku vyzlieka."

Striptíz vraj podľa neho dokáže urobiť každý. Je iba na mužovi, či predvedie telo, tanec a umenie vyzliekať sa iba pred manželkou na spestrenie sexuálneho života, alebo sa tým bude živiť. "Stačí mať erotickú fantáziu a to si myslím, má každý. No a potom treba prekonať ostych. Ja sa priznám, že sa hanbím stále, keď idem na javisko. No nie je to také výrazné, ako keď som šiel robiť striptíz po prvý krát. Ostrieľal som sa a dnes to beriem ako obyčajnú prácu. Prídem, vyzlečiem sa a idem preč."

Uniformy sa ženám páčia

V Košiciach si svoju prácu odviedol, vyzliekol sa z kostýmu policajta aj amerického námorníka... "Ani neviem prečo, no nejak mi sedia uniformy. Bez toho, aby som si to dopredu uvedomoval, som si dal ušiť uniformu vojaka, policajta, námorníka... Ženám sa páčia," prezradil Leo, ktorému kostmýmy šije mama. "Nie je jednoduché vymýšľať nové prevleky. Mohol by som skúsiť napríklad kuchára, ale asi by to bolo srandovné a nie erotické..."

V prvom rade sa musí dať kostým dobre vyzliecť. Je predsa nemysliteľné, aby si chlapi vyzúvali na pódiu topánky, sťahovali cez kotníky nohavice, či potkýnali sa pri vyzliekaní spodného prádla. Práve preto majú tangá na cvočky a nohavice takzvané trhačky. Tie na bočných švoch držia pohromade vďaka suchému zipsu, stačí jeden dobrý ťah a nohavice sú ta-tam...

Vďaka roztúženým ženám už Leo o nejeden kúsok oblečenia prišiel. Väčšinou sa snaží veci zo seba zhadzovať do pripraveného košíka, no ak sa niektorá časť kostýmu dostane do rúk žien v javisku, je nenávratne preč. "Aby však ženy po nás hádzali svoje oblečenie - to sa mi nestalo. Po predstavení si zas prídu vypýtať podpis. Väčšinou na plagát, no neraz sa stalo, že chceli podpísať ruku, zadok, či prsia," dodal.

Aj Košičanky sa nedali zahanbiť a po predstavení postávali v prítmi zákulisia a pobádali sa - "Tak čo, ideš ty, alebo mám ísť ja", pýtala sa pani Gabika svojej kamarátky. "Prišla som si pre podpis viac-menej z recesie, určite po tých pánoch nebudem nič iné chcieť," prezradila nám s úsmevom. Manžel vraj proti tomu, aby jeho polovička šla ´okukávať´ cudzie nahé telá, nič nemal. "Povedal mi, nech sa idem zabaviť a dokonca mi sľúbil, že keď sa vrátim, urobí mi doma súkromný striptíz. Ktovie, či sľub splnil a či bol lepší, ako Gérard a spol..."

Dáša KIRAĽVARGOVÁ

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 2. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
 3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 4. Bývanie v meste predlžuje život
 5. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 8. Aká je chémia vôní
 9. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 1. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
 2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 3. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
 4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 7. Aká je chémia vôní
 8. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 9. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
 10. Bývanie v meste predlžuje život
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 047
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 18 050
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 680
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 019
 5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 435
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 258
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 879
 8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 595
 9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 490
 10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 163
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

ROZHOVOR

Pediatrička: Niekedy som očkovala na chrípku 600 detí za rok, teraz približne 50

Ľudia si zvykajú, že nemôžu behať za lekárom so všetkým.

Pediatrička Eva Ševecová.
Rozhovor

Archeológ: Hrady síce opravujeme, ale tie nežijú

Michal Keruľ chcel odhaľovať poklady histórie, teraz ich pomáha strážiť.

Michal Keruľ s rodinou.
Humenskí poslanci nájomnú zmluvu so spracovateľom ovocia neschválili.
Vrak pred rodinným domom začínajú úrady riešiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Návštevníci u sv. Michala a spev Moniky (týždeň podľa Schutza)

Z radu kajúcnikov je exštátna tajomníčka zrejme vôbec najvýbušnejší materiál.

Ústavnoprávny výbor vypočúva kandidátov na generálneho prokurátora.
Pavol Jarčuška počas tlačovej konferencie k aktuálnej pandemickej situácii.
Miesto atentátu na jadrového vedca.
Mária Kolíková

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop