Korzár logo Korzár Košice
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 22.10. do 28.10.2004.

Baranom sa tento týždeň bude dariť. Nech sa už pustia do hocičoho, ukáže sa, že vedia ako na to. Majú v sebe dostatok síl, energie a aj chuti do

práce, no nemali by zabúdať ani na svoje city. V láske nie ste spokojní s tým, ako sa to všetko vyvíja, nuž, môžete to zmeniť k lepšiemu, ak budete chcieť. Len pozor na to, aby ste svojou úprimnosťou niečo nepokazili, miesto toho, aby ste to napravili. Niekedy je lepšie mlčať, ako povedať priveľa. Podnikajúcim Baranom sa bude vyhýbať šťastie, žiadny z ich nových obchodov nebude úspešný, no to nie je nič tragické, horšie by bolo, keby ste investovali do nevhodných podujatí, na aké vás budú nahovárať vaši známi. Dobre preskúmajte, o čo vlastne ide a dajte na svoju intuíciu.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býkom sa podarí urobiť zopár chybných krokov. Akoby nevedeli, čo vlastne majú robiť a ako sa zabezpečiť pred omylmi. No nie je nič stratené, ak budete konať rýchlo a hneď, keď si uvedomíte chybu, môžete ju napraviť. Mladším Býkom sa ponúkne cesta mimo domova, mali by ísť, hoci sa práve teraz necítia najlepšie. Veru, zdravie Býkov potrápi, najmä trávenie a bolesti chrbtice, hrozia im aj problémy s prechladnutím. Mali by ste sa o seba viac starať, to je jedno, v akom ste veku, pretože aj mladší, aj starší majú pred sebou ohrozujúce obdobie. Starším Býkom sa nevydarí jedna ich návšteva, namiesto porozumenia sa dočkajú odsúdenia a nepochopenia. Nuž, aj také niečo sa vám môže pritrafiť, keď sa spoliehate na svojich blízkych bez toho, aby ste si overili ich zámery. Nemôžete predsa nikoho k ničomu nútiť, iba presviedčať.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blížencom nie je nič zaťažko. Chcú dosiahnuť čo najviac a čo najrýchlejšie, to je síce správne, ale nemali by zabúdať na to, čo je pre nich podstatné, pretože sa ľahko môžu dostať do časového stresu a to by im dosť narušilo ich plány. Celý týždeň budete lietať hore dolu, vybavovať možné, aj nemožné, ale to je pre vás len motivácia, vy dokážete žiť naplno len ak žijete rýchlo. Spomaliť by ste však mali koncom týždňa, keď narazíte na jednu úlohu, ktorá si vyžiada vašu plnú pozornosť. Nesnažte sa okamžite nájsť riešenie, ak sa unáhlite, pokazíte všetko dôležité. Poraďte sa s vašimi spolupracovníkmi, aj keď podľa vás nemajú reálny pohľad na vec. Bolo by pre vás ale lepšie, keby ste vypočuli viac názorov, vy sami si nemusíte všimnúť všetko.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakom sa pod vplyvom Marsu bude dariť menej a menej. Nemali by sa teda púšťať do podujatí, ktoré nie sú istené z viacerých strán. Ak totiž budete príliš zasahovať do diania okolo vás, zničíte toho oveľa viac, ako keď budete nevšímaví. Mali by ste tento týždeň využiť na stretávanie sa s novými ľuďmi, alebo na upevňovanie starých priateľstiev, pretože takto sa vyhnete zbytočným problémom. Starší Raci by si tento týždeň mali dávať pozor na svoje zdravie a vyhýbať sa prudkým pohybom. Ak ste pred nejakou operáciou, radšej ju odložte na neskôr, vyhnete sa tým zdravotným komplikáciám.

Lev

Levy sa pod vplyvom Venuše a Marsu správajú jemnejšie a dokážu sa viac vcítiť do starostí a problémov svojho okolia. Napriek svojej hlučnej povahe budú vedieť počúvať a aj poradiť každému, kto sa na nich obráti. Ženám táto úloha umožní dostať sa bližšie k objektu ich záujmu a aj muži využijú svoj šarm na získanie srdca svojej vyvolenej. Viazaným Levom tento týždeň prinesie veľa zábavných udalostí a aj finančný prírastok. Nemali by ste teda oddeľovať zábavu od práce, ale snažiť sa skĺbiť obidva aspekty do jedného. Po zdravotnej stránke budete v poriadku, môžete pokojne realizovať aj náročné víkendové plány.

Panna

Pannám hrozí tento týždeň nehoda a poranenie. Nehoda nebude zavinená nimi, ale iným človekom, ale odnesú si to najviac oni sami. Preto by ste si mali dávať veľký pozor na to, čo robíte, kade sa pohybujete a najmä sledujte svoje okolie. Len tak sa vám podarí vyhnúť zlému pôsobeniu hviezd a aj nehode. Poranenie nebude vážne, ale zato bolestivé, najmä ženy budú mať kvôli tomu problémy. Podnikajúce Panny by si mali preveriť všetky slová a sľuby svojho právneho zástupcu, pretože na nich chystá nejaký podraz. Vážne sa snažte zistiť, kedy a ako by ste ho mohli kontrolovať a využite na to aj svojich známych. Koncom týždňa sa bude Pannám dariť aj v láske, najmä slobodné a neviazané Panny si prídu na svoje a konečne si nájdu aj toho pravého partnera, či partnerku, ktorý im bude vyhovovať.

Váhy

Váham sa končí úspešné obdobie, už sa nemôžu spoliehať na pomoc planét. Je na nich, čo zo svojich plánov ešte budú realizovať a čoho sa vzdajú, ale najlepšie by bolo, keby sa už začali zaoberať sami sebou a nedali šancu niekomu inému, aby im v živote narobil nepríjemnosti. Dosť ste toho v poslednej dobe preskákali, práve vďaka zasahovaniu iných ľudí do vašich životov, tak by ste to mohli stopnúť. Len vy to môžete urobiť, pretože len vy sami viete, kto a ako vám prekáža. Nie je správne, že sa stále niekomu prispôsobujete a vyhýbate sa plneniu vlastných snov aj keď sa vám vaše okolie snaží vsugerovať, že sú výhodné aj pre vás. Dajte si už konečne dole klapky z očí a pozrite sa na ľudí okolo vás uvidíte, že mnohí sa k vám správajú nekorektne.

Škorpión

Ste teraz pri sile a je to na vás vidieť, len by ste nemali podľahnúť svojej túžbe po výnimočnosti a ak už musíte konať bezohľadne, tak len s ľuďmi, ktorých už nebudete potrebovať. Nezabúdajte na to, že sa vám všetko raz vráti, tak sa snažte zmierniť dopad vašich činov, aj keď mnohí z vás majú s týmto problém. Nie ste dostatočne prezieraví, konáte niekedy sami proti sebe, keď ničíte niekoho iného. Nezabúdajte, že keď sa vy sami stavaiate do pozície nepriateľa, budú sa k vám ostatní tak správať. Vyhnite sa preto zbytočným hádkam, reagujte bojovne len ma takých ľudí, ktorí vás ničili a s ktorými ste si doteraz nevedeli rady. Mladším Škorpiónom sa darí v ich plánoch, ktoré majú s jedným starším mužom, nemusia sa obávať nejakej zrady, či klamstva.

Strelec

V poslednej dobe máte pocit, že sa musí niečo zrúcať, aby ste mohli viac vidieť dopredu, aj do okolia, akoby ste doteraz nemali prehľad o tom, čo by bolo pre vás najlepšie a ktorým smerom sa vydať. Je to pravda, pretože ste naozaj žili v príliš uzavretom priestore a ťažko ste sa mohli zorientovať. Teraz by ste mali prijať rady zvonku, ale aj zvnútra, od blízkych, známych, rodiny a pustiť sa do zmien, ktoré sú potrebné pre váš rozvoj. Sami si uvedomujete, že nie je ľahké uniknúť stereotypu, lenže inak sa nikam nedostanete a bez obetí sa nedá ísť vpred. Nezabudli ste, že ste ostatným radili, aby sa vzdali toho, čo ich brdzí, ale pritom sa sami neviete odpútať od toho, čo je pre vás príťažou? Nuž, je najvyšší čas, aby ste sa pohli, nemusíte sa obávať, veď dobre viete, že ste pod ochranou hviezd.

Kozorožec

Kozorožci majú pred sebou pohodový týždeň, keď mnoho z ich plánov sa ukáže ako realizovateľných a budú môcť dosiahnuť úspech aj v tom, čo ich doteraz stálo priveľa námahy. Pod vplyvom Marsu sa z vás stanú obchodníci s prehľadom a istotou, budete presne vedieť, ako si naplniť svoje ambície. Aj ženy, aj muži budú mať v hlave len biznis a zisk, ktorý by mali získať, to bude síce správne, ale nemali by sa nechať úplne ovládnuť obchodom. To by mohlo byť pre nich osudné, pretože ak zanedbajú jednu oslavu a návštevy svojich priateľov, spôsobia si ťažkosti v súkromí. A to by bolo veľkým problémom, preto by ste sa mali snažiť všetko udržať v rovnováhe. Iste, nebude to ľahké, no je vo vás aj dosť zmyslu pre rodinu a priateľstvo, riaďte sa teda aj ním.

Vodnár

Vodnári neznášajú zmeny nálady, ktoré sa prejavujú na ľuďoch okolo nich. Oni sami sa menia jedna radosť, ale to nevadí. Je to aj tak zaujímavé, ako ľahko iným odopierate to, čo si vy sami dovolíte. Čo keby ste boli viac spravodliví? Využite striedanie planét Venuše a Marsu na to, aby ste uspeli v jednom vašom tajnom pláne, ktorý si vyžaduje precíznosť a citlivosť obe planéty vám v tom pomôžu. Od stredy by ste mali byť v strehu, pretože mnoho z vašich známych sa bude chcieť s vami poradiť a ľahko z vás môžu dostať všetky vaše tajnosti. Dajte si pozor, aby ste sa sami neprezradili, bola by škoda, keby ste si zničili moment prekvapenia. Mladší Vodnári majú pred sebou dve posedenia s ľuďmi, na ktorým im záleží, nemali by konať nepremyslene a ani na nich príliš tlačiť.

Ryby

Ryby by sa mali pripraviť na týždeň plný aktivity, keď sa im bude všetko dariť, bez toho, aby ich to niečo stálo. Ale pozor ak to preženiete, dosiahnete absolútny chaos. Radšej teda menej, ale kvalitne. A to platí nielen v práci, podnikaní, na cestách, ale aj v láske a domácnosti. Popremýšľajte dobre, čo by ste mali urobiť a s kým rátate, pretože za sebou ťaháte zopár ľudí, čo vás neustále oberajú o sily a chuť do života. Vyhýbajte sa najmä znameniam Raka, Barana a Vodnára, oni sa snažia k niekomu pridať, aby sa ľahšie realizovali ich plány. Buďte už konečne viac sebeckí a nedajte sa zase využívať. Ak ste vo vedení, potom pozor na informačné šumy overte si, kto vám čo hovorí, nech nie ste zaskočení.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
 2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 7. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
 8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
 1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
 6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
 8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
 10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
 1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 19 834
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 620
 3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 12 062
 4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 366
 5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 226
 6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 700
 7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 823
 8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 742
 9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 707
 10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 018
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Veterinár napísal Krajčímu. Nechápe, prečo nemôže testovať

Stretol sa aj s prípadom, že tyčinky do nosa ľuďom vkladal masér.

Veterinár najprv Ag testy vyhodnocoval, potom už nemohol.
Dekan Daniel Pella by lyžovanie povolil, ak by mohlo prísť len obmedzené množstvo ľudí.
Rokycany, obecný úrad.

Dôchodca sa vyhrážal sestre zabitím, schovala sa v špajze

Pred pol rokom dostal za rovnaké konanie podmienečný trest, nepoučil sa.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Jednou z možností, ako zrýchliť očkovanie, je vakcinácia seniorov.
AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Z paralelnej reality, v ktorej premiér uviazol, sa nemá šancu vymotať (týždeň podľa Schutza)

Minulosť už dobieha aj veľké ryby.

Ilustračná fotografia.

Cez čiaru: Ktorí vplyvní ľudia dláždili cestu Haščákovi a Pente?

Kto boli vplyvní známi a kamaráti na strane Penty?

Petra Vlhová ide obrovský slalom v stredisku Kranjska Gora. Pozrite si jej program na víkend.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop