Korzár logo Korzár Košice
Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 12.11. do 18.11.2004.

Baranov čaká nepríjemný týždeň, hviezdy sa ku vám obracajú chrbtom, nebude sa vám nič dariť, ak by ste mohli, tak sa radšej do ničoho nového

nepúšťajte, ani sa s nikým radšej nestretávajte. Najmä ak by ste sa mali stretnúť s nejakou dôležitou osobou. Bolo by lepšie, keby ste si vybrali trochu voľna a s nikým sa nerozprávali, ani nič neplánovali. V súkromí sa vám tiež nebude dariť, no bude to menej zlé, ako v práci. Iba zdravie budete mať v poriadku, lenže starším aj tu hrozí ochorenie. Finančne budete na tom tiež zle, no ak potrebujete poradiť, tak sa s dôverou obráťte na Kozorožcov a Panny, oni vám možno aj požičajú. V žiadnom prípade sa nepúšťajte na cesty, mohli by ste sa stať obeťou nehody, nie je vylúčené, že by ste potom dlhší čas pobudli v nemocnici.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býkov čaká konfliktný týždeň, budete mať mnoho nepríjemných konfrontácií s advokátmi, právnikmi, no i s policajtmi. Preto by ste sa mali snažiť o to, aby všetky doklady, účty a finančné dokumenty boli v poriadku a nemohli by ste za nejaké nezrovnalosti dostať pokutu. No konflikty vás čakajú aj pri cestách autom, všeobecne, tento týždeň nebudete mať nič ľahké a vo všetkom budete mať rôzne problémy a vyskytne sa mnoho prekážok. V súkromí to nebude inak. Aj tu sa dočkáte mnohých hádok a nedorozumení, no aspoň to budete môcť vyriešiť bez dlhých naťahovačiek priamo na mieste. Vaše zdravie bude v poriadku, nečaká vás žiadny úraz, iba ak menší úraz na nohe.

Blíženci

Blížencov čaká napätie a mnoho prekvapení. Pôjde však viac o nepríjemné, ako o príjemné prekvapenia. Stále vás budú z niečoho obviňovať a sami budete z toho nervózni, budete o sebe a svojich schopnostiach pochybovať. Nemali by ste. Vaše okolie vám nie je priaznivo naklonené a tak sa teraz podľa toho správa. Preto v práci budete mať ťažké obdobie. No o to lepšie to bude v domácom živote. Viazaní Blíženci budú doma hýčkaní a slobodných čaká mnoho príjemného času v spoločnosti rodinných príslušníkov a ľudí, ktorí ich majú radi celkom nezištne. Na cesty, alebo prevratné zmeny máte čas, netreba všetko robiť unáhlene a naraz. Zdravotné problémy vás nečakajú, všetko bude v poriadku, iba ak mierne problémy s tlakom a závrate by vás mohli trápiť.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakom sa bude tento týždeň menej dariť. Stále budete premýšľať o niečom inom a niečo iné budete robiť. Vaša roztržitosť a nesústredenosť sa odrazí na vašich pracovných výsledkoch - veru, nebudete sa mať čím pochváliť. Neustále sa musíte kontrolovať a zisťovať, či ste na niečo dôležité nezabudli. Tak vám celý pracovný týždeň ubehne ako voda. V súkromnom živote to však bude inak, tu sa vám bude všetko vliecť a žiadne výrazné zmeny neočakávajte. Ak bolo všetko v poriadku, nezmení sa to, ak ste boli pohádaní s niekým z rodiny, neočakávajte prudké zmeny. Zdravotne to bude s vami horšie. Viac času by ste si mali nájsť na svoje dávne bolesti, neignorujte staré a ani nové, mohli by ste to zanedbať a to by malo vážnejšie následky

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levom sa nepodarí nič dokončiť a celý týždeň budú mať z toho problémy. Stále budete mať priveľa mimopracovných povinností a tak sa nebudete vedieť sústrediť na prácu a môže sa stať, že zabudnete aj na jedno dohodnuté stretnutie. Plánujete si aj nejakú cestu, no nepodarí sa vám ju uskutočniť. Viac času venujte naozaj svojej rodine a rodinným starostiam, to je prvoradé a najskôr budete mať pokoj vtedy, ak všetko vyriešite. Počúvajte rady Škorpióna a Býka, oni to s vami tentokrát myslia vážne a pomôžu vám aj pri uskutočnení jedného vášho plánu. Zdravotne budete na tom dobre, no ak sa ozve bolesť žalúdka, alebo hlavy, tak neváhajte a ihneď sa vyberte za lekárom. Zdá sa, že najmä muži zanedbali svoje zdravie a tak sa im to vypomstí.

Panna

Ak ste mali v minulých dňoch pocit, že vám niečo nevychádza, alebo uniká, tento týždeň budete mať vo všetkom jasno. Presne dokážete analyzovať nielen svoju situáciu, ale aj situáciu ostatných. Preto neodmietajte poradiť iným ľuďom, neviete, kedy sa vám ich pomoc zíde. Menej by ste sa mali zaoberať myšlienkami na lásku a váš citový život nechať bez závažných zmien. Ak už by ste sa mali v niečom rozhodovať, potom sa snažte vybrať tú najmenej problémovú cestu. Mladšie Panny čakajú problémy s trávením, chrbticou a starších aj s dutinami a zápalmi zubov. Snažte sa viac venovať svojmu zdraviu, nie je pre vás zanedbateľné. Pod vplyvom Marsu sa ozvú aj staré problémy z minulosti, nielen po zdravotnej stránke, ale aj v medziľudských vzťahoch.

Váhy

Vaše pocity sú dosť zmiešané. Na jednej strane by ste sa radi tešili z vašich pracovných úspechov, ale akosi sa vám zdá, že je to všetko iba na krátky čas. Menej si veríte a hľadáte pomoc u ľudí okolo vás, čo ste inokedy nerobili. Vaša neistota a pochybnosti spôsobia mnohé nezrovnalosti a nezhody, ale nakoniec sa vám vráti vaša bývalá bojovnosť. V láske sa bude dariť Váham, ktoré majú dlhší vzťah a dokážu sa prejaviť ako výborní spoločníci. Nové kontakty by mali nadväzovať osamelé Váhy, pozor ale na bezhlavé zamilovanie, to by sa im nemuselo vyplatiť. Pokiaľ ide o zdravie, bude všetko v poriadku, ani staršie, ani mladšie sa nemusia ničoho obávať.

Škorpión

Škorpiónom sa ani tento týždeň nebude dariť menej. Hoci nie ste príliš aktívni, predsa všetko stihnete načas. Možno by ste sa mali viac venovať aj svojej rodine a blízkym, máte tu čo doháňať. Najmä starší Škorpióni sa často dostávajú do sporov so svojimi rodinnými príslušníkmi, aj keď by nemuseli. Vaša tvrdohlavosť nie je vždy na mieste a ak nebudete ochotní na kompromisy, nakoniec sa od vás vaši blízki odvrátia. Nikde nie je napísané, že musia s vami žiť za každých okolností, aj keď vy by ste tomu boli najradšej. Dávajte si na seba v tomto smere väčší pozor a aj mladší by sa mali vyvarovať neústupčivému jednaniu.

Strelec

Strelci sa dočkajú tento týždeň mnohých sklamaní. Budete sa cítiť celkom vyťažení a neocenení. Nuž, ľudia sú všeliakí a na málokoho sa môžete spoľahnúť. A pri vašom precíznom vypracovávaní zverených úloh sa naozaj ťažko nájde niekto, s kým by ste sa podelili a dovolili mu, aby vám pomohol. Takže sa nesťažujte a snažte sa radšej všetko si poriadne naplánovať a rozdeliť, aby ste stihli aspoň to najdôležitejšie. Viac sa snažte o spoluprácu s Rakmi, Škorpiónmi a Kozorožcami, oni vás budú vedieť usmerniť a poradia vám aj pri príprave na dve stretnutia s dôležitými ľuďmi. Mali by ste sa tiež zamyslieť nad svojimi plánmi do budúcnosti. Nie vždy robíte to, čo vás baví a na čo máte chuť, tak by ste mali nad tým všetkým poriadne popremýšľať a nájsť nejaké riešenie.

Kozorožec

Nemali by ste sa tak často zaoberať svojimi minulými neúspechmi. Všetci predsa robia chyby a ak by ste sa mal každý pre svoje chyby trápiť tak ako to robíte vy, nič by sa nevyriešilo a ani by sme sa nedostali vpred. Zhodnoťte svoje omyly a poučte sa z nich, no nevŕtajte sa v nich stále dookola. Míňate tak svoju energiu na nesprávne veci a málokedy sa dokážete posunúť vpred. Tento týždeň by ste mali svoje správanie zmeniť a konečne dať svojmu životu iný smer. Vhodné bude aj zmeniť svoje vzťahy k opačnému pohlaviu nemali by ste sa zaujímať o priveľa osôb, vyberte si len jednu a venujte svoj čas vybudovaniu jedného dobrého vzťahu, namiesto krátkych románikov. Viazaní Kozorožci by si mali uvedomiť, že ich partnerka, či partner sú pre nich tými najbližšími ľuďmi a zaslúžia si lepšie zaobchádzanie.

Vodnár

Vodnári sa pod vplyvom Marsu stávajú výkonnejšími, ale príliš často sa im do cesty stavajú prekážky. Oveľa viac energie ich stojí nejaká úloha, ktorú inokedy zvládli ľavou rukou. Akosi im všetko padá z rúk, nič nie je také jednoduché, ako sa zdá a málokedy sa nechajú tak viesť inými, ako práve v tieto dni. Pozor si však dávajte na takzvané dobré rady a klebety, ktoré iní budú predstavovať ako zaručené správy. Všetko si poriadne overte a konajte najmä vo svojom osobnom záujme. Ak bude pre vás najlepšie nič nepodnikať, tak nič nepodnikajte a radšej sa od rozhodovania odtiahnite. Ste síce silnými osobnosťami, ale niekedy by ste sa mali načas postaviť do úlohy niekoho iného a zhodnotiť sami seba a svoje správanie. Tak by ste sa mohli lepšie rozhodovať a aj byť spravodlivejšími.

Ryby

Napriek tomu, že vám vplyv Marsu príliš nevyhovuje, snažíte sa pracovať zodpovedne a presne. A napriek všetkým prekážkam, ktoré sa vám stavajú do cesty, dokážete, že viete ako na to. Môžete sa teda pokojne vybrať za svojím nadriadeným a žiadať zvýšenie platu, nebude to vôbec nesprávna požiadavka. Ak by ste sa náhodou dočkali zamietnutia, neprejde ani deň a už budete mať novú ponuku na dobrú prácu. Neváhajte a neberte ohľady na nikoho, ak nikto predtým nebral ohľady na vás. Plaťte rovnakou mincou, tak sa zbavíte aj svojich sklonov k prehnanej ľudomiľnosti. V láske vás čaká veľmi príjemný týždeň, nájdete si čas aj na spomienky na svoju minulosť a aj na stretnutia so svojimi dávnymi známymi.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 10. Pomáhajte čítaním
 1. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 2. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 3. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
 4. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
 5. Vynovená predajňa v Smrdákoch
 6. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
 9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 310
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 527
 3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 20 777
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 971
 5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 949
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 628
 7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 805
 8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 729
 9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 589
 10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 8 918
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Na úrade dostali termín počas zákazu vychádzania. Prišli, hrozili im pokutou

Rezort vnútra zatvoril svoje pracoviská až v utorok.

Počas utorka pristúpilo ministerstvo k zatvoreniu svojich pracovísk pre verejnosť.

Šiesti poslanci košickej župy odchádzajú z poslaneckého klubu Smeru

Nemôžu vytvoriť svoj vlastný. Chcú zmenu rokovacieho poriadku.

Ján Jakubov bude zrejme predsedom nového poslaneckého klubu strany Hlas.

Kauza správkyne nebankovky SaS Slovensko sa možno vráti na začiatok

Krajský súd zrušil rozsudok okresného, ten bude pokračovať v dokazovaní.

Obžalovaná Kristína Rigová (vpravo) s advokátkou Helenou Knopovou na krajskom súde.

V Medzilaborciach začali stavať stanicu. Stará už bola len na hanbu

Poslúži cestujúcim, ktorí idú vlakom aj autobusom.

Práce na výstavbe vlakovej a autobusovej stanice v Medzilaborciach sa začali.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Testovanie nielen môže bolieť, ale možno sa pri čakaní naň nakaziť. Ilustračná fotografia.
Dobré ráno

Dobré ráno: Monika Jankovská sa chce dohodnúť s políciou

Štátna tajomníčka zrejme chce spolupracovať.

Podcast Dobré Ráno.
Stĺpček Zuzany Kepplovej

Vždy sa dá počítať s vypätím všetkých síl

Krajčí počas testovania videl "silného ducha slovenského národa".

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) počas návštevy odberného miesta. v obci Nižná v okrese Tvrdošín.
Minister obrany Jaroslav Naď.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop