Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 3.9. do 9.9.2004.

Baranom sa tento týždeň neprihodí nič závažné, či zlé. Skôr budete spokojní, ako nespokojní. Len sa nedokážete úplne "odviazať" na jednej

spoločenskej akcii a to vám prinesie ťažkosti. Váš hostiteľ bude brať vaše odmerané správanie ako útok na jeho pohostinnosť a máte zase nového nepriateľa. Snažte sa preto vyhnúť pozvaniam, alebo sa aspoň uvoľniť tak, ako to bude potrebné. V láske sa bude dariť všetkým Baranom, bez rozdielu veku a pohlavia, v septembrových podvečeroch budú prinášať každému kus romantiky. Dosiahnete rôzne úspechy, či už pôjde o začínajúce, alebo rozvíjajúce sa vzťahy.

Býk

Býci neradi niečo dostávajú bez zásluh, niekedy sa sami pezradia a radšej sa vzdajú pochvaly, ktorá im nepatrí. Táto vaša črta je síce chvályhodná, ale pre vašich blízkych je skôr problémom, ako potešením. Neviete sa priživiť na úspechu celku, preto často bývate na okraji záujmu vašich nadriadených, ak ide o povýšenie, či zaujímavejšie úlohy. Tento týždeň by ste tento svoj morálny postup mali aspoň o trochu zmierniť a uznať, že aj vaša rodina má nárok na zlepšenie postavenia, ak už to nechcete urobiť sami pre seba. Mladší Býci stratia nielen jednu dôležitú vec, ale aj hlavu a srdce pre osobu opačného pohlavia. Niežeby ste sa láske bránili, ale teraz sa vám to vôbec nehodí. Máte kopu rozrobených aktivít a radi by ste sa sústredili na prácu a nie na snívanie o niekom nedosiahnuteľnom. Mladšie ženy sa môžu tešiť na krátky flirt, z kotrého sa však časom môže vyvinúť niečo veľmi podnetné - takže to neukončite nejako definitívne.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blížencom sa pod vplyvom opozične postaveného Merkúra podarí narobiť kopu zmätkov. Čo vy všetko popletiete a narušíte, to by človek neveril. Dokonca aj sami sebe popletiete hlavu a zmeškáte dôležité záležitosti, pričom budete strácať čas maličkosťami. Úplne tiež narušíte svoj hodnotový rebríček a dosiahnete absolútny chaos aj v tom najprehľadnejšom. Nielenže spochybníte svoj vlastný úsudok, ale aj vlastnú dobrú povesť - takže sa sami potopíte pred ľuďmi, ktorí sú pre vás veľmi dôležití. Darmo, raz za čas vám všetko padá na hlavu a aj z rúk, strácate šance jednu za druhou a aj ľudí, ktorým na vás záležalo. Nemali by ste však strácať aj nervy, pretože ešte dokážete zlé obrátiť na dobré, ak budete postupovať krok za krokom.

Rak

Rakov pochytí neistota a pochybnosti o tom, či idú správnym smerom. Nebojte sa, idete, tieto obavy sa predsa u vás objavujú vždy, keď sa pre niečo pevne rozhodnete. Vy nie ste vôbec vinní za všeto zlé, čo vás postihne, ale keď neviete sami bojovať za seba, potom ťažko môžete niečo zmeniť. Snažte sa pracovať na sebe vo väčšej miere, nenechávajte všetko len tak plynúť, aj keď to máte od narodenia v povahe. Akási ľahostajnosť a viera, že aj tak je všetko zbytočné, vám podkopáva vaše možnosti na úspech a aj keď niečo ide ako po masle, vy čakáte na nejaký problém. Často sa vyľakáte, aj keď nemáte na to dôvod a zutekáte, hoci by stačilo len viac popremýšľať a vymyslieť nejakú "obchádzku". Tento týždeň by ste rozhodne utekať nemali, najmä nie pokiaľ ide o lásku, inak zase pôjdete životom sami.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levom všetko vychádza. Majú veľa zaujímavej práce, ale aj veľa síl na to, aby sa uplatnili a dosiahli to, čo plánujú. Majú sami zo seba dobrý pocit a ten im stačí. Sú teda výkonní, veselí, plní nových a originálnych myšlienok a cítia, že všetko, čo im kedysi prekážalo, je teraz odstránené a oni dokážu s radosťou bojovať a získavať nové úspechy. V láske je to tiež na tej najlepšej ceste. Slobodní majú nový objekt záujmu a u viazaných sa znovu nájde stratená náklonnosť v partnerskom vzťahu. Budú teda spokojní v každej oblasti, tento týždeň bude pre nich veľmi priaznivý a plný rôznych dobrých udalostí. Starší by si však mali dať pozor na nezhody v rodine, pretože kvôli jednému nesprávnemu slovíčku vzbĺkne veľký požiar.

Panna

Panny doslova cítia prílev tej správnej energie, Merkúr ich bombarduje optimizmom a sebadôverou, dokážu aj nemožné. Sem tam sú síce aj nemožné, najmä ak ide o niečo dôverné, ľahko im vykĺzne poznámka, ktorou ostatných zrazia k zemi a odhalia to, čo malo byť v tajnosti. Viac by ste sa mali sústrediť, pretože aj keď ste plní energie, nie vo všetkom ju využívate správne a dokážete ublížiť svojimi slovami, či správaním. Nebuďte ako slon v porceláne, práve naopak, miernite sa a pomáhajte iným, ktorí to potrebujú a nemajú v sebe také nadšenie, ako vy. Vám teraz nič nepadne zaťažko, ale ostatné znamenia ledva vstávajú do práce a ledva sa vedia zabávať, všetko, čo je pre vás ľahké, je pre nich problémom. Dajte teda priestor svojmu súcitu a dobroprajnosti. V láske si dajte pozor, pretože dostanete všetko, po čom zatúžite a to niekedy býva zdrojom veľkých ťažkostí. Splnené želanie je často väčším úderom ako nesplnené.

Skryť Vypnúť reklamu

Váhy

Váham bude tento týždeň horúco. Darmo, každému sa nepodarí vyhnúť sa zodpovednosti a vy ste v minulých dňoch dosť výrazne narušili chod vašej firmy, či svojho podnikania a spôsobili nejaké problémy. Preto sa pripravte na možné následky, prišiel čas zaplatiť za vašu nedôslednosť a pomalosť pri rozhodovaní. Vy ste síce často pod ochranou hviezd, ale nie je to vždy, teraz sa stanete obeťou na celej čiare. Tento týždeň bude všetko pre vás problémom a ani v domácom prostredí sa nedokážete uvoľniť. Nakoniec sa ale vyjasní a vy budete len tak trošku potrestaní. Pokiaľ ste nezamestnaní, snažte sa čím viac hľadať a osloviť aj takých ľudí, ktorí sa k vám v minulosti správali odmietavo. Mohli by ste sa dočkať dobrej správy, ale nemôžete očakávať, že sa k novej práci dostanete bez boja.

Škorpión

Škorpióni sú skutočne pracovití. Tento týždeň urobia toho toľko, až im nezostane čas ani na najbližších a zanedbajú všetky domáce povinnosti. Radšej na svoju aktívnosť svoje okolie pripravte už cez víkend, aby ste nemali problémy. Celkovo by ste mali viac hovoriť o svojich plánoch, hlavne v rodinnom kruhu, aby vaši blízki nemali pocit, že sú celkom mimo diania a vy s nimi ani nerátate. To však nie je práve teraz tá najlepšia stratégia a bolo by oveľa vhodnejšie, aby ste aj svoju rodinu zapojili do vašich plánov. Mladší Škorpióni, ktorí nemajú komu sa zdôveriť, by si mali vziať ponaučenie zo svojej osamelosti a hľadať si priateľa, najlepšie v znamení Rýb, alebo Váh, ktorý by im poskytol možnosť vyhovoriť sa a neradil im zbytočne čo robiť. To je väčšinou váš problém v komunikácii s ľuďmi, vy neradi počúvate rady, radšej sami radíte.

Strelec

Nestrácajte úsmev na tvári, aj keď nie všetko ide podľa vašich plánov. Viete predsa, že nič sa neje také horúce, ako sa navarí a všetko, čo vás zdržuje, vás ešte môže posunúť vpred. Dbajte viac na vaše zdravie, pretože len ak budete mať dostatok síl, tak dokážete všetko "uhrať". Strelcom by malo viac záležať aj na ich povesti, či už pracovnej, alebo spoločenskej, pretože bez dobrých posudkov sa môžu dostať mimo záujmu tých dôležitejších ľudí, ktorých by radi oslovili. Nie ste vôbec takí uznávaní, ako by ste chceli, ani obľúbení v kolektíve a tak by bolo vhodné, aby ste si svoju povesť o niečo vylepšili. Starší Strelci by sa mali zriecť svojich zlozvykov, najmä ak často zhadzujú iných a snažia sa ľuďom dávať nepríjemné otázky. Vaša zlomyseľnosť sa vám môže vrátiť ako bumerang v tom najmenej vhodnom čase.

Kozorožec

Kozorožci by si mali tento týždeň dávať pozor na to, čo robia a hovoria. Najmä ak sú starší a záleží im na harmónii v práci. Len ak budete zdržanliví, tak sa vyhnete konfliktom so svojimi nadriadenými. Najmä muži budú pôsobiť problémy vo svojom okolí, kvôli vlastnej dôležitosti popletú aj ostatných a tak sa nakoniec budú musieť zodpovedať za oveľa väčšie škody, ako predpokladali. Uvážte si preto dobre, komu a čo hovoríte, či sa vyjadrujete jasne. V blízkosti žien sa tento týždeň vyskytnú dve nepríjemné osoby a budú sa snažiť narušiť ich postavenie. Nedajte sa, je potrebné, aby ste sa obhájili a dosiahli podporu od svojich kolegov.

Vodnár

Vodnárom ide občas o krk. Sem tam bývajú nedôslední a potom musia využiť všetku svoju silu, aby sa zachránili. Tentoraz ste zanedbali všetko, čo sa len dalo. Mali by ste sa viac snažiť, aby ste napravili čo sa dá. Mladší slobodní Vodnári môžu zvážiť vstúpenie do stavu manželského, alebo zaviazať sa na dlhodobejšie spolužitie. Je načase, aby ste zamenili svoju slobodu za záväzky, tie predsa nemusia byť nutne zväzujúce, ale hoci aj motivujúce. Staršie Vodnárky by mali využiť svoje nestarnúci šarm a dosiahnuť nejaké úľavy pre seba a svojich blízkych, najmä ak ide o finančnú výpomoc. Oplatí sa vám byť milé na niekoho, kto o tom všetkom rozhoduje. Platí, že ak sa budete snažiť, dosiahnete zlepšenie vašej situácie.

Ryby

Ryby majú stále dobrú konšteláciu hviezd a tak sršia energiou a sú naozaj pripravení na akúkoľvek situáciu. Dokážu sa presadiť v akejkoľvek oblasti a to nielen muži, no i ženy. Ryby sa naozaj nemajú na čo sťažovať, pretože tentokrát ľahko dosiahnu úspech aj v čisto mužskej sfére. Mali by ste uvážiť aj možnosti práce mimo SR, pre vás by to bola naozaj vynikajúca skúsenosť. Bolo by dobré, ak by ste sa snažili o rozšírenie vašich záujmov, čím viac a čím ďalej. Samostatne podnikajúci by si mali oddych odložiť na neskôr a teraz čím viac upevňovať svoje obchodné aktivity a nové podujatia doviesť do úspešného konca. Bola by škoda, ak by ste zaváhali a nechali niekoho iného, aby sa staral o vaše záležitosti.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 751
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 482
 3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 10 930
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 944
 5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 560
 6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 737
 7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 504
 8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 486
 9. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 364
 10. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 339
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Koronavírus na Slovensku: PCR testy odhalili 1 909 nakazených, pribudlo 111 úmrtí (minúta po minúte)

Od začiatku pandémie zomrelo v súvislosti s covidom 3 637 osôb, vyliečilo sa 173 761 ľudí.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.

Premiér obhajuje testovanie aj dátami, ktoré neexistujú

Hrozbou pre testovaných môže byť britská mutácia koronavírusu.

Plošné testovanie na Covid: Premiér Matovič oznámil plán Zachráňme spolu životy.

Oddeleniu prokuratúry, ktoré zakročilo proti ĽSNS, hrozí zánik

Novú organizačnú štruktúru pripravuje Žilinka. Odobriť ju musí vláda.

Predseda extrémistickej strany Kotlebovci - ĽSNS Marian Kotleba.
Cynická obluda

Zlý Riško a dobrý Števko

Keď máš šéfa, čo ti hrozne vynadá absolútne za čokoľvek, zatiaľ čo tvojmu kolegovi prejde úplne všetko.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop