Korzár logo Korzár Košice
Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 1.10. do 7.10.2004.

Barani by si nemali toľko pripúšťať problémy, ktoré trápia ich blízkych. Veď vy ste im ich nespôsobili, ani nenesiete nijakú vinu na tom, že dotyční

to nevedeli vyriešiť. Trápením sa to vôbec nezmeníte, iba si sami ublížite a svojou roztržitosťou sa nakoniec dočkáte problémov aj vy sami. Všetci vedia o tom, akí ste dôverčiví a plní emócií, najmä ženy sú týmto povestné. U mužov je síce citlivosť a neha takisto zastúpená, ale neradi sa k týmto povahovým črtám priznávajú. Nemyslíte si, že nemusí byť všetko pravda, čo vám hovoria? Čo ak vás chce niekto len využiť? Mladší Barani si musia dávať pozor na svojich kamarátov, pretože ich sklamú a zradia. Buďte teda pripravení na všetko a kryte si chrbát - to je heslo tohto týždňa.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci sa na nevedia celkom sústrediť na všetky svoje povinnosti. Vždy sa nájde niečo, na čo zabudli a tak im nezostane čas na žiadny oddych. Stále sa budú obávať nejakej kontroly, nejakej nedbalosti, preto celý týždeň bude pre nich plný stresov. Pritom by však stačilo dbať viac na precíznosť a pomalšie sa zaoberať jednotlivými úlohami. Ženy by si mali nájsť dostatok času na to, aby sa začali zaujímať o svoju kondičku a našli si aj nové koníčky. Starší muži by si mali dávať pozor na trávenie a vyhýbať sa ťažkým jedlám. Býci by sa teda nemali nikam ponáhľať, práve naopak, čím pomalšie, tým lepšie, ale zase nie späť - nevracajte sa k starým názorom a ani k starým postupom.

Blíženci

Blíženci by mali tento týždeň čím viac cestovať a stretávať sa s novými ľuďmi. Ich komunikatívnosť a logický prístup by im rýchlo mohol získať úspech a na ich stranu by sa pridali aj tí, čo zvyčajne bývajú neutrálni. Cestovanie by Blížencom veľmi prospelo, či už sú viazaní, alebo slobodní, pretože čas od času potrebujú odstup a zmenu stereotypu. Preto sa cestám nevyhýbajte, ba naopak. Samostatne podnikajúci Blíženci by dokonca mali využiť cesty aj na nadviazanie nejakého nového vzťahu, ale len ak sú naozaj bez záväzkov. V opačnom prípade sa nevinný flirt stane veľkým problémom. Celý týždeň sa k Blížencom budú správať všetci až podozrivo dobre, nemali by sa však nechať zlákať do takých aktivít, ktoré by im neboli dostatočne jasné.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakom sa tento týždeň vydarí. Nemusíte sa obávať ani nepríjemných stretnutí, ani hádok, ani iných komplikácií.Vy ste vlastne celkovo nekonfliktní, snažíte sa s ľuďmi vychádzať, ale niekedy prezradíte viac, ako je treba a potom platíte za vlastné chyby. Starší Raci sa budú mať dobre aj po zdravotnej stránke. Po nedávnych ťažkých dňoch sa k nim znovu vráti úsmev a dobrá nálada, budú sa môcť znovu tešiť z rodinnej pohody a všetky ich problémy sa začnú postupne riešiť. Mladším Rakom visí nad hlavou niekoľko nezaplatených dlžôb a keďže nie sú na tom vôbec dobre, budú sa musieť obrátiť aj na svojich blízkych, aby im pomohli. Tiež sa nevyhýbajte telefonovaniu a vybavovaniu starých úloh, ktoré ste odsunuli až na dno vašich zásuviek. Môžete sa spoľahnúť na toleranciu a pochopenie, preto sa nevzdávajte vopred.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Mladým Levom a Leviciam sa tento týždeň pritrafí veľa zaujímavého. Budú mať možnosť aj naplánovať si niečo nové na koniec roka a nájsť si hoci aj dobrú brigádu. Starší by sa nemali uzatvárať doma, aj keď nedávno sa im nevydarila jedna akcia. Ľudia nie sú voči vám tak veľmi zaujatí, ako si to namýšľate, neprisudzujte svojej osobe priveľký význam. Ste síce často v centre pozornosti, ale nemusíte sa preceňovať. Keď sa pozriete na seba a svoje miesto v pracovnej sfére skutočne pravdivými očami, sami uznáte, že máte až priveľký strach zo zlyhania, ale naozaj to nie je až také dôležité. V láske a citovom živote vás čaká výrazný zlom, pretože už dlhší čas musíte obmedzovať svoje túžby po cestovaní a nechávate iných, aby vás viedli. Nemali by ste toľko brať ohľady na druhých, pretože potom budete nešťastní.

Panna

Panny majú dobré a jednoduché časy za sebou. Musia sa pripraviť na problémy a ťažkosti, ktoré sa im znovú stanú každodenným chlebíkom. Je to veru tak - Venuša Pannám vôbec neprospieva, práve naopak, kazí všetko, čo ešte nestihli uzavrieť a dokončiť. Mali by ste sa teda čím menej aktívne zúčastňovať nejakých závažných akcií a vyvarovať sa akýchkoľvek služobných ciest. Nezamestnané Panny sú aspoň teraz vo výhode, lebo nemajú čo pokaziť a ani nemôžu prísť o zamestnanie. Vzťahy v láske sa však tento týždeň budú Pannám dariť, nemusia mať obavy zo samoty, práve naopak. Staršie Panny by si mali dávať pozor na zdravie a snažiť sa vyhýbať ťažkej práci, najmä vo výške.

Váhy

Váhy sa ťažko dokážu tento týždeň sústrediť. Majú toho dosť na práci a tak sa budú vyhýbať akýmkoľvek iným rozptýleniam. Hoci by si najradšej vydýchli, vybrali nejaké voľno, nebude to možné. Akosi ste sa dostali do takej pozície, ktorá si vyžaduje vašu stálu prítomnosť a pozornosť, ale ak by ste sa snažili vycúvať, len by ste sklamali ľudí, ktorí vám verili. Preto zatnite zuby a konajte čo najlepšie, vyplatí sa vám to a uvidíte, že koniec týždňa vám dopraje toľko oddychu, koľko budete potrebovať. Zdravie potrápi najmä staršie Váhy, prejavia sa u nich bolesti hlavy, nôh a aj chrbtice.

Škorpión

Škorpiónom sa napriek ich pesimizmu podarí dosiahnuť vo všetkom ten najlepší výsledok. Počítajte tak s 80 percentami a uvidíte, že sa vaše očakávanie splní. V práci a podnikaní budete mať úspech, nové úlohy a aj plány vás výrazne posunú vpred a dočkáte sa aj pracovného postupu, alebo aspoň reálneho prísľubu. Mladším sa bude dariť aj v nadväzovaní nových priateľstiev a kamarátstiev, spoznajú sa s novými ľuďmi, ktorí im môžu výrazne pomôcť s ich plánmi. Ak študujete, máte tiež pred sebou dobré obdobie, nemusíte sa obávať, či pochybovať o sebe. Horšie to však bude s láskou a citmi, najmä ženy sa nebudú môcť vôbec považovať za úspešné, pretože ich čakajú mnohé sklamania a aj také odhalenia, ktoré im spôsobia problémy na dlhý čas. Muži zabudnú na svoju nedôverčivosť a nechajú sa dlhý čas niekým ťahať za nos.

Strelec

Strelcom sa každý snaží výjsť tento týždeň v ústrety. Aj keď sami majú pocit, že sa im vyhýba niekoľko ľudí a zopár sa s nimi baví len tak na pol úst, predsa len sa im vydarí skoro všetko, čo si naplánovali dosiahnuť. Aj keď budete spokojní, nemali by ste sa celkom vzdať svojich aktivít, lebo ak nebudete naďalej pracovať na svojich úlohách, skončíte nakoniec na mieste, ktoré nebude dostatočne ocenené. V láske sa Strelcom bude dariť, tu sa prejaví vplyv Venuše v plnej miere, dosiahnu niekoľko víťazstiev v ťažkých bojoch s druhým pohlavím. Ale aj tu platí, že by ste nemali nič nechať na pol ceste, snažte sa všetko dotiahnuť do konca.

Kozorožec

Kozorožci sa medziiným tento týždeň dostanú na služobnú cestu. Hoci sa im nebude zdať, že dosiahli niečo významné, neskôr sa to ukáže ako veľmi dôležité a podstatné, pretože ich vystupovanie im zabezpečí potrebnú podporu. Mali by ste sa snažiť čím viac sa zoznamovať so staršími ľuďmi, odborníkmi vo vašom odbore a dávať si pozor na slová mladších kolegov. Ste známi svojou aktivitou a rýchlym rozhodovaním, preto sa mnohí snažia vaše snahy zdiskreditovať. Ak nedáte pozor a zanedbáte svoju povesť, onedlho vás nepríjemne zaskočia klebety a budete mať čo robiť, aby ste sa ospravedlnili a uviedli všetko na pravú mieru.

Vodnár

Vodnárom nevyhovuje ich chaotický život. Raz sú hore a raz zase dolu, niečo získajú, niečo stratia, stále sa musia mať na pozore a nič nie je zaručené. Všetko je nakoniec inak a im nezostáva iné, iba sa stále báť nasledujúceho dňa. Už ich to začína unavovať. Chceli by konečne mať stabilizovaný život, bez náhlych výkyvov. Ale len túžba nestačí, musíte sa sami zmeniť, aby ste sa dočkali zmeny vo svojom živote. Viete dobre, že ak ste sa venovali niekoľkým veciam naraz, nikdy sa vám nepodarilo nič urobiť dobre, ani skĺbiť vaše potreby a vaše možnosti, preto sa nečudujte, že je váš život plný napätia a stresov, lebo sami neviete, čo vlastne je pre vás na prvom mieste a čomu by ste sa chceli venovať najviac. Až keď sa na nejaký čas zastavíte, tak sa vám podarí nájsť v sebe odpoveď a potom sa dočkáte aj pokoja a vyrovnaného života.

Ryby

Ryby by si mali dávať tento týždeň pozor na svoje zdravie. Ak sa budete preceňovať, potom sa na dlhší čas budete musieť vzdať všetkého spojeného s prácou. A to by bolo veľmi zlé, pretože tento týždeň budú vo vašej práci dôležité schôdzky a rokovania, na ktorých by ste sa mali určite zúčastniť. Ak budete chýbať, potom sa môžete rozlúčiť s úspechom a postupom.Vaše zdravie si vyžiada liečenie, u starších aj návštevu nemocnice, ale potom sa už na dlhý čas nemusíte obávať žiadnych dlhších, alebo závažných ochorení. Ženy sa musia vyhýbať ponocovaniu a namáhavým činnostiam, pretože ich čakajú migrénové bolesti hlavy. Ryby teda tento týždeň v ničom nevyniknú, ale čas, ktorý venujú sebe a svojmu zdraviu, sa im stonásobne vráti.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vitajte v postapokalyptickom svete
 2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 10. Zelená Bratislava
 1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
 2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
 3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
 4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
 5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
 7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
 9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 403
 2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 815
 3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 043
 4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 023
 5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 889
 6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 214
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 468
 8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 722
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 618
 10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 582
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Hrozby zabrali, ľudia prišli. Oravčania stáli v radoch už pred testovaním

Tri a pol percentu doteraz testovaných odhalili nákazu.

Čakanie na testovanie na Orave.
Hornádska ulica v Krompachoch v piatok 10. apríla.

Život na Slovensku sa opäť obmedzuje, začína sa miernejší lockdown (prehľad)

Zákaz vychádzania sa netýka cesty do práce, na Orave a v Bardejove treba i test.

Ilustračné foto.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop