9. do 15.30 hodiny bude MHD premávať takto:
1. Autobusové linky č. 26 a RA1 - RA4 budú premávať bez zmien.
2. Električková linka č. 2 nebude premávať.
3. Vzhľadom na trvanie výluky v úseku OC optima - vstupný areál U. S. Steel budú na električkových linkách "R" premávať autobusy (viď ďalej).
4. Na trolejbusových linkách budú premávať autobusy (viď ďalej).
5. Na dovoz do U. S. Steel na 14. hod sa vypraví 1 mimoriadny autobusový spoj označený "RX" s trasou železničná stanica - Štefánikova - OD mier - Vodárenská - Štadión Lokomotívy - Watsonova - Trieda SNP - vstupný areál U.S.Steel s odchodom od železničnej stanice o 13.07 hod. (zastaví na všetkých zastávkach v úseku Železniená stanica - OC optima a potom až pri valcovniach U.S.Steel a na vstupnom areáli U.S.Steel).
6. Ostatné linky budú premávať (s približným zachovaním cestovného poriadku) po týchto trasách:
Električky:
Linka č. 3: Hotel Strojár - Južná trieda - Sídlisko Krásna a späť
Linka č. 4: Amfiteáter - Kuzmányho - Alejová - Barca, servis a späť
Linka č. 5: Amfiteáter - Kuzmányho - Moldavská cesta - OC Optima a späť
Linka č. 6: Amfiteáter - Kuzmányho - Trieda SNP - Amfiteáter a späť
Linka č. 7: Amfiteáter - Kuzmányho - Alejová - Sídlisko Krásna a späť
Linka č. 9: Amfiteáter - Trieda SNP - Alejová - Sídlisko Krásna a späť
Autobusy:
Linka č. 11 - 1. vetva: Sídlisko Ťahanovce, miestny úrad - Prešovská cesta - Palackého a späť
2. vetva: Krajský súd - Spoločenský pavilón - Bardejovská - Luník IX a späť
Linka č. 12 - 1. vetva: Podhradová - Vodárenská - Pri hati (Odborárska ulica) a späť
2. vetva: Palackého - Jantárová - Rastislavova - Barca, Podnikateľská (- Šebastovce) a späť
Linka č. 13 - 1. vetva: Baňa - Stará spišská cesta - Amfiteáter a späť
2. vetva: Palackého - Južné nábrežie - Slanecká - Krásna nad Hornádom, kultúrny dom a späť
Linka č. 14 - 1. vetva: Pri hati - Alvinczyho - Svätoplukova - Železničná stanica a späť
2. vetva: Ťahanovce, Železničná zastávka - Magnezitárska - Hypermarkety Tesco a Baumax a späť
Linka č. 15 - 1. vetva: Dargovských hrdinov, Exnárova - Sečovská cesta - Palackého a späť
2. vetva: Krajský súd - Toryská - Popradská - Luník VIII a späť
Linka č. 16 - 1. vetva: Podhradová - Vodárenská - Hlinkova - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - Hlinkova - Vodárenská - Podhradová
2. vetva: Krajský súd - Moldavská cesta - Alejová - Hala Cassosport a späť
Linka č. 17: Luník VIII - Michalovská - Popradská - Ondavská - Považská - Toryská - Kuzmányho - Hlavná pošta
Hlavná pošta - Vojenská - Ondavská - Popradská - Michalovská - Luník VIII
Linka č. 18 - 1. vetva: Mlynská bašta - OD Mier - Trieda L. Svobodu - Lingov - Palackého
Palackého - Lingov - Trieda L. Svobodu - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Mlynská bašta
2. vetva: Amfiteáter - Ipeľská - Trieda KVP - Sídlisko KVP, Moskovská trieda a späť
Linka č. 19 - 1. vetva: Sídlisko KVP, Kláštor - Klimkovičova - Moskovská trieda - Toryská - Krajský súd a späť
2. vetva: Palackého - Južné nábrežie - Slanecká - Napájadlá - Nad jazerom, Mlyn a späť
Linka č. 20 - 1. vetva: Košická Nová Ves - Sečovská cesta - Palackého a späť
2. vetva: Krajský súd - Spoločenský pavilón - Bardejovská - Myslava, Maša a späť
Linka č. 22 - 1. vetva: Letecká akadémia - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železniená stanica
Železničná stanica - Štefánikova - OD Mier - Letecká akadémia
2. vetva: Krajský súd - Moldavská cesta - Pereš, Otočka - Lorinčík - Pereš, pohostinstvo - Krajský súd
Linka č. 23: Krajský súd - Moldavská cesta - Letisko a späť
Linka č. 25 - 1. vetva: Palackého - Južné nábrežie - Vyšné Opátske, kostol a späť
2. vetva: Krajský súd - Moldavská cesta - Poľov, otočka a späť
Linka č. 27 - 1. vetva: Sídlisko Ťahanovce, Madridská - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železniená stanica
Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - OD Mier - Sídlisko Ťahanovce, Madridská
2. vetva: Palackého - Južné nábrežie - Nad jazerom, Dneperská a späť
Linka č. 28: Palackého - Jantárová - Južná trieda - Vyšná Hutka - Nižná Myšľa a späť
Linka č. 29 - 1. vetva: Zoo - Kavečany - Vodárenská - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica
Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - Hlinkova - Vodárenská - Kavečany - Zoo
2. vetva: (Horný Bankov/Alpinka -) Čermeľ - Čermeľská cesta - Štadión Lokomotívy a späť
Linka č. 30 - 1. vetva: Dargovských hrdinov, Exnárova - Prešovská cesta - Palackého a späť
2. vetva: Krajský súd - Moldavská cesta - Alejová - Železníky a späť
Linka č. 32 - 1. vetva: Dargovských hrdinov, Exnárova - Sečovská cesta - Palackého a späť
2. vetva: Amfiteáter - Ipeľská - Trieda KVP - Sídlisko KVP, Moskovská trieda (- Myslava, Maša ) a späť
Linka č. 33: Krematórium - Prešovská cesta - Palackého a späť
Linka č. 34 - 1. vetva: Sídlisko Ťahanovce, MÚ - OD Mier - Národná trieda - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Mlynská bašta
Mlynská bašta - Národná trieda - OD Mier - Sídlisko Ťahanovce, miestny úrad
2. vetva: Hlavná pošta - Vojenská - Ondavská - Trieda KVP - Bardejovská - Spoločenský pavilón - Hala Cassosport
Hala Cassosport - Spol. pavilón - Bardejovská - Tr. KVP - Ondavská - Považská - Toryská - Kuzmányho - Hlavná pošta
Linka č. 36 - 1. vetva: Sídlisko Ťahanovce, Madridská - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Mlynská bašta
Mlynská bašta - Štefánikova - Národná trieda - OD Mier - Sídlisko Ťahanovce, Madridská
2. vetva: Hlavná pošta - Vojenská - Ondavská - Popradská - Moskovská Trieda - Klimkovičova - S. KVP, Kláštor
S. KVP, Kláštor - Klimkovičova - Moskovská - Popradská - Ondavská - Považská - Toryská - Kuzmányho - Hlavná pošta
Linka č. 37: Sídlisko Ťahanovce, Madridská - Prešovská cesta - Palackého a späť
Linka č. 38 - 1. vetva: Palackého - Jantárová - Južná trieda - Krásna nad Hornádom, kultúrny dom a späť
2. vetva: Krajský súd - Moldavská cesta - Šaca, nemocnica a späť
Linka č. 71 - 1. vetva: Lingov - Trieda L. Svobodu - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica
Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - OD Mier - Trieda L. Svobodu - Lingov
2. vetva: Sídlisko KVP, Kláštor - Trieda KVP - Toryská - Krajský súd a späť
Linka č. 72 - 1. vetva: Lingov - Trieda L. Svobodu - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná Stanica
Železničná stanica - Štefánikova - Národná tr. - OD Mier - Trieda L. Svobodu - Lingov
2. vetva: Myslava, Grunt - Moskovská trieda - Toryská - Krajský súd a späť
Linka R1: Amfiteáter - Kuzmányho - Moldavská cesta - Vstupný areál U. S. Steel a späť
Linka RA5+R3: (Ťahanovce, obec -) Sídl. Ťahanovce - Vodárenská - Watsonova - Trieda SNP - Vstupný areál U. S. Steel a späť
Linka RA6: Dargovských hrdinov, Kalinovská - Sečovská cesta - Južné nábrežie - Alejová - Vstupný areál U. S. Steel a späť
Linka RA7: Lingov - Sečovská cesta - Južné nábrežie - Alejová - Vstupný areál U. S. Steel a späť
Autor: krs
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári