Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Horoskop 11. 6 - 17. 6. 2004

Barani prežijú niekoľko stretnutí s ich minulosťou. Merkúr im však privedie do cesty skôr obchodné záležitosti a obnovené známosti im skôr pomôžu,

ako uškodia. Starším Baranom jeden ich známy pomôže vyriešiť ich pracovný problém a spoločne to oslávia. Bude to osožné pre obidve strany, pretože postupne zistia, že sa obaja venujú rovnakým aktivitám a ten druhý im v tom môže pomôcť. V láske budú Barani znovu na koni, dokážu sa stať pre svojich vyvolených nepostrádateľnými, nič pre nich nebude nemožné a ochotne sa vzdajú niekoľkých pacovných úloh, len pre zlepšenie ich vzťahov v domácnosti. Mladší budú ochotne riskovať straty a ak už uvažovali o manželstve, mohli by to realizovať práve v tieto dni. Ale pozor, ak budete od niekoho niečo žiadať, nezabudnite, že je potrebné sa aj odmeniť a to v zodpovedajúcej výške. Inak sa dočkáte odmeraných reakcií.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk

Býkom sa vplyv Merkúra vypláca. Vedia dobre zúročiť každú chybu a omyl svojho okolia, využívajú slabších a manipulujú so silnejšími. Sú proste úspešní a dokážu sa bez problémov vyhnúť zlému a zužitkovať dobré. Nemali by však zabúdať aj na pomoc svojim príbuzným, pretože im ide najmä o istotu v rodinnom prostredí a tú dosiahnu len ak budú myslieť aj na potreby svojich blízkych. Mladší Býci majú ešte v sebe sklony k egoizmu a vo všetkom uprednostňujú len sami seba, to sa však práve tento týždeň zmení, pretože si uvedomia silu viacerých rúk a spojenectvo im začne vyhovovať. Ženy by si mohli dopriať dostatok oddychu a venovať sa svojej kráse, ak chcú chudnúť, či upraviť si svoju životosprávu - lepší termín nie je. Takisto starší Býci, ktorí stoja pred operačnými zákrokmi, by mohli všetko zvládnuť ľahšie, ak by sa na to dali práve teraz. Uvedomte si, že bez dostatočných síl sa nikam nedokážete dostať.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci

Blíženci majú pred sebou týždeň plný stresových situácií. Najlepšie by bolo niekam odísť a dovolenkovať. Ak teda môžete odísť, urobte to, pretože sa vyhnete mnohým nepríjemnostiam. Ak samostatne podnikáte, dávajte si pozor na rady ľudí okolo vás, pretože sa ľahko môžete nechať zlákať vidinou ľahkého zárobku a takto by ste prišli o svoje úspory. Najmä na znamenia Kozorožcov, Rýb a Škorpiónov. Tiež by ste si mali dávať pozor na služobné cesty a manipulovanie so služobnými vozidlami, alebo dokumentmi, či financiami. Všetko, čoho sa tento týždeň dotknete bude doslova a do písmena ohrozené a iba vy sami za to ponesiete zodpovednosť. Preto by bolo naozaj lepšie oddychovať a nechať pracovný život plynúť bez vašich zásahov.

Rak

Raci majú pred sebou príjemný týždeň. Ak im aj niečo nevyjde v práci, nesmú sa trápiť a pripúšťať si to k srdcu. Zavinený nedostatok totiž nespôsobili oni, ale druhá strana a všetko sa časom vysvetlí v ich prospech. Takisto v láske budete najprv mať pocit, že je všetko a všetci proti vám, ale aj na to sa nájde vysvetlenie. Nesmiete sa nechať inými príliš manipulovať, najmä nie Levmi, či Pannami, hoci majú dobré nápady, vy nie ste schopní ich realizovať a radšej sa správajte podľa seba a svojich vlastných názorov. Mladší Raci sa konečne osmelia a svojmu partnerovi , či partnerke dajú najavo svoj obdiv a náklonnosť. Najväčšie šance majú Raci v styku s Rybou alebo Váhami. U starších Rakov vzrastie tento týždeň pracovná záťaž , ale Raci majú v povahe zodpovednosť a teraz sú aj v psychickej pohode a tak všetko hravo zvládnu. Budú síce riešiť problémy mimo svojej pracovnej kompetencie, ale podarí sa im to nadmieru.

Skryť Vypnúť reklamu

Lev

Levy sa vedia nadchnúť sami sebou, oni nepotrebujú žiadne iné udalosti, sami si vystačia a vždy si niečo nájdu, čo je na nich skvelé a obdivuhodné. Tento týždeň však konajte opatrne, pretože budete ostro sledovaní a mohli by ste sa stať pre niekoľko ľudí vzorom. Preto dbajte na seba, na svoje vystupovanie a najmä obmedzte svoju prostorekosť, potom sa s vami ľahšie žije. Určite ste si všimli, že od vás sem tam ľudia bočia, najmä takí, ktorých poznáte len krátko, ale chceli by ste im byť bližšie. Odplašíte mnohých svojimi slovami, postrehmi a útokmi, ktoré nie sú mienené zle, ale málokedy sú prijímané s úsmevom. Veď uznajte, nie každý dobre znáša pravdu a upozorňovanie na svoje nedostatky. Tento týždeň si radšej svoje rady nechajte pre seba a držte jazyk za zubami.

Panna

Panny by si mali konečne priznať niekoľko prehier, nie ste vôbec takí skvelí a ani schopní. Máte síce o sebe vysokú mienku, ale nie každý sa s ňou stotožňuje. Nie je to pre vás ľahké, ale ak budete jasne vidieť svoje problémy a svoje zlé vlastnosti, istotne ich ľahšie napravíte. Svoje občasné výpadky síce viete ospravedlniť, ale nie je to také ľahké aj voči iným ľuďom, ako si myslíte. Všeobecne nepoznáte ľudí, myslíte si, že uvažujú rovnako logicky a vedia pochopiť správanie iného podľa jednoduchej schémy a aj odpusiť raz dva. Nie je to ale tak a čím skôr sa začnete ľuďmi zaoberať, tým skôr napravíte svoje vlastné omyly. Dajte si trochu iné ciele a uvidíte, že sa cestou k nim môžete stať skutočnými odborníkmi na ľudí, nielen zdanlivými, akými ste teraz. Začnite napríklad v láske, nie je vôbec pravda, že poznáte tajné túžby svojho partnera, či partnerky a možno by ste boli príjemne prekvapení, keby ste sa tým skutočne zaoberali. Čo tak na chíľu vypnúť a namiesto práce sa venovať svojim citom?

Váhy

Váhy si nedokážu správne vysvetliť zopár slov a viet a z toho budú celý týždeň podráždené. Nemali by ste sa nechať ovládnuť svojou podozrievavosťou, skúste naopak hneď rozdiskutovať všetko, čo vás trápi. Pri vašom temperamente sa hádky môžu zvrtnúť na nenávistné potýčky a tie by ste už nemohli zahladiť obyčajným rozhovorom. Nezamestnané Váhy by si mohli vstúpiť do svedomia a trochu zmeniť svoje domáce prostredie. Konečne prídete na nové zlepšenie v byte, či v dome, nájdete aj nové inšpirácie a skrášlite svoje okolie. Mohli by ste poprestavovať nábytok, alebo pustiť sa do výroby niečoho potrebného, len tak sa dostanete z vašej melancholickej nálady a ukážete ostatným, že ste užitoční. Samostatne podnikajúci by mali trochu spomaliť svoje tempo, pretože vplyv Merkúra im nebude priať. Mohli by sa dopustiť osudnej chyby, radšej nech sa poistia z každej strany.

Škorpión

Škorpiónom tento týždeň pôjde o krk. Nie sú síce zlými pracovníkmi, ale nemajú všetko v poriadku a ak sa na ich omyly niekto zameria, ľahko ich vyvedie z miery a po hádke sa budú musieť rozlúčiť so svojím miestom. Dávajte si teda pozor na každého, kto s vami začne diskutovať a držte sa v každom prípade pri zemi. Inak by ste mohli oľutovať svoju prostorekosť a temperament. Samostatne podnikajúci by sa mali pripraviť na zmeny v obchodovaní a na to, že sa nemôžu spoliehať na sľuby, iba na písomné dohody. Vyhnite sa aj cestovaniu, nebudete sa cítiť cekom fit a mohli by ste si viac uškodiť, ako polepšiť. V láske sa Škorpiónom príliš dariť nebude, no ako by sa aj malo, keď budú stále roztržití a myslieť na iné záležitosti, nie na city, čo sa ale nakoniec ukáže ako veľký omyl.

Strelec

Strelci sa konečne rozhodnú a začnú konať. Síce až po porade s Vodnárom a Baranom, ale vydajú sa správnou cestou k úspechu. V práci sa stretnú s novými kolegami, ktorí sa ukážu ako veľmi schopní a príjemní pracovníci. Nemali by ste sa však príliš nadchýnať, pretože sa ľahko stanete obeťou ich intríg a nebude pre vás jednoduché uznať, že ste sa znovu zmýlili. Vyhýbajte sa aj prezrádzaniu tajomstiev iných ľudí, najmä ak pôjde o staršie osoby, s ktorými ste nejako zviazaní. Mohli by ste zaplatiť za svoju nediskrétnosť privysokú cenu. V láske Strelcov čaká nový objav, no pôjde iba o krátke vzplanutie. Napriek tomu si Strelci obnovia šatník a kúpia si aj novú kozmetiku. Pri ich zmysle pre eleganciu ich výdavky neustále presahujú príjmy, no pre ich spokojnosť je dobrý výzor to najpodstatnejšie. Zdravotné problémy ich čakajú v strede týždňa, no pôjde iba o malé nachladnutie.

Kozorožec

Kozorožcov čaká nepríjemná správa, no nakoniec sa všetko obráti na dobré. Aj keď sa situácia vymkne Kozorožcom z rúk, predsa len neobídu najhoršie. Máte v sebe veľa pochybností a očakávate nejaké zvláštne signály zvonku. No nič odnikiaľ nepríde, len vy sami sa musíte odhodlať k činom. Okrem iného by ste si mali dávať aj pozor na zdravie. Kozorožcom hrozí úraz, na nohe, pôjde o zlomeninu, či natrhnutie svalu - v každom prípade to bude bolestivé zranenie. Mali by ste si dávať pozor a chodiť pomaly. V láske vás čaka príjemný týždeň, plný priateľskej pohody a lásky. Žiadne nedorozumenia, ani nezhody, všetko sa darí a váš partner, či partnerka si vás nevedia vynachváliť.

Vodnár

Vodnárov tento týždeň čaká príjemné posedenie s priateľmi. Dozviete sa síce, že nie ste až takí originálni a skvelí, že vaše myšlienky nie sú úplne nové a mnohokrát ste sa pomýlili vo svojich odhadoch, ale predsa ste stále obľúbení a vítaní. V práci ťaháte niekedy za kratší koniec, najradšej by ste robili len to, čo vás zaujíma, nie ste vôbec ochotní sa zapájať do príliš namáhavých činností, ale nakoniec uznáte, že aj tak je potrebné niečo urobiť. Samostatne podnikajúci uznajú, že podnikanie, do ktorého sa minulý týždeň zvoľna pustili, sa ukázalo ako veľmi neschodné, preto sa radšej vzdajú, aj keď to nerobia radi. Koncom týždňa vás čaká príjemný výlet s partnerkou, či partnerom, pozor na nehodu na ceste späť. Vodnárky si mali dávať pozor na svoje dokumenty a potrebné veci si odložiť na bezpečné miesto, mohli by sa totiž ľahko stratiť a to by im narušilo ich reputáciu ako spoľahlivej pracovníčky.

Ryby

Ryby sa tento týždeň realizujú v celkom iných oblastiach, ako sú zvyknuté. Vyvárajú a pečú, ich kulinárske umenie ocenia všetci ich známi a priatelia, upratujú, zabávajú sa na svoj účet a dokážu hoci nemožné, len aby rozosmiali svoje okolie. Ich melachólia a sťažnosti sa akosi stratili a nevedia sa zastaviť v menení svojej osobnosti. V práci ich čaká pozvanie na pracovnú večeru, no Ryby sa vyhovoria na rodinné povinnosti. Urobia chybu, pretože prídu o zoznámenie s vplyvnou osobou, ktorá by im mohla pomôcť pri získaní financií na ich plán, ale hoci by inokedy zúrili, tentoraz len veselo mávnu rukou. Koncom týždňa sa povadia s rodičmi, či blízkymi príbuznými, ale udobria sa skoro hneď. Zdravotne na tom budú dobre, no nemali by sa púšťať do žiadnych závažných a ťažkých úloh, ani do prác, ktoré by ich priveľmi vyčerpávali. Radšej by sa mali šetriť a viac oddychovať.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 2. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
 3. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
 4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 5. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
 6. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 9. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
 10. Venujte na Vianoce darček plný informácií
 1. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
 2. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
 3. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 4. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 5. Novinka medzi prefabrikátmi
 6. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
 7. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
 8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 9. The future of M&A in Europe
 10. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 769
 2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 484
 3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 414
 4. Aká je chémia vôní 11 204
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 295
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 771
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 640
 8. Bývanie v meste predlžuje život 8 257
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 709
 10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 849
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Jaroslav Haščák v sprievode kukláčov pred Digital parkom.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME

Štátny tajomník Husár: SLA narábala s Vlhovou často ako s handrou

Zväz slovenského lyžovania sa uchádza o členstvo vo FIS.

Ivan Husár.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop