Korzár logo Korzár Košice
Nedeľa, 22. máj, 2022 | Meniny má Júlia, Juliána

Horoskop na týždeň od 10.9. do 16.9.2004.

Baranom bude šťastie priať. Hoci pod vplyvom Merkúra vo vás prevláda ekonomické myslenie, predsa len sa aj v láske uplatníte na plnej čiare. Váš

úspech pôsobí na vás blahodárne, najmä čo sa týka citového života, harmonizácie vašich vzťahov v súkromí, ale ale aj v pracovnom kolektíve. Podarí sa vám teda napraviť si reputáciu a získať nových priateľov, či podporovateľov. Využite dobrý vplyv hviezd a konajte najmä vo svojom záujme. V láske by ste mali byť viac dobyvateľmi, hľadať nové možnosti, využívať príležitosti a hlavne sa neobávať odmietnutia. Po zdravotnej stránke budete na tom dobre, teda vám naozaj nič nezabráni byť dokonalými pracovníkmi a milovníkmi. Horšie to bude so staršími Baranmi, ktorí si naplánujú nejaké cesty, tie im nevýjdu, no to by nemalo byť tragédiou, ale len odkladom.

SkryťVypnúť reklamu

Býk

Býkom sa bude dariť kolísavo. Majú pred sebou dve stretnutia s nepríjemnými ľuďmi, no aspoň takto vyskúšajú svoju diplomaciu. Nebuďte roztržití a snažte sa o spoluprácu s Rybami a Pannami. Oni by vám mohli bez dlhých naťahovačiek pomôcť a poradiť. Snažte sa o zlepšenie vašich vzťahov s jedným priateľom, hoci ste sa v ňom hlboko sklamali a doteraz máte naňho ťažké srdce. Mali by ste sa venovať aj svojim bývalým spolupracovníkom, keď ich stretnete, určite si nájdite čas na krátke posedenie. Potrebujete získať nadhľad a nové informácie o činnosti vo svojom odbore, v tomto by vám práve mohli oni pomôcť. Zdravotne by ste mali byť na tom dobre, no snažte sa o dlhší pobyt v prírode a aj predĺžený víkend by vám pomohol.

SkryťVypnúť reklamu

Blíženci

Blížencom sa podarí dosiahnuť mnoho zmien v práci, no i v súkromí, o ktorých už dávno snívali. Takisto sa vám splní aj jeden sen, pomaly ste sa ho už vzdali, no teraz sa naraz všetko zvrtne vo váš prospech a budete ho môcť realizovať. Pretože sa stále na niečo pýtate, budete poslaní na nejaké školenie, či kurz, čo by ste mali určite prijať. Stretnete tam mnoho nových ľudí a podarí sa vám nadviazať potrebné a hlavne výnosné kontakty, z ktorých budete dlhodobo mať prospech. Dávajte si však pozor na Škorpióna a Pannu, ak by ste sa s nimi stretli v slovnom súboji, rýchlo súhlaste s ich názorom, aj keby vám bol celkom cudzí. Potrebujete pokoj a priestor pre svoju prácu a oni by vám inak veľmi znepríjemnili vaše pracovisko.

SkryťVypnúť reklamu

Rak

Rakom hrozí ochorenie. Bude sa to týkať bolestí žlčníka a pečene. Nečudo, málokedy sa hádate a tak sa vo vás všetko zbiera a takto sa to ventiluje. Preto by ste mali ihneď navštíviť lekára, ak budete cítieť nejaké bolesti, aby potom nebolo neskoro. Snažte sa aj o lepšiu životosprávu a najmä pouvažujte o tom, či by vegetariánstvo, alebo aspoň niečo z neho, nebolo pre vás vhodné. Muži budú veľmi precitlivení a budú prudko reagovať na akúkoľvek kritiku, či už oprávnenú, alebo nie. Ženy sa zase mnohokrát počas tohto týždňa rozplačú a budú si zúfať. Tieto problémy prejdú, ide iba o prechodný jav, nesnažte sa to nasilu riešiť, hlavne nie tabletkami. Vyhľadávajte pomoc u Vodnárov a Rýb, ľudia v týchto znameniach vám budú vedieť úspešne pomôcť.

Lev

Levom sa naskytne ponuka na cestu do zahraničia. Mali by ste to celkom určite prijať, je to pre vás ocenenie a veľká šanca na úspešné presadenie sa v práci. Vari ste už dávno netúžili po tom, aby ste si preverili svoje jazykové znalosti? Je na to teraz ten najlepší čas a konečne sa uplatníte v tom, čo vás baví. Zdravotne budete na tom dobre a žiadne komplikácie, ani náhle ťažkosti sa u vás nevyskytnú. Nezamestnané Levy by sa mali obrátiť na svojho známeho v znamení Panny so žiadosťou o pomoc, práve teraz sa dozvedel o nejakom voľnom mieste, čo by vám vyhovovalo. Slobodné Levice sa budú dobre cítiť v spoločnosti dvoch mužov, ktorí sa o nich už dlhšiu dobu zaujímajú, no pôjde iba o obchodný záujem, nie citový. Preto nebuďte sklamané. Muži by sa mali vyhýbať hádkam s tmavovlasou osobou, ktorá má niečo spoločné s právom.

Panna

Panny čaká týždeň plný pohody a optimizmu. Bude sa vám dariť v mnohých veciach, aj pri plnení vašich predsavzatí a plánov. Merkúr má na vás dobrý vplyv, nielen pokiaľ ide o obchody a financie, ale aj na váš citový život, preto by ste mali podnikať aj v oblasti lásky a nadväzovať nové milostné vzťahy. Tento týždeň sa vám podarí pokaziť jeden pekný vzťah s osobou opačného pohlavia a všetkému budete vy na vine. Napriek tomu by ste sa nemali vzdávať. Tento čas je na to ako stvorený a určite vám prinesie mnoho potrebných informácií a známostí. Snažte sa konzultovať svoje nápady s Baranmi, Levmi a Vodnármi, oni budú mať na vás dobrý vplyv a určite vás usmernia tým správnym smerom.

Váhy

Váhy by sa mali vyvarovať rýchleho rozhodovania. Tento týždeň si preverte všetky úlohy, ktoré ste mali splniť. Ak ste niečo zverili iným, skontrolujte aj to. Mohli by ste sa dočkať veľkého sklamania a z toho by vyplynulo aj možné pokarhanie od nadrianého. Vo svojom okolí máte už dávno jedného nepriateľa a mali by ste sa mať pred ním na pozore. Inak sa vám bude dariť viac v láske ako v práci. Nečudujte sa, ak vás pozvú vaši priatelia na posedenie v kaviarni, alebo v bare. Prijmite a snažte sa dobre zabaviť. Už dávno to potrebujete a mali by ste sa aj zoznámiť s nejakými novými ľuďmi. Žijete väčšinou iba pre prácu a na svoje súkromie zabúdate. To nie je pre vás vôbec typické, nemali by ste svoje súkromie priveľmi zanedbávať.

Škorpión

Škorpiónom sa bude tentoraz dariť viac a viac, najmä čo sa týka ich zdravotných neduhov. Majú pred sebou ľahký týždeň, čo sa týka ich práce a domácich povinností, preto nebude ich zdravie tak namáhané a konečne sa bude môcť regenerovať. Najmä pre starších Škorpiónov je to veľmi dobré, aspoň sa konečne bez obáv zo zranenia môžu vydať na cesty. Mladší Škorpióni, ktorí by mali v tomto období podstúpiť nejakú operáciu, sa môžu bez obáv zveriť do rúk lekárom, bude to pre nich vhodné obdobie. Viazaní Škorpióni dostanú ponuku na zmenu zamestnania, nemali by dlho váhať, v budúcnosti ich nič lepšieho nečaká a terajšie zamestnanie nie je pre nich tým najvhodnejším. Nebojte sa žiadať pre seba väčšiu podporu od svojich známych, zaslúžite si, aby vám vrátili to, čo ste do nich vy sami investovali.

Strelec

Strelcom sa už dávno nepodarilo toľko vecí, ako stihnú za tento týždeň. Budú mať úspech doslova vo všetkom, len by sa nemali púšťať do dlhotrvajúcich plánov, mali by si vybrať niečo kratšie, čo by si nevyžadovalo toľko pozornosti a najmä trpezlivosti - lebo toho majú naozaj málo. Mali by ste pouvažovať aj o ceste mimo republiky, najmä mladším Strelcom by to dobre padlo a mohli by získať okrem nových priateľov, aj nové myšlienky a inšpirovať sa. Starší viazaní Strelci budú mať v domácom prostredí jeden konflikt, ale nakoniec sa to vyrieši podľa nich. Nemali by ste sa vzdávať svojich cieľov, hoci nie je ľahké ich dosiahnuť. Ak budete stáť pevne na svojom, nakoniec sa vám podarí prekážky zdolať.

Kozorožec

Kozorožcov čaká konfliktný týždeň, plný naháňačiek, zhonu, nakupovania, plánovania. Proste - vaša vládnúca planéta nie je v najlepšom postavení a vplyv Merkúra na vás je rozporuplný. Bude sa vám dariť, no nemali by ste preháňať. Snažte si všetko rozplánovať a postupujte pomaly a rozvážne. Nič vám neutečie a nesnažte sa všetko urýchlene vybaviť. Inak nič nebude celkom v poriadku a nikomu tým neposlúžite. Raďte sa s Pannami, Levmi a Baranmi. Môžete sa obrátiť aj na Strelca, ak budete mať nejaký problém, no nemali by ste sa púšťať do dlhých rozhovorov. Na cesty sa vyberte inokedy, tento týždeň nie je na to vhodný, mali by ste pouvažovať o tom, čo je dôležitejšie a čo budete musieť vybaviť najprv. Ste príliš impulzívni, preto sa snažte o lepšiu koordináciu a plánovanie svojich aktivít.

Vodnár

Vodnárom sa bude menej dariť, ako dosiaľ. Na vine bude ich problematická povaha a tentoraz aj stratia svoje povestné optimistické správanie. Akoby boli vybití a bez nálady sa budú pretĺkať deň za dňom. Ale aj keď budú pôsobiť smutne, očaria každého svojou zmenou. Veď je naozaj ťažké pre ich okolie nájsť k nim cestu, zaujať ich, ak sami stále veselo rozprávajú a počúvajú iba seba. Náhle ticho, ktoré vás teraz bude obklopovať, vám len pomôže nájsť toho, či tú najlepšiu, čo vám pomôže pri zlých udalostiach, no dokáže vás aj rozosmievať. Koncom týždňa sa dozvedia jednu dobrú správu a dostanú aj darček od svojich priateľov, takže sa konečne na ich tváti objaví úsmev a aj keď to nebudú hneď vaši starí známi, predsa len sa budú správať lepšie.

Ryby

Rybám sa darí, ale nemali by sa preceňovať. Ste síce inteligentní a rýchle sa viete dostať na koreň veci, ale váš úsudok je často neobjektívny a vidíte len svoj prospech. A to sa v práci nedá, musíte zohľadniť viac aspektov, aby ste dosiahli všeobecné uznanie a spokojnosť. Kvôli tomu sa u vás budú celý týždeň striedať nálady a nebudete sa vedieť sústrediť na nič podstatné, ani dôležité, čo ste chceli vybaviť. Najmä mladšie Ryby by si mali dať poradiť od Býkov, alebo Škorpiónov, aj keď to budú rady spojené s kritikou, mohli by ste sa dostať bližšie ku svojim cieľom.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
 2. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
 3. Contact Center Hub a Ncontactcenter od NFON
 4. Volkswagen ID.5 prináša nový softvér aj pre staršie modely
 5. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách?
 6. Šprintérsky duel IONIQ 5 vs i30 N Performance má víťaza
 7. MS v hokeji: TV Tipsport + špeciálna kurzová ponuka!
 8. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov
 1. Prečo potrebujeme udržateľné riešenia v oblasti mobility?
 2. Gestačný diabetes mellitus
 3. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
 4. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
 5. Do finále McDonald´s Cupu sa prebojovalo mužstvo z Víťaza
 6. Garmin vyrobil cykloradar Varia RCT715 s bezpečnostnou kamerou
 7. Obľúbená pracovná agentúra Work Service nezmizla
 8. Župné mestečko ovládne krajské mesto aj celý Abov. Už zajtra
 1. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách? 6 597
 2. Odišlo už štvrť milióna mladých ľudí. Má Slovensko budúcnosť? 4 521
 3. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž 3 962
 4. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov 3 874
 5. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami 1 972
 6. Príliš veľa vitamínov škodí zdraviu, majte ich pod kontrolou 1 412
 7. 5 najčastejších chýb pri zateplení šikmej strechy: vyhnite sa im 1 223
 8. McDonald´s Cup pozná víťazný tím z Košického kraja 1 005

Blogy SME

 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
 2. Juraj Droppa: Šanca pre 486 učiteľov na lepšie platenú prácu, alebo...
 3. Monika Kusendová: Malofatranská hrebeňovka alebo 4-dňové sólo dobrodružstvo s ruksakom po horách
 4. Helena Michlíková: Taliansko- Slovensko
 5. Monika Bošková: Ako mi ochoreli morské prasiatka (2. časť)
 6. Anna Miľanová: Potreba odluky cirkví od štatu.
 7. Ivan Beňovič: Populárne mobilné messengery a súkromie ich používateľov
 8. Marek Košík: Muži v jaskyni
 1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 11 893
 2. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 11 207
 3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 9 878
 4. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 4 922
 5. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 4 039
 6. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 3 903
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925) 3 112
 8. EQUUS: Inovácie v lesnom hospodárstve prichádzajú aj zo Slovenska. V čom sme najlepší? 2 068
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
 2. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
 4. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
 5. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
 6. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
 7. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
 8. Adam Valček: Pri čudnom zákroku na súde sa NAKA pokúšala zmocniť utajených dokumentov
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Tréner slovenských hokejistov Craig Ramsay (uprostred).

Zápasy začínajú, keď už zvykne driemať.


7 h
Martina Antošová.

Pacienti doplatia na pomalé rozhodnutia.


a 1 ďalší 20. máj
Gólová radosť Adama Sýkoru v zápase proti Taliansku.

Za Adamom Sýkorom je krásny príbeh, vraví expert RTVS.


8 h
Fínska komédia režiséra Akiho Kaurismäkiho Leningradskí kovboji dobývajú Ameriku.

Dobrý strih nie je vidieť, hovorí v rubrike Film života TV OKO/TV SVET.


18. máj

Blogy SME

 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
 2. Juraj Droppa: Šanca pre 486 učiteľov na lepšie platenú prácu, alebo...
 3. Monika Kusendová: Malofatranská hrebeňovka alebo 4-dňové sólo dobrodružstvo s ruksakom po horách
 4. Helena Michlíková: Taliansko- Slovensko
 5. Monika Bošková: Ako mi ochoreli morské prasiatka (2. časť)
 6. Anna Miľanová: Potreba odluky cirkví od štatu.
 7. Ivan Beňovič: Populárne mobilné messengery a súkromie ich používateľov
 8. Marek Košík: Muži v jaskyni
 1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 11 893
 2. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 11 207
 3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 9 878
 4. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 4 922
 5. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 4 039
 6. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 3 903
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925) 3 112
 8. EQUUS: Inovácie v lesnom hospodárstve prichádzajú aj zo Slovenska. V čom sme najlepší? 2 068
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
 2. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
 4. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
 5. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
 6. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
 7. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
 8. Adam Valček: Pri čudnom zákroku na súde sa NAKA pokúšala zmocniť utajených dokumentov

Už ste čítali?

SME.sk Minúta Najčítanejšie
SkryťZatvoriť reklamu