Korzár logo Korzár Košice
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 13.8. do 19.8.2004.

Barani neustále niečo hľadajú, snažia sa nájsť uplatnenie, nechcú sa ale nikomu prispôsobovať a tak je jasné, že ich čaká niekoľko ťažkých chvíľ, kým

si svoje myšlienky so všetkými vydiskutujú. Nevzdávajte sa, ale pozor na to, aby ste neskĺzli k tyranským metódam, vy až príliš často iným nariaďujete, čo majú robiť a to rovnako v práci, ako aj v súkromí. Nie je to teraz tá najlepšia taktika a všeobecne by ste sa jej mali vzdať, predsa chcete, aby s vami ľudia súhlasili a nie sa vám bezmocne podriaďovali. To uráža váš zmysel pre slobodu a demokraciu. Sami si nedáte od nikoho ľahko poradiť, tak uznajte rovnaké právo aj iným. Starší a podnikajúci Barani by nemali odmietať nové možnosti na obchodovanie, ktoré ľahko môžu pomôcť naplniť ich finančné plány.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci sa neradi delia so svojimi úspechmi, hlavne ak sú presvedčení o tom, že majú na nich leví podiel. Je to možno tak, lenže nezabudnite na to, že vo vzťahu s ľuďmi je potrebná značná dávka diplomacie a presadiť sa môžete len ak budete obozretní. Iste, to vás odrádza od práce vo väčších kolektívoch a najradšej by ste pracovali sami na seba, nie na niekoho iného. To by nebol až taký zlý nápad osamostatniť sa, len vhodné obdobie ešte neprišlo, skôr na jeseň. Teraz sa zmierte s tým, v čom žijete a s kým sa stretávate a nechajte všetko na čas, ten vám včas prinesie vhodné možnosti. Nezabudnite na jedno výročie, ktoré oslavuje váš priateľ, bola by to osudná chyba!

Blíženci

Blížencom nie je ľahké porozumieť a väčšina ľudí z ich okolia sa tejto snahy už vzdala. Majú pocit, že aj tak narazia na nejakú záhadu, na nejaké tajomstvo, ak sa začnú vypytovať. Preto sa občas Blíženci cítia ako najosamelejší ľudia na svete, aj keď môžu byť sami so sebou spokojní, ich výkony v práci sú naozaj exelentné. No to by im nemalo stačiť, predsa túžia aj po tom, aby mali pri sebe niekoho blízkeho, koho ich úspechy tešia. Nuž, tak sa pusťte do hľadania, ak ste sami, alebo do upevňovania vášho terajšieho vzťahu. Môžete sa spoliehať na úspech na tomto poli, ak si na tom dáte záležať a postavíte si to pred seba ako prioritu. Vplyv Slnka sa prejaví aj v tu. Šťastie je pri vás, len ho treba využiť.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci sa nemusia obávať, ak sa budú držať príslovia: Dvakrát meraj a raz rež. Prílišná uponáhľanosť vás môže pripraviť o úspech, dajte si teda záležať na dôkladnosti a precízne premyslite svoje kroky. Najmä ak pracujete s financiami, mohli by ste sa ľahko zamotať do problémov, ktoré by vás pripravili o pokojný spánok. Mladším Rakom by malo byť jasné, že len ak stlmia svoju prostorekosť, dokážu získať pomoc u ľudí, na ktorých sa obrátia, dobrý prvý dojem to je základ, na ktorom by mali stavať. Vaše rozhodnutia pokiaľ ide o pracovnú budúcnosť, sa konečne ukážu ako správne a vy nadobudnete dojem, že sa už nemusíte o svoju budúcnosť obávať. Vskutku to tak bude, lenže vy sami si ju môžete narušiť.

Lev

Levom Slnko pomáha v ich životných rozhodnutiach, majú zosilnenú intuíciu a dokážu si aj z maličkostí poskladať mozaiku, ktorá má význam len pre nich. Viete ako sa postaviť ku problémom a ako ich riešiť, preto sa tento týždeň nebudete vyhýbať ani jednému z nich. Len pozor na zbytočné straty pri rozhovoroch s ľuďmi, čo vás chcú len využiť. Vaše schopnosti by ste nemali len tak niekomu prezentovať, ani prezrádzať svoje tajnosti, dávajte si pozor na to, čo a komu poviete. Darmo, aj vás môže niekto oklamať, hoci si dávate pozor. V súkromí vás čaká niekoľko návštev, nie každá sa vám bude páčiť, ale nevynechajte ani jednu, bola by škoda, keby ste prišli o potrebné informácie.

Skryť Vypnúť reklamu

Panna

Panny by si tento týždeň mali dať záležať na sebe a viac sa venovať svojmu zdraviu. Oslabené máte trávenie, ale aj pečeň a u žien sa prejavia aj bolesti po ženskej stránke. Hoci nie sú Panny príliš prístupné novým myšlienkam, teraz by sa nemali zdráhať a zapojiť sa do nového podnikania, ktoré rozbieha niekto v ich blízkosti. Pozor si ale dajte na Váhy a Strelcov, oni by vás mohli oklamať a naslubovať vám hory - doly, no nič by ste z toho nakoniec nemali. V láske sa bude dariť hlavne starším Pannám, mladšie sa naopak stanú obeťami klamstva a čaká ich niekoľko trapasov. Podnikajúce Panny majú pred sebou spory so svojimi podriadenými a ťažkosti ich neopustia ani na obchodných jednaniach. Nezúfajte, za chvíľu nastúpi vláda vašej planéty Merkúra a potom sa vaša situácia zlepší.

Váhy

Tento týždeň si najmä muži budú môcť šplhnúť u svojich nadriadených a presadiť sa na úkor iného človeka. Aj keď zvyčajne neznášate takéto priživovanie na úkor iného, nemali by ste sa príliš zdráhať a bojovať so svojimi morálnymi zásadami. Aj bez vášho prispenia sa ten človek dostane do zlého svetla, teda prečo by ste nevyužili situáciu? Darmo, život je boj a kto nepozná pravidlá, málokedy vyhrá. A vy ste už boli niekoľkokrát na dne, takže by ste sa konečne mohli znovu stať dôležitými a potrebnými. Ženy budú mať nové príležitosti v láske a nájdu si nového partnera, ktorý konečne ocení ich ambicióznosť a šarm, vášnivosť a fantáziu.

Škorpión

Škorpiónov čaká konfliktný týždeň, plný naháňačiek, zhonu, nakupovania, plánovania. Proste - vaša vládnúca planéta nie je v najlepšom postavení a vplyv Slnka je naozaj silný. Bude sa vám dariť, no nemali by ste preháňať. Snažte si všetko rozplánovať a postupujte pomaly a rozvážne. Nič vám neutečie a nesnažte sa všetko urýchlene vybaviť. Inak nič nebude celkom v poriadku a nikomu tým neposlúžite. Raďte sa s Pannami, Levmi a Baranmi. Môžete sa obrátiť aj na Strelca, ak budete mať nejaký problém, no nemali by ste sa púšťať do dlhých rozhovorov. Na cesty sa vyberte inokedy, tento týždeň nie je na to vhodný, mali by ste pouvažovať o tom, čo je dôležitejšie a čo budete musieť vybaviť najprv. Ste príliš impulzívni, preto sa snažte o lepšiu koordináciu a plánovanie svojich aktivít.

Strelec

Stelcom sa tento týždeň bude viac dariť v láske, citový a spoločenský život by si mali dať na prvé miesto. Ich vyvolení budú prístupnejší a ochotnejší k rozhovorom o spoločnej budúcnosti a Strelci sa dočkajú mnohých pozitívnych slov. Nemali by sa však stavať ani proti kritike. Ak sa naraz na vás začnú vaši blízki sťažovať, neberte to ako niečo zlé, ale snažte sa poučiť a vyvarovať stále opakujúcich sa chýb. Máte teraz pri sebe správnych ľudí, ktorým skutočne záleží na vašej budúcnosti a ak sa chcete stať lepšími, musíte hľadať pomoc aj inde. Vyvarujte sa však zverovaniu sa so svojimi intímnymi záležitosťami Blížencom, Rakom a Vodnárom. Oni napriek všetkým ohľadom, ktoré by k vám mali mať, zneužijú všetko, čo im poviete. V práci sa tento týždeň bude dariť iba samostatne podnikajúcim, ktorí sa vyberú na cesty a za novými obchodmi. Ostatní Strelci by si nemali príliš lámať hlavu s pracovnými úlohami, akosi to pôjde aj bez vás.

Kozorožec

Kozorožci nemajú nikdy problém povedať niečo na rovinu, ak si sami v sebe ujasnia, čo je vlastne ich zámerom. Lenže tlmočiť názory niekoho iného to je už iná reč. Neznášate, keď musíte za niekoho ťahať horúce gaštany z ohňa a to vás práve čaká. Takže dajte si pozor, ak sa chcete vyhnúť nepríjemnostiam, radšej sa nesnažte byť v blízkosti vašich nadriadených. Samostane podnikajúci Kozorožci sa nevedia vymotať z jedného obchodu, ktorý im dosť kazí ich skvelé obchodnícke renomé. Nuž, nemôžete rátať s tým, že vám všetko výjde. Raz za čas aj vy šliapnete vedľa. Skúste byť úprimní aj sami k sebe a uznať svoj podiel viny.

Vodnár

Vodnárom neraz ľudia zbytočne radia. Bývajú, bohužiaľ, tvrdohlaví v nesprávny čas a na nesprávnom mieste. Nečudo, že sa potom vaši známi radšej vopred vzdajú, ako keby mali s vami zbytočne bojovať. A vy padnete na dno. Potom už viete pokorne žiadať o pomoc. Prečo je to s vami tak? Poučte sa konečne a zastavte sa včas, na okraji priepasti, nie na jej dne. Tento týždeň vám ponúkne nové možnosti na presadenie sa, využite ich a nedajte sa odradiť nejakými náročnejšími požiadavkami. Veď ste predsa znamenie, ktoré zmeny víta a miluje rýchlosť, ukážte, že viete správne reagovať. V láske takisto len rýchlym útokom získate to, po čom túžite, preto sa nedajte, aj keď spočiatku budete odmietaní.

Ryby

Ryby majú pred sebou dôležité stretnutie a nemali by sa zabudnúť dôkladne pripraviť. Ak ukážete svoju slabosť, nebude to pre vás len ponižujúce, ale aj vaši neprajníci to využijú. A to by bola škoda, ak by ste sa vďaka nejakej maličkosti dostali do zlého svetla. Podnikajúce Ryby čakajú zásadné zmeny, ktoré im vôbec nebudú po chuti, ale musia ich zrealizovať. Nuž, skúste aj v tom zlom nájsť niečo dobré a prestaňte sa vyhovárať na niečo, či niekoho iného. Je predsa jedno, čo sa deje, vaším cieľom by malo byť hľadať pre seba to najlepšie riešenie a držať sa správnej cesty. Mladšie Ryby budú mať možnosť na vycestovanie, no hviezdy ich varujú pred prílišným vzďaľovaním sa mimo vybehané chodníčky, radšej by mali cesty odložiť.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
 2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
 3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
 4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
 5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
 6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
 8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
 10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 750
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 665
 3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 272
 4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 455
 5. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 11 345
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 130
 7. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 11 042
 8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 884
 9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 128
 10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 941
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Koronavírus na Slovensku: Denný počet nakazených prekonal hranicu tritisíc, záujem o testovanie je nižší (minúta po minúte)

Celkový počet nakazených na Slovensku dosiahol číslo 43 843. Pandémia Covid-19 si doteraz vyžiadala 159 obetí.

Ilustračná fotografia.
Koronavírus v Česku naberá na sile.
Komentár šéfredaktorky Beaty Balogovej

Vďaka patrí zodpovedným, ale to najťažšie nás len čaká

V tieto dni neplatia kategórie politickej odmeny alebo odplaty.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Policajná eskorta a príslušníci Národnej kriminálnej agentúry privádzajú vysokého policajného funkcionára Norberta Pakšiho a špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika na pojednávanie na Špecializovaný trestný súd v Pezinku.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop