Korzár logo Korzár Košice
Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 10.9. do 16.9.2004.

Baranom bude šťastie priať. Hoci pod vplyvom Merkúra vo vás prevláda ekonomické myslenie, predsa len sa aj v láske uplatníte na plnej čiare. Váš

úspech pôsobí na vás blahodárne, najmä čo sa týka citového života, harmonizácie vašich vzťahov v súkromí, ale ale aj v pracovnom kolektíve. Podarí sa vám teda napraviť si reputáciu a získať nových priateľov, či podporovateľov. Využite dobrý vplyv hviezd a konajte najmä vo svojom záujme. V láske by ste mali byť viac dobyvateľmi, hľadať nové možnosti, využívať príležitosti a hlavne sa neobávať odmietnutia. Po zdravotnej stránke budete na tom dobre, teda vám naozaj nič nezabráni byť dokonalými pracovníkmi a milovníkmi. Horšie to bude so staršími Baranmi, ktorí si naplánujú nejaké cesty, tie im nevýjdu, no to by nemalo byť tragédiou, ale len odkladom.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býkom sa bude dariť kolísavo. Majú pred sebou dve stretnutia s nepríjemnými ľuďmi, no aspoň takto vyskúšajú svoju diplomaciu. Nebuďte roztržití a snažte sa o spoluprácu s Rybami a Pannami. Oni by vám mohli bez dlhých naťahovačiek pomôcť a poradiť. Snažte sa o zlepšenie vašich vzťahov s jedným priateľom, hoci ste sa v ňom hlboko sklamali a doteraz máte naňho ťažké srdce. Mali by ste sa venovať aj svojim bývalým spolupracovníkom, keď ich stretnete, určite si nájdite čas na krátke posedenie. Potrebujete získať nadhľad a nové informácie o činnosti vo svojom odbore, v tomto by vám práve mohli oni pomôcť. Zdravotne by ste mali byť na tom dobre, no snažte sa o dlhší pobyt v prírode a aj predĺžený víkend by vám pomohol.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blížencom sa podarí dosiahnuť mnoho zmien v práci, no i v súkromí, o ktorých už dávno snívali. Takisto sa vám splní aj jeden sen, pomaly ste sa ho už vzdali, no teraz sa naraz všetko zvrtne vo váš prospech a budete ho môcť realizovať. Pretože sa stále na niečo pýtate, budete poslaní na nejaké školenie, či kurz, čo by ste mali určite prijať. Stretnete tam mnoho nových ľudí a podarí sa vám nadviazať potrebné a hlavne výnosné kontakty, z ktorých budete dlhodobo mať prospech. Dávajte si však pozor na Škorpióna a Pannu, ak by ste sa s nimi stretli v slovnom súboji, rýchlo súhlaste s ich názorom, aj keby vám bol celkom cudzí. Potrebujete pokoj a priestor pre svoju prácu a oni by vám inak veľmi znepríjemnili vaše pracovisko.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakom hrozí ochorenie. Bude sa to týkať bolestí žlčníka a pečene. Nečudo, málokedy sa hádate a tak sa vo vás všetko zbiera a takto sa to ventiluje. Preto by ste mali ihneď navštíviť lekára, ak budete cítieť nejaké bolesti, aby potom nebolo neskoro. Snažte sa aj o lepšiu životosprávu a najmä pouvažujte o tom, či by vegetariánstvo, alebo aspoň niečo z neho, nebolo pre vás vhodné. Muži budú veľmi precitlivení a budú prudko reagovať na akúkoľvek kritiku, či už oprávnenú, alebo nie. Ženy sa zase mnohokrát počas tohto týždňa rozplačú a budú si zúfať. Tieto problémy prejdú, ide iba o prechodný jav, nesnažte sa to nasilu riešiť, hlavne nie tabletkami. Vyhľadávajte pomoc u Vodnárov a Rýb, ľudia v týchto znameniach vám budú vedieť úspešne pomôcť.

Lev

Levom sa naskytne ponuka na cestu do zahraničia. Mali by ste to celkom určite prijať, je to pre vás ocenenie a veľká šanca na úspešné presadenie sa v práci. Vari ste už dávno netúžili po tom, aby ste si preverili svoje jazykové znalosti? Je na to teraz ten najlepší čas a konečne sa uplatníte v tom, čo vás baví. Zdravotne budete na tom dobre a žiadne komplikácie, ani náhle ťažkosti sa u vás nevyskytnú. Nezamestnané Levy by sa mali obrátiť na svojho známeho v znamení Panny so žiadosťou o pomoc, práve teraz sa dozvedel o nejakom voľnom mieste, čo by vám vyhovovalo. Slobodné Levice sa budú dobre cítiť v spoločnosti dvoch mužov, ktorí sa o nich už dlhšiu dobu zaujímajú, no pôjde iba o obchodný záujem, nie citový. Preto nebuďte sklamané. Muži by sa mali vyhýbať hádkam s tmavovlasou osobou, ktorá má niečo spoločné s právom.

Panna

Panny čaká týždeň plný pohody a optimizmu. Bude sa vám dariť v mnohých veciach, aj pri plnení vašich predsavzatí a plánov. Merkúr má na vás dobrý vplyv, nielen pokiaľ ide o obchody a financie, ale aj na váš citový život, preto by ste mali podnikať aj v oblasti lásky a nadväzovať nové milostné vzťahy. Tento týždeň sa vám podarí pokaziť jeden pekný vzťah s osobou opačného pohlavia a všetkému budete vy na vine. Napriek tomu by ste sa nemali vzdávať. Tento čas je na to ako stvorený a určite vám prinesie mnoho potrebných informácií a známostí. Snažte sa konzultovať svoje nápady s Baranmi, Levmi a Vodnármi, oni budú mať na vás dobrý vplyv a určite vás usmernia tým správnym smerom.

Váhy

Váhy by sa mali vyvarovať rýchleho rozhodovania. Tento týždeň si preverte všetky úlohy, ktoré ste mali splniť. Ak ste niečo zverili iným, skontrolujte aj to. Mohli by ste sa dočkať veľkého sklamania a z toho by vyplynulo aj možné pokarhanie od nadrianého. Vo svojom okolí máte už dávno jedného nepriateľa a mali by ste sa mať pred ním na pozore. Inak sa vám bude dariť viac v láske ako v práci. Nečudujte sa, ak vás pozvú vaši priatelia na posedenie v kaviarni, alebo v bare. Prijmite a snažte sa dobre zabaviť. Už dávno to potrebujete a mali by ste sa aj zoznámiť s nejakými novými ľuďmi. Žijete väčšinou iba pre prácu a na svoje súkromie zabúdate. To nie je pre vás vôbec typické, nemali by ste svoje súkromie priveľmi zanedbávať.

Škorpión

Škorpiónom sa bude tentoraz dariť viac a viac, najmä čo sa týka ich zdravotných neduhov. Majú pred sebou ľahký týždeň, čo sa týka ich práce a domácich povinností, preto nebude ich zdravie tak namáhané a konečne sa bude môcť regenerovať. Najmä pre starších Škorpiónov je to veľmi dobré, aspoň sa konečne bez obáv zo zranenia môžu vydať na cesty. Mladší Škorpióni, ktorí by mali v tomto období podstúpiť nejakú operáciu, sa môžu bez obáv zveriť do rúk lekárom, bude to pre nich vhodné obdobie. Viazaní Škorpióni dostanú ponuku na zmenu zamestnania, nemali by dlho váhať, v budúcnosti ich nič lepšieho nečaká a terajšie zamestnanie nie je pre nich tým najvhodnejším. Nebojte sa žiadať pre seba väčšiu podporu od svojich známych, zaslúžite si, aby vám vrátili to, čo ste do nich vy sami investovali.

Strelec

Strelcom sa už dávno nepodarilo toľko vecí, ako stihnú za tento týždeň. Budú mať úspech doslova vo všetkom, len by sa nemali púšťať do dlhotrvajúcich plánov, mali by si vybrať niečo kratšie, čo by si nevyžadovalo toľko pozornosti a najmä trpezlivosti - lebo toho majú naozaj málo. Mali by ste pouvažovať aj o ceste mimo republiky, najmä mladším Strelcom by to dobre padlo a mohli by získať okrem nových priateľov, aj nové myšlienky a inšpirovať sa. Starší viazaní Strelci budú mať v domácom prostredí jeden konflikt, ale nakoniec sa to vyrieši podľa nich. Nemali by ste sa vzdávať svojich cieľov, hoci nie je ľahké ich dosiahnuť. Ak budete stáť pevne na svojom, nakoniec sa vám podarí prekážky zdolať.

Kozorožec

Kozorožcov čaká konfliktný týždeň, plný naháňačiek, zhonu, nakupovania, plánovania. Proste - vaša vládnúca planéta nie je v najlepšom postavení a vplyv Merkúra na vás je rozporuplný. Bude sa vám dariť, no nemali by ste preháňať. Snažte si všetko rozplánovať a postupujte pomaly a rozvážne. Nič vám neutečie a nesnažte sa všetko urýchlene vybaviť. Inak nič nebude celkom v poriadku a nikomu tým neposlúžite. Raďte sa s Pannami, Levmi a Baranmi. Môžete sa obrátiť aj na Strelca, ak budete mať nejaký problém, no nemali by ste sa púšťať do dlhých rozhovorov. Na cesty sa vyberte inokedy, tento týždeň nie je na to vhodný, mali by ste pouvažovať o tom, čo je dôležitejšie a čo budete musieť vybaviť najprv. Ste príliš impulzívni, preto sa snažte o lepšiu koordináciu a plánovanie svojich aktivít.

Vodnár

Vodnárom sa bude menej dariť, ako dosiaľ. Na vine bude ich problematická povaha a tentoraz aj stratia svoje povestné optimistické správanie. Akoby boli vybití a bez nálady sa budú pretĺkať deň za dňom. Ale aj keď budú pôsobiť smutne, očaria každého svojou zmenou. Veď je naozaj ťažké pre ich okolie nájsť k nim cestu, zaujať ich, ak sami stále veselo rozprávajú a počúvajú iba seba. Náhle ticho, ktoré vás teraz bude obklopovať, vám len pomôže nájsť toho, či tú najlepšiu, čo vám pomôže pri zlých udalostiach, no dokáže vás aj rozosmievať. Koncom týždňa sa dozvedia jednu dobrú správu a dostanú aj darček od svojich priateľov, takže sa konečne na ich tváti objaví úsmev a aj keď to nebudú hneď vaši starí známi, predsa len sa budú správať lepšie.

Ryby

Rybám sa darí, ale nemali by sa preceňovať. Ste síce inteligentní a rýchle sa viete dostať na koreň veci, ale váš úsudok je často neobjektívny a vidíte len svoj prospech. A to sa v práci nedá, musíte zohľadniť viac aspektov, aby ste dosiahli všeobecné uznanie a spokojnosť. Kvôli tomu sa u vás budú celý týždeň striedať nálady a nebudete sa vedieť sústrediť na nič podstatné, ani dôležité, čo ste chceli vybaviť. Najmä mladšie Ryby by si mali dať poradiť od Býkov, alebo Škorpiónov, aj keď to budú rady spojené s kritikou, mohli by ste sa dostať bližšie ku svojim cieľom.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vitajte v postapokalyptickom svete
 2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
 2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
 3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
 4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
 5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
 7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
 9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 031
 2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 893
 3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 029
 4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 015
 5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 875
 6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 10 725
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 389
 8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 665
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 567
 10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 534
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Koronavírus v Bardejove: Pilotné testovanie pokračuje (minúta po minúte)

V okrese Bardejov pokračuje celoplošné testovanie na Covid-19.

Plošné testovanie v Bardejove.
Košice pripravujú približne stovku odberných miest. Rokuje sa aj so súkromnými majiteľmi športovísk a spoločenských sál.
Kotlárovci na humenskom súde.
Kontajnerové stojisko v Prešove na Sídlisku III.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Hrozby zabrali, ľudia prišli. Oravčania stáli v radoch už pred testovaním

Tri a pol percentu doteraz testovaných odhalili nákazu.

Čakanie na testovanie na Orave.
Hornádska ulica v Krompachoch v piatok 10. apríla.

Život na Slovensku sa opäť obmedzuje, začína sa miernejší lockdown (prehľad)

Zákaz vychádzania sa netýka cesty do práce, na Orave a v Bardejove treba aj test.

Ilustračné foto.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop