Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 2.7. do 8.7.2004.

Barani by si nemali pripúšťať zlé a nemilé udalosti, ktoré ich stretnnú. Tento týždeň proste bude patriť k tým menej úspešným a aj keď to vašej

nálade neprospeje, predsa len nájdete aj v tom zlom niečo dobré. Prečo by ste sa mali nasilu viazať len k jednému smeru a nikdy nič nového nevyskúšať? Berte svoje problémy ako signál k zmene, ktorá môže byť skvelá a príjemná, plná utajených možností. Plakať by ste nemali skôr, ako budete naozaj na dne. Samostatne podnikajúci by mali cestovať a cestovať, až do úmoru, lebo len tak sa ich osoba stane známou a budú môcť uspieť aj v inom odvetví, než akému sa venovali doteraz. Pokiaľ ide o medziľudské vzťahy, tak by ste sa mali krotiť a svoju úprimnosťnepreháňať, nie je vždy najlepším spôsobom, ako riešiť vzniknuté problémy.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býci majú možnosť ukázať sa v tom lepšom svetle a získať si uznanie, ako príjemní a ochotní ľudia. Mali by ste sa snažiť udržať si toto dobré meno, lebo v neskoršom období sa vám veľmi zíde. Tento týždeň sa viac bude dariť ženám, ako mužom. Ženy sa dostanú k zaujímavým ponukám na prácu, aj popri zamestnaní, kým mužom sa nasktyne len jedna práca, s ktorou nebudú veľmi spokojní. Celkovo sa však nebudete môcť sťažovať na nepriazeň osudu, bude sa vám dariť aj v práci, aj v láske. Pozor však pri plánovaní služobných ciest, či dovoleniek. Mohli by ste prísť k nejakému úrazu a to by nebolo práve najlepšie. Mesiac na vás vplýva pozitívne, môžete rátať so šťastím a úspechom, len pozor na vašich známych, ľahko ich môžete aj nechtiac uraziť.

Blíženci

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci sa považujú za najnešťastnejšie osoby v širokom okolí. Všetci sa k nim podľa nich správajú škaredo, nemajú ich radi a nemajú vo svojom okolí ani jednu spriaznenú dušu. Takto ufňukaných Blížencov sme už dávno nezažili, ale treba sa vžiť do ich situácie a neodsudzovať ich správanie. Priaznivé obdobie, keď sa cítili ako v siedmom nebi už pominulo a oni sa akosi nevedia spustiť z toho neba na zem. Očakávajú, že naďalej všetko pôjde ako po masle, preto keď narazia na nepríjemnosti, už sa im zdá, že sú všetci proti nim. Nemali by ste byť takí citliví, snažte sa riešiť svoje problémy so zdravým nadhľadom a prijmite aj občasný neúspech ako niečo normálne. Blíženci predsa majú na svojej strane inteligenciu a prispôsobivosť, hoci málo výdrže a trpezlivosti, no aj tak sú viac vybavení silnými zbraňami, ibaže sem tam ich postihne strata energie a potom sú z nich ľudia plní obáv a sami si zakrývajú správne riešenie.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak

Raci sa s veľkým nadšením venujú svojej práci. Baví ich a získavajú jeden úspech za druhým. Nevedia sa vynačudovať, kde sa to v nich berie a snažia sa čím viac pracovať, aby sa udržali v takomto tempe. Naozaj nemôžete robiť nič lepšie, ako pracovať, lebo inde sa vám dariť nebude. Vaše citové zázemie nie je také dobré, ako by ste chceli, no sami to nezmeníte, len ak váš partner zmení svoj názor na vás. Keďže teda nemôžete nič robiť, aspoň v práci postupujte. Slobodní a osamelí sa nemusia obávať, že ich práca pohltí. Práve pri nej sa totiž ľahko môžete spoznať s tým pravým, alebo pravou, o ktorom tajne snívate. Hanblivým Račiciam, ktoré z diaľky obdivujú jedného muža, sa naskytne možnosť osloviť ho. Mali by ju využiť, lebo ďalšia sa už nenaskytne a to by bola škoda.

Lev

Levy sa nebudú môcť sťažovať. Tento týždeň im prinesie pokojnú a vyrovnanú atmosféru, v ktorej sa im síce nedarí pracovať, ale mali by to brať tak, že aj oddych je niekedy potrebný. Všetky závažné a ťažké úlohy padnú na hlavy okolitých kolegov a tak sa Levom podarí všetko stihnúť raz dva a dokonca sa aj blysnúť pred nadriadeným. Samostatne podnikajúce Levy sa síce začiatkom týždňa dostanú do krízovej situácie, ale zvládnu to bez veľkej záťaže. Keď sa vám ozve jeden váš starší známy, nevyhýbajte sa stretnutiu s ním, lebo aj keď ste sa v minulosti rozišli nie v najlepšom, predsa len máte šancu na vysvetlenie a novú spoluprácu. Po zdravotnej stránke sa váš stav zlepší, budete sa cítiť lepšie a problémy z minula sa vám podarí eliminovať.

Panna

Pannám sa tento týždeň vydaria ich plány, pôjde však hlavne o pracovné plány. Ich záujmy a snahy o dosiahnutie porozumenia v rodine sa skončia neúspechom a to sa odrazí na ich nálade. Starším Pannám sa ozve bývalý kamarát, či kamarátka a spoločné posedenie by im mohlo priniesť niekoľko nových podujatí. Nezostávajte teda za každú cenu zavretí doma, ale snažte sa čím viac sa pohybovať vonku, prospeje to aj vášmu tráveniu. Celkovo - trávenie a metabolizmus vám už dávnejšie robí problémy, len vy sa snažíte to ignorovať. Čo tak trošku upraviť stravu a vyhýbať sa lakôtkam, ktoré vám na zdraví a normálnej váhe nepridajú? Pouvažujte aj o tejto stránke svojej osobnosti, lebo ak chcete dosiahnuť všetky svoje sny, potrebujete k tomu najmä pevné zdravie.

Váhy

Váham sa v ich pracovnom živote darí menej a menej. Akosi strácajú sily a aj motiváciu. Majú pocit, že im nikto nepomáha, že nikomu nezáleží na dobrej spolupráci a že sa od nich všetci vzďaľujú. Je to naozaj tak, čoraz menej a menej vám vaše okolie rozumie a chce vás podporovať. Zamyslite sa nad sebou a dajte si poradiť od starších a skúsenejších, alebo aspoň vypočujte nejakú tú kritiku. Nič vám nepadne lepšie, ako príjemné stretnutie so starými známymi, oni vám dodajú novú chuť do života, preto by ste sa nemali tento týždeň nasilu zatvárať doma. Ak vás bude niečo ťahať von, poslúchnite svoj vnútorný hlas, nebudete ľutovať. Mesiac vo vás vzbudzuje pocit márnosti a zbytočnosti, nemyslíte pozitívne, ale vo všetkom hneď vidíte nejaké prekážky a problémy.

Škorpión

Škorpióni a Mesiac si tento týždeň maximálne porozumejú. V láske sa na nich usmeje toľko šťastia, až sa im zakrúti hlava. Akoby im nestačil jeden partner, alebo partnerka, oni si musia hľadať aj iné flirty a začínať nové vzťahy. Darmo, Škorpióni sú síce verní, ale len dočasne, keď sa raz rozhodnú pre voľnosť, nič im nezabráni sa zamilovať do niekoľkých osôb naraz a trápiť sa vo väčšej miere. Starších čaká tento týždeň namáhavé obdobie, plné pracovných omylov a problémov s komunikáciou, nemali by sa ale toľko sužovať, nič vážne z toho nebude, len také malé pokarhanie. Mladších by sa nemali nechať obmedziť nikým a ničím, ak sa rozhodnú niekoho oklamať. Máte všetko na svojej strane, teda aj pri riskovaní sa na vás usmeje šťastie.

Strelec

Strelcom sa každý snaží výjsť tento týždeň v ústrety. Napriek tomu majú pocit, že sa im vyhýba niekoľko ľudí a zopár sa s nimi baví len tak na pol úst, no aj tak sa im vydarí skoro všetko, čo si naplánovali dosiahnuť. Aj keď budete spokojní, nemali by ste sa celkom vzdať svojich aktivít, lebo ak nebudete naďalej pracovať na svojich úlohách, skončíte nakoniec na mieste, ktoré nebude dostatočne ocenené. V láske sa Strelcom bude dariť, tu sa prejaví vplyv Mesaica v plnej miere, dosiahnu niekoľko víťazstiev v ťažkých bojoch s druhým pohlavím. Ale aj tu platí, že by ste nemali nič nechať na pol ceste, snažte sa všetko dotiahnuť do konca. Spoliehajte sa na svoju zosilnenú intuíciu, inak sa môžete dostať do problémov, ktoré vôbec nesúvisia s vami osobne.

Kozorožec

Kozorožci sa medziiným tento týždeň dostanú na služobnú cestu. Hoci sa im nebude zdať, že dosiahli niečo významné, neskôr sa to ukáže ako veľmi dôležité. Mali by ste sa snažiť čím viac sa zoznamovať so staršími ľuďmi, odborníkmi vo vašom odbore a dávať si pozor na slová mladších kolegov. Ste známi svojou aktivitou a rýchlym rozhodovaním, preto sa mnohí snažia vaše snahy zdiskreditovať. Ak nedáte pozor a zanedbáte svoju povesť, onedlho vás nepríjemne zaskočia klebety a budete mať čo robiť, aby ste sa ospravedlnili a uviedli všetko na pravú mieru.

Vodnár

Vodnári sa teraz nedokážu poriadne sústrediť. Mesiac je voči nim síce v dobrom postavení, ale majú problémy s vyjadrovaním svojich myšlienok a názorov, preto sa ich aktivity stretávajú s odporom, negatívnymi reakciami, s nepochopením. O každú svoju myšlienku, nápad, alebo nový obchodný plán, sa musia biť a len veľmi ťažko sa presadia. Okrem sklamania z práce sa dočkajú aj problémov v domácom prostredí, kde sa ich partner voči nim zachová až priveľmi neférovo. Takže tento týždeň sa Vodnári dostanú do smutnej nálady, nič nebude podľa nich v poriadku a tí, ktorí majú slabší oragnizmus, budú mať pocit celkovej vyčerpanosti a opotrebovanosti.

Ryby

Rybám nevyhovuje ich chaotický život. Raz sú hore a raz zase dolu, niečo získajú, niečo stratia, stále sa musia mať na pozore a nič nie je zaručené. Všetko je nakoniec inak a im nezostáva iné, iba sa stále báť nasledujúceho dňa. Už ich to začína unavovať. Chceli by konečne mať stabilizovaný život, bez náhlych výkyvov. Ale len túžba nestačí, musíte sa sami zmeniť, aby ste sa dočkali zmeny vo svojom živote. Viete dobre, že ak ste sa venovali niekoľkým veciam naraz, nikdy sa vám nepodarilo nič urobiť dobre, ani skĺbiť vaše potreby a vaše možnosti, preto sa nečudujte, že je váš život plný napätia a stresov, lebo sami neviete, čo vlastne je pre vás na prvom mieste a čomu by ste sa chceli venovať najviac. Až keď sa na nejaký čas zastavíte, tak sa vám podarí nájsť v sebe odpoveď a potom sa dočkáte aj pokoja a vyrovnaného života.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Home (ale aj) Office
 2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
 5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 8. Zelená Bratislava
 9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
 10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
 1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Zelená Bratislava
 4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 5. Ruža zmeny
 6. Úpravy automobilov pre ZŤP
 7. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
 8. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
 9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
 10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 247
 2. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 17 752
 3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 126
 4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 253
 5. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 704
 6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 266
 7. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 508
 8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 100
 9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 8 994
 10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 615
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Koronavírus na Slovensku: Pribudlo 705 prípadov nákazy a ďalších šesť úmrtí (minúta po minúte)

Celkový počet nakazených na Slovensku dosiahol číslo 31 400. Pandémia Covid-19 si doteraz vyžiadala 98 obetí.

Odberné miesto na nový koronavírus.
Bývalý šéf Inštitútu zdravotníckej politiky Martin Smatana.
Peter Sagan na Giro d'Italia 2020.
Cynická obluda

Terazky budeme testovať

Testovanie vraj nezvládnu zabezpečiť zdravotníci, lebo zdravotníctvo utrpelo vládou Smeru. Tak ho zabezpečí armáda.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop