Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 30.7. do 5.8.2004.

Baranov tento týždeň nič nevyvedie z miery, aj keď ich čakajú mnohé nepríjemnosti. Nie sú síce na ne pripravení, ale vďaka svojej obratnosti sa im

podarí aj z toho najhoršieho niečo vyťažiť pre seba a svoju budúcnosť. Nemali by ste ale byť zbytočne pyšní, radšej o svojich úspechoch nehovorte, pretože vo vašom okolí bude málo ľudí takých, čo im dobre padne vaše šťastie. Pozor si dajte aj na svoje slová v súkromí, tu už dávnejšie chodíte po tenkom ľade a stačí malé zaváhanie na to, aby ste sa stali obeťou vašich blízkych. Čerstvo zamilovaní Barani majú pred sebou pekné dni, keď ich láska bude rozkvitať, no pozor na vplyv okolia, nie každý je vašou známosťou nadšený a mohli by ste sa stať aj tu obeťami intrigovania.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býkom sa už niekoľkokrát podarilo prekaziť jeden rozhovor, ktorý by im v podstate mohol uškodiť. Ale nebudete môcť takto zasahovať donekonečna, skúste si sami uznať svoju chybu a tak vezmete svojim kritikom vietor z plachiet. Iste, nie je vám to príjemné, ale tak to bude oveľa ľahšie, ako keby ste sa museli niekomu spovedať, či nechať sa vyšetrovať. Mladších Býkov čakajú dve zaujímavé stretnutia s ľuďmi, ktorých už dávno nevideli a mohli by vďaka nim nájsť nové uplatnenie. Starším Býkom niekto chce dobre poradiť, ale im sa zdá, že je to len falošná pomoc, založená na nejakom tajnom pláne. Nie je to tak, ste len príliš podozrievaví a neviete ako sa brániť vašim pochybnostiam. Určite by ste nemali všetko odmietať.

Blíženci

Pod vplyvom Slnka ste sa pustili do mnohých aktivít a už pomaly strácate dych. Chcete toho priveľa a pritom nie ste ochotní si priznať, že nemôžete získať všetko a uspieť naraz v akomkoľvek smere. Niekde úspech príde hneď a niekde musíte dlhšie čakať, mať trpezlivosť a najmä kombinovať viacero postupov, aby ste sa vyhli ťažkostiam a prekážkam. Lenže vy nie ste ochotní čakať a taktizovať, preto sa aj vaše úspechy strácajú v nedohľadne. To vás znervózňuje a začínate robiť chyby, čo vás zase odsúva od úspechu. Tak načo sa zbytočne hnať za toľkými cieľmi? Radšej sa venujte len tomu, čo je vám blízke a čo viete sami "ošetriť", vašu nadbytočnú energiu radšej nasmerujte do domácnosti, tu ste sa už dávnejšie nesnažili o dohodu a porozumenie.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Rakom nie je ľahko porozumieť. Tak málo hovoria o tom, čo vlastne chcú, že je aj pre ich blízkych ťažké uvedomiť si, kedy ich vlastne žiadajú o pomoc. Mali by ste byť otvorenejší a hovoriť jasne, nie skrývať sa v inotajoch a zahmlene sa dožadovať dobrej rady. Potom je úplne samozrejmé, že vás nikto nepočuje a nevie, že sa chcete poradiť. A vy sa zase dostávate do stavu, keď sa cítite osamelí a bez porozumenia vášho okolia. Je to ale len vaša chyba, tak sa snažte ju vyriešiť a nie neustále opakovať. Mladších Rakov čakajú návštevy u ich rodiny, nemali by sa im vyhýbať, ale snažiť sa o ich využitie pre vlastné plány. Čo keby ste boli náročnejší? Aj v láske, aj v práci, žiadajte to, čo vám patrí.

Lev

Levy sa pod vplyvom ich vládnucej planéty Slnka dostanú k rôznym možnostiam a ponukám, ktoré ich môžu vyzdvihnúť nad ostatných. Mali by byť sebavedomejší a dať si záležať aj na vonkajšom dojme, nielen na svojich výsledkoch, keď sa niekam pôjdu predstaviť po prvý raz. Investujte sami do seba, potrebujete si svoj šatník obnoviť, dôraznejšie sa presadzovať aj svojím výzorom, dbajte na to, aby ste harmonizovali. Vaša vonkajšia "schránka" si zaslúži rovnakú pozornosť, ako to, čím sa prezentujete. Najmä ženy by sa mali viac snažiť, ich osobnosť je teraz žiadaná, ale viac sa uplatnia, ak budú pôsobiť vyrovnane. Mladším Levom sa podarí povedať niekoľkým ľuďom to, čo si myslia a nebude to vôbec zaobalené, preto by sa nemali čudovať, ak sa im dostane rovnakej odpovede. Vyhnite sa však útokom, ktoré sa nedajú obhájiť, kritizujte len to, čo naozaj je, nie to, čo si sami vybájite.

Skryť Vypnúť reklamu

Panna

Panny majú pred sebou týždeň plný rozhodovania a plánovania. Práve preto by sa nemali rozptyľovať niečím iným, či niekým iným, aj keď je všetkým jasné, že práve ich názory sú potrebné a dokážu objasniť aj to, čo je iným skryté. Lenže ak sa budete zaoberať primnohými záležitosťami, zabudnete na niečo podstatné pre vás osobne a doplatíte na svoju dobrotu. Radšej všetko odložte na inokedy a tento týždeň buďte viac sebeckí, zameraní na seba a svoje potreby. Nielen pokiaľ ide o vaše pracovné zámery, ale aj súkromie, aj tu by ste mali byť sústredení sami na seba a konečne sa pustiť do zmien vo vašom vzťahu.

Váhy

Váhy si uvedomili, že robia chybu, ak sa vyhýbajú svojim blízkym a nechcú sa im zveriť s tým, čo ich bolí a čo ich zneisťuje. Naozaj je najvyšší čas na to, aby ste boli úprimní, pretože inak stratíte poslednú šancu a prídete o ich dôveru. Nie je správne utajovať a uhýbať, radšej si nájdite čas a priestor na otvorený rozhovor. Umelecky činné Váhy by sa tento týždeň tiež mali úprimne pozhovárať so svojimi blízkymi, už dlhšiu dobu sa im zdá, že sú nepochopené a bez motivácie, skúste sa sami viac obhájiť a povedať, čo potrebujete. No ak ide o lásku, radšej sa držte v úzadí, tu ste už boli nároční nadmieru a bolo by nevhodné, ak by ste od svojho vyvoleného, či vyvolenej žiadali ešte niečo navyše.

Škorpión

Škorpióni sa necítia najlepšie, pobolieva ich skoro všetko, nuž ale je pravda, že sa sami dosť zanedbávajú a tak nečudo, že sa to na nich takto prejavuje. Starším z vás hrozí aj jeden úraz na nohe, pád, alebo pošmyknutie, ktoré vás dostane na niekoľko dní do postele. No ale nebude to pre vás až také hrozné, pretože v nej nebudete sami ak sa trošku budete snažiť. Veru, čaká vás úspech v láske, ak zabojujete a nebudete zbytočne strácať čas vyčkávaním. Aj mladších Škorpiónov by mohlo stretnúť šťastie v láske, lenže oni sú práve teraz zameraní na ich biznis a nie je na city. Hm, podľa hviezd by ste sa však oveľa viac uplatnili v inej polohe. Čo tak nechať sa zviesť Venušou a poddať sa Amorovým útokom?

Strelec

Strelci sa neraz zamotajú aj v celkom jasnej situácii a nevedia sa dostať z ťažkostí, ktoré si spôsobujú svojou úprimnosťou. Čo keby ste boli menej aktívni a aspoň na chvíľočku si dopriali voľno a zosúladili svoje vnútorné potreby s vonkajším svetom? Tak by ste sa nemuseli tak veľmi náhliť za tým, čo vás vlastne nenapĺňa a to, čo by vám nakoniec utieklo, by ste ani nepovažovali za niečo potrebné. Naozaj by bolo lepšie, ak by ste tento týždeň menej pracovali, menej sa zapájali do rodinných plánov a nechali život plynúť okolo. Uvidíte, že takto to pre vás bude výhodnejšie a sami zistíte, že potrebujete aspoň na chvíľku získať odstup od všetkého a všetkých.

Kozorožec

Kozorožci sa chcú viac realizovať v niečom, čo bude len ich. Sami pre seba to je vaše týždenné heslo a je to správne, pretože málokedy dokážete myslieť v jednotnom čísle. Neraz ste až príliš zameraní na iných a zabúdate na to, čo je vaše, lenže teraz by ste to mali zmeniť. Vy sami by ste mali byť v popredí a nedať sa inými ľuďmi oberať o sily. Cieľavedomejšie budujte svoju budúcnosť, nevyhýbajte sa riziku a ani útokom, ktoré sa na vás zosypú. Ste predsa silné znamenie, ktoré dokáže zrealizovať aj ten najťažší plán, ak v tom vidí zmysel. A ten by teraz mal byť jasný vy sami a vaše potreby. Mladší by sa mohli naučiť aj niečo nové, spoznávať oblasť, ktorá ich už dlhšie lákala, ale nevedeli ako sa k tomu dostať. Teraz je všetko schodnejšie, tak hor sa do nových aktivít.

Vodnár

Vodnári sa darmo snažia, ich plány sa míňajú so šťastím až neuveriteľne. Ešte len začnete o niečom hovoriť a už je pred vami prekážka. A keby len jedna a len v jednom smere. Neustále sa snažíte, ale aj tak ste bez výraznejších pokrokov. Vzdať sa, či nie? To vás bude trápiť celý týždeň, ale lepšie by bolo rovno sa zamerať na to, čo je overené a schodné už dávno. V láske by ste nemali nič nové začínať a ak ste aj nespokojní s tým, aký je váš vzťah práve teraz radšej to nechajte tak, aby ste sa vyhli hádkam. Mohli by ste naraziť na príliš citlivú tému a to by vás doviedlo ku krachu. A to predsa nie je vaším cieľom?

Ryby

Ryby sa už musia rozhodnúť, aj keď je pre nich ťažké konať proti ľuďom, ktorých majú radi. Lenže inak im nedokážete pomôcť, niekedy je potrebné, aby sa vo vašom okolí prečistil vzduch a to zvládnete práve vy a určite to bude pre ostatných lepšie, ak budete vy tým, kto ich bude kritizovať. Viete sami, aké je to nepríjemné vám, tak nebudete nikoho zbytočne ponižovať. Podnikajúce Ryby by mali byť o niečo tvrdšie, ak naozaj chcú dosiahnuť zlepšenie, pozor ale na Strelcov a Levov, Strelci sa ťažko nechajú niekým vyrušiť z ich pohody a Levy sa zase nedajú len tak ľahko. Nezamestnané Ryby sa môžu dostať k zaujímavej práci, ale len ak trošku budú konať neférovo. Je to až také ťažké? Prečo? Veď taký je svet okolo.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
 2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
 3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
 6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 9. Hygge ako životný štýl
 10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 636
 2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 605
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 666
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 258
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 808
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 733
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 542
 8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 453
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 432
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 298
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Poškodený most.

Župan hovorí o danajskom dare.

4 h
Poštárka zostala pri Opátke odrezaná od sveta.

Malú Lodinu odrezalo od sveta.

8 h
Občianske hliadky v Smižanoch kontrolujú miestnych pri vychádzaní z lokality.

Ďalšie sú v Richnave, Žehre, Hrabušiciach i Lomničke. Ide o komunitné šírenie.

7 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Štefan Hamran.

Hamrana odporučilo len šesť poslancov výboru.

3 h
Vakcínou proti covidu by sa malo na Slovensku očkovať od 27. decembra.

Protilátky nezneutralizovali vírus dostatočne.

5 h
Zuzana Kepplová.

Fico sa snaží, aby jeho sympatizanti udalostiam rozumeli čo najmenej.

3 h
Prehliadku Scandi v pondelok 25. januára otvorí dokument o aktivistke Grete Thunbergovej – Greta.

Dokument uvádza prehliadka Scandi.

3 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop